Şimdi Ara

Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
954
Cevap
59
Favori
113.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fizik ve ses konusunda omsi gibi olup üstüne scsnin grafikleri eklense süper olur, omsi grafik olarak kötü olsa bile ses ve fizik(bazı hatalar var tabi) olarak başarılıydı.
  • allah beee geceleri yollara düşeceğiz sonunda hayatımda duyduğum en güzel haber yemin ederim çok sevindim buna.
  • Vay, çok sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otobüs sürmek bana tır surmekten daha fazla keyif veriyor.. bu göreceli tabii.. hep diyodum şöle güzel bi otobüs oyunu çıksa şehirler arası yoluculuk yapsak diye.. sonunda gercek oluyor... bu oyun cıktıktan sonra bunda bide TÜRK MOD yaparlar.. türkiyedeki firmalar vs.. tadından yenmez o zaman..
  • Bu konuyu takip edelim, eğlenceli bir oyun olacağa benziyor.
  • Sonunda profesyonel birilerinin bu şehirler arası simulasyon işine el atması çok iyi oldu SCS daha önce Bus Simulator adında komik ve simülasyonla uzaktan yakından alakası olmayan bir oyun çıkarmıştı fakat bu oyunun Ets 2 den sonra çıkarılması çok iyi ve güven verici oldu bana kalırsa çünkü ETS 2 ile fizik,grafikler,modellemeler vs. tam olarak oturmuş durumda yapay zeka iyileştirmeleri de yapılırsa artık SCS simulasyon konusunda söz sahibi olabilir.Bu arada umarım otobüslerin dönüş açıları vs. gerçekçi olur ve kamyon kullanıyor gibi hissedilmez.Bu arada oyun çıktıktan sonra yapılacak modlarla oyun, otobüs simülasyonu tutkunlarını uzun bir süre memnun eder diye düşünüyorum.Umarım beklediğimiz gibi bir oyun çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 13 Şubat 2013; 13:48:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

Birkaç SS ekliyelim :) Fotolar fransız siteden alıntıdır.

Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU] Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU]
    Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU] Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU]
    Euro Coach Simulator (Çıkmadı) [ANA KONU]

1 mesaja eklemiştim ben :)

• Yakında araba kullanmayı öğrenecem similasyon oyunlarından
  • Sehirler arasi olursa ets2ye benzeyecektir yollar.dumduz yollarda gitmek bir sure sonra bayacaktir.sehir icini tercih ederdim ama oyle olmayacak gibi duruyor.

• çok iyi haber.scs bu oyundada başarılı olursa Türkiyede en fazla original oyun satma rekorunu kırar bence.tabi artık şu mulitplayer işiniede el atması lazım.
    duy sesimizi scs:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

özür dilerim sildim mesajımı sdizde editleyin isterseniz. ilk msj bakmadım kusura bakmasın arkadaşlar
  • quote:

quote:

özür dilerim sildim mesajımı sdizde editleyin isterseniz. ilk msj bakmadım kusura bakmasın arkadaşlar

Aslında ben sadece belirtim dedim . Senin koymanda bir sakınca yok . Herkes 1 mesaja bakmaz .

• bana kalırsa bu oyunun çıkış tarihi yaz dönemi olacak adamlar çok hızlı ilerliyor otobüslerin sesleri,garajları teker teker hallediliyor oyunda travego veya 0403 olacakmı scs en azından bunları eklesin
  • Bence bu sene çıkmaz seneye ertelenir. Adam gibi birşey çıksın da ortaya bekleriz biz ets2'deki eksikler bunda olmaz umarım.
  • quote:

quote:

quote:

Aslında ben sadece belirtim dedim . Senin koymanda bir sakınca yok . Herkes 1 mesaja bakmaz .

Yok yok okur mu sayfayi temiz kullanalim 2 3 yil bizi goturecek daha

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok yok okur mu sayfayi temiz kullanalim 2 3 yil bizi goturecek daha

İnşallah .

• quote:

İnşallah .

SCS bu ets2 tecrübemizden biliyoruz öyle 3 5 ayda oyun çıkmaz yıl lazım
  • quote:

quote:

İnşallah .

Kaliteli olsunda bekleriz .

• quote:

quote:

quote:

İnşallah .

Kaliteli olsunda bekleriz .

öyle hocam haklısın

• quote:

quote:

İnşallah .

Buyuk ihtimalle ets haritasi kullabilacak 3-5 a aya cikma ihtimali var gibi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.