Şimdi Ara

MOTOROLA RAZR XT910 849 TL [VATAN BİLGİSAYAR] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
673
Cevap
4
Favori
72.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 adet gümüş 6 adet beyaz renkli stok bulunmaktadır vatan indirimi yarında devam edecek stok bilgisi Vatan Notebook Pendik Neomarin AVM mağazası içindir ...

düşünenler irtibat kursunlar yardımcı olurum ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet cevher

buarada jelly bean geliyor razr'a
    ama 2012 3. çeyrekte.

yine de şuan f/p cihazıdır kendisi.
    4.2 geleceğini bilsem bi dakika düşünmem alıırm

2013'e girerken 2012 çeyrek mi kalır 2013 olmasın o :)

Razr'a güncelleme sürekli gelicek arkadaşlar motorola desteğini çekeceği ve çektiği modelleri sitesinde belirtiyor.

Hoş bi yerden sonra android işletim sistemi güncellense ne olur güncellenmese ne olur?

Yani 4.x sürümlerinde uygulamaların hızlı kapatılması stabillik zaten yeterde artarken daha gelecek ne gibi yazılımsal güncelleme bizi memnun edebilir? yani donanım ortada yazılım ortada güncelleme demek %10 memnuniyet gibi bir kapıya çıkıyor. (bu arada android 3.x sürümleri varmı yokmu atlandı mı bilmece gibi kafamda duruyor oda ayrı bir konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

ama 2012 3. çeyrekte.

2013'e girerken 2012 çeyrek mi kalır 2013 olmasın o :)

Razr'a güncelleme sürekli gelicek arkadaşlar motorola desteğini çekeceği ve çektiği modelleri sitesinde belirtiyor.

Hoş bi yerden sonra android işletim sistemi güncellense ne olur güncellenmese ne olur?

Yani 4.x sürümlerinde uygulamaların hızlı kapatılması stabillik zaten yeterde artarken daha gelecek ne gibi yazılımsal güncelleme bizi memnun edebilir? yani donanım ortada yazılım ortada güncelleme demek %10 memnuniyet gibi bir kapıya çıkıyor. (bu arada android 3.x sürümleri varmı yokmu atlandı mı bilmece gibi kafamda duruyor oda ayrı bir konu)

düzelttim hocam eyvallah..
    buarada 4.1 motorolanın sitesinde duyuruldu
    ama 3. çeyrekte,
    o zamana kadar 5de çıkar 5.1 'de

her sürüm daha stabil oluyor, ondan güncelleme önemli.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrajj

quote:

ama 2012 3. çeyrekte.

(bu arada android 3.x sürümleri varmı yokmu atlandı mı bilmece gibi kafamda duruyor oda ayrı bir konu)

Boşa beklemeyin derim ben.Bence gelmeyecek JB güncellemesi.Hele ki o kadar ileri bir tarih veriyorlarsa gelmeme olasılığı çok çok fazladır.

ICS bekleyen Atrix kullanıcı olarak tecrübeli ve tahmin edebilen biriyim.

Ama ben JB yükledim telefonuma.Valla boşa beklemişim diyorum.GB sürümleri hikayeymiş.Keşke stabil sürümleri çıksaydı.

Bir de Android 3.x (Honeycomb) sadece tabletler için çıkmıştı.O yüzden telefonlar için yoktur.

• Tekrar sorayim. Bu cihazin atrixten elle tutulur ne farki var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Tekrar sorayim. Bu cihazin atrixten elle tutulur ne farki var?

Nerdeyse 2 katı fiyat fark olan hiçbir şey yok...

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Motorola-RAZR-XT910-vs-Motorola-ATRIX
  • Konuyu çarpıtmayın, herşeyden önce refurbished değil kırmızı kutu Atrix gibi.

8MP kamera
    1080p video çekimi
    Malzeme kalitesi, hafiflik, incelik
    Super Amoled 4.3" ekran
    Bluetooth 4.0
    SAR 0,36
    Android 4.0.4 ICS
    Chipsetin online/offline video yazılım desteği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damn2u -- 31 Aralık 2012; 20:54:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

fiyat 10 taksit 899 tl görünüyor.Peşin ödeme yapıldığında mı 858 tl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganozlu -- 1 Ocak 2013; 11:15:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganozlu

arkadaşlar,

fiyat 10 taksit 899 tl görünüyor.Peşin ödeme yapıldığında mı 858 tl oluyor?

fiyat artmış

bi kaç günü tekrar 858 olur
  • Arkadaşlar 2 gün önce vatandan xt 910 aldım. telefon süper ancak bir sorunla karşılaştım. telefon prizden şarj olurken ekran dokunmatiği sapıtıyor. usb den şarjda ise bi problem yok. yardımlarınızı bekliyorum.
  • takip
  • lg e730 telefonum var bimden 650 tl ye almıstım pek memnun deilim daha 6 aylık, simdi onu satıp razr almak mantıklımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lj94

Arkadaşlar 2 gün önce vatandan xt 910 aldım. telefon süper ancak bir sorunla karşılaştım. telefon prizden şarj olurken ekran dokunmatiği sapıtıyor. usb den şarjda ise bi problem yok. yardımlarınızı bekliyorum.

