Şimdi Ara

:::2006-2012 Honda Civic Ana Konu::: (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.574
Cevap
85
Favori
1.494.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki arkadaşlar, motor kulağı değişiminin masrafı nedir? Parça Ağrı da yok nerden isteyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laqirdi kullanıcısına yanıt
    70 liradan başlayıp 600 liraya kadar var. Tayvan malı çin malı orjinal şeklinde oluyor. En yakın yetkili servise gidip ordan parçayı temin ederek ustanıza taktırabilirsiniz.
  • İlginize tesekkurler ustad

• Oğuzhan6060 O kullanıcısına yanıt
    Arka süspansiyondan bende aşırı şikayetçi idim. 20 tl iki takoz 10 ar tl de takoz bişey daha gönderdi 50 tl değiştirme ücreti verdim hiç vurma kalmadı kesinlikle tavsiye ederim. Küçük bi ilçedeyim ilçede 5-6 kişi fd6 var hepimiz yaptırdık on numara sonuç aldık problemi çözdük

• quote:

Orijinalden alıntı: karakur4334

Arka süspansiyondan bende aşırı şikayetçi idim. 20 tl iki takoz 10 ar tl de takoz bişey daha gönderdi 50 tl değiştirme ücreti verdim hiç vurma kalmadı kesinlikle tavsiye ederim. Küçük bi ilçedeyim ilçede 5-6 kişi fd6 var hepimiz yaptırdık on numara sonuç aldık problemi çözdük

Hocam parçaları nerden aldınız ve nasıl bi uygulama yaptınız? O kadar iyi sonuç almissaniz denemekte fayda var

• karakur4334 K kullanıcısına yanıt
    Biraz daha detaylandırırsanız seviniriz.
  • Sonunda bende civic dünyasına katıldım :) 2009 makyajlı kasa elegance sol ön çamurluk değişmiş.kozmik gri füme gibi. 180 bin kmde. 46500 tlye aldım.
  • eÜp_07 E kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun

• slm 2008 fd6 kasa civic premium aldım 1,5 ay kadar oldu benzinli otomatik .
    aynı motoru ve şanzımanı kullanan arkadaşlar lpg de şehir içi ve dışı olmak üzere ne yakmaktadır.
    malum son benzin zammından sonra lpg düşünmeye başladım.
  • pasa king P kullanıcısına yanıt
    sehirici 20-22 kurus
    sehir disi 18-20 kurus
    lpg fiyati:2.10 lira...

lpg taktirmaman hergecen gun aleyhine, bu kadar lpg ye uyumlu bir araca lpg taktirmaman anlamsiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0303531

sehirici 20-22 kurus
    sehir disi 18-20 kurus
    lpg fiyati:2.10 lira...

lpg taktirmaman hergecen gun aleyhine, bu kadar lpg ye uyumlu bir araca lpg taktirmaman anlamsiz...

kardeşim hangi şehir içi 20-22 kuruş merak ettim?
    Ankara sabah evden işe akşam evden işe yoğun trafik ama hakkını yemeyim de otomatik 2010 lpg de yıllardır kullanıyorum o rakamları görmedim, hee şehir içi diye eskişehir yolu trafik sonrası konya yolu samsun yolu trafik sonrasını 80 90 la giderken derseniz lafım yok, ama dur kalk etlik balgat 11 km 1 saat sürüyor o rakam mümkün değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan1907 -- 6 Ekim 2016; 17:18:21 >
  • Arkadaşlar 2 anahtariminda açma tuşu çalışmıyor? Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet0303531 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için sağolun hangi şehir de bu değerleri aldınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayta85 kullanıcısına yanıt
    10 yıl değil 20 yılda olsa geçmeyecek
  • bcaa07 B kullanıcısına yanıt
    yakıtı aynıda hondanın gidişi farklı
  • pasa king P kullanıcısına yanıt
    ankara arkadasim, hergun eryaman yuzuncuyil arasi git gel 38-39 km...

• quote:

Orijinalden alıntı: bcaa07

Hastayım abi şu 20/22 kuruşçulara,hepsi de nedense hondacı😂😂😂😂😂benim 1.3 corsa dizelle aynıyani 😂😂😂👍🏽👍🏽👍🏽

oyle kardeşim yapacak bişey yok...

• khan1907 kullanıcısına yanıt
    valla arkadaşım aracimin reklamini yapmiyorum, ben 2 seneyi aşkın araci kullaniyorum, aracimin yakitina, bakimina ozellikle dikkat ederim, isin özü arkadasim aracima iyi bakarim, yok 1000 km kalmis yok daha gidercilerden degilim yani, sarf malzemeler konusunda verdiğim paraya acimam haliyle bana geri donusude bu seklide oluyor. maalesef genel olarak bizim milletimiz: yag, yag filtresi, hava filtresi, lpg filtreleri, bujiler, sanziman yagi vs gibi malzemeleri zamaninda degistirmekten imtina ettikleri icin haliyle nasil bu degerleri yakaliyorsunuz diye serzeniste bulunuyorlar... son olarak aracimi uzun yolda 100-130 araliginda kullanirsam en fazla 17-18kurus civarinda yakıyor, bunuda 2-3 yildir tecrube ediyorum. güzergah :ankara-afyon, ankara-gaziantep.

• khan1907 kullanıcısına yanıt
    hocam sizin en büyük dezavatajiniz ankaranin en yogun trafikli bolgesinde oturmaniz sanirim, benim kullandigim guzergah eryaman yuzuncuyil guzergahi... 18 km mesafeyi ortalama 30dk da gidiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0303531 -- 7 Ekim 2016; 0:34:08 >
  • Valla ben de 20-22 kuruşçulardanım. Tabii şimdi lpg'ye deli zam geldi, 25-26'ya çıktık ama şehirden şehire, durumdan duruma değişir. Ben 10 km uzaklıktaki bir ilçeye(Aydın'da oturuyorum) bomboş ve asfalt bir yoldan her gün gidip geliyorum. Yola çıktığım an açıyorum hız kontrolü, yol boş ve dümdüz olduğundan 10 dk'da işteyim. Böyle kullanımda çok rahat görüyoruz 1.3 corsa dizel değerlerini lpg'li civic'le. Aydın'dan Antalya'ya da çok güzel yol. Şehir dışı 17-18 kuruşa da o yolda düştüm mesela ben. 1153 km yaptım 200 liralık gazla.

Bu değerlerle ben gezmeyeyim de kimler gezsin. 3 yılda 60 bin km yaptım aldığımdan beri. Satmak istemememin yegane sebeplerinden biri zaten bu. Yoksa abartıldığı kadar ahım şahım bir araba değil.

• 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.