Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!) (3871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
78.249
Cevap
355
Favori
3.291.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38693870387138723873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu çinden alınan batarya veya N11 deji bataryaların 3 - 5 ay sonraki perf önemli aslında.
    bu pillerden alıp da 5 aydır kullanan var ise pil perf bilgisini onlardan öğrenmek lazım.
    10 - 15 günlük bilgi doğru sonuc vermeyebilir..

S4 mini varken deji almıştım. 6 ay civarı kullanmıştım, gayet iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebookta Bazı gönderilerimde konumum gözükürken bazı gönderilerimde konumum gözükmüyor.

Konumdan maksadım, ismimizin altında paylaşımın yapıldığı tarihi gösteren kısmın yanında örneğin "Ankara yakınlarında" şeklinde yazan konum. "Açıklama ekle" şeklinde bizim girdiğimiz konumdan bahsetmiyorum.
  • Sonunda kendim için stabil ROM'u yapabildim.

Bir şey daha eklemek isterim: En iyi ve güvenilir ROM, kendi yapacağınız ROM'dur arkadaşlar. O kadar forumda yazdım: "Yardımcı olacak biri var mı?" diye. Kimse yardımcı olmadı, ama olsun ben de yavaş yavaş bir şeyler yaptım ve kendi Stock tabanlı Custom ROM'umu yaptım. Herkese başarılar
  • Vandalizm kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm ve pil nasıl ? 9500 içinse bana bu romu pm den yollarsanız çok sevinirim . Malum annemin s4 ü var ve kadın üzülmesin diye kitkat romda tutuyorum ama cihaz bana yetersiz gözüktü. Lolipop ise kötü bildiğim kadarıyla. Güvenilir romlar tercihimiz.Elalemin romundansa sizinkini kullanmayı tercih ederim. Bu cihaz pili içiyor.
  • Arkadaşlar S4 telefonu mobil erişim noktası yapıp PC de kullanan var mı?
    ADSL hızı kotadan düşünce hediye oprt netini PC de kullanayım dedim
    Win 10 bağalanamadı
    Herhangi bir hata kodu vs vermedi.
    Sadece "bu ağa bağlanamıyor " hatası veriyor

UBS ile bağladım ama bu hatayı da çözmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 20 Kasım 2016; 22:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

quote:

Orijinalden alıntı: H.SAHİN

Samsung s4- Lollipop güncelleme sonrası Google Hizmetleri pil durumunda ilk sıralarda.
    Google hizmetlerin arka plan veri bağlantısı kısıtlama yapıldığında pil durumu düzeliyor fakat Whatsapp bildirimleri geç geliyor.
    ( Kurulum öncesi ve sonrası wipe yaptım, hatta sonra tekrar wipe yaptım)

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Ayrıca pil bölümünde kalan süreyi gösterme olayı çok nadir olmakta diğer zamanlar "Kullanım özellikleri öğreniliyor" da sürekli kalıyor.
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

İlgili sorunu yaşayan yok mu?

Kullanım özellikleri öğreniliyor sorunu benim i9500 da da var. Deji batarya kullanıyorum. Çözümü nedir?

• Yeni ROM yayınlanmış Sammobilede

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    Telefonunuzda "mobil erişim noktasını" erişime açık hale(yeşil'e) getirdikten sonra yine o satırın üzerine tıklayınca görünen şifreyi bilgisayarınızın ağa bağlanma kısmındaki kutucuğa yazdınız mı?
  • quote:

Arkadaşlar S4 telefonu mobil erişim noktası yapıp PC de kullanan var mı?
    ADSL hızı kotadan düşünce hediye oprt netini PC de kullanayım dedim
    Win 10 bağalanamadı
    Herhangi bir hata kodu vs vermedi.
    Sadece "bu ağa bağlanamıyor " hatası veriyor

UBS ile bağladım ama bu hatayı da çözmek lazım

Telefonunuzda "mobil erişim noktasını" erişime açık hale(yeşil'e) getirdikten sonra yine o satırın üzerine tıklayınca görünen şifreyi bilgisayarınızın ağa bağlanma kısmındaki kutucuğa yazdınız mı?
  • Arkadaşlar şifre gibi basit bir şeyi yazmadığını nasıl düşünebiliyorsunuz lütfen
    Aştık bu konuları artık,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 21 Kasım 2016; 10:31:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Çinden almış olduğum pil değeri, performansı bu şekilde uzun süre idare eder umarım ilginç şekilde pil kullandıkça kendine geliyor sanki.

