Şimdi Ara

|#|#| Ezcool Tablet Destek Cevaplıyor|#|#|

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
5
Favori
10.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ezcool olarak Türkiye’de büyümekte olan tablet piyasasında, satış sonrası hizmet konusunda müşteri memnuniyeti adına uzman kadromuzla desteğe hazır olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca, Ezcool olarak artık sizlere donanımhaber platformunda da desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Karşılaştığınız her türlü soruna ve de sorularınıza cevap bulabileceğiniz bu imkanı aynı zamanda burada sizlere sunmuş oluyoruz. Buna ek olarak, www.ezcool.com.tr adresimizden veya info@ezcool.com.tr e-posta adresimizden veya müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ezcool Tablet Destek -- 24 Haziran 2013; 13:51:13 >

• Değerli Ezcool Kullanıcıları,
    Ezcool olarak Türkiye’de büyümekte olan tablet piyasasında, satış sonrası hizmet konusunda müşteri memnuniyeti adına uzman kadromuzla desteğe hazır olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca, Ezcool olarak artık sizlere donanımhaber platformunda da desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Karşılaştığınız her türlü soruna ve de sorularınıza cevap bulabileceğiniz bu imkanı aynı zamanda burada sizlere sunmuş oluyoruz. Buna ek olarak,www.ezcool.com.tr adresimizden veya info@ezcool.com.tr e-posta adresimizden veya müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

• Ben bu ay ezcool smqrt hd8 tqbleti hızlıal.com adresinden alıcam eğer tablette bir sorun olursa nereyye başvurmam gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^FeNeRBaHÇe^^

Ben bu ay ezcool smqrt hd8 tqbleti hızlıal.com adresinden alıcam eğer tablette bir sorun olursa nereyye başvurmam gerekiyor.

Değerli Sercan YILMAZ,

Ezcool Tablet Destek olarak, ilerleyen dönemlerde karşılaşacağınız her türlü sorularınız için sizlere hem buradan hem de teknik servis ve aynı zamanda müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile de sizlere sürekli yardımcı olabiliriz.

İletişim bilgilerine buradan, ezcool.com.tr , info@ezcool.com.tr , iletişim numaralarımızdan, kutu içerisinde çıkan garanti belgesindeki bilgilerden yola çıkarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Diğer bir önemli husus ise, buradan temin edeceğiniz yardım kodu ile ayrıcalıklı teknik desteği alacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Bir diğer husus ise şöyledir, yine Ezcool Tablet Destek olarak, Pek yakında başka bir hizmetimizi de buradan sizlere duyurmuş olacağız.

Saygılarımızla....

• tableti almaya artık kesin gözüyle bakıyorum şiparişimi verdim gelir heralde bir kaç güne ilgi gösterip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^FeNeRBaHÇe^^

tableti almaya artık kesin gözüyle bakıyorum şiparişimi verdim gelir heralde bir kaç güne ilgi gösterip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Değerli Sercan YILMAZ,

Şimdiden hayırlı olsun diyerek, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla...
  • Ürünü hizlial vb siteden alsak ve ölü pixel vb bir sorunla karsilassak sizinle mi irtibata gecmemiz gerekli satan firmayla mi

birde bursada ikamet ediyorum herhangi bir sorunda yada arıza da bursada servisiniz var mı Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Ürünü hizlial vb siteden alsak ve ölü pixel vb bir sorunla karsilassak sizinle mi irtibata gecmemiz gerekli satan firmayla mi

birde bursada ikamet ediyorum herhangi bir sorunda yada arıza da bursada servisiniz var mı Teşekkürler

Değerli Levent ŞENGÜL

Ezcool olarak satış sonrası müşteri memnuniyeti adına, teknik desteğe çok önem vermekteyiz. Ezcool Tablet kullanıcılarının buradan temin edecekleri yardım kodu ile ayrıcalıklı teknik destek hizmeti alabileceklerdir.

