Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: murat5552 , darth hede Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi veren herkese teşekkürler. Ben de 5 aralık itibariyle Tam İsabet kampanyasından yararlandım, 12 ay taahhütle. yani 30 kasım'da kampanya bitmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Tam yerine geldin...

Şansa bak, harbiden tam yerine gelmişim.

Öncelikle ayrıntılı cevabınız için çok teşekkürler.

Bir sorum daha var, Telekom'a gidip taşıma için form doldurup kimlik ile birlikte tarattıktan sonra Smile'dan dönüş bekliyorlar ve teyit için beni arıyor Telekom. Ondan sonra tekrar gitmem gerekiyor mu aboneliği başlatmak için, yoksa telefonla mı hallediliyor?

(Telekom'un bize uzaklığı 40 KM civarı olduğu için soruyorum.)

Bir daha gitmenize gerek yok. Telekomda hem taşıma formu, hemde abonelik formu dolduruluyor. İşte geçeceğin paketi seçiyorsun. Taahhüt istiyormusun falan fişman.

Kesinlikle taahhüt verme. İşlemler sonuçlansın ve internetin açılsın, hemen git ve konuda bulunan tekliflerden birini iste.

Ben 6 ay % 50 aldım.

Tekrar çok teşekkürler.

Yarın gidip başvuruyorum. Sonucu buraya yazarım artık...

• Merhaba Arkadaşlar,
    Ben de smile'dan ttnet'e geçip bu kampanyalardan faydalanmak istiyorum.Benim faturam ayın 1'inde kesiliyor.
    Ayın 10'unda başvursam smile bana 1 aylık faturayı yansıtacak büyük ihtimalle.Bunu 10 gün olarak nasıl yapabiliriz.BTK'ya mı şikayet etmek gerekir 1 aylık fatuıra keserse.
    Eğer bi yolu yoksa ay sonuna kadar beklemek zorunda kalacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdemir

Merhaba Arkadaşlar,
    Ben de smile'dan ttnet'e geçip bu kampanyalardan faydalanmak istiyorum.Benim faturam ayın 1'inde kesiliyor.
    Ayın 10'unda başvursam smile bana 1 aylık faturayı yansıtacak büyük ihtimalle.Bunu 10 gün olarak nasıl yapabiliriz.BTK'ya mı şikayet etmek gerekir 1 aylık fatuıra keserse.

İlk arayıp iptal isteğimi ilettiğim kadının söylemesine göre, iptale kadar geçen gün sayısı kadar fatura kesileceğiydi.
    Dün arayan MH görevlisi ise tam aylık fatura kesileceğini söyledi. Kimsenin diğerinden haberi yok. Ben de o bayanın söylediklerini aktardım dün arayan kişiye, öyle birşey olamaz dedi. Ben de telefon görüşmelerini boşuna mı kayıt altına alıyorsunuz, dinleyin de görün söylemiş mi söylememiş mi şeklinde konuşunca, güya dinleyeceklerini ve öyle birşey söylediyse o kadına ceza verceklerini söyledi. Yersen!

• quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

Orijinalden alıntı: mdemir

Merhaba Arkadaşlar,

İlk arayıp iptal isteğimi ilettiğim kadının söylemesine göre, iptale kadar geçen gün sayısı kadar fatura kesileceğiydi.
    Dün arayan MH görevlisi ise tam aylık fatura kesileceğini söyledi. Kimsenin diğerinden haberi yok. Ben de o bayanın söylediklerini aktardım dün arayan kişiye, öyle birşey olamaz dedi. Ben de telefon görüşmelerini boşuna mı kayıt altına alıyorsunuz, dinleyin de görün söylemiş mi söylememiş mi şeklinde konuşunca, güya dinleyeceklerini ve öyle birşey söylediyse o kadına ceza verceklerini söyledi. Yersen!

Bekleyip göreceğiz bu durumda.Eğer tam fatura keserlerse BTK'ya şikayet ederiz.

• Merhabalar arkadaşlar, biraz önce Ümraniye Telekom müdürlüğüne gittim.
    Benim ADSL internetim yok ve sadece Standart Ev telefonum var.
    İptal bölümüne gittim. Kampanyalardan bahsettim, ilk müşteri temsilcisi böyle bir kampanya olmadığından bahsetti, onu ikna edemedim. Çıkmadan önce konuyu başka bir arkadaşla görüşmemi istedi. Gittim görüştüm, önce oda kampayanın varlığını inkar etti. Cepten foruma girdim 1. sayfayı okuttum, mırın kırın etti, sonra "evet bu kampanya var ama interneti olupda iptal ettirmek isteyenler yararlanabilir" dedi. "Önce taahhütsüz bir abonelik al, 1 ay kullan, ilk faturayı öde, sonra onu 39 a düşürtürüz" dedi. 1 ay sonraya kampanya kalmazsa dedim, ona garanti veremiyormuş, biterse yapacak bir şey yokmuş. Bana ne teklif edebilirsiniz diye sordum. Hep 24 ay taahütlü paketler önerdiler. 2 ay hiç fatura almayacaksın, 10 ay 39,90 ödeyeceksin, kalan 12 ay normal 65 internet, 15 Ttnet Alo + Tivibu vs. gelecek dediler, kabul etmedim tabiki. Yokuş yaptılar yani..
    1 saatlik uğraşlarım sonucu elim boş döndüm. Acaba Ümraniyeden kalkıp Gayrettepe ye veya sıkıntı çıkarmayacakları bir Telekoma gitsem halledebilirmiyim.
    İstanbul da Yaptıran arkadaşlar sıkıntısız elamanları olan müdürlükler hangileri acaba, çok acil yaptırmam lazım.

• Merhaba arkadaşlar. Abim internete 4 mbps limitsiz 100 tl civarında bir para ödüyor ve taahhütü var mart ayına kadar, abime bu forumdan bahsettim. Abim bugün Kayseri telekoma gitti ve 6 ay %50 indirimli kampanyadan yararlanmaya başladı.
    Cancantürk başta olmak üzere yorumlarını paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boffin

Merhabalar arkadaşlar, biraz önce Ümraniye Telekom müdürlüğüne gittim.
    Benim ADSL internetim yok ve sadece Standart Ev telefonum var.
    İptal bölümüne gittim. Kampanyalