Şimdi Ara

Araç içi kamera Tavsiyesi (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.374
Cevap
825
Favori
1.705.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: ankay2

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: earl2000

Arkadaşlar merhaba,

Konu ile ilgili daha evvel uzaktan yakından bir alakam olmadı, bu aletleri de hiç tanımıyorum.

Çok güzel paylaşımlarda bulunmuşsunuz.

Geçenlerde sitenin önünde duran araçlarımızı boydan boya çizmişler, kamera görüntüsü vs olmadığından sinirlendiğimizle kaldık.

Geleyim esas soruya, bu araç içi kameraları güvenlik kamerası gibi kullanma imkanı var mı? Son 24 saati otomatik kayda alan bir
    özelliğe sahipler mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi forumlar...

Mini 0807 tam size göre bir kamera....

Ama öğle sıcağında park modunda bırakmamalı ( yazın ) yada araç gölgede olacak

O zamanda ne anlamı kalıyor be Olgu Lens tutucu değişimi sonrası yine odak sorunu oluşuyor mu.

Ben üretici firma ile görüştüm, sıkıntı ısının kayıt esnasında yükselmesi ve bunun yanında güneş + araç kapalı camlar vs. dehşet bir sıcaklık oluyor. Kamera buna dayanmıyor ve yeni firmware ile belli bir sıcaklık aşılırsa otomatik kapanma - koruma ekleyeceklerini söylemişlerdi. Bu süreç hangi adımda onu bilmiyorum ama aracı gölgede bırakmak yada öğlen sıcakta park modu yapmamak en iyisi.

Aracı gölgede bıraksan bile araç içi sıcaklığı yaz aylarında bu çekim işini yalan hale getirecektir. E herkesinde kapalı garajı olmadığına göre :) Isınınca kapanma özelliği eklediğinde bu sefer o özelliğin bir anlamı kalmayacak...

Aracı çalışır, klima açık bırakalım

• 400 Tl civarında hem ön hem arka çekim yapan yüksek çözünürlüklü araç içi kamera tavsiyesi var mı ?
  • Merhaba herkese

Ben de hem güvenlik hem de yaşanan enterasan olayları kaydetmek için bir kamera arıyorum . Ancak 100 TL veya 150 TL ye kadar bir kamera bakıyorum tabi bu bütçede olunca genelde gece plaka belli olmuyor .

Gece de plaka okunsun yeter bana .

Var mı bir öneriniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Merhaba herkese

Ben de hem güvenlik hem de yaşanan enterasan olayları kaydetmek için bir kamera arıyorum . Ancak 100 TL veya 150 TL ye kadar bir kamera bakıyorum tabi bu bütçede olunca genelde gece plaka belli olmuyor .

Var mı bir öneriniz ?

A118C ihtiyaçlarınızı karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbesLang

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Merhaba herkese

Var mı bir öneriniz ?

A118C ihtiyaçlarınızı karşılar.

Gearbest sitesinde 50 dolar . Gümrük olayları falan oluyor mu ?

Kalitesi hoşuma gitti gece de iyi gibi 720p de izledim de . Konuyu biraz daha okuyayım gearbet ile ilgili bir şey görmüştüm gümrük sorun olmazsa kesin almayı düşünüyorum . Gearbest yorumları korkuttu beni Ekşide gerçi orasını memnun etmek çok zor ama

Yaya maya atlar kanıt olur elimizde her türlü olaya karşı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Ağustos 2016; 15:20:34 >

• park modu nasıl 24 saat cekiyorki hafıza kartı yetmez.siler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç içi kamera Tavsiyesi

simsiyah kameram bu renge donustu

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ilk sayfadaki indirim kodu ile biraz daha düşer belki. Gümrükle ilgili sorun çıkmıyor, 75 € altında olduğu için. Gearbestten alışveriş yapan çok kişi var, genelde memnunlar diye biliyorum. Paypal yasağından sonra kredikartı ile ödemede sorun çıkabiliyor, öyle olursa forumda ilgili konusu var yine. Benim kartlarımı kabul etmediği için ben aliexpress vs kullanılıyorum onlarda sorun çıkmıyor.
    A118C dünya genelinde f-p olarak kabul görmüş beğenilen bir cihazdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: The_kullanıcı

400 Tl civarında hem ön hem arka çekim yapan yüksek çözünürlüklü araç içi kamera tavsiyesi var mı ?

Ayrı ayrı satın almak daha mantıklı, çünkü bu tarz kameralar kaliteli olunca fiyatları çok yüksek oluyor.

Ön cam için A119 arka cam için A118c tercih ederseniz güzel bir kombinasyon olur
  • quote:

quote:

400 Tl civarında hem ön hem arka çekim yapan yüksek çözünürlüklü araç içi kamera tavsiyesi var mı ?

Ayrı ayrı satın almak daha mantıklı, çünkü bu tarz kameralar kaliteli olunca fiyatları çok yüksek oluyor.

Ön cam için A119 arka cam için A118c tercih ederseniz güzel bir kombinasyon olur

Sağolun hocam, biraz damdan düşer gibi yazdım ama acil lazımdı. Babamın aracını çizmişler, bu seferlik iş işten geçti ancak bir daha yaşanırsa eğer önlemimizi alalım.

Emekleriniz için ayriyeten teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_kullanıcı -- 27 Ağustos 2016; 14:24:24 >

• quote:

quote:

quote:

Sağolun hocam, biraz damdan düşer gibi yazdım ama acil lazımdı. Babamın aracını çizmişler, bu seferlik iş işten geçti ancak bir daha yaşanırsa eğer önlemimizi alalım.

Rica ederim, özelikle TimeLapse park modu desteği olan A119 kamerasını tercih edebilirsiniz.

• Forum konusu :https://forum.donanimhaber.com/m_119887763//tm.htm

Satın aldığım link :http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_425427.html

Wifi özelliği ile dikkat çeken araç kamerasını incelemeye başladım.

Örnek çekimler eklenecek :

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim, özelikle TimeLapse park modu desteği olan A119 kamerasını tercih edebilirsiniz.

tiesfong c10s de timer lapse yazıyor.on off du galiba
    park modu yok.bunu on yapsam ne ise yarar nasıl calısır.full sarjda kayıt dugmesine mi bascam
    32 gb kart aldım 5 saat kayıt yapıyor.bunda artısmı olur

• bu nasıl

http://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_427228.html

araba otoparkta iken onu ceksin.bir hafta haraket kaydı saklıyor.yaklasan olunca alarm veriyor

• Olguerhan bey merhaba
    Sizde asagu yukari kac tane arac kamerasi vae acaba? Merak ettim

• a119 u 15inde sipariş etmiştim hala processing yazıyor. 5 Eylül'e kadar göndereceğiz diyor Gearbest. Bu tarihten sonra a119 alan oldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Olguerhan bey merhaba

tam sayı ancak tasınırken ortaya cıkar
    halı altı balkon mutfak ayakkabılık bahce heryerde kamera doludur

• baris195 kullanıcısına yanıt
    Tahmin ediyordum sizi takipdeyim masallah diyorum valla

• Merhaba beyler soyle maks 60tl civarina guzel bir kamera yok mudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Olguerhan bey merhaba

Walla inceledikten ve bir süre testlerini yaptıktan sonra elden çıkartıyorum

Şu an evde 5 farklı model var sanırım.

Ortalama herhalde şu ana kadar 30 değişik kamera incelemişimdir.

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.