Ayrıca, Ezcool teknik destek olarak, ölü pikselden dolayı servisimize gönderilen her tabletimiz birebir yenisi ile değişimi olmaktadır. Diğer olası sorunlarınızda da garanti kapsamında 2 yıl boyunca destek alıyor olacaksınız.

Diğer sorunuza gelecek olursak eğer , Türkiye çapında sadece İstanbul merkezli teknik servis desteğini sağlamaktayız.

Şimdiden hayırlı olsun diyerek, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla...

• Ezcool Tablet Destek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ölü piksel garantisi kaç pikselden sonra geçerlidir?
    Örneğin benim Smart Ten tabletimde bir tane siyah ekranlarda beyaz görünen ölü piksel bulunmakta, bu şekildeki bir ölü piksel için değişim yapılabilmekte midir?
    Teşekkürler, kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clauseover

Merhabalar, ölü piksel garantisi kaç pikselden sonra geçerlidir?
    Örneğin benim Smart Ten tabletimde bir tane siyah ekranlarda beyaz görünen ölü piksel bulunmakta, bu şekildeki bir ölü piksel için değişim yapılabilmekte midir?
    Teşekkürler, kolay gelsin.

Değer Ezcool Kullanıcısı,

Tabletlerimizde ölü piksel sayısı gözetmeksizin, müşteri memnuniyeti adına yenisi ile birebir değişimini yapmaktayız.

Saygılarımızla..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

Değerli Ezcool Kullanıcıları,
    Ezcool olarak Türkiye’de büyümekte olan tablet piyasasında, satış sonrası hizmet konusunda müşteri memnuniyeti adına uzman kadromuzla desteğe hazır olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca, Ezcool olarak artık sizlere donanımhaber platformunda da desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Karşılaştığınız her türlü soruna ve de sorularınıza cevap bulabileceğiniz bu imkanı aynı zamanda burada sizlere sunmuş oluyoruz. Buna ek olarak, www.ezcool.com.tr adresimizden veya info@ezcool.com.tr e-posta adresimizden veya müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

bu marka hangi ülkenin markası ve ürünleriniz hangi ülkede üretiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

quote:

Orijinalden alıntı: Ezcool Tablet Destek

Değerli Ezcool Kullanıcıları,

bu marka hangi ülkenin markası ve ürünleriniz hangi ülkede üretiliyor?

Merhabalar,

Daha fazla detay için lütfenwww.ezcool.com.tr ve forum.ezcool.com.tr sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla
    Ezcool Türkiye

yani 1 ölü pixelde bile değişşim yapıyosunuz eğer yapıyosanız bunu ürün tanıtımında beliritn
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyturk274

yani 1 ölü pixelde bile değişşim yapıyosunuz eğer yapıyosanız bunu ürün tanıtımında beliritn

Merhabalar,

Evet, haklısınız. Ölü piksel sayısı 1 tane bile olsa birebir yenisiyle değişimini yapmaktayız. Bir sonraki çalışmalarımızda buna da vurgu yapacağız. Öneriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye
  • PAZAR GÜNÜ EZCOOL SMART TEN TABLET BİLGİSAYARIMI HEPSİBURADA DAN SATIN ALDIM SALI GÜNÜ ELİME ULAŞTI AKŞAM KUTUSUNDAN CIKARDIM VE AÇTIM 1 ADET ÖLÜ PİXEL VARDI VE EKRAN SANKİ SOLA DOĞRU KAYIK GİBİYDİ SABAH ÖZELDEN EZCOOL DESTEĞE MSG ATTIM SAĞOLSUNLAR HEMEN CEVAPLADILAR TABLETİ ONLARA GÖNDERMEMİ BİREBİR DEĞİŞTİRİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER BENDE TABLETİ KENDİM GÖTÜRDÜM OKSİD BİLİŞİME BENİ MUTLU EDEN ŞEYLER BUNDAN SONRA BAŞLIYOR.

