Şimdi Ara

=== PEUGEOT 2008 HAKKINDA HERŞEY === (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.700
Cevap
111
Favori
484.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 308 de hem cam hem kapı sol öndeki cam açma kapama düğme yerinden yapılıyor. Bu aracı takip ediyorum çünkü alacağım. Tabi bunun olmaması yüzünden almamazlık yapmam. Tam otomatik benzinli alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayrettin100 H kullanıcısına yanıt
    O anlatığınız özellik tam da benim eski aracım megane 2 prevlaj da vardı cam butonunu olduğu yerde düğmesi vardı bastığınızda arka kapılar ve camlar kitleniyor ve içeridende açılmıyodu...

• Makyajlı kasadadamı yok otomatik çocuk kilidi veya opsiyon olarak alınıyormu benim için çok gerekli bir özellik bu.

• 2012 208 de esp düğmelerinin sırasındaki düğme ile çocuk klidi çalışıyordu.Sonra kaldırmışlar.308 dede yok.Manuel oluyor.

• Herkese merhaba,

1.6 e-HDI Allure Dizel otomatik aracımla 1 ayı/2000 KM'yi tamamladım, izlenimlerimi aktarayım;
    - Birazcık performanslı sürmeyi seviyorum o yüzden son 1 haftadır manuelde F1 vitesleri ile kullanıyorum sadece çok yoğun trafiklerde otomatiğe alıyorum kesinlikle böyle çok daha keyif veriyor,
    - Ankara içerisinde 1 ayda 2000 KM'yi geçtim, 2.parkur yerini hiç sıfırlamadığım için toplam km'ye göre yakıt sarfiyatını görebiliyorum şu anda 5.8 gösteriyor kış şartları+yeni motor olduğu için midir? Bilmiyorum ama şu anda bence yüksek.
    - Mirror link uygulamasının benim araçta olmadığını öğrendim aracın satışını yapan eleman da bilmiyor niye olmadığını ben de park assit de var Navi de Allure modellerinin hangi versiyonlarında var acaba? Bilen varsa yazarsa sevinirim,
    - Blutooth aracılığı ile telefondan müzik çalma olayı çok başarılı ses kalitesinde en ufak bir deformasyon yok,ister youtube'dan ister spotify'dan veya telefonun kendi müzik arşivinden rahatlıkla yüksek kalitede müzik dinleyebilirsiniz,
    - Yine Blutooth aracılığı ile telefon görüşmeleri çok başarılı özellikle karşı tarafa iletilen ses kalitesi gayet iyi,
    - Son olarak da; daha önce bahsettiğim paspas pinlerinin yerine oturmaması ve taban halısındaki şişkinlik sorununu en sonunda (Peugeot genel müdürlüğünden gelen bilir kişi aracılığı ile) fabrikasyon hatası olduğunu Peugeot kabul etti aracım şu an serviste gerekli işlemler yapılıyor(ikame araç verildi). Peugeot genel müdürlüğünden gelen bilir kişiye bu sorunu yaşayan birkaç kullanıcı daha var forumlarda dedim mutlaka bize başvuru yapsın dedi, bilgilerinize.

Herkese kazasız belasız sürüşler...

• HarunK23 H kullanıcısına yanıt
    Allure nin full versiyonu varsa mirrorlink olmalı internet menüsü altında ancak mirrorlink için telefonun destekliyor olması lazım. Ben eylül de aldığım navi+park asist+city brake li de var ama mirror link için tek düzgün uygulama sygic + gylmpse diğer programlar yerine muzik programlari yerine fizy kullaniyorum

• kendimce kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim şimdi bir yerde okuduğum bilgiye göre mirror link sadece city brake olan versiyonlarda varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarunK23

Cevabınız için teşekkür ederim şimdi bir yerde okuduğum bilgiye göre mirror link sadece city brake olan versiyonlarda varmış

Park assist ve Navi olan araçta zaten city breake oluyor ki. Üçü birlikte opsiyon oluyor. Yanlışım varsa düzeltin.

