Şimdi Ara

Fiat 500L Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.868
Cevap
131
Favori
752.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün 30bin bakımını yaptırdım. Karbon temizleme ve boya korumada kampanya varmış haberiniz olsun. Karbon temizleme yaptırdım. Servis müdürü ile konuştum,yeni motorlar yazılımla 95bg ye çıkarılmış ancak euro6 standartlarına çıkartılmış. Karbon salınımı biraz daha az. Fakat ustaların bana söylediği kalkışları 85bgler kadar seri değilmiş. Ben kullanmadım bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: july17

takılamıyor. LCD ekranın video girişi yok.

Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazılımın gibi güncel olup olmadığını yol bilgisayarında görebiliyor muyuz?

• Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Kapandığı için, yanmadığı için akü sorunu olmaz.
  • hopa59 H kullanıcısına yanıt
    evet bügün bende yaptı ayni güzellikerl banada oldsu
  • ali119 kullanıcısına yanıt
    Sonradan takılır mı bilmiyorum ama benim popstarda var geri donus kamerası. Video desteklemiyor ama onu biliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

Bu gün FIRAT OTO ya uğradım. Sıfır araçları inceleyeyim dedim ama ilginçtir 500L yada 500L Living hiç biri yoktu.

Rağbet mi görmüyor, çok satılmıyor mu nedir anlayamadım.

Bir müşteri gelse Fiat 500L arabaları incelemek istiyorum dese ne diyecekler çözemedim.

Belkide Egea sedan hatchback ve station wagon araçlara ağırlık veriyorlardır.

Bende Esenler'de Gürses'e uğradım geçen hafta, bayiide bir popstar birde test sürüşüne ayrılmış rockstar vardı. Stokta bir de Living vardı ama Living inceleyebileceğin bir yerde değildi.

Fiyatları özellikle sordum artacağı söylendi. Bunda vergi oranı değişmeyecek dedim, yine de etkilenir dedi. Muhtemelen satmak için dedi diye düşünüyorum ama illaki Ocak'a kadar 2-3 bin daha zam yapar Fiat.

• Arkadaşlar ve özellikle lastik ebatı 225*45*17R olanlar. Kış lastiği olayını ne yaptınız merak ediyorum. Geçen kış salladım ama bu kış artık ailemizin küçük bir üyesi daha bizimle seyahat ediyor. Onu riske atamam pamuk eller cebe girecek.
  • gorkemchem kullanıcısına yanıt
    Aracın üzerinde gelen 4 mevsim lastikler
    Bu arada allah analı babalı büyütsün
    Düşünürseniz Petlas Snowmaster veya Bridgestone Blizzak LM001 öneririm ikisinide kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARDRİVER06

Aracın üzerinde gelen 4 mevsim lastikler
    Bu arada allah analı babalı büyütsün
    Düşünürseniz Petlas Snowmaster veya Bridgestone Blizzak LM001 öneririm ikisinide kullandım

Hocam öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkürler. Benim araç popstar bildiğiniz üzere bunlar 4 mevsim lastik ile gelmiyor. Ki gelse de karda performansının pek iyi olmadığı söyleniyor. Siz tecrübe edebildiniz mi?

• Alacakların veya yenileyeceklere:
    1.3 Motor yok az gider hız yapamazsın diyenler var.Onlara cevabımızı şuraya yapıştıralım
    Bursa Dürdane rampasını bilenler bilir .Artık alıştığındanda olabilir ancak orayı cherokee'lerle yarışarak hatta önünme geleni toz yutturarak çıkıyorum.
    Araç gitmez?Öyle bir gider ki Cuma günü sırf o yüzden ceza yedim .Giderken hızıda hissettirmiyor.143'le gidiyormuşum zannediyorum ki 100'e sabitledim gidiyorum.Neyse ödeyeceğiz artık çare yok
    1.3 95 Bg Torku sanırım 220 idi öyle biliyorum yanlışım varsa düzeltin kim gelirse tozunu yutturuyor bizim evlat
    Birde manuel olsaydı daha yüksek hızlarada çıkardı ancak dualogic çok erken atıyor işte 70'teyken 5.vitestesin..
    Yani gitmez-çıkmaz diyenler kendi araçlarıyla hakkaten gidiyorlarmı onu bir sormak lazım...
    (Arabayı övelimde daha çok satsın değilmi yav )

Popstarı okumadım hocam biraz aceleciyimdirde ben :)
    Tecrübe edemedim bende o söylentiye kapıldım.İnternetten süpariş verirken bir anda facebook grubundan mesaj geldi üzerinde gelen 4 mevsimlerin performansı gayet iyi diye.O yüzden bekliyorum açıkçası.Yoksa Kapmıştım blizzak'ı.
    Ama snowmasterdansa blizzak'ı tercih ederim.F/P oranına göre önde gelen lastiklerden.
    Bu arada bizede yeni bir üye gelecek hadi bakalım hayırlısı.Şİmdi konuyu bebek konusuna falan getirmeyelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARDRİVER06 -- 14 Kasım 2016; 17:28:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARDRİVER06

