Şimdi Ara

Codegen Qbix M71B1 M71W1 Tablet İnceleme ve Kullanıcıları Kulübü (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
13
Favori
92.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 7 de nasıl oluyor guncelleme arkadaşlar yapan varsa bi anlatırsa çok makbule geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srvt71

Windows 7 de nasıl oluyor guncelleme arkadaşlar yapan varsa bi anlatırsa çok makbule geçer

Livesuiti kur guncelleme dosyasini indir livesitin icine at tableti sitede anlatildigi gibi kapali ses tusuna basili sekilde bagla bilgisayara kendisi yapmaya basliyor bende baya denedim oldu ama sabahtandir sinir oldum.

Neyseki su an mutluyum . Guncellemeyi yaptim makina baska bir makina oldu donma yok hata mesaji yok eskiden drag racing bile dona dona gidiyordu simdi canavar . Stabil sekilde calisiyor tablet . Sonunda aldigima degdi bu alet

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

quote:

Windows 7 de nasıl oluyor guncelleme arkadaşlar yapan varsa bi anlatırsa çok makbule geçer

Livesuiti kur guncelleme dosyasini indir livesitin icine at tableti sitede anlatildigi gibi kapali ses tusuna basili sekilde bagla bilgisayara kendisi yapmaya basliyor bende baya denedim oldu ama sabahtandir sinir oldum.

Neyseki su an mutluyum . Guncellemeyi yaptim makina baska bir makina oldu donma yok hata mesaji yok eskiden drag racing bile dona dona gidiyordu simdi canavar . Stabil sekilde calisiyor tablet . Sonunda aldigima degdi bu alet

Ya kafayi yedim olmuyo kiracam tabletide pcyide delirtti ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ya kafayi yedim olmuyo kiracam tabletide pcyide delirtti ya

Ne olmuyor? Nerede takılıyorsun?

• Başlamıyor ki hiç . Herşeyi denedim pc görmüyo ve başlamıyor işlem hiç

• Merhabalar

bende 1gb ram olan Qbix M71B1 modeli var.

Temmuz 2012 de aldım ve 4.0.4 yuklu üzerinde.

Oyunlar vs hic sıkıntı yok ama internette gezerken takılmalar oluyor. Bekle veya kapat seçenekleri çıkıyor.
    ve 10 saniye ile 1 dakika arası donma oluyor.

bu en son çıkan V5 i yüklesem bu gecermi?

ben bu işte acemiyim. bozarım diyede korkuyorum.

birde versiyon güncellersem butun oyunlar programlar siliniyor mu?
  • tableti bir türlü bilgisaraya okutamıyorum arkadaşlar. donanımı bulmuyor. win 7 home basic kullanıyorum. acaba sorun nedir ? yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrerdem

Merhabalar

bende 1gb ram olan Qbix M71B1 modeli var.

Temmuz 2012 de aldım ve 4.0.4 yuklu üzerinde.

Oyunlar vs hic sıkıntı yok ama internette gezerken takılmalar oluyor. Bekle veya kapat seçenekleri çıkıyor.
    ve 10 saniye ile 1 dakika arası donma oluyor.

bu en son çıkan V5 i yüklesem bu gecermi?

ben bu işte acemiyim. bozarım diyede korkuyorum.

birde versiyon güncellersem butun oyunlar programlar siliniyor mu?

evet geçiyor sorunlar ve programlar gidiyor haberiniz olsun. format atıyorsunuz tablete sonuçta.

quote:

Orijinalden alıntı: Cüneyt K.

tableti bir türlü bilgisaraya okutamıyorum arkadaşlar. donanımı bulmuyor. win 7 home basic kullanıyorum. acaba sorun nedir ? yardımcı olabilir misiniz?

livesuit programını açtıktan sonra img. dosyasını mount edin, daha sonra tabletin ses açma tuşuna basılı tutarken usb kablosunu kapalı olan tablete bağlayın. yine ses tuşunu bırakmadan birkaç defa açma kapama tuşuna basın. zaten sonra format seçeneği çıkıyor yükleme tamamlanınca tablet kendisini açıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk26faruk -- 27 Mart 2013; 10:18:59 >

• Merhabalar arkadaşlar. Bir süredir rahatsızdım gelemedim. Bomba gibi döndüm. Okuduğum kadarı ile donma sorununa çözüm getirmiş codegen. Sonunda! diyerek bir oh çektim. Akşama denemeyi düşünüyorum. Tekrar merhaba :)
  • quote:

tableti bir türlü bilgisaraya okutamıyorum arkadaşlar. donanımı bulmuyor. win 7 home basic kullanıyorum. acaba sorun nedir ? yardımcı olabilir misiniz?

