Şimdi Ara

en iyi laptop markası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
60.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nanelimon999

Beyler 4.nesil ıntercore işlemcı 4.nesil i5 2gb nvıdıa geforce gt740 ekran kartı 8gb ram CASPER laptop aldım bugun nasıldır acaba bıldısı olan cevaplaya bılrımı casper markası saglam degıldır cabuk bozulur dıyorlar varmıdır boyle bırsey ve ne yaparak ömrünü uzatabılrıım sımdıden tesekkur ederım

Allah yardımcın olsun ,işe ilk olarak sogutması cok iyi olan kaliteli bir sogutucu alarak baslamalısın.
  • Arkadaşlar ben yeni üyeyim ama bi bilgi almak istiyorum lenovo v580c mi yoksa hp pavilion serisi mi acil cevap lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canerliko

Arkadaşlar ben yeni üyeyim ama bi bilgi almak istiyorum lenovo v580c mi yoksa hp pavilion serisi mi acil cevap lazım

HP Pavilion serisi ısınma sorunuyla ünlüdür. HP'den uzak durun.
  • beyler laptop alcam yardım lazım, biraaz cahilim de bu konuda_???
    bu pc'ye 949 tl verilir mi bi de özellikleri nasıl_??
     en iyi laptop markası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekatmak95 -- 24 Şubat 2014; 19:43:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisileryapmakisteyen

beyler laptop alcam yardım lazım, biraaz cahilim de bu konuda_???
     en iyi laptop markası

950 normal ama bencee ekran kartı daha iyi olan bir model alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ahlaki Adam A kullanıcısına yanıt
    bu ekran kartı oyunlarda falan mesela pes ya da fifa 14te sıkıntı olur mu, gerçi bilmşyorum bu konuyu biliyo musunuz ama?
  • quote:

beyler laptop alcam yardım lazım, biraaz cahilim de bu konuda_???
     en iyi laptop markası

sizlere de soruyorum beyler?
  • quote:

bu ekran kartı oyunlarda falan mesela pes ya da fifa 14te sıkıntı olur mu, gerçi bilmşyorum bu konuyu biliyo musunuz ama?

Ekran kartından oyun performansı beklemeyin pes belkı acar

• Ahlaki Adam A kullanıcısına yanıt
    teeşekkürler, göürşleriniz için
  • Peki lenovo nasıl 6gb ram 1tb hdd 2gb nvidia geforce gt 740m 64 bit
    bide ram ve ekran kartı şimdiki ve çıkacak oyunlara yeterli olur mu ?
    oyunlar kasar mı mesela call of duty ghost ,assasin's creed black flag felan
  • yazmayı unutmuşum 3. nesil intel core i5 buda sorun olurmu zaten sistemi free dos yani kendim yükleyeceğim ama 3. nesil olması sorun yaratırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

asus-dell-samsung-lenovo-sony-monster

Türkiye pazarında ise f/p de başarılı olan firmalar genel olarak şunlar Lenovo, Msi, Dell, Asus

yine Türkiye pazarı için ise Casper, Exper, Acer ve Hp f/p ürünler bulunabilir (i7li modeller bile sıcak fırsatlarda 1500 TLlere kadar düşüyor kesinlikle alınır bozulsa bile 300-400 tl fiyat farkı olması ufak tefek sorunlara cebinizde para kalmasını sağlar)

yine Samsung için yazayım gayet iyi bir üretici ama Türkiye pazarında aynı fiyatlarda Lenovo f/p açısından daha iyi bir tercih. (sıcak fırsat bulursanız Samsung' tercih edilebilir.)

satış rakamları ve servise gitme oranında en iyi oran Asus' a ait diye biliyorum

en çok satanlar Şu an Lenovo
    daha önce HP en çok satan marka olmuştu

Dell' in parti malı olmayan bütün laptopları ve bilgisayarları üst seviyede 'dir.

Türkiye' de satılmayan, yaygın olmayan markalarda mevcut tabi ki.

