Şimdi Ara

en iyi laptop markası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
3
Favori
60.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • victor marka yeni laptop firması çıktı Türk menşeli onlara bakın sağlam iş yapıyorlar.Eski pro2000 lerin sahibi olan firma.Özelleştirme seçenekleri mevcut.
    http://www.victor.com.tr/
  • şuan söylemek gerekirse yazdığınız herşey hikaye beyler

1.sony
    2.toshıba dell bile asustan iyidir şu son 2 haftada asustan bezdim gittim toshıba aldım
  • En iyi laptop markası hangisii bilmiyorum ama en dayanıklı laptop hp diyeblirimm pc yi ne kadar zorlarsan zorlla hiçbişey olmuyor yemin ederim 1 gb ram 256 mb ekran kartı ile oynamadıgım oyun kalmazdı eski laptobumda yeni laptobumda hp pavilion g6 çok memnunum
  • Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt
    sanırım üzerinde yumurta pişirdiğiniz için bu kadar seviyorsunuz hem laptop hem ocak mantıklı da yani
  • Asus ve dell

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle Asus ve yüksek fiyatlı Lenovo'lar derim.
    Lenovo söylenenlere göre şu nedenlerle iyi:

1) İnanamazsınız ama 8 askeri testten geçmiş. Su, basınc vs. Lenovo sitesinde yazıyor.

http://shop.lenovo.com/tr/tr/common/separator/index.html 5. neden.

Burda bir modelin test aşamaları

Diğer modeller de sonradan aldı.

2) Bu bilgisayar Lenovo ve hala çalışıyor:

en iyi laptop markası

3) En Sağlam Laptop Videosu

4) En iyi pc sıralaması:

en iyi laptop markası

Yabancı ülke testlerinde. Zaten Türkiye'de böyle bir test yok. Hp Türkiye'ye söylenenlere göre düşük kalite sattığından sıralaması değişik olabilir.

5) IBM'i satın aldı. Zaten önceden de IBM Lenovo'ya ürettiriyormuş. IBM Apple ile yarışan bir marka, yani Lenovo.

Bunun yanında Asus ve Toshiba'yı da öneririm. Benim 5 senelik Toshiba laptopum var hala güzel çalışıyor. Tanıdığımın da 7 senelik Toshiba'sı var. Hiç bir sorun yok. Asus da sanırım Çin'de üretim yapmayan tek laptop markası.

Ayrıca HP,Acer, Casper bana göre kötü markalar. HP çoğu kişiye göre Türkiye'de 2. kalite mal satıyor. Ben HP hiç kullanmadım ama pek önerilmiyor genelde. Yoksa Amarika'da en kaliteli markalardan. Casper'a zaten diyecek laf yok. Genel şikayetlere göre ısı problemi var driver problemi vs. var. Casper ve HP bazı arkadaşlarımda var hatta daha 1 hafta önce hata çıkmıştı Casper'da. HP alan arkadaşım klavyesi dandik diyor G6 serisi kullanıyor kendisi.

Yine de genel olarak üründen ürüne bile kalite değişiyor. Bu nedenle hangi marka alacaksanız alın aldığınız ürünün kronik sorunu var mı diye araştırma yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Don_Kisot -- 13 Ocak 2018; 11:34:31 >