Genelde çin malı-oem - şarj cihazlarında o problem oluyor,orjinal,kaliteli bir şarj cihazı (mikro usb ) arkadaşlarınızdan tedarik edip bir deneyin...

Düzeltme : Bütün şarj cihazları çin :))) Kimse uyarmadan yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evver -- 2 Ocak 2013; 20:59:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beynenmilel

quote:

Arkadaşlar 2 gün önce vatandan xt 910 aldım. telefon süper ancak bir sorunla karşılaştım. telefon prizden şarj olurken ekran dokunmatiği sapıtıyor. usb den şarjda ise bi problem yok. yardımlarınızı bekliyorum.

Genelde çin malı-oem - şarj cihazlarında o problem oluyor,orjinal,kaliteli bir şarj cihazı (mikro usb ) arkadaşlarınızdan tedarik edip bir deneyin...

Düzeltme : Bütün şarj cihazları çin :))) Kimse uyarmadan yazayım dedim.

sorun orjinal şarj cihazında :). eski samsung şarj cihazımla şarj ediyorum bir problem yok.
  • 8 aydır kullanıyorum ben 1500tl ye almıştım. bu telefonu öyle insan gibi de değil haldur huldur o kadar çok düşürdüm ki o kadar sert düşürdüm ki telefonun kasasının üst kısmı yan kısmı tırtırlı oldu hafif ama telefonda tık yok arkadaş. arayüz işlemler oyunlar çok akıcı. note 2 ye falan çok özeniyorum bazen. maddi açıdan sorun da yok ama satamıyorum lan. neden 1.si inanılmaz sağlam 2.si note2 de yapıp da bunda yapmayacağım hiçbir şey yok. oyunsa oyun ramsa ram ekran desen super amoled. şimdi kalkıp note2 şöyle razr böyle demeyin kabaca motorola razr'dan olan memnuniyetimi anlatmak için yazdım. android bir telefona ihtiyacınız varsa bu paraya bu telefon bedavadan biraz pahalı. kesinlikle yumulunnnn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 3 Ocak 2013; 23:52:34 >
  • quote:

ics güncellemesini yap düzeliyor o.
  • 30 Aralık da aldım, 24 saat içinde piksel hatası verdi, garantıden degıstırp 4xhd adlım. baya begenerekaldıgım bı teldı, birdaha guvenip alamadım..motorola almay gelenlerıde magazada gerı cevırdım..jb gelcekmı gelmıcekmı derdım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

Tekrar sorayim. Bu cihazin atrixten elle tutulur ne farki var?

Nerdeyse 2 katı fiyat fark olan hiçbir şey yok...

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Motorola-RAZR-XT910-vs-Motorola-ATRIX

zuhahahaaa allahtan hiç fark yok. işlemci kamera ekran. ayrıca razr gördüğün göreceğin en ince akıllı telefon. yamuşmuyorsam şuan türkiye piyasasında razr'dan daha ince telefon yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

lg e730 telefonum var bimden 650 tl ye almıstım pek memnun deilim daha 6 aylık, simdi onu satıp razr almak mantıklımı ?

LG_P705 OPTİMUS L7 CEP TELEFONU WHİTE
    MOTOROLA MOTOROLA RAZR XT910 BEYAZ

Arkadaşımla aynı gün aldık... o LG ye 820 TL taksitli ... bende 858 TL ye 10 taksit ile Razr aldım...
    Razr kalitesiyle kendini hemen belli ettiriyor. ilk gün tam hatırlamıyorum ama 240 mb civarı genel bir güncelleme yaptı ekran bambaşka bir görünüme kavuştu. Telefon dizaynı ile hem cinslerine göre daha şık duruyor. Ekstra lapdock 100 (11") bulabilirsem lapdock 500 (14") almayı düşünüyorum. 300TL civari.. üzüldüğüm nokta ise aksesuarlarının Türkiye de ender bulunması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: endofdays

quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

lg e730 telefonum var bimden 650 tl ye almıstım pek memnun deilim daha 6 aylık, simdi onu satıp razr almak mantıklımı ?

LG_P705 OPTİMUS L7 CEP TELEFONU WHİTE
    MOTOROLA MOTOROLA RAZR XT910 BEYAZ

Arkadaşımla aynı gün aldık... o LG ye 820 TL taksitli ... bende 858 TL ye 10 taksit ile Razr aldım...
    Razr kalitesiyle kendini hemen belli ettiriyor. ilk gün tam hatırlamıyorum ama 240 mb civarı genel bir güncelleme yaptı ekran bambaşka bir görünüme kavuştu. Telefon dizaynı ile hem cinslerine göre daha şık duruyor. Ekstra lapdock 100 (11") bulabilirsem lapdock 500 (14") almayı düşünüyorum. 300TL civari.. üzüldüğüm nokta ise aksesuarlarının Türkiye de ender bulunması...

ben bu telefonu kullanan benden başka adama hiç rastlamadım canlı canlı razr kullanmak ayrıcalıktır. millet telefonu görüyor aa diyorlar motorola böyle telefon mu yaptı yaf falan diyolla sonra açıyom musluğu altına tutuyom telefonu (evet telefon su geçirmiyor) herifler dumur oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 3 Ocak 2013; 23:54:58 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.