% 30 a kadar 3,5 saat ekran süresi. Wifi full açık. Sensörler full açık ve güç tasarrufunu dün kapattım. Bekleme süresi 24 saati geçti. Nazar değmez inş.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

2 aydır Deji batarya kullanıyorum ama Smart Manager da pil bölümü Kullanım Özellikleri Öğreniliyor şeklinde kaldı. Süreleri göremiyorum. i9500 stock Rom ve Root var.

Bunun çözümü nedir?
    SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 21 Kasım 2016; 12:13:49 >

• SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Bir paylaşımda benden. Normalde maksimum 4.5- 5 saat ekran süresi alıyordum ama şimdi romda hiçbir ayara dokunmadım sensörler kapalı ara ara wifi ara ara 3g, durum bu şekilde.
    Bakalım bu şekilde daha iyi gibi.

Rom octanote versiyon z.

Batarya gittigidiyor 20tl kargo dahil. SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

Ekleme:

Arkadaşlar son mesajımdan beri yani 40 dakkadır felan %15 pil gitti. Benim batarya düzensizleşmeye başladı anlaşılan. Yine 5 saatte kalacak ekran süresi.

Bir ihtimal şimdi bulunduğum yerde şebeke zayıf onunda etkisi olmuş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trewdx -- 21 Kasım 2016; 18:19:15 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam ekim ayı son rus sürümüne güncellemiştim ve çözülmüştü problem. Daha evvel bende de oluyordu. Deji orj çakma pil farketmiyordu. Şu an 2 pilde de pil kullanımı hemen çıkıyor.
  • Bugün çıkan yeni güncelleyi kurdum. Sanki makimada hızlanma var. Ekran daha net gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lapsetur -- 21 Kasım 2016; 17:36:31 >
  • Lapsetur kullanıcısına yanıt
    Kitkata göre nasıl?

• Merhaba arkadaşlar s4 i9505 cihazımı aktif kullanıyordum. Son 1 aydır sim yok yeniden başlatayımmı diyordu tamam diyince baslatılıyor ve düzeliyordu. Gecen gece aynı olay oldu yeniden baslattım ama düzelmedi sim yeride değişip denendi gine aynı yazılımıda denedim. daha ne yapabilirim başına gelen vs varmı. şebeke var ama sim kartı görmüyor cihaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Hocam ekim ayı son rus sürümüne güncellemiştim ve çözülmüştü problem. Daha evvel bende de oluyordu. Deji orj çakma pil farketmiyordu. Şu an 2 pilde de pil kullanımı hemen çıkıyor.

Benim CSC bölge kodu THR yani İran görünüyor nedense. Orjinal Rom. Rus Romu mu yapmam iyi olur veya neden Tr Romu olarak Lollipopu almadı benim tel anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Bugün çıkan yeni güncelleyi kurdum. Sanki makimada hızlanma var. Ekran daha net gibi geldi

Yeni güncelleme gelmedi Türkiye'ye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vandalizm

quote:

Orijinalden alıntı: Lapsetur

Bugün çıkan yeni güncelleyi kurdum. Sanki makimada hızlanma var. Ekran daha net gibi geldi

Yeni güncelleme gelmedi Türkiye'ye?

Bugün geldi.

SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] (İlk Sayfayı Okuyun!)

• quote:

Arkadaşlar şifre gibi basit bir şeyi yazmadığını nasıl düşünebiliyorsunuz lütfen
    Aştık bu konuları artık,

Arkadaşım,
    Bu konuları tabii ki aştık. Ama insan hali, olur ya bir an dalgınlığına gelebilir.
    Masumane bir hatırlatma neden sizi rahatsız etti acaba?
    Eğer siz herşeyi çok biliyorsanız foruma yazdığınız probleminizi de kendiniz çözün.
  • 
Sayfa: önceki 38693870387138723873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.