Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.569
Cevap
222
Favori
1.544.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/a329-05-tostkolik-korkmaz-izgara-ve-tost-makineleri-en-ucuz-fiyatlari,59736.html
    bir haftadır kullanıyorum,kızım önceki makine için''baba biz tost makınası kullanmıyormuşuz'' dedi.
    tek hatası alt tablanın biraz oynaması,oda sorun teşkil etmiyor.
  • Yeni aldığım breville 800 serisi ızgara/tost makinesini hafta sonu denedim. Dana eti ve tavuk pişirdim. Gerçekten güzel pişiriyor, mutfakta rahatça kullandım, içini de kurutmadı etlerin. Temizliği çok kolay, zaten etleri yağsız pişirdiği için kalan kalıntı çok olmadı onlarda elma sirkesi ve kağıt havlu kullanarak 5 dk da temizlendi.
  • üstat
    KORKMAZ A321 C
    bu model hangisi oluyor,burda bir dükkana baktım kadına sordum modelini bilmiyorum dedi altına baktım a321 c yazıyordu 99tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 25 Kasım 2013; 15:42:19 >
  • galiba kenwood hg400 alacağım. enpara ile 105 tl ye geliyor ki bu fiyata alternatifi yok gibi.

plakaların sabit olması ve de sıcaklık ayarının olmaması benim için ciddi sorun olmaz diye düşünüyorum ama teflonunun soluyor olması sıkıntı olabilir diyeceğim ama 2 - 3 senedir kullananlarda da sorun çıkmadığını duyunca almaya kanaat getirdim. çok fazla tost yapan bir ailede değiliz. bu nedenle fiyatı da çok yukarılara çekmenin manası yok diye düşünmekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 26 Kasım 2013; 8:50:42 >
  • Bugün gittim teknosadan arzum ar-273 modelini aldım
    ızgara kalınlıkları 0,6.5 cm
    ızgara uzunluk 30-31 cm
    ızgara genişlik 21 cm
    kullanma fırsatım olmadı ama 2 yarım ekmek yan yana sığar
    bu bilgileri vermek çokmu zor üreticiler için
    aklım korkmaz a313 modelinde kaldı unun ızgara çizgileri daha kalındı

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

galiba kenwood hg400 alacağım. enpara ile 105 tl ye geliyor ki bu fiyata alternatifi yok gibi.

plakaların sabit olması ve de sıcaklık ayarının olmaması benim için ciddi sorun olmaz diye düşünüyorum ama teflonunun soluyor olması sıkıntı olabilir diyeceğim ama 2 - 3 senedir kullananlarda da sorun çıkmadığını duyunca almaya kanaat getirdim. çok fazla tost yapan bir ailede değiliz. bu nedenle fiyatı da çok yukarılara çekmenin manası yok diye düşünmekteyim.

105 liraya hg400...kaçırmayın...
  • Merhaba Arkadaşlar

Bende tost makinesi almayı düşünüyorum. fakat forumun tamamını okuma fırsatım yok o yüzden kusurama bakmayın.

Kısaca plakaları sökülüp temizlenebilen bir makine arıyorum tavsiye edebileceğiniz bir kaç model varmıdır.

tşk.
  • bu makineyi kullanan var mı?? Siemens TG23331V Tost Makinesi
    http://www.n11.com/siemens-tg23331v-tost-makinesi-sok-fiyat-P14902961
  • Homend Toastbuster 1313 Tost makinesi
    Toastbuster 1313’ün hem çevreci hem sağlıklı olan seramik plakaları, temas ettiği yiyeceklerin doğal ve saf lezzetini korumasına yardımcı olurken; gıdada bulunan minerallerin, vitaminlerin ve doğal besin değerlerinin kaybolmasını engelliyor. Kırmızı rengi ve şık tasarımıyla dikkat çeken Toastbuster 1313, özel güvenlik kilidi sayesinde kilitlenebiliyor ve meydana gelebilecek olası kazalara kesin çözüm sunuyor. El yakmayı engelleyen “cooltouch” tutma kolu ve yüksekliği ayarlanabilen üst plakası, Toastbuster 1313’ün dikkat çeken diğer özellikleri arasında yer alıyor.

düşünün derim
  • tavsiyede bulunan yok mu?
  • Brevillenin tost performansı.3 adet Ayvalık tost ekmeği...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diveman -- 2 Aralık 2013; 13:27:23 >

• xweser X kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun...
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BUGÜN MESAJ GELDİ, KORKMAZ YILSONU BÜYÜK İNDİRİMİ BAŞLAMIŞ...

BEN TAKİPTEYDİM, DEĞERLENDİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM...
    SİZ DE DEĞERLENDİRİN, BAZI ÜRÜNLERDE GERÇEK İNDİRİM OLUYOR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baberti

BUGÜN MESAJ GELDİ, KORKMAZ YILSONU BÜYÜK İNDİRİMİ BAŞLAMIŞ...

İade mi edeyim kenwood u peki.

100 liraya korkmaz da ne alınabilir ki.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baberti

BUGÜN MESAJ GELDİ, KORKMAZ YILSONU BÜYÜK İNDİRİMİ BAŞLAMIŞ...

İade mi edeyim kenwood u peki.

100 liraya korkmaz da ne alınabilir ki.

sizinki 100 liralık korkmazları, arzumları, arnicaları döver...

o fiyata tek alternatif korkmaz a315...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 6 Aralık 2013; 19:47:44 >

• Bugün teslim aldı eşim. Kırmızı gerçekten çok güzel. Az önce de fişe taktım ve çalıştırdım. 100 liraya çok iyi bir makine olduğuna kanaat getirdim dediğiniz gibi.

Her halde döküm olmasından kaynaklı teflonun da çizik değil de girinti çıkıntılar var gibi. Hani bir teflon tava kayganlığında değil yüzeyi.

Ayrıca dışında da hafiften çizik var gibi. Çok da önemsemedim.

Hafta sonu tostu yiyeceğiz bakalım.

Bu arada plakalarının çıkmaması da almamda etken oldu. Temizliği kesinlikle çok kolaya benziyor. Alt plakanın etrafı fazla yağ oluştuğu takdir de birikmesini sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bir bulaşık süngeri ile dakikasında temizlik.

Böylece pusudan çıkmış bulunmaktayım.

Yardımı geçen herkese teşekkürler.

• quote:

Her halde döküm olmasından kaynaklı teflonun da çizik değil de girinti çıkıntılar var gibi. Hani bir teflon tava kayganlığında değil yüzeyi.

Ayrıca dışında da hafiften çizik var gibi. Çok da önemsemedim.

hayırlı olsun...

not: ürünü iyice inceleyin, düzgün çalışıp çalışmadığını ve deformasyon var mı kontrol edin...bazı satıcılar iadeden dönmüş veya teşhir ürünlerini paketleyip gönderebiliyor, ürünle ilgili bir endişe oluşursa iade edin...
  • king p625 kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim ,önceki sayfalarda bir arkadaş seramik kaplaması iyi değil yazmıştı sanırım acaba neye göre yazmış bunu ,neden p625 i sorduğuma gelince medimarkt vs mağazalarda rastladığım en sağlam yapılı tost makinesi (breville 800 gr yi gördüm onu seçenek dışı bırakıyorum tabiki ) birde homendler ile karşılaşmadım resimlerdeniyi görünüyorlar ,ama dediğim gibi elimle kontrol ettiğimde gördüklerimden en iyisi p625 ama seramik kalitesi ne durumda bilemiyorum bilen varsa bilgilendirsin almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.