BENCE BU TABLET BANA GÖRE ARTIK ÇİN MALI DEĞİL NEDEN DİYE SORARSANIZ:
    OKSİD BİLİŞİM SATTIĞI MALIN ARKASINDA KAPI GİBİ DURUYOR
    TABLETE BİR BAKMALARI YETTİ DİREK HEMEN YENİ KUTU SIFIR TABLETLE DEĞİŞTİRDİLER
    ÖLÜ PİXEL VAR DEDİM BAKMADILAR BİLE VARSA HEMEN DEĞİŞTİRELİM DEDİLER
    BEN ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM BU FİRMAYI ÇÜNKÜ BU SEKTÖRDE BÖYLE FİRMALAR ÇOK KALMADI ARTIK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrsln

PAZAR GÜNÜ EZCOOL SMART TEN TABLET BİLGİSAYARIMI HEPSİBURADA DAN SATIN ALDIM SALI GÜNÜ ELİME ULAŞTI AKŞAM KUTUSUNDAN CIKARDIM VE AÇTIM 1 ADET ÖLÜ PİXEL VARDI VE EKRAN SANKİ SOLA DOĞRU KAYIK GİBİYDİ SABAH ÖZELDEN EZCOOL DESTEĞE MSG ATTIM SAĞOLSUNLAR HEMEN CEVAPLADILAR TABLETİ ONLARA GÖNDERMEMİ BİREBİR DEĞİŞTİRİCEKLERİNİ SÖYLEDİLER BENDE TABLETİ KENDİM GÖTÜRDÜM OKSİD BİLİŞİME BENİ MUTLU EDEN ŞEYLER BUNDAN SONRA BAŞLIYOR.

BENCE BU TABLET BANA GÖRE ARTIK ÇİN MALI DEĞİL NEDEN DİYE SORARSANIZ:
    OKSİD BİLİŞİM SATTIĞI MALIN ARKASINDA KAPI GİBİ DURUYOR
    TABLETE BİR BAKMALARI YETTİ DİREK HEMEN YENİ KUTU SIFIR TABLETLE DEĞİŞTİRDİLER
    ÖLÜ PİXEL VAR DEDİM BAKMADILAR BİLE VARSA HEMEN DEĞİŞTİRELİM DEDİLER
    BEN ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM BU FİRMAYI ÇÜNKÜ BU SEKTÖRDE BÖYLE FİRMALAR ÇOK KALMADI ARTIK.

Merhabalar,

Teşekkürler, değerli görüşleriniz için. Ezcool Smart TEN tabletinizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

bugün ezcool smart hd8 tabler aldım elime ulaştı tabletin herşeyi gayet iyi yalnız wifiyle ilgili bir sorunum var wifisi ağları çok geç tarıyor ve ağlar hemen gidiyor ağlarla ilgili herhangibir sıkıntı yoq aynı anda laptopdan giriyorum ağ duruyor bununla ilgili olarka bir öneriniz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyturk274

bugün ezcool smart hd8 tabler aldım elime ulaştı tabletin herşeyi gayet iyi yalnız wifiyle ilgili bir sorunum var wifisi ağları çok geç tarıyor ve ağlar hemen gidiyor ağlarla ilgili herhangibir sıkıntı yoq aynı anda laptopdan giriyorum ağ duruyor bununla ilgili olarka bir öneriniz varmı

Değerli Ezcool Kullanıcısı,

Öncelikle Ezcool Smart HD8 tabletiniz hayırlı olsun. Bahsetmiş olduğunuz konuda emin olma adına, biraz daha detaylı bilgi vermeniz halinde size yardım olacağız, tüm Ezcool Tablet modellerimizde herhangi bir wi-fi çekimi konusunda bir sıkıntı yaşamamaktayız, Ezcool Smart HD8 modelimiz alüminyum kasa olmasına rağmen.

Gerekirse eğer, yenisiyle birebir değişiminide yaparız.

En kısa zamanda çözüm bulma adına.

Saygılarımızla,
    Ezcool Türkiye

servis desteği iyi alıcaksanzı tablet iyi firma derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyturk274 -- 21 Eylül 2013; 11:22:56 >
  • 7' tabletin ekran değişim ücreti ne kadar acaba ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.