Şimdi Ara

ETS 2 Hız Modu Modu Olduğu Halde ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ARKADAŞLAR.ETS 2 DE HIZ LİMİTİ'Nİ KALDIRMA MODUNU İNDİRMİŞTİM FAKAT OYUNDA TÜM TIRLAR'IN İBRESİ 92 YE GELİNCE DEVİR ÇUBUĞU 20 DEYKEN 15 E GELİYOR SONRA HIZ 91 E DÜŞÜYOR BÖYLE BÖYLE OLUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN

• Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum. Durup dururken nasıl oldu anlamıyorum, başka modla çakışıyor olabilir. Bu güne kadar niye çakışmadıda şimdi çakıştı onuda anlamış değilim, umarım sorunu çözen biri çıkar.
  • bi akrabamın bilgisayarınada yükledim fakat onda sorunsuz çalışıyor anlamadım gşitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: james008

bi akrabamın bilgisayarınada yükledim fakat onda sorunsuz çalışıyor anlamadım gşitti
    Geçenlerde aynısı bende oldu. Hız limitini kaldırma moduyla oynuyordum. Sonra başka modlar yükledim. Tır 90ı geçmemeye başladı. Sonradan yüklediğim modu kaldırdım sorun düzeldi. Sorun cıkaran mod trafikteki diğer araç seslerini arttırma modu idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenTugay

Geçenlerde aynısı bende oldu. Hız limitini kaldırma moduyla oynuyordum. Sonra başka modlar yükledim. Tır 90ı geçmemeye başladı. Sonradan yüklediğim modu kaldırdım sorun düzeldi. Sorun cıkaran mod trafikteki diğer araç seslerini arttırma modu idi.

Alıntıları Göster
    Bendeki sorunda hasarı önleme modundan kaynaklanıyormuş onu kaldırınca düzeldi. Hız sınırını düşürmeden hasarı önleyen bir mod var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdinc305

Bendeki sorunda hasarı önleme modundan kaynaklanıyormuş onu kaldırınca düzeldi. Hız sınırını düşürmeden hasarı önleyen bir mod var mı?

hasarı önleyen mod hangisi peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

quote:

hasarı önleyen mod hangisi peki ?

Hocam evde değilim şu an bakma şansım yok.Google amcada aratıp bulmuştum. İstediğin kadar vur, arabayı bişey olmuyor ama 90'ıda geçmiyor.
  • Orijinalden alıntı: erdinc305

O güzelmiş, bende bi kaç tane bulmuştum ama işe yaramadı. 90 km ile zaten otamatik olarak hasar olmaz 180 km ile gitmeye 150 - 160 km ile viraj dönmeye alıştım :)
    Bize hem hız sınırı olmayan hemde hasar verdirmeyen bi mod lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 27 Kasım 2012; 14:22:12 >
  • Orijinalden alıntı: il60hami84

O güzelmiş, bende bi kaç tane bulmuştum ama işe yaramadı. 90 km ile zaten otamatik olarak hasar olmaz 180 km ile gitmeye 150 - 160 km ile viraj dönmeye alıştım :)
    Bize hem hız sınırı olmayan hemde hasar verdirmeyen bi mod lazım...

Aynen kardeşim, inşallah böyle bir mod çıkar. Olur da bulursak birbirimizi haberdar edelim.
  • quote:

Tabi ki haber ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 27 Kasım 2012; 15:04:48 >
  • Orijinalden alıntı: erdinc305

Dün bi mod buldum kamyoncuyuz .com da var halen hasarsızlık modu. 145 km/h ye kadar çıkıyor tır ve harbiden hasar yok. Ama bana yine yetersiz geldi :) bi başka sitede 2000 hp, 3000 hp lik motor modları falan vardı hasarsızlık modu da içinde diye bi link vermiş, ibre 261 km/h'i olan bi ss koymuş biri indirmeye çalıştım ama link kırıktı, sen bulursan haber ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi il60hami84 -- 28 Kasım 2012; 8:37:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

Dün bi mod buldum kamyoncuyuz .com da var halen hasarsızlık modu. 145 km/h ye kadar çıkıyor tır ve harbiden hasar yok. Ama bana yine yetersiz geldi :) bi başka sitede 2000 hp, 3000 hp lik motor modları falan vardı hasarsızlık modu da içinde diye bi link vermiş, ibre 261 km/h'i olan bi ss koymuş biri indirmeye çalıştım ama link kırıktı, sen bulursan haber ver

Alıntıları Göster
    Birkaç yama ekliyim dedim oyunu bmbok ettim kasıp duruyo sinirlendim kaldıracam ama o kadar emek de boşa gidecek 20. seviyeye geldim ...

• quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Birkaç yama ekliyim dedim oyunu bmbok ettim kasıp duruyo sinirlendim kaldıracam ama o kadar emek de boşa gidecek 20. seviyeye geldim ...

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar, bazı modlar gerçekçilik veya estetik anlamda çok iyi oluyor, ben de yüklüyorum. Ama biraz anlayış gösterin. ETS2 bir simülasyondur. Gerçekte hasar varsa bırakın olsun. Gerçekte hız cezası varsa bunu da engellemeyin. İşte o zaman ETS2 keyif alınır hale gelir .

• quote:

Orijinalden alıntı: MOBIUS

Arkadaşlar, bazı modlar gerçekçilik veya estetik anlamda çok iyi oluyor, ben de yüklüyorum. Ama biraz anlayış gösterin. ETS2 bir simülasyondur. Gerçekte hasar varsa bırakın olsun. Gerçekte hız cezası varsa bunu da engellemeyin. İşte o zaman ETS2 keyif alınır hale gelir .

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar boşverin yamayı hileyi ben hız limiti kaldırma var sadece birde gerçek benzin istasyonları yeni kariyere başladım yüklü hızım şu anda 100 kmh sabitliyorum akıp gidiyor aracım

• quote:

yamaları mod klasöründen silebilirsin, oyunu kaldırmana gerek yok diye biliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

quote:

yamaları mod klasöründen silebilirsin, oyunu kaldırmana gerek yok diye biliyorum...

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hallettim o günlerde meseleyi.Laptoptan baya kasıyor görüntü ayarları ile bazı yamaları değiştirdim.Şu an 32.seviyedeyim ...

• quote:

Alıntıları Göster
    178 anca yaptım 200 zor beya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: requal53

200 ü bırak 160 bile yapamadım.Şu anda mevcut hız yaması ile bile 150 yi geçince resmen sapıtıyor araba yoldan çıkıyor.Sen başkasıyla karıştırıyorsun ...

• quote:

Aman hocam dikkat oradan 178 ile dönüllll....

Geçmiş olsun.

Ben de en fazla 140 yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Sonra araç 80'le hafif bir dönsem bile sapıtıyor diye moda bayağı sövdüm. Şimdi modsuz takılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

quote:

Aman hocam dikkat oradan 178 ile dönüllll....

Geçmiş olsun.

Ben de en fazla 140 yapmıştım yanlış hatırlamıyorsam. Sonra araç 80'le hafif bir dönsem bile sapıtıyor diye moda bayağı sövdüm. Şimdi modsuz takılıyorum.

Alıntıları Göster
    oyunun hangi sürümünü kullanıyorsun bide modun başına zzz koymayı bi dene bakalım...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.