• Don_Kisot kullanıcısına yanıt
    Lenovo IBM i satın falan almadı ,lenovo calısanlarının bir pazarlama taktigi bu ,koca bir yalan yani :) Ibm in sitesinde de böyle birşey yazmıyor.Lenovo ,zaten nerdeyse üretimi duran IBM in pc departmanını satın aldı.IBM in adını kullanıyor ,birde bir kac mühendis lenovo ya geçmiş hepsi bu.IBM ın üretim aşamasında hiçbir katkısı olmayan Lenovo çinli bir firmadır.Dünyanın en pahalı 6.firması olan IBM i batırıp lenovo ya sattı herifler yuh yaaAyrıca o askeri testlerden geçen hatta uzayda test edilen dell asus gibi markaların ürünleride var.Saglamlık olarak amerikan ordusuna özel üretilen dell in cok saglam makineleri vardır.Apple ile yarısan kısmı cok abartılı olmus Apple a bazı ürünleri ile alternetif olabilecek ,yarısabilecek tek firma ki bunu bir apple mühendisinden duydum o da Asus tur.Notebookcheckteki yabancı ürün incelemelerinde örnegin asusun bir zenbook serisi hep apple ile kıyaslanır ona rakip oldugu söylenir,bunu diyen dünyanın encok takip edilen,eniyi ve en ayrıntılı testlerini yapan notebookcheck tir.Lenovo ,asus tan da iyi derseniz cevabım ;İşlemci haricinde bir bilgisayar içerisindeki donanımların bircogunu üretebilen hatta anakartları ve ekran kartları dünyanın eniyisi olarak kabul eden bir firmayı hiç bir donanımı üretemeyen bir lenovo ile mi kıyaslıyorsunuz derim

• quote:

Orijinalden alıntı: seylem

Lenovo IBM i satın falan almadı ,lenovo calısanlarının bir pazarlama taktigi bu ,koca bir yalan yani :) Ibm in sitesinde de böyle birşey yazmıyor.Lenovo ,zaten nerdeyse üretimi duran IBM in pc departmanını satın aldı.IBM in adını kullanıyor ,birde bir kac mühendis lenovo ya geçmiş hepsi bu.IBM ın üretim aşamasında hiçbir katkısı olmayan Lenovo çinli bir firmadır.Dünyanın en pahalı 6.firması olan IBM i batırıp lenovo ya sattı herifler yuh yaaAyrıca o askeri testlerden geçen hatta uzayda test edilen dell asus gibi markaların ürünleride var.Saglamlık olarak amerikan ordusuna özel üretilen dell in cok saglam makineleri vardır.Apple ile yarısan kısmı cok abartılı olmus Apple a bazı ürünleri ile alternetif olabilecek ,yarısabilecek tek firma ki bunu bir apple mühendisinden duydum o da Asus tur.Notebookcheckteki yabancı ürün incelemelerinde örnegin asusun bir zenbook serisi hep apple ile kıyaslanır ona rakip oldugu söylenir,bunu diyen dünyanın encok takip edilen,eniyi ve en ayrıntılı testlerini yapan notebookcheck tir.Lenovo ,asus tan da iyi derseniz cevabım ;İşlemci haricinde bir bilgisayar içerisindeki donanımların bircogunu üretebilen hatta anakartları ve ekran kartları dünyanın eniyisi olarak kabul eden bir firmayı hiç bir donanımı üretemeyen bir lenovo ile mi kıyaslıyorsunuz derim

Şu an bilgisayar bölümünde olduğumuz için IBM pc bölümünü ile IBM i satın aldı pek fark etmiyor. IBM eski pclerini Lenovo'ya ürettiriyordu. Daha geçen gün TV8 de test videosu çıktı. PC yerden yere vurdular üzerine su döktüler hala çalışıyordu. Bu pc Lenovo'ydu. Ayrıca IBM'in tüm PC bölümü çalışanları Lenovo'ya geçiş yaptı.

Zaten ben Asus ve Dell'i kötülememiştim. Asus ve Toshiba'yıda öneririm dedim. Ayrıca Dell'in hiç bir ürünü Amerika'da üretilmiyor ! 2009 da Amerika'daki bütün ana fabrikalarını kapattı. Dell sağlamdı. Ama 2009 da çöküşe girdi. Bunu da inkar etmezsin sanırım.

Lenovo da anakartını ve Ramını kendi üretimiyor mu? Lenovo çin markası ancak Almanya ve Amerika da üretim tesisleri var.

En aşağıda ki yeri okusaydın Asus'uda önermiştim.