Windows platformunda bu markalar iyidir, Lenovo, Asus, Dell, Toshiba, (sony' e elveda dedik galiba yakın zamanda) Msi, Schenker (notebookcheckte çokça gözüken bir marka), Gigabyte
    (Samsung' u atlamışım lakin şunu diyeyim Samsung Türkiye pazarında çok iyi ürünleri yok son zamanlarda ve fiyatları da pek uygun değil f/p k/p açısından global pazarda durumu nedir fikrim yok, ama Samsung' ta pek çok farklı kullanıcı için güzel ürünler üretti)
    Kendi platformunda Apple diyelim

Rusya' nın veya linux için üretilen laptop markası veya bu alanda çok tutulan ürün nedir bilgisizim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meter90 -- 24 Şubat 2014; 22:18:07 >

• quote:

Peki lenovo nasıl 6gb ram 1tb hdd 2gb nvidia geforce gt 740m 64 bit
    bide ram ve ekran kartı şimdiki ve çıkacak oyunlara yeterli olur mu ?
    oyunlar kasar mı mesela call of duty ghost ,assasin's creed black flag felan

Black flag low da ghostu low-medıum arası oynatır

• Canerliko C kullanıcısına yanıt
    Oyun için orta sevıye laptopların ömrü pek olmuyor ısını gorcek bı laptop+konsol öneririm

• bir tane daha buldum dell inspiron 7537 6gb ram 500 gb sata hdd ekran nvidia geforce 4t750m gddr5 128bitbunda nasıl olur ghost ve black flag
  • quote:

bir tane daha buldum dell inspiron 7537 6gb ram 500 gb sata hdd ekran nvidia geforce 4t750m gddr5 128bitbunda nasıl olur ghost ve black flag

GT 750M GT740M(Lenovo z510) dan daha iyi kart. Çizim yapmayacaksanız amaç oyun oynamaksa Dell 7537 alın.
  • msi,asus,lenovo ve dell monster'da iyidir ama teslimin de sorun var ve casper,exper için iyi diyenin teknolojinin t'sinden anlamadığı ortaya çıkıyor.
  • lenovo,msi,monster,asus,samsung

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşar exper marka bilgisayar almayında benden size öneri paranızın boşuna gitmesi yanı sıra ömürüde çok az ben 4 senedir masaüstünü kullanıyorum illallah ettirdi.1736 mb ekran kartı var 2 gb ramı var böyle işmi olur oyunlarda deseniz fps yerlerde exper ne oyun için ne iş adamlar farklı farklı markalardn toplattırıyorlar.Bakın ben bu durumu yaşadım biliyorum herkesin başına ne geldiyse toplamı başıma gelmiştir.Fanlarının sesinden bie bıktım artık kendimi havalanında zannediyorum bakın ekran kartı ve ram uyumluluğuna çok dikkat edin.Sonra benim gibi forum köşelerinde insanları blinçlendirmeye çalışırsınız ve experden en fazla kullanma süreniz 4 sene daha sonra sürekli servislerde sürünürsünüz zaten ok az yerde var bir bırakıyorsunz 1 ay sonra aıyorsunuz o da sadece kablosu için bakın bende exper masaüstü vardı bozuldu ama bozulmadan önce her türü hatayısürekli verdi.Şuna yine exper notebookdan yazıyorum klavyeleri kendiiğinden bozuuyor ve ısınma sorunu yüzünden bulunan zemin aşınıyor resmen.İnsanar bu devirde başkalırının ağzından geçiniyor sakın ola almayın gidin asus alın ben sadece müşteri memnuniyeti için asus alırım kendi parçalarını üreten bir firmadan alırım bu yazım uzun olmuş olabilir ama bir tecrübei olarak yorum yaptım sizlerde buna göre seçiminizi yapın.

• Msi dan uzak durun arkadaşlar, kaliteyi iyice bozmuş, lenova mı msi mi derken çalıştığım yere bir msi balina kasa aldık, içindeki 2gb ekran kartına ve i5 4. nesil işlemcisine kandım, aletin içi dolu ancak malzeme kalitesi casperdan kötü.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.