• Arkadaşlar silecek nasıl kaldırılıyor?

• Oguzsayhan kullanıcısına yanıt
    Türkiye de satılan modellerde 3 tek opsiyon keske 3 tek tek olsaydı mesela navigasyon bor halata yaramıyor trafik olmadığından güncelleme için servislere bagimliyiz. Yurtdisinda peugeot.navigation.com dan indirip USB ile insanlar kendisi guncelliyor.

Benimde kışlık paspas tam oturmuyor. Oturttuğum zaman paspas kalkıyor. Tek taraftan takıp devam etmiştim. Ama benim bahsettiğim durum kışlık paspaslar için geçerli açıkçası yazlık paspaslara hiç bakmadım bile. Acaba sizin sorun kışlık paspaslarda mı yoksa yazlık paspaslarda mı? Fabrika hatası olabilmesi için her iki pas pas arabaya oturmaması gerekir diye düşünüyorum. Müsait bir zamanda deneyeceğim kendi paspasımı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bobera10

Arkadaşlar silecek nasıl kaldırılıyor?

Kullanım kılavuzu sayfa 20 : Ön silecek süpürgesini sökmeden önce Kontağı kapattıktan sonra, bir dakika
    içinde, süpürgeyi ön camın ortasına getirmek için cam sileceği kumandasını çalıştırınız.

Aşağıdaki linkten tüm Peugeot modellerinin kullanım kılavuzlarına ulaşabilirsiniz...

http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/
  • arisoydogus A kullanıcısına yanıt
    Sizin paspas lar orijinal peugeot mu yoksa dışarıdan alınma mi n11 gibi?

• kendimce kullanıcısına yanıt
    Ankara Göral peugeotun verdiği paspaslar kışlık olanlar.
  • 35MMUTLU35 kullanıcısına yanıt
    Sorum sileceği havaya kaldırmak, bahsettiğniz şeyi yaptım ortaya geliyor fakat çektiğim de kalkmıyor zorlamıyorum çok yanlış yapmayayım diye

• ya bu hız sabitleyiciyi biri nasıl aktif ediliyor anlatsın bir türlü çalıştırmadım active dizel oto 2016 model aracım
  • quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

ya bu hız sabitleyiciyi biri nasıl aktif ediliyor anlatsın bir türlü çalıştırmadım active dizel oto 2016 model aracım

Benimkinde (dizel otomatik 2015) hız sabitleyici kolun ortasında bir düğme var. Onu yukarı çevirince Hız sabitleyici, aşağı çevirince hız sınırlayıcı (terside olabilir) moduna geçiyor, ortada ise boş konumunda duruyor.
    Hız sabitleyici moduna geçince aynı kolun kulakları ile hız ayarlanıyor. Kol ortadan direksiyona doğru itilince devreye giriyor.
  • Oguzsayhan kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla city breake, şehir içi aktif güvenlik paketi ile birlikte satılıyor. Mirror link de bu paket ile beraber gelen bir özellikmiş. Ben de sadece park assist ve navi var. Yine de kesin bilgisi olan var ise yazabilir. Bu arada sizin makyajlı yeni kasa mı?
  • arisoydogus A kullanıcısına yanıt
    Evet Göral'ın verdiği kışlık paspaslar ama yazlıklara baktım onlar da aynı çünkü sorun paspaslardan değil tamamen taban halısının şiş durması ile alakalı. Paspasları kaldırıp taban halısına bakarsanız fark edersiniz. Aracım şu anda göral serviste taban halılarını düzeltiyorlar bu konudan da bilgileri var siz de gidip düzeltmek isterseniz garanti bölümünden Gülşah hanımla 0 312 207 45 47 telefon numarası ile görüşebilirsiniz.
    Benimki makyajlı kasa ama mirrorlink i ayrıca almıyorsun. City breake ise bana satarken extre opsiyon demediler. Allure + safety pack olarak sattılar. Ama telin de destekliyor olması gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.