Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 2 FİYAT - KAMPANYA - (ANA KONU) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.113
Cevap
37
Favori
259.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkdaslar teknosadan alinan note 2 garanti durumu nedir hangi distrubutorler bakiyor sadece fatura olmasi yeterlimi servise verme konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda garantiler hakında bir kaç soru sormuştum paralel ithalat ve resmi samsung türkiye garantisi ile ilgili bugün birşeyler öğrendim.
    Burada vatan bilgisayardan alan arkadaşlar Samsung türkiye garantili veya genpa garantili diyor ama tüm vatan bilgisayar mağazalarında bu durum aynı değil sanırım?Bugün ankara nata vega avm'deki vatan bilgisayara gittim 1750 tl fiyat çektiler garantisini sordugumda ithlatçı garantili dediler istanbulda bir firma dediler isim vermediler , sonra ayn avm'de ki samsunga gittim 1850 tl dedi samsung türkiye garantili dedi. Samsungun mağaza müdürüyle görüştüm vatandan satılan telefonlara kesinlikle biz bakmıyoruz kendilerinin anlaştıgı bir firma var istanbulda onlar bakıyor dedi , 100 tl için paralel ithalat almayın dedi..
    Vatan bilgisayardan alan arkadaşlar, ürününüzün kutusunda veya garanti belgesinde samsung türkiye logusu varmı ve hangi vatan bilgisayardan aldınız?

• firmadan firmaya hatta ynı firmanın şubeleri arasında bile değişiklik oluyor. ben yukarıda fiyatları yazdım. teknosa, vatan, bimeks felan bunlar samsung tr garantili sattıklarını söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlisevgi

firmadan firmaya hatta ynı firmanın şubeleri arasında bile değişiklik oluyor. ben yukarıda fiyatları yazdım. teknosa, vatan, bimeks felan bunlar samsung tr garantili sattıklarını söylediler.

Evet hocam dediğim gibi vatanın nata vega avm şubesi ithalatçı firma garantisi veriyor ve fiyatıda hiç uygun degil , burada samsung türkiye garantili telefon alan arkadaşlarla aynı paraya ithatlatçı firma garantili telefon satıyorlar
  • 1569 tl ye yeniçarşımdan verdim beyazını sipariş, 125 tl world puan kampanyası sayesinde 1444 tl ye, maloldu bakalım gelince göreceğiz edermi. 1-2 ay beklesem 1200-1300 arasına denk getirrdim belki ama teknoloji beklemeye gelmiyor, sürekli yeni versiyonlar çıkıyor...
  • ithalatcı firma garantisi deniyorsa paralel ithalattır ve samsung servisleri bakmaz.
    ve buyuk magazalar bile bunu yapıyorlar paralel ithalat yani.
  • bende yurtdışından getirtçektim 550-600 euro arası olunca fiyat, bide 100 tl pasaport kaydı, onun yerine paralel ithalat alayım dedim.Şansımıza artık, bahtımıza ne çıkarsa :)
  • http://www.sanalpazar.com/Sifir-Turkiye-Garantili-Samsung-Galaxy-Note-2-Gt-n7100__isp5334399

Son 1 gun millet. Nakitte pazarlim payimiz mevcut.

• Medcell firması nedir ne değildir bilmiyorum ama burda böyle bi fırsat var isteyenler değerlendirebilir. Note 2 1569 TL

Link
  • quote:

Orijinalden alıntı: BySU

http://www.sanalpazar.com/Sifir-Turkiye-Garantili-Samsung-Galaxy-Note-2-Gt-n7100__isp5334399

Son 1 gun millet. Nakitte pazarlim payimiz mevcut.

Firma detayı bildirir iseniz hepimiz şüpheci bakmakdan kurtulalım.Peşin alımlarda özel indirim demişsiniz peşin indirim oranınız nedir mesela ? Türkiye garantisi demişsiniz nedir bunun açılımı Genpa , C5 , Başarı , Brigstar açıklayıcı bilgi paylaşın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Medcell firması nedir ne değildir bilmiyorum ama burda böyle bi fırsat var isteyenler değerlendirebilir. Note 2 1569 TL

Link

Medcell paralel ithalatçı firmalardan birtanesi , Medcell 'in satışını gerçekleştiren firmada şuan rakamlar 1532 Tl , Link'i veriyorum.

http://www.dubaibilisim.com/Samsung-Galaxy-Note-II,PR-2258547.html

• Bu arabulvar.com nasıl bir sitedir? Note 2 1399 lira diyor.

http://www.arabulvar.com/search/?query=*&filterTema=Samsung+Galaxy+Note&channel=tr
  • Almayan arkadaşlara sesleniyorum samsung cihazlarinin fiyatlari kalici degildir cunki adamlar 2 ay sonra bi yeni model gelistirirler fiyatlar yariya hemen ben samsung bagimlisiyim fakat bu yaptiklari sistem hosuma gitmiyor aliyorsun degerinde kalmiyor kardesim uc gun sonra cocuklarin eline oyuncak oluyor... Ancak firmalari zenginletiyoruz sanki cok fakir serefsizler....