Daha önce var mıydı sorun yeni mi başladı? Ayrıca tablet ile bilgisayar bağlantısının nasıl yapılacağını ve tablette açmanız gereken ayarları biliyor musunuz?
  • faruk26faruk ilgin ve cevabın için teşekkürler.

v5 de sanırım 4.0.4
    codegen e mail attım 4,1 e geçiş olacak mı diye cevap bile vermiyorlar.
    bilgisi olan varmı? M71B1 var bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrerdem

faruk26faruk ilgin ve cevabın için teşekkürler.

v5 de sanırım 4.0.4
    codegen e mail attım 4,1 e geçiş olacak mı diye cevap bile vermiyorlar.
    bilgisi olan varmı? M71B1 var bende.

Bizim de bilgimiz yok. Yazalimda yapsinlar artik Jb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtful -- 27 Mart 2013; 16:56:51 >
  • az once codegene 2 gun once yazdığım maile cevap geldi

Sorum: Qbix M71 B1 1GB için jelly bean güncellemesi çıkacak mı?. çıkacak ise ne zaman. su an V5 var sanırım en son.

Cevap:

Şuanda 4,04 V5 versiyonu yeni yüklendi bu yazılımla tabletiniz daha akıcılık kazanmış oluyor

Jelly bean yazılım yüklemesi henüz ulaşmadı

CODEGEN TEKNİK SERVİS
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axialis

quote:

Daha önce var mıydı sorun yeni mi başladı? Ayrıca tablet ile bilgisayar bağlantısının nasıl yapılacağını ve tablette açmanız gereken ayarları biliyor musunuz?

daha önce hiç güncellemedim. aldığım gibi kullanıyordum. evet tüm ayarları, yazan herşeyi yaptım ama bbir türlü olmuyor.
  • Merhaba arkadaşlar.
    Windows 7 yada Windows 8 kullanıyor iseniz VMware Player kurarak Sanal bir Microsoft Xp işletim sistemi kurun.
    Tablet Güncellemesi Microsoft Xp üzerinden livesuit yazılım yükleme kurallarına uyarak tabletinizi güncelleştirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceza1992 -- 27 Mart 2013; 22:05:47 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Axialis

quote:

daha önce hiç güncellemedim. aldığım gibi kullanıyordum. evet tüm ayarları, yazan herşeyi yaptım ama bbir türlü olmuyor.

Home basic kullanmadım daha önce, belki sıkıntı bu yüzden olabilir ama emin de değilim, bilgim yok çünkü. İmkanınız varsa başka bir bilgisayara bağlamayı deneyin yine aynı sorun çıkarsa farklı bir data kablosu ile deneyin.

• dun win 7 den baya uğraşmama rağmen tanımama problemi yüzünden
    tableti güncelleyemedim.

daha sonra başka bir pc de Xp ile ilk denememde oldu.

su an tablet tertemiz ve akıcı.
  • quote:

windows 7 de nasıl yapılıyor bu güncelleme cozemedim
    hoş geldin sayfa kurucusu. 1 nolu adam nerelerdeydin :)

Bu arada v4 güncellemesi bizim oyunlarda sorun çıkartmayan game loft oyunlarında licenseyi aşan romdur.

v5 daha iyidir neyde iyidir ? game loft oyunları hariç çoğu oyunda iyi ve internette gezinmede daha iyileştirilmiş. gameloft sorunu ise gene license geçememesi o kadar salakça birşeyki real racing 3 ü çatır çuturu hiç takılmadan sadece oyunu açınca uzun bir yükleme süresi var 2-3 dakka enfazla oynatıyor ama bu game loft license errorlara devam ediyor.

2 numaralı adamı olarak buranın tavsiyem gameloftçuyum diyorsanız v4 ü yükleyin. yok benim game loftla pek alakam yok başka şirketlerin oyunları kafi ve internet stability diyorsanız v5 i yükleyin

unutmadan v1 den v5 e kadar upload yapacağım. bana şöyle hemen silmeyecek güzel bir upload sitesi söyleyin.

ben zippyshareyi beğendim daha iyi önerisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realnightwolf -- 30 Mart 2013; 3:06:48 >

• Windows 8 ve 7 de livesuiti yonetici olarak calistirsaniz sorun cozulur.

• ben v5 i beğenmedim arkadaşlar.internette donma sorunu yok ama wifi cekim gücü azalmís gibi geldi bana evin uzak noktalarinda rahat cekerken simdi yan odadan anca cekiyor.ayrica data ve obb dosyalari da olusmadi bir türlü tablet hafizasinda.sarj daha cabuk bitiyor ayrica.benim denedigim ve aldigim sonuclar bu codegen v5 le de sorunlari cözememis biri bitiyor iki başlıyor yav

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.