Şimdi Ara

zara indirim günü 02.01.2013 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
15
Favori
54.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zara ürünlerini internetten alabileceğimiz sitesi yok mu? Çünkü her şehirde zara şubesi yok online satış sitesi yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 15 Ocak 2013; 23:47:01 >
  • Bu sefer internetten fiyatlara bakmadan çıkmayı düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_5866

zara ürünlerini internetten alabileceğimiz sitesi yok mu? Çünkü her şehirde zara şubesi yok online satış sitesi yok galiba.

Turkiye'de bu mumkun degil maalesef..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim ne zaman biticek bilgisi olan varmıdır?
  • ne indirimi ? indirim mi varmış ? pazar günü gittim indirim yoktu :(
  • evim yakın olduğundan az önce gittim baktım.bugün 2. indirim başlar diye tahmin etmiştim,beylikdüzü marmara park için konuşuyorum hiçbir değişiklik yok,2 gün önce baktığım fiyatlarla aynı.zaten zaradaki ürünlerin çoğunda da beden kalmamış.pull and bear ve bershkada zaraya göre daha çok ürün mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awesomeone

evim yakın olduğundan az önce gittim baktım.bugün 2. indirim başlar diye tahmin etmiştim,beylikdüzü marmara park için konuşuyorum hiçbir değişiklik yok,2 gün önce baktığım fiyatlarla aynı.zaten zaradaki ürünlerin çoğunda da beden kalmamış.pull and bear ve bershkada zaraya göre daha çok ürün mevcut.

zaten şu anda 2. indirimde ama 1. indirimde bile her ürün indirime girmemişken 2. indirimde de belli ürünler indirime girmiş.
    perşembe 3. ve son indirim olucak.
  • forumda mesaj vardı, sanırım zara da çalışan birisi yazmıştı. yarın için sabahtan başlamak üzere 3. indirim olacağını söylemişti. hatta bugün 12:00 dan sonra kesinleşeceğini kesin bilgi vereceğini ikinci mesajında yazmıştı. şimdi yazmış mı diye bakıyorum, bırakın yazdığı mesajı önceki mesajlar bile silinmiş.. acaba fake miydi yoksamm indirim duyulmasın diyemi siliyorlar.. belki benim bu mesajımı da silerler..

komplo teorisi..
  • Bende yazmıştım perşembe olucağını,sürekli alışveriş yaparım zaradan,ordaki bayan söylemişti perşembe-cuma olucak 3. indirim diye. Yarın sabah mağaza açılışınca aksilik çıkmazsa gidicem bakalım hangi ürünler 3. indirim kapsamında olucak çünkü beğendiğim bazı ürünler 2. indirime dahil edilmemişti.
  • Benim bu indirimlere aklım ermiyor.Ben 2 sene önce zaradan 19 liraya triko aldığımı 14 liraya hırka aldığımı bilirim. O eski indirimlerden yapmıyorlar mı? İndirim yarın kesin mi acaba bilgisi olan ?
  • bu gün gittim baktığımda denildiği gibi fiyatlar çok aşağı değil ama bir çok üründe alınabilecek fiyatlarda ama onlarda da beden sorunu var ama ayakkabılarında numara bulabilenler bence şanslı 40 tl ye bence hepsi olmasada alınabilecek 1-2 model var ayağıma göre olsaydı ben alacaktım.kotlarıda gayet iyi fiyat ama hep dar modeller kalmış.
  • zarada kot pantalonları beğenmiştim güzeldi indirim olurmu dersiniz

edit:eksilik giderildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azeotrop -- 16 Ocak 2013; 20:31:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Orijinalden alıntı: dahakathekiller7

Hocam montlarda ciddi bi indirim olacak mi bilginiz var mi acaba

Bunu ancak yarin ogrenebiliyorum magaza kapandiktan sonra , cunku sisteme update kapanisa yakin geliyor, yarin gece 12-1 gibi yardimci olmaya calisirim buradan

Hocam harika olur cok sagol simdiden

ilk fiyati 459tl suanki fiyati 299tl olan dis diyimler 259TL olacak
    Suan ki fiyati 59TL olan gomlekler ise 49tl olacak .

Erkek bolumunde calismadigim icin , gecerken gördügüm ürünler bunlar.

Baska ürünlerde düstü ama zamanim olmadigindan tek tek bakamadim.

• 135 kez yarin indirim olacak mi ? bilgi kesin mi sormaya gerek gerek yok , 2-3 tane onceki mesajlari okuyup sonra mesaj yazsak sanki daha iyi

Calisanin bendeki bilgiler kesin daha kime sormak lazim derseniz ispanya ile görüsün lütfen daha kesin cevap veririler
  • kardeş birde şu zaraya söylesende online satış yapsalar ya da mağazalarını diğer şehirlerede yaysalar.
  • zara nın siteyi f5 lemekten tuş eskicek eheh. fiyatlar güncellense de atlasam arabaya gitsem mağazaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffmmyy

quote:

Orijinalden alıntı: Pascal.Nouma

Mango'da garip bi olay yaşadım.

Cüzdanın dış kısmında he by mango yazarken iç kısmındaki deride he by manco yazıyordu. çağrı merkezini aradım ilettim. böyle bir arkanız mı var artık diye :D yok öyle bir şey dediler. 3 aydır kullandıgı cüzdanda bunu farketmemiştim :D Mangoya götürdüm bakın ne var dedim. alışverişi bankamatik kartıyla yaptıgım için slip'i istediler. Faturam elimde olmasına rağmen kabül etmediler. Sonra yurt dışına yazdım durumu. biraz ugrastıktan sonra ücret iademi aldım. İşin garip tarafı mağazadaki aynı cüzdanda aynı sorun vardı :) Komple yanlış basım

zara indirim günü 02.01.2013

zara indirim günü 02.01.2013

Mango Barış Manço ya özel seri yapmış olmasın H&M David beckham atleti boxer ı filan yapıyorya :D Harbiden enteresan koskoca mango bu hatayı yapıyor ve herkesin gözünden kaçıyor :D

5 tane cüzdana baktım hepsinde aynı hata vardı :)

• Saat neredeyse 10 oldu ama sitede bir değişiklik yok,sanırım indirim yarın olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay_Lal

zara nın siteyi f5 lemekten tuş eskicek eheh. fiyatlar güncellense de atlasam arabaya gitsem mağazaya

Yenilemene gerek yok hocam Vahşi hindi indirim var diyorsa vardır. Gidin bugün şansınızı kaçırmayın ;)
  • Sitesinde sadece gomleklerde indirim var gibi. Gömlekler dışında fiyatlar aynı bi değişiklik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.