Şimdi Ara

*** GENERAL MOBILE DISCOVERY - SIK SORULAN SORULAR - TEKNİK REHBER - KULLANICI KULUBÜ *** (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.566
Cevap
334
Favori
3.370.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MediaMarkt teşhir ürünü olan siyahtı. Ancak ben çıkarken alacağım diyen adam halen orada idi belki almıştır. İnceledim daha önce güzel ürün demişti bana. 599 çok dedim olur mu harika fiyat dedi. Tabii şimdi okudum forumu uygun diyor fiyat için herkes.

General Mobile diye bir firma ilk kez burada duyuyorum. General Elektrik sandım önce ama alakası yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

quote:

Orijinalden alıntı: buğra68

quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Darty'de siyah için verdiğim siparişin durumu değişti. Yürürlükte yazan yazı, ödendi yürürlükte olarak değişti. Sipariş hazırlanıyor yazıyor. Bugün veremezler kargoya herhalde. Yarın umarım verirler

Bu arada MediaMarkt'ta teşhirde olan Discovery hangi renk?

mavi

Mavinin arkası da kaygan mı? Yoksa mat mı? Siyahım bi gelseydi arkasına bi baksaydım.. Umarım kaygan değildi. Elim çok terliyor çünkü...

nedesem yalan olur çunku resımde çekılmıstı ordan gordum bende mavi oldugnu eskı konuda var ama hangı sayfada bılmıyrm.
  • Arkadaslar merhaba ben de ilk ciktigi gunden bu yana cihazi takip ediyorum fiyat performans orani harika bir urun. Simdi carsiya ciktim burada sordum pazartesi gunu ellerine gelecegini soyledi yetkili. Bu arafa Fethiyede oturuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Necatibey'e gidiyorum bulursam yazarım arkadaşlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rude.

Ben Necatibey'e gidiyorum bulursam yazarım arkadaşlar..

bulursan bı haber eyle bize :D
  • İstanbul içinde her hangi bir mağazada telefonu gören var mı ?
  • quote:

quote:

Anlaşıldı tamam..
  • quote:

quote:

quote:

Anlaşıldı tamam..

saolasın hocam
  • Bazıları beyazını bugün aldım falan diyor var mı bi yerlerde ?

• Abi gm yoğun talebe karşı resmen hazırlıksız yakalandı. İlk gün aldığım için çok şanslıyım :) umarım stoklara bir an önce girer arkadaşlar cihazlarınıza kavuşursunuz.

Ben ekrana direk jelatin taktım. Gorilla glası test etme şansımızda yokki test edelim:)

Ya almıslar ve sipariş verenlerle kılıf isine girelim. Zaten 15 gune anca gelir.

• Beyler bence telefon bir stoğa girsin. Alacak arkadaşlar alsın o şekilde kılıf işine girilsin. Parça parça gitmeyelim.... Ha telefon ince kabul. Eğer alan arakdaşlar giriyorlarsa foruma bir liste asarlar biz aldık diye ona göre sonra alanlar beraber girerler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 20 Haziran 2013; 18:07:00 >
  • Dostum konu harika olmuş. Ciddi ciddi harika

• quote:

Orijinalden alıntı: eLoNeRia

Dostum konu harika olmuş. Ciddi ciddi harika

Çok teşekkürler hocam.
  • Su 600 liralik telefon bile android 4.2 kullaniyor
    Asus coktan verdi android 4.2yi
    Yat sen samsung!!

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurdeniz1992

Beyler bence telefon bir stoğa girsin. Alacak arkadaşlar alsın o şekilde kılıf işine girilsin. Parça parça gitmeyelim.... Ha telefon ince kabul. Eğer alan arakdaşlar giriyorlarsa foruma bir liste asarlar biz aldık diye ona göre sonra alanlar beraber girerler :)

Aslında haklısın herkes toplu olabilirde eğer yeterli kisi sayisi varsa simdi almis olanlar siparis verebiliriz diye dusundum. Yine stoga girince almis olanlar ayni sekilde yapardi. Dun bir turk sitesinde vardi. Kilif ama 1.5 liralik mali kaca satilyordu aklimda degil. O paraya cinden 10 paket alir geri kalan 9 unu arkadaslara dagitirim daha iyi ;)

• tekrar olmuş sildim yorumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resfaction -- 20 Haziran 2013; 21:28:28 >
  • Haklısın. Sen o zaman ilk sayfadan cihazı alan arkadaşlarla iletişime geç istersen. Bir toplanın. Ben telefonu aldığımda kesinlikle kapaklı kılıf alıcam. 15$ gibi birşeydi birde ücretsiz kargoydu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurdeniz1992 -- 20 Haziran 2013; 18:22:43 >
  • Storm Worm kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Youtube daki yorumu da düzelttim, ufak bi döküman hatası :( Bilgilerinize

Saygılarımla
  • Mesut Çevik en kısa sürede bu telefonun incelemesini yapacağım dediydi 3 gün falan oldu. Bende almayı düşünüyorum bari hafta sonuna yapsa incelemeyi ona göre ön sipariş vercem
  • dealextreme den bakan oldu mu aksesuar icin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.