Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ShinQda Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün 2 kere Error NW 3128-5 hatası aldım fifadayken 2-3 yıldır sorun yaşamıyordum bilgisi olan arkadaş yardım edebilirmi
  • REC30 R kullanıcısına yanıt
    bende de aynı sorun var. Pc de ut oynuyorum ve 2 gündür çok ağırlaştı oyun maç yapamaz hale geldim. İnternette genel ve uluslararası bir sorun vardı bu nedenle olabilir mi? daha fazla bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

Bu hafta bana anormal geldi oyun.Geçen hafta daha ucuz kadro ile 26 win aldım bu hafta elit olmasa da güzel sağlam 2 kadro kurdum 19 win aldım 2 maçım kaldı ama zaten kazansam da kaybetsem de işe yaramayacak 22 yi göremeyeceğim.Gerçi 5 defa penaltılarda kaybettim 2 kere oyun attı,bir sürü şanssızlıklar...

Aynen oyle. en guclu kadromu bu hafta kurmustum de bruyne, nainggolan, buffon, chiellini vs. Gecen hafta 25 win bu hafta 18 win. Ve ne hikmetse hep ondeyken disconnect edildim. Tami tamina 7 macim patladi bu sekilde. Birden mactan atiyor, serverdan atiliyorum. Ve ne hikmetse sadece championsta oluyor bu.

Biz enayiyiz arkadas. Enayiyiz ki bu gune kadar 400 maci bosuna yapmisim. Bu beceriksiz ea bu pislik insanlara onlem alamiyorsa biz neden kadro kuruyoruz bu kadar mac yapiyoruz??

Weekend ligin agzina tukurduler bu hafta sagolsunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 250k için güzel bi epl 4-2-3-1 kadrosu önerebilir misiniz beyler

• 6 kere DNF yedim 21 win'de kaldım. Yazık günah cidden.

• Bu hafta Ajax-Feyenoord oyuncularına basmıştım parayı cuma günü challenge gelmedi yarısını sattım yer açılsın diye dün geldi ondan pek kâr olmadı haftaya umarım bu maçtan biraz kâr ederim Weekend League'e katılamıyorum haftaiçi pek oynayamadığımdan bari buradan kazanalım biraz
  • Bu dnf sorunu halen devam ediyor mu ? Ps3'de oynarken sıkça karşılaşıyordum bu durumla, ps4'de de durum aynı mı ?

• Aynen hafta ici vaktim olmuyor elemeleri oynamaya. Buralardan kazanalim bari. Bir de guney afrika liginde pirates-chiefs maci var. O da gelebilir, 5-10 oyuncu aldim o mactan da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 coins için pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40 maç ve de boyun ağrısı ty ea.. Weekend turnuvasına bir daha da gelmem . Turnuva benim için bitmiştir

• Arkadaşlar 200K değerinde İngiltere Ligi kadrom var ve İtalya ligi kadrosu düşünüyorum.Sizce hepsini satıp İtalya ligine dönsem mi? Bu bütçeyle iyi kadro kurulur mu ?

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    200k'ya italyadaki en iyi kadronun iki tik altini kurabilirsin . (Bi tik üstü marchisio, diger tik da higuain dybala)

Handanovic

Peres Manolas Barzagli Alex sandro

Medel

Nainngolan Asamoah(Belki Hamsik'e kalir para ucundan)

Cuadrado Bacca Mertens

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Ben çok daha azına kurdum ve şuanlık memnunum elimde coin olmasına rağmen değiştirmedim daha biraz daha düşmesini bekliyorum oyuncuların.Kadrondan sıkıldıysan denemelisin bence ben UT'a başladığımdan beri severek oynuyorum Serie A oyuncularıyla.Öneri olarak;

5-6 forvet denedim(Dybala,Higuain hariç) favori forvetim Niang oldu.Hızlı forvet arıyorsan kesinlikle denemelisin.Onun dışında Icardi'den de memnun kaldım.Oyun stiline bağlı biraz
    Kanat kullanıyorsan sağda Cuadrado solda El Shaarawy en beğendiklerim oldu bu sene onun dışında Candreva ve Mertens de fena değildi.Salah,Insigne gibi oyuncular bana biraz dengesiz geliyor açıkçası beğenmiyorum
    CAM kullanıyorsan Banega derim ama Hamsik de kullanılabilir.(Ben Hamsik'i cm oynatıyordum 16'da)
    Ortasahada Marchisio ve Nainggolan 1 numaradır ama biraz pahalı oldukları için ucuz versiyonları diyebileceğim Allan ve Jorginho'yu kullanıyorum şuanlık
    Stoper olarak çok para harcamak istemiyorsan Koulibaly ve Benatia en iyi seçenek bana göre.Harcarım diyorsan zaten en baba stoperler var.Bir de Manolas çok kullanılıyor ama ben hiç denemedim
    Beklerde alternatifler var deneyip görmek lazım
    Kaleci olarak da ben Perin'i kullanıyorum f/p açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

200k'ya italyadaki en iyi kadronun iki tik altini kurabilirsin . (Bi tik üstü marchisio, diger tik da higuain dybala)

Handanovic

Medel

Cuadrado Bacca Mertens

Bütçe şu 11'e yetiyor alp...