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Bu arabulvar.com nasıl bir sitedir? Note 2 1399 lira diyor.

http://www.arabulvar.com/search/?query=*&filterTema=Samsung+Galaxy+Note&channel=tr

Bu kampanya dikkat çekici ve bir o kadar bilgi verici aslında , demek ki artık fiyatlar yavaş yavaş kırılmaya başlıyor gibi , yeni alacak olan arkadaşlar için sevindirici bir durum.
  • Evet yeni yılla daha da inecek bence fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumatekin

quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

1650tl forumdan aldım.avea cornerdan.1699tl liste fiyatıydı.pazarlıkla 1650ye verdi.nakit.
    kapaklı siyah kap 50 tl dedi 40 a verdi.ekrana jeletinde 20tl idi.

kutusunda ülke yazmıyor.
    ülkesini nasıl öğrenirim.

intel garantili dedi aveadakiler.sıkıntı olduğunda bizimle kontak kurucaksınız biz intele göndereceğiz cihazı dediler.hayırlısı...ben sony turkiye ile çok büyük sıkıntılar yaşadım.bu sebeple samsungda olsa sorun yaşama riskim olacağını düşündüğüm için 1650 lira iyi fiyat dedim aldım.

son olarak virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz

Bende bugün aynı bayii den beyaz bir note 2 aldım kredi kartına 12 taksit ve flip cover kapak ekran koruyucu tümü 1.750,00 Tl. Bana da intel garantili olduğu söylendi hayırlısı.

forum istanbuldan mı aldın.korea mı yazıyor telefonun içinde? ben kutusunu iyice inceledim bir şey yazmıyor kutuda...

• Arkadaşlar ,

Türkiye Garantisi adı altında satış yapan arkadaşdan gelen özel mesaj bilginize sunulur.Bu tip yaklaşımlar ile güven vermeden satış yapmaya çalışan arkadaşlar , burası forum ilan yeri değil , herkez burada olmasının nedeni , kafasındaki sorularına çözüm bulmak bununla birlikde sıcak fırsatlar var ise paylaşımda bulunmak , bunu bilerek kullanır isek hepimiz bu durumdan istifade etmiş oluruz.

Bysu sizin mailinize gelecek olursak , tabiki link'inizi inceledim , ilanınızda yazan detay yetersiz , Türkiye garantili ne demek ucu açık bir ilan , ilanda yazmıs oldugunuz metin asagıya kopyalıyorum.Dersiniz Samsung Türkiye Garantisi altında veya Dist. firma olan C5 garantisi altında , bu acıklayıcı bilgi ile herkez endişesiz bir şekilde sipariş geçecek ise geçer.

Sevgi ve Saygılarımla ,

Değerli alıcılar,Cihazımız Samsung N7100 Galaxy Note II .Beyaz renkte, açılmamış kutusunda. Faturası ve Garantisi imzalandı. 01.12.2012 olarak Garantisi 2 yıl süreli olarak başlamıştır.Cihaz sıfır olduğu için orjinal resimlerini falan koymuyorum, jelatini vesairesi her şeyi tam ve üzerinde.Distribütör Brightstar. Başarı TELPA gibi her yer ile garanti kapsamında çalışıyor. Her hangi bir sıkıntı yaşamadan Garanti servislerinden faydalanabilirsiniz.Piyasadaki şarjı en uzun süren ve en yüksek donanım ve yazılımlara sahip EN KALİTELİ cihazdır.Üstelik yanınızda yedek batarya taşıyabiliyorsunuz. iPhone kullanıcıları gibi cebinizde kablolarla priz aramanıza gerek yok.Bu paraları verip düşük kaliteli yazılımlarla mağdur olmayın. Diğer telefonları efektif olarak yarım saat kullanıp şarj yüzdesini görünce moraliniz bozulmasın.Paranın satın alabileceği en iyi smart phone'a sahip olabilirsiniz.Seçim sizin. Takas teklif etmeyiniz.

Kimden: BySU
    Kime: Thinktwice10
    Tarih: 3 Aralık 2012; 13:34:32
    Başlık: Note 2

Hazirci olmak yerine bi zahmet edip linki acip okursan nerenin urunu urun nedir ne degildir zaten ogrenirsin.

Nakit indirimine gelince alici degilsin bisey degilsin. Napican?

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Bu arabulvar.com nasıl bir sitedir? Note 2 1399 lira diyor.

Arkadaşlar bu link'deki satıcıya atılan mesaj'a gelen cevap aşağıdadır , Medcell garantisi altında alınacak en uygun fiyat bu firmada görünüyor.

Kimden

Tekno Bilişim
    İlgili Ürün
    Samsung N7100 Galaxy Note II
    Konu
    YNT:(Ürün:Samsung N7100 Galaxy Note II - 463540)

Merhabalar

Ürün garantisi 2 sene boyunca Türkiyede 1 sene Yurtdışında garanti altındadır. Garanti belgesi MEDCELL firması tarafından verilmektedir.

İyi Günler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cumatekin

quote:

1650tl forumdan aldım.avea cornerdan.1699tl liste fiyatıydı.pazarlıkla 1650ye verdi.nakit.
    kapaklı siyah kap 50 tl dedi 40 a verdi.ekrana jeletinde 20tl idi.

kutusunda ülke yazmıyor.
    ülkesini nasıl öğrenirim.

intel garantili dedi aveadakiler.sıkıntı olduğunda bizimle kontak kurucaksınız biz intele göndereceğiz cihazı dediler.hayırlısı...ben sony turkiye ile çok büyük sıkıntılar yaşadım.bu sebeple samsungda olsa sorun yaşama riskim olacağını düşündüğüm için 1650 lira iyi fiyat dedim aldım.

son olarak virüs programı olarak ne kullanıyorsunuz

Bende bugün aynı bayii den beyaz bir note 2 aldım kredi kartına 12 taksit ve flip cover kapak ekran koruyucu tümü 1.750,00 Tl. Bana da intel garantili olduğu söylendi hayırlısı.

forum istanbuldan mı aldın.korea mı yazıyor telefonun içinde? ben kutusunu iyice inceledim bir şey yazmıyor kutuda...

Hayır Marmara Forum AVEA'dan aldım. ama evet kutu da Korea yazıyor. Akşam eve gidince kutuya bakar nerde yazıdığını da eklerim.

• Doğubank kayıtsız alan var mi? Kaça satılıyor orada.?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.