Popstarı okumadım hocam biraz aceleciyimdirde ben :)
    Tecrübe edemedim bende o söylentiye kapıldım.İnternetten süpariş verirken bir anda facebook grubundan mesaj geldi üzerinde gelen 4 mevsimlerin performansı gayet iyi diye.O yüzden bekliyorum açıkçası.Yoksa Kapmıştım blizzak'ı.
    Ama snowmasterdansa blizzak'ı tercih ederim.F/P oranına göre önde gelen lastiklerden.
    Bu arada bizede yeni bir üye gelecek hadi bakalım hayırlısı.Şİmdi konuyu bebek konusuna falan getirmeyelim :)

Ooo hocam hayırlısı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Bırak gelsin konu bebek konusuna. Onlardan daha değerli daha güzel bir şey yok yeryüzünde

• Arkadaşlar ben de 1.3 otomatik popstar var. Kalkışta motor sesi çok geliyor gibi geldi. Sanki biraz hırıltılı. Önceki arabam benzinliydi o yüzden mi öyle geliyor bilmiyorum. Genelde böyle mi 500l ler.

Teşekkür ederim hocam.Sizinkinide inşallah.Aynen onlardan daha değerli birşey yok gerekirse onlar için türk işi el emeği sensing özellikleri eklerim arabaya .Şerit takip yorgunluk algılama v.b...
  • maviyengeç M kullanıcısına yanıt
    120bin km yapıp sattığım fiorino aracımı daima enriko aliberti'ye götürdüm diğer servislerden daha çok memnunum (fiyat; ilgi; alaka; işçilik; servis sonrası hizmet vb.)
    garanti süresi bittiğinde de karşıyaka çiğli'deki bosh-car-service trak otomotive'de gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz
    kaskonuz mini onarım kapsıyorsa zaten auto-king diyorum.
    hayırlısı olsun aracınız kazasız belasız kullanın inşallah.
  • bezginsevecen1 B kullanıcısına yanıt
    http://www.fiat.com.tr/modeller/sayfalar/500LLIVING/KullanimKlavuzu.aspx

bu linkteki kılavuzda gündüz farı nasıl kapatılır açılır yazıyor
    eklemeye çalıştım ama resim/ikon olduğu için kopyalanmadı
    Geçen kış kar yağdıktan sonra (karda test imkanım olmadı)

Nokian 225/45/R7 lastik aldım. 3 ay kullandım. Genel olarak memnunum. Fakat kar testini yapamadım. Lastik fillandiya malı rus yada üretim. Bu konuda uzman bir firma kışı çok olan bir ülkede olunca fillandiya kaliteli lastikler üretiyorlar. Youtube de vs. kullanıcılar kar testi videoları var. Hatta firmanın çivili bir model kış lastiği ile buzun üzerinde 335 km hız ile dünya rekoru kırılmış.
    Lastik kış lastiklerinde islak zeminde A etiket değerine sağıp nadir lastikler arasındadır.

Aşağıdaki adresteki ürünün aynısı modeli benim aldığım.
    http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91h-wr-d4-kis-lastigi-uretim-yili-2016-p-HBV000000SDTJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemabay -- 16 Kasım 2016; 13:22:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemabay

Geçen kış kar yağdıktan sonra (karda test imkanım olmadı)

Nokian 225/45/R7 lastik aldım. 3 ay kullandım. Genel olarka memnunum. Fakat kar testini yapamadım. Lastik fillandiya malı rus yada üretim. Bu konuda uzman bir firma kışı çok olan bir ülkede olunca fillandiya kaliteli lastikler üretiyorlar. Youtube de vs. kullanıcılar kar testi videoları var. Hatta firmanın çivili bir model kış lastiği ile buzun üzerinde 335 km hız ile dünya rekoru kırılmış.
    Lastik kış lastiklerinde islak zeminde A etiket değerine sağıp nadir lastikler arasındadır.

Aşağıdaki adresteki ürünün aynısı modeli benim aldığım.http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91h-wr-d4-kis-lastigi-uretim-yili-2016-p-HBV000000SDTJ

ne kadara aldınız acaba lastikleri?
    bir de Start-stop aküleri çok pahalı diyorlar.
    akü zayıf gibi benim, şoklatma veya başka bişey oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• omentum O kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene aldığımda 339 tl idi tanesi . Fakat banka puanı hepsiburada hediye çeki vs. 280-300 tl arası bir fiyata gelmişti.

Bir oto elektrilçiye gidip denemek lazım şoklatma işini belki düzelebilir. Ne kadar akülerde bakımsız densede bazı akülere saf su ilavesi yaparak veya şoklama tedavisi yaparak kurtarabiliyorlar. Bu işi yapan oto elektrikçilere sormak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.