Şimdi Ara

Digitürk Kanallarıyla İlgili Gelişmeler (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.422
Cevap
12
Favori
77.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AMC

Eutelsata eklendide bizim digitürk hala ekliyemedi ne yazıkki.

Ooooo bize gelmez hocam o zaman anca kanal çıkar digitürk te bende yakın zamanda onu bizim evden çıkarcam kısmetse
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Valla digitürk 3 senedir iyi durumda değil biran önce devir olması gerekiyor bende d-smarta geçicem bu gidişle sd izlemek zorundayım sanki hd parası verip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Valla digitürk 3 senedir iyi durumda değil biran önce devir olması gerekiyor bende d-smarta geçicem bu gidişle sd izlemek zorundayım sanki hd parası verip.

Lig tv olmasa zaten böyle rahat olamazlardı hocam millet her şekilde alıyor takımını izlemek için bunlarda geçirdikçe geçiriyorlar.
  • MARCO kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle paket sistemi değişmeli onu bile değişmiyorlar ne diyeyim ama tff de suç ligi tekel yapıyorlar avrupada bile izlenilmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trt çocuk platformdan kaldırılmış.Çocuk izliyordu
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    http://www.digiturk.com.tr/yayin-akisi/

Var gözüküyor /Cihazınıza kolay kurulum yaptırın..Menü /ayarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    hallettim teşekkürler
  • mateach M kullanıcısına yanıt
    Rica ederim /iyi seyirler..
  • cnn türk ile ntv hd nezaman eklenicek yıl olacak 2017
  • quote:

Orijinalden alıntı: MadTR

cnn türk ile ntv hd nezaman eklenicek yıl olacak 2017

Valla ben bizzat aradım söyledim ntv cnnturk haberturk bunlar turksatta hd.Artık digi satıldı yaparlar herhalde bikaç değişiklik.

• hocam 1 sene önce forumda bir konuda görmüştüm digiturk yeni bir uyduya geçicekti hd kanal kapasitesi falan baya artıcaktı herhalde uydu havada patladı sanırım

edit:https://forum.donanimhaber.com/m_93341580/tm.htm 2 sene önceymiş zaman hızlı akıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadTR -- 2 Eylül 2016; 1:45:36 >
  • digiturk bein grubuna satışı gerçekleşmiş. Yeni yılda bir değişiklik olur artık.
  • MadTR kullanıcısına yanıt
    Yeni uyduyu kullanıyor zaten.

• Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARCO -- 3 Eylül 2016; 13:03:00 >
  • Önümüzdeki 1 yıl içerisinde bayağı bir değişiklik olacak gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkali

Önümüzdeki 1 yıl içerisinde bayağı bir değişiklik olacak gibi..

arkadaşım...bein sports ve beinmovies şifreli özel kanalları platforma bir yıl içinde sence gelirmi?...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Şuan için bunu tahmin etmek pek kolay değil fakat gelebilme ihtimali bi hayli yüksek bence.
  • ntv hd ve cnntürk hd kaç aydır eklenmedi ne işe yarıyor bu uydu
  • NTV HD, CNN TURK HD, HABERTURK HD ve daha birçok ulusal kanalın HD yayını Digiturk gibi bir platformda yok. Türksat'ı ücretsiz izleyen insanda var, D-Smart'a 10 lira veren insanda var bu kanalların HD yayını ancak benim gibi ayda bu platforma 70-80 lira bayılan enayide hala yok. Ne anlamı kaldı ozaman bu digiturk'un. 1 yıldır doğru düzgün bir içerik üretemediler. Tam tersi geriye gitmeye başladı Digiturk maalesef. Ekim ayında taahhütüm bittiğinde başka bir platforma geçmek mecburiyetinde kalacağım böyle giderse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schwartzenius -- 6 Eylül 2016; 23:33:38 >
  • Digiturk Bitmiş
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.