İnsigne(Mertens) - ST ? - Cuadrado

Asamoah - Hamsik - Nainggolan

Vangioni - Chiellini - Manolas - Peres

Handanovic

İtalya ligi ST konusunda biraz sıkıntılı Higuain , Dybala uçuk fiyatta olduğu için.Orada kararsız kaldım Bacca , İmmobile falan filan biraz zayıf kalıyor orası.Lukaku'yu oynatabileydik iyidi ama olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: InVein

Ben çok daha azına kurdum ve şuanlık memnunum elimde coin olmasına rağmen değiştirmedim daha biraz daha düşmesini bekliyorum oyuncuların.Kadrondan sıkıldıysan denemelisin bence ben UT'a başladığımdan beri severek oynuyorum Serie A oyuncularıyla.Öneri olarak;

5-6 forvet denedim(Dybala,Higuain hariç) favori forvetim Niang oldu.Hızlı forvet arıyorsan kesinlikle denemelisin.Onun dışında Icardi'den de memnun kaldım.Oyun stiline bağlı biraz
    Kanat kullanıyorsan sağda Cuadrado solda El Shaarawy en beğendiklerim oldu bu sene onun dışında Candreva ve Mertens de fena değildi.Salah,Insigne gibi oyuncular bana biraz dengesiz geliyor açıkçası beğenmiyorum
    CAM kullanıyorsan Banega derim ama Hamsik de kullanılabilir.(Ben Hamsik'i cm oynatıyordum 16'da)
    Ortasahada Marchisio ve Nainggolan 1 numaradır ama biraz pahalı oldukları için ucuz versiyonları diyebileceğim Allan ve Jorginho'yu kullanıyorum şuanlık
    Stoper olarak çok para harcamak istemiyorsan Koulibaly ve Benatia en iyi seçenek bana göre.Harcarım diyorsan zaten en baba stoperler var.Bir de Manolas çok kullanılıyor ama ben hiç denemedim
    Beklerde alternatifler var deneyip görmek lazım
    Kaleci olarak da ben Perin'i kullanıyorum f/p açısından.

Cevap için teşekkürler hocam Biraz daha düşüneyim en iyisi.Alıştığım adamlardan ayrılmak kolay olmayacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Handanovic

Medel

Cuadrado Bacca Mertens

Handanovic

İtalya ligi ST konusunda biraz sıkıntılı Higuain , Dybala uçuk fiyatta olduğu için.Orada kararsız kaldım Bacca , İmmobile falan filan biraz zayıf kalıyor orası.Lukaku'yu oynatabileydik iyidi ama olmuyor

Chiellini'ye o kadar para vereceğine Barzagli Bonucci Miranda (yukarida arkadas da yazmis. Koulibaly de cok iyi. Bi omuz koydun mu Lukaku bile sendeliyor) + Alex Sandro alabilirsin. Alex Sandro su ana kadar oynadigim en iyi sol bek. (Alaba'ya para yetmiyor tabi)

Illa Lukaku istiyorsan yöntemi basit. Yaninda mirllas olduktan sonra her kadroya uyuyor

Mirallas Lukaku Cuadrado

Asamoah Nainggolan Hernanes

Alex Sandro Barzagli Manolas Peres

Handanovic

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

quote:

Handanovic

Medel

Cuadrado Bacca Mertens

Handanovic

Chiellini'ye o kadar para vereceğine Barzagli Bonucci Miranda (yukarida arkadas da yazmis. Koulibaly de cok iyi. Bi omuz koydun mu Lukaku bile sendeliyor) + Alex Sandro alabilirsin. Alex Sandro su ana kadar oynadigim en iyi sol bek. (Alaba'ya para yetmiyor tabi)

Illa Lukaku istiyorsan yöntemi basit. Yaninda mirllas olduktan sonra her kadroya uyuyor

Mirallas Lukaku Cuadrado

Asamoah Nainggolan Hernanes

Alex Sandro Barzagli Manolas Peres

Handanovic

Bunu bir değerlindireyim eyvallah

• Herkes tek takimla mi oynuyor burda ?

Oyuncular hep form kaybediyor 99ken ondan sonraki maç 92 oluyor formu.

Her maç form karti mi basiyorsunuz ?

Ben 2 takimla oynuyorum bu nedenden dolayi... Ikinci takimimda çok kuvvetsiz kaliyor ilk takima göre.

Forvet sorunu var oyunda zaaten. Premier League haricinde baska ligde iyi forvet istiyorsan en az 150k falan sirf forvete ayirmak lazim.
    Premier League de Lukaku ve Vardy var fiyat performans bakimindan...
  • Bu sene oynayamıyorum yaaa henüz 50k param var Ne güzelde şeyler gelmiş oyuna renk katmış felan ama biz oynayamıyoruz zamandan dolayı :) Ancak oyuncu fiyatları baya sağlam herhalde iyi kazandırıyor bu turnuvalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrés Iniesta

Herkes tek takimla mi oynuyor burda ?

Oyuncular hep form kaybediyor 99ken ondan sonraki maç 92 oluyor formu.

Her maç form karti mi basiyorsunuz ?

Ben 2 takimla oynuyorum bu nedenden dolayi... Ikinci takimimda çok kuvvetsiz kaliyor ilk takima göre.

Forvet sorunu var oyunda zaaten. Premier League haricinde baska ligde iyi forvet istiyorsan en az 150k falan sirf forvete ayirmak lazim.
    Premier League de Lukaku ve Vardy var fiyat performans bakimindan...

Ben en fazla 2 maç oynayabiliyorum sonra basıyorum fitness kartı tüm takıma. Bu yüzden zaten hiç coins biriktiremiyorum.
    Forvet olarak Mario Gomez gayet iyi ve ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GncFB10 -- 23 Ekim 2016; 23:29:01 >
  • 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.