Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
37
Favori
259.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1650 TL'ye Marmara Forum Avea'dan aldık bugün nakit bilginize
  • Teknosa'daki bonus kampanyasından en fazla 100 tl kazanılabiliyormuş.
    Yanılmayın.
  • Buradaki bağzı arkadaşlar NoteII yi turkcell veya Avea mağazalarından pazalık yaparak 1900 liralık fiyarı 1600 lira civarına düşürüp almışlar, Bu mağazalarda pazarlık yapma lüksümüz varmı acaba ?, öyleyse oturup satıcı ile 1 saat konuşayımda düşüreyim fiyatını, bende samsung Türkiye garantili 1700 tl nin altında almak istiyorum bu ürünü şuanda araştırmaktayım halen, 400 tl peşin verebilirim gerisini taksit ile alacağım önerisi olan varsa beni bilgilendirebilir..
  • ben dün L920 yi incelem üzere gittiğim torium elektoworldda gördüm 1899 tl etiket vardı üzerinde satıcı çocukla detaylı konuşmadım
    yarım saat falan inceledim telefonu çok hoşuma gitti
    eğer elektroworldan alırsam telpamı samsungun kendi garantisimi olur
    yada bu garantiler arası fark varmı
    daha önceki iphone 4s telefonumuda elektroworldan almıştım alırsam note 2 yide elektroworldan almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

ben dün L920 yi incelem üzere gittiğim torium elektoworldda gördüm 1899 tl etiket vardı üzerinde satıcı çocukla detaylı konuşmadım
    daha önceki iphone 4s telefonumuda elektroworldan almıştım alırsam note 2 yide elektroworldan almayı düşünüyorum

Ew sanirim kendi firma garantisi veriyor.Yani samsung garantisidir büyük ihtimal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thinktwice10

Değerli Arkadaşlar ,

Teknosa bugün itibari ile bir kampanya yapmış , 1799 - 179,9 Tl Bonus veriyor telefon fiyatı bu durumda 1619,1 Tl gibi bir rakama geliyor.

SAMSUNG TURKIYE GARANTISI
    http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070919/samsung_n7100_galaxy_note_ii_marble_white_akilli_telefon

Vatan Bilgisayar ise fiyatını 1799 çekmiş ancak sadece Gri rengi var.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-n7100tadtur-n7100-galaxy-note-ii-(titan-gray)/productdetails.aspx?I_ID=62731

Bimeks 'de fiyatını 1799 Tl ye çekmiş + 179,9 Tl Hediye Çeki veriyor bu durumda 1619,1 Tl görünüyor

Electro World Fiyatını 1899 Tl + 189,9 Hediye Çeki Veriyor , 1709,1 Tl

teknosada çalışan arkadaşım hediye ceklerinin bir sonraki alışverişte geçerli olduğunu soyledi benmi yanlış anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: glcn58

quote:

Orijinalden alıntı: Thinktwice10

Değerli Arkadaşlar ,

Teknosa bugün itibari ile bir kampanya yapmış , 1799 - 179,9 Tl Bonus veriyor telefon fiyatı bu durumda 1619,1 Tl gibi bir rakama geliyor.

SAMSUNG TURKIYE GARANTISI
    http://www.teknosa.com/kategori/telekom/cep_bilgisayari_pda_/722/125070919/samsung_n7100_galaxy_note_ii_marble_white_akilli_telefon

Vatan Bilgisayar ise fiyatını 1799 çekmiş ancak sadece Gri rengi var.

http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-sam_gt-n7100tadtur-n7100-galaxy-note-ii-(titan-gray)/productdetails.aspx?I_ID=62731

Bimeks 'de fiyatını 1799 Tl ye çekmiş + 179,9 Tl Hediye Çeki veriyor bu durumda 1619,1 Tl görünüyor

Electro World Fiyatını 1899 Tl + 189,9 Hediye Çeki Veriyor , 1709,1 Tl

teknosada çalışan arkadaşım hediye ceklerinin bir sonraki alışverişte geçerli olduğunu soyledi benmi yanlış anladım

Bildiğim kadarıyla , Bonus %10 kartına yükleniyor , 2 gün önceye kadar hem %10 bonus yükleniyordu hemde internet sitesinden alırsan +100 Tl hediye çeki veriyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

ben dün L920 yi incelem üzere gittiğim torium elektoworldda gördüm 1899 tl etiket vardı üzerinde satıcı çocukla detaylı konuşmadım

Electro World samsung türkiye garantili ama fiyatı 1899 Tl diğer samsung türkiye garantili altarnetifler.
    Kliksa 1899 Tl + %10 Bonus
    Media Markt 1795 Tl
    Teknosa 1799 Tl % 10 Bonus
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Arkadaşlar telefona 64 gb micro sd kart alan varmı aramızda? 64 gb kart telefonu yavaşlatırmı acaba?bu arada hangi kartı önerirsiniiz?yani hızlı olsun istiyorum heryönden...

ben aldım sandisk class 10 64 gb harika hiçbir kasma yavaşlama yok ama birde oyunları hafızaya kurabilsek
  • Arkadaşlar, Buradan Note II alan varsa beni bilgilendirebilirmi, Hangi garanti koşullarında lamış oluyoruz ürünü? Samsung servisine götürdüğümüzde telefonu 2 yıllık garanti kapsamı içinde ürüne müdahale edebiliyorlarmı?
    https://www.websibir.com/Samsung-Galaxy-Note-2-N7100-TelpaBasariC5,PR-4520.html
  • bugün eskişehirde dolaştım. fiyatlar

teknosa 1799 tl
    vatan 1799 tlydi sanırım siparişle 2 güne geliyormuş
    bimeks 1899 tl + 189 tl hediye çeki
    gold 1860 tl + istenirse 140 tl kasko
    media mark kalmamış
    espark türkcell 1900 tl + kılıf (100 tl değerinde ücretsiz)
    espark samsung mağaza 1899 tl
    espark avea 1900 sanırım
    üniversite cad. türkell tim 1940 tl

fiyatlar böyle beyler. bu türkcell timler farklı fiyatlar veriyor hep. sizce hangisi daha avantajlı? yoksa biraz beklemelimiyim??

• Arkadaşlar ürünün samsung türkiye garantili oldugunu nasıl anlarız? Kutusunda felan birşey yazıyormu? Genpa garantili ürünler ile samsung türkiye garantili ürünler farklımı fiyat olarak veya genpa garanti veriyormu samsunglara?
  • türkcell timde gördüğüm genpa garantiliydi. 1900 tl dedi. bimeks, teknosa, gold vs. samsung tr garantili..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

1650 TL'ye Marmara Forum Avea'dan aldık bugün nakit bilginize

hangi mağazadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestanden -- 1 Aralık 2012; 17:59:58 >
  • http://www.sanalpazar.com/Sifir-Turkiye-Garantili-Samsung-Galaxy-Note-2-Gt-n7100__isp5334399

Ilandaki urunu dusunen olursa pmle bana numara birakin ararim gorusuruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1650tl forumdan aldım.avea cornerdan.1699tl liste fiyatıydı.pazarlıkla 1650ye verdi.nakit.
    kapaklı siyah kap 50 tl dedi 40 a verdi.ekrana jeletinde 20tl idi.

kutusunda ülke yazmıyor.
    ülkesini nasıl öğrenirim.

intel garantili dedi aveadakiler.sıkıntı olduğunda bizimle kontak kurucaksınız biz intele göndereceğiz cihazı dediler.hayırlısı...ben sony turkiye ile çok büyük sıkıntılar yaşadım.bu sebeple samsungda olsa sorun yaşama riskim olacağını düşündüğüm için 1650 lira iyi fiyat dedim aldım.

son olarak virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

1650 TL'ye Marmara Forum Avea'dan aldık bugün nakit bilginize

hangi mağazadan

Avea'nın şubesinden aldık direkt. Vodafone'la yanyanalar.
  • acaba , aveadan alıdıgınız cihazın garantisi nereden bana intel dediler aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

1650tl forumdan aldım.avea cornerdan.1699tl liste fiyatıydı.pazarlıkla 1650ye verdi.nakit.
    kapaklı siyah kap 50 tl dedi 40 a verdi.ekrana jeletinde 20tl idi.

kutusunda ülke yazmıyor.
    ülkesini nasıl öğrenirim.

intel garantili dedi aveadakiler.sıkıntı olduğunda bizimle kontak kurucaksınız biz intele göndereceğiz cihazı dediler.hayırlısı...ben sony turkiye ile çok büyük sıkıntılar yaşadım.bu sebeple samsungda olsa sorun yaşama riskim olacağını düşündüğüm için 1650 lira iyi fiyat dedim aldım.

son olarak virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz

Bende bugün aynı bayii den beyaz bir note 2 aldım kredi kartına 12 taksit ve flip cover kapak ekran koruyucu tümü 1.750,00 Tl. Bana da intel garantili olduğu söylendi hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumatekin -- 2 Aralık 2012; 0:31:43 >

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.