Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    heyecan yapma bnce tek ders sınavına girdiysen yarın birgün açıklanır açıklandıktan 1-2 gün sonrada diplomanı almaya gidebilin en geç 5-6 gün 15 agustosa kalmaz bnce diplomalar @ikista
  • Fazla detay sormuş olacağım ama kusura bakmayın şubeye gidipte bu sebepten geri dönmek istemiyorum :)

Vesikalıklarda iki kulakta görünecek muhabbetleri dönüyor bazı kurumlarda bu nedenle acaba şubeye götüreceğim fotoğraflarda da böyle bir kural aranır mı elimdeki 24 vesikalık hafif başım yana çevrilmiş halde ondan soruyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekirge17

Fazla detay sormuş olacağım ama kusura bakmayın şubeye gidipte bu sebepten geri dönmek istemiyorum :)

Vesikalıklarda iki kulakta görünecek muhabbetleri dönüyor bazı kurumlarda bu nedenle acaba şubeye götüreceğim fotoğraflarda da böyle bir kural aranır mı elimdeki 24 vesikalık hafif başım yana çevrilmiş halde ondan soruyorum :)

Öyle birsey yok rahat ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasguard

quote:

Orijinalden alıntı: cekirge17

Fazla detay sormuş olacağım ama kusura bakmayın şubeye gidipte bu sebepten geri dönmek istemiyorum :)

Öyle birsey yok rahat ol

Eyvallah hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı:

Yanlış bilgilendirme yapmayalım kardeş iki kulağında görünmesi kesinlikle önemli,Ben şahsen saçlarım uzun olduğu için memur direk fotoğrafları sordu bakayım kulakların görünüyomu dedi.Neyseki fotoğraf kısa saçlı halimdi hiç sorun olmadı,yani kulakların görünüp görünmediğine bakılıyor.Ama senin gideceğin şubedeki memur bunu atlarmı oda ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 29 Temmuz 2013; 20:27:19 >
  • benim saçlar bele yakın. vesikalık fotomda saldım çayıra idi.kulak falan gözükmyür. aynı fotodaki üst tiple gittim.hiç sıkıntı çıkarmadılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: james carter

benim saçlar bele yakın. vesikalık fotomda saldım çayıra idi.kulak falan gözükmyür. aynı fotodaki üst tiple gittim.hiç sıkıntı çıkarmadılar

Benim memur ya çok titizdi yada benim saçlar bonusta dikkatini çekti heralde Ama böyle bi durum var resim için aranan özelliklerden biri kulakların görünmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

quote:

benim saçlar bele yakın. vesikalık fotomda saldım çayıra idi.kulak falan gözükmyür. aynı fotodaki üst tiple gittim.hiç sıkıntı çıkarmadılar

Benim memur ya çok titizdi yada benim saçlar bonusta dikkatini çekti heralde Ama böyle bi durum var resim için aranan özelliklerden biri kulakların görünmesi.

Benim foto yan duruyor problem yok

• quote:

Orijinalden alıntı: lasguard

quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

quote:

Benim foto yan duruyor problem yok

Zaten mesajda belirttim kardeşim memurlar pek dikkat etmeyebilir ama resmiyette böyle bir kural var,o sebeple biz öyle bişey yok bakmıyorlar diyemeyiz en doğrusu iki kulağında görünmesi gibi bir özellik aranıyor ama memurların bu kurala pek dikkat ettiği söylenemez demek diye düşünüyorum.Yani kıl bir memura denk gelip geri dönme ihtimali var.Benim tip böyleydi memur direk sordu.

• beyler, doktoradan dolayı üniversite tarafından yapılmış tecilim vardı, geçen hafta bunu bozdurdum ve tecil iptal yazısını asal'a gönderdim. askerlik şubesini aradığımda kasım celbinde asker olduğum söylendi. merak ettiğim nokta; 1 eylül tarihine kadar yapmam gereken başka birşey var mıdır? bu fotoğraf, diploma, kimlik, vs. evraklarını 1 eylül sonrasında götürmemiz gerekiyor değil mi? sonradan patlamayalım..
  • Yedek subay olarak yapmayı isteyen var mı aramızda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber_mika

beyler, doktoradan dolayı üniversite tarafından yapılmış tecilim vardı, geçen hafta bunu bozdurdum ve tecil iptal yazısını asal'a gönderdim. askerlik şubesini aradığımda kasım celbinde asker olduğum söylendi. merak ettiğim nokta; 1 eylül tarihine kadar yapmam gereken başka birşey var mıdır? bu fotoğraf, diploma, kimlik, vs. evraklarını 1 eylül sonrasında götürmemiz gerekiyor değil mi? sonradan patlamayalım..

İstenilen belgelerle 15 Ağustosa kadar erken sevk dilekçesi vermeniz gerekiyor.

SORU : Dört yıllık üniversite mezunuyum. En kısa sürede ne zaman askere gidebilirim?

CEVAP : Mezuniyetinizi müteakip; nüfus cüzdanı, 2 adet vesikalık fotoğraf, diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve 3 suret fotokopisi (Arkalı Önlü) ile birlikte en yakın askerlik şubesine müracaat ederek askerliğinize yedek subay aday adayı olarak karar aldırmanız ve erken sevk dilekçesi vermeniz gerekmektedir.

• quote:

beyler, doktoradan dolayı üniversite tarafından yapılmış tecilim vardı, geçen hafta bunu bozdurdum ve tecil iptal yazısını asal'a gönderdim. askerlik şubesini aradığımda kasım celbinde asker olduğum söylendi. merak ettiğim nokta; 1 eylül tarihine kadar yapmam gereken başka birşey var mıdır? bu fotoğraf, diploma, kimlik, vs. evraklarını 1 eylül sonrasında götürmemiz gerekiyor değil mi? sonradan patlamayalım..

bence kısa dönem yapmak daha mantıklı vakit kaybetmenin bir anlamı yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

quote:

bence kısa dönem yapmak daha mantıklı vakit kaybetmenin bir anlamı yok bence

benim de isteğim kısa dönem çıkması ama bakalım asal ne düşünüyor bizim için?

• Selamün aleyküm Kasıma çok var ama yine ortam canlı bende yeni üye kaydı yaptırdım

• Benide alın listeye artık aranızdan takip ediyorum forumu

• arkadaşlar bir sorum var ve bilenlerden cevap bekliyorum....

okuldan erken sevkim için yazıyı ASALa yollattırdım..

lakin, benim diplomam yok.. yani diploma bulunduğum şehirde değil ve ben olmadan alınması mümkün değil ben de gidemiyorum...

bunun yerine lisansı aldığım okuldan mezuniyet tarihim üzerinde olan Transkripti alıyorum...

ne dersiniz ille de diploma derlerse ne olacak? nasıl aşarım bu işi ben?

diploma ibraz etmesem ilelebet almayacaklar mı beni en nihayetinde askere????
  • Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi
    Dip. 2.99 1986 Ankara Şereflikoçhisar
    Kasım 2013 Uzun D. Yedek Subay

• Uzun Dönem Yedek Subay olarak yapmak istiyorum nasipse şimdi verseler hemen kabul edeceğim

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Dip. 2.99 1986 Ankara Şereflikoçhisar Kasım 2013 @D_G_N @D_G_N @D_G_N Uzun D. Yedek Subay

• arkadaşlar kısa dönem veya yedek subay tercihini bu başvuruda yapan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.