Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (943. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CAM Payet 350k civarına geliyor su an. Butun parayi yatirsam mi acaba tam 350k var. Etrafina bronzlari koyarim artik

Saka maka 250k civarına falan duserse yapacağım görevi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ilk yarı 4 yedikten sonra oyunu bırakan elemanlar komedi ya. Yediremiyorsan oynama yani, bir de div 4'e çıkmışlar bir şey biliyorlarmış gibi hey allahım ya.
  • Beyler martial ne kadara gidiyordu ben yanlışmı hatırlıyorum yoksa fiyatı mı yükseldi

• Hamdolsun yine 20dk kala elemeleri gectik.. Su son dk'larda eledigim adamlardan ozur dilemek istiyorum cok duygusal dakikalar yasaniyor, olsun be kanka haftaya kesin girersin diyesim geliyor

• Galibiyetle başladık, hadi beyler bu hafta bizim haftamız olacak.

• 300'e düştü. 250'ye düs alacam seni payet.

Weekend lige katilanlara basarilae.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni başladım fut'a. Oyuncuların hepsi bronz 50-60lık adamlarlka kadrom var. Nelere katılıp nerelerden coin kazanabilirim en pratik yolla bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkesta

Hamdolsun yine 20dk kala elemeleri gectik.. Su son dk'larda eledigim adamlardan ozur dilemek istiyorum cok duygusal dakikalar yasaniyor, olsun be kanka haftaya kesin girersin diyesim geliyor

hocam bu weekend lig hakkında bilgi verirmisin geçen yıl div1dim bu yıl div5 çıktım ama eze eze oynuyamıyorum tokatlarlar diye de girmiyorum bilgi verirmisin
  • Girmesi biraz zor, girdikten sonrasi daha zor. Ama abartilacak kadar degil tabi. Kolay lokma rakip gelmiyor hepsi iyi seviyede, maclar kiran kirana geciyor, kadro kalitelerine aldanmamak lazim. Oduller ise muazzam, kacirma derim.

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    Kac kere kol firlattigimi hatrlamyrm kardes 6 tane final kaybettim dedigin gbi 2.0 ondeyim ilk yari adam kaleme gelmemis iknci yari 3.2 maglup oluyorm cildrmamak elde degil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Genel saldiri var psn ea serverleri paypal spotify twitter alayina saldiriyorlarmis

benim şuan şifrem anlış diyor unuttum diyorum böyle bir hesap yoktur diyor saldırı olduğu için demi hocam ?
  • valla su anda sistem aktif olsada kucuk problemler olabilir kartiniz ekli ise kaldirin yine saldiri yapabilirler
  • Arkadaşlar bi kaç gündür aşırı derecede takılma oluyor ultimate oynarken.Genelde maçın başlarında oyun akıcıyken daha sonra takılmalar başlıyo. Bu durum çıldırtıyo adama. Millet bilerek yapıyolar filan demişler ama herkesmi böyle yapıyo anlamadım. Arap accountlarıyla oynamam kesinlikle onlarla çok takılma oluyo oynanmıyor zaten. İnternetimde 50 Gbit superonline. Modemde de tüm fifa portlarım açık. Vamı bu sorunu yaşayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

valla su anda sistem aktif olsada kucuk problemler olabilir kartiniz ekli ise kaldirin yine saldiri yapabilirler

ben giremiyorum abi hala daha :S msn üzerinden değiştirmeye kalkıoyorum şifremi bilgi geçersiz diyor bu seferde kanser olcam ya
  • Birkac gun diyemem ama bazen gercekten cok takiliyor. Araplarla oynamak istemiyorum sinir bozucu oynuyorlar hele ki 1-0 öne gecmesinler...

Ama bazen dalga gecerken onlari yenmek gercekten guzel oluyor.

Bilerek ps4 de nasil yapiyorlar takilmayi, yani download filan mi aciyorlar takilsin diye, onlara da zarar aslinda aptallik yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fefe -- 22 Ekim 2016; 13:34:26 >
  • Bu ne ya bu ne fut championsta macin ortasinda beni serverdan atiyor sonra da sen ciktin dnf diyor. 5 kere oldu ya 5 kere bu yuzden yenik sayildim. Bunu cibiliyetini sevdigimin rakipleri mi yapiyor oyunun allahsizligi mi bu ne bu ya? 5 macimi yedi bitirdi ya hay lanet olsun.

Bu hafta benim weekendin anasini bellediler el birligiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Ekim 2016; 15:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu ne ya bu ne fut championsta macin ortasinda beni serverdan atiyor sonra da sen ciktin dnf diyor. 5 kere oldu ya 5 kere bu yuzden yenik sayildim. Bunu cibiliyetini sevdigimin rakipleri mi yapiyor oyunun allahsizligi mi bu ne bu ya? 5 macimi yedi bitirdi ya hay lanet olsun.

Takıma nazar deydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu ne ya bu ne fut championsta macin ortasinda beni serverdan atiyor sonra da sen ciktin dnf diyor. 5 kere oldu ya 5 kere bu yuzden yenik sayildim. Bunu cibiliyetini sevdigimin rakipleri mi yapiyor oyunun allahsizligi mi bu ne bu ya? 5 macimi yedi bitirdi ya hay lanet olsun.

Benimde sezon maçlarında bikaçkere aynısı oldu adamlar bişekilde bulmuşllar sanırım bağlantıyı koparmanın bir yolunu üstelik bağlantımda hiç bir sorun olmadığı halde beni yenik sayıp bitiriyor maçı

• quote:

Orijinalden alıntı: Serhat Şenel

Arkadaşlar yeni başladım fut'a. Oyuncuların hepsi bronz 50-60lık adamlarlka kadrom var. Nelere katılıp nerelerden coin kazanabilirim en pratik yolla bilgi verir misiniz?

online maç yapma offline kupa felan oyna 15-20k yapsan kadro kurarsın.
  • 100k coin ile kadro kurmak istiyorum.hangi lig olduğu önemli değil.tavsiye verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 941942943944945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.