Şimdi Ara

cbw-383z4 Netmaster UyduNet Modem Arayüz Şifresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
91.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

cbw-383z4 Netmaster Uydunet modemim var Wireless şifresi ve adını değiştiricektim 192.168 x.x 'e girdim kullanıcı adı şifresi sordu bundan önceki modemimde

Kullanıcı adı: Admin
    Şifre:Admin

2-3 modem değiştim hepsinde byleydi bunda değişik bilen birisi varmı?

Not:

Kullanıcı adı : Admin
    Şifre: password

Kullanıcı adı: Admin
    Şifre:Cable

Kullanıcı adı:
    Şifre:Cable

Kullanıcı Adı:
    Şifre:password

Bu kombinasyonları denedim olmuyor.

• Eğer değiştirilmemişse varsayılan şifreler şöyle:
    Kullanıcı Adı : admin
    Parola : password
  • eğer admin password kombinasyonu ile giremiyorsan değiştirmiş olmalısın modemin arkasındaki fabrika reset tuşuna 1 dakika kadar basılı tutabilirsin hemen basıp çekme en az 1 dakika basılı tut
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

Aynı modeme sahibim. "admin" - "password" benim için çalışıyor.

eğer bu kombinasyon olmuyorsa modemin üzerindeki tüm ışıklar yanıp sönene kadar arkadaki reset tuşuna kalemle basılı tut modem fabrika ayarına dönecektir ondan sonra 192.168.0.1 den admin password ile giriş yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamircihasan -- 18 Mart 2015; 2:58:13 >
  • Kullanıcı adı ve şifre büyük küçük harfe duyarlı olabilir.
    O halde, Admin ile admin farklı kullanıcılara işaret eder ve bu kullanıcılardan birinin karşılığı modemde yoktur ve belki de hiç var olmamıştır.
    Reset sonuç vermiyorsa modemin içini açıp rs232 kablosu ve dönüştürücü yardımıyla da modeme bağlanılıp daha geniş kapsamlı ayarlar da yapılabilir. Bu halde modemi ayrıca güç kaynağına bağlamak gerekmeyebilir. 4 pinden 2 adedi iletişim bir adedi toprak diğeri +5 volt. İyi eğlenceler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.