Asus ve Lenovo Apple'a rakip çünkü onun gibi ince pc ler üretiyor ! Siz bunu sağlamlık olarak algılarsanız buna birşey diyemem. Zaten bunu herkes bilir. Asus la Lenovo yu kıyaslamadım bile. Asus ta iyi marka diye bahsettim. Asus anakart üretiyor. Ama bunu Ggabyte vs. de üretiyor. Lenovo da ram vs. üretim için tesisleri var. Avrupa daki önemli bir pc markasını satın aldı.

Eski bir kaynak:http://donanimhaber.com/asus/NewsDetail.aspx?id=24371

Dell in sadece bazı ürünleri sağlam ama Lenovo bütün ürünlerine test yatırdı. Lenovo dünyanın en iyi pc üreticilerinden biri.

ThinkPad tamamı ile IBM in devamı.

Apple ile karşılaştırma da sanırım bundan bahsettiniz:

http://www.notebookcheck.net/Review-Update-Asus-Zenbook-UX302LG-C4014H-Ultrabook.112008.0.html

Ama sanırım Lenovo'nun yeni PC si ThinkPad X1 Carbonu duymadınız.

http://www.lenovo.com/us/en/solutions/carbon-infographic.html

Lenovo IBM Pc lerini en iyi şekilde koruyor.

Lütfen bu yorumumu okuyun sonra yanlış anladığınızı anlayacaksınız. Ben fikrimi değiştirmedim. Lenovo,Toshiba,Asus en iyi markalardır. Casper,HP,Acer en kötü markalar.
    Sanırım yanlış anladınız eski yorumumu. Ayrıca sizin yanlış olduğunuz yerleri düzelltim. Sanırım fikriniz değişti. Siz de Lenovo'ya kötü derseniz cevabım Umarım okursunuz biraz uzun oldu. Ortak nokta bulduk gibi ama.

Lenovo Tarihi :http://www.lenovo.com/lenovo/tr/tr/history.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Don_Kisot -- 7 Haziran 2014; 10:02:49 >

• Lenovo !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toshiba aldim 1 snee olmadan 500 tl servis param cikti servisten geldi makina ısınıp ısınıp kapaniyor toshiba dan uzak durun Toshibanın tüm PC leri sorunlu birden cok makinasini kullandım toshiba bozuk makina satiyor piyasaya bozuk ürün veriyor makinalari bozuk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Don_Kisot

Kesinlikle Lenovo derim.
    Hatta kanıtlarla geleyim:

1) İnanamazsınız ama 8 askeri testten geçmiş. Su basınc vs herşey. Lenovo sitesinde yazıyor.

http://shop.lenovo.com/tr/tr/common/separator/index.html 5. neden.

Burda bir modelin test aşamaları

Diğer modeller de sonradan aldı.

2) Bu bilgisayar Lenovo ve hala çalışıyor:

en iyi laptop markası

3) En Sağlam Laptop Videosu

4) En iyi pc sıralaması:

en iyi laptop markası

Yabancı ülke testlerinde. Zaten Türkiye de böyle bir test yok. Hp Türkiye'ye düşük kalite sattığından sıralaması değişik.

5) IBM i satın aldı. Zaten önceden de IBM Lenovo ya ürettiriyormuş. IBM Applela yarışan bir marka yani Lenovo.

NOT:

Bunun yanında Asus ve Toshiba yıda öneririm. Benim 5 senelik Toshiba laptopum var hala güzel çalışıyor. Tanıdığımında 7 senelik Toshiba sı var. Hiç bir sorun yok. Asus ta sanırım çinde üretim yapmayan tek laptop markası.

Ayrıca HP,Acer, Casper en kötü markalar. HP kim ne derse desin Türkiye'de 2. kalite mal satıyor. Bu kanıtlanmış birşey. Yoksa Amarika'da en kaliteli markalardan. Acer Casper zaten diyecek laf yok. Isı var driver problemi vs. Acer de iyi değil. Casper ve HP bir arkadaşlarımda var daha 1 hafta önce hata çıkmıştı Casperda. Siz HP ye vs. iyi diyorsanız Lenovo ya ne dersininiz bilmiyorum. HP alan arkadaşım klavyesi dandik diyor G6 serisi kullanıyor kendisi. Lenovo görse ne der acaba. Siz HP ye çok iyi derseniz Lenovo Toshiba gibi iyi bilgisayarı görseniz bilgisayar kavramı belleğinizde yeniden oluşur. 1 yıl sorun çıkmamış vs. Bir başka sisteme format atında noluyor. Driver bulamazsınız. Bios sorun çıkarır. Casper yetkili servisi belli zaten. Bios arzasına Anakart fiyatı çıkarır. Sonra görürsünüz. 7 sene bir pc kullanan varmı ? 7 sene Toshiba var kullanılmış isterseniz fotoraf çekeyim koyayım. Siz yorum yazarken tek sahibi olduğunuz pc yi düşünmeyin.

aynı bilgisayarı 5 yıldan beri kullanıyorum ve sağlamlık açısından çok çok memnunum bundan sonra da hep Lenovo yu tercih ederim, nedeni ise başına gelen sıkıntılara rağmen hiç bir sorun çıkarmaması ve servis yüzü görmemesi diyebilirim.
    Bunlar nedir diye soracak olursanız:

1. Yarım bardak su bilgisayar çalışırken klavyeden üstüne dökülmüş ve hepsi içine girmişti, içini açtığımda anakart ve diğer bileşenleri sırılsıklam haldeydi, hemen fön makinasıyla kuruttum ve ertesi gün düğmesine bastığımda hiç umudum olmamasına rağmen açılmıştı, normalde elektronik bir devre suya maruz kaldığında sonradan kurusa bile bir kaç ay sonra oksitlenerek kullanılamaz hale gelir buna rağmen 1.5 yıldan beri çalışmaya devam ediyor.
    2. Yaklaşık bir metre civarında bir yükseklikten sert zemine düşmüştü ve harddisk haricinde başka hiçbir parçasına zarar gelmemişti, onuda değiştirdikten sonra hala şu an çalışmaya devam etmekte.

Bunun haricinde ufak tefek şeyleri yazmaya gerek duymuyorum,

Kısacası kesinlikle Lenovo derim, sonuçta zaman içinde elimizde çok farklı işkencelere maruz kalabiliyorlar, bu yüzden bilgisayar şeçerken sağlamlık önemli bir kıstas diye düşünüyorum geri kalan özellikleri ise değişik madelleri içinden kendinize en uygun olanını seçersiniz.

• Alienware

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 apple
    2 lenovo
    3 asus diyor sitelerde

• En iyi laptop bozulduğunda sizi mağdur etmeyen en kısa sürede sorununuzu gideren laptop firmasıdır
  • ofrome kullanıcısına yanıt
    Var mı peki öyle bir laptop?

• ofrome kullanıcısına yanıt
    En iyi laptop hiç bozulmayan laptop'tur. Hiç bozulmayan laptop yoktur. Bu dahil bütün genellemeler yanlıştır

Laf salatasını bir kenara bırakırsak eğer paranız varsa dayanıklılığı en iyi olan,
    çok kötü şartlarda kullanılmasına rağmen bozulmayan laptoplar panasonic tooughook'lardır.

http://business.panasonic.com.tr/bilgisayar-urun-cozumleri/business-ruggedized/CF-LX3

• quote:

Orijinalden alıntı: ModernBirVatandas

Var mı peki öyle bir laptop?

Şimdiye kadar satış sonrası en iyi Servisi Apple dan aldım.Kullandığım en dayanıklı Laptop benim için tartışmasız toshiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut899

EN KÖTÜ GRAFİK KARTI İNTEL

Hocam 21 ay gecmis aradan, pc'yi aldim zamaninda rezil bi pc çıkt, ama idare eediyoruz

• Arkadaşlar 1500 tl bandında lenovo bilgisayar düşünüyorum intel işlemcili önerebileceğinz model var mı

• Bende Laptop alıcam. Marka araştırıyorum. Asus kullandım ama 4 yıldır piyasayı bilmiyorum hangi marka daha kaliteli???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memoli 1907 -- 31 Aralık 2017; 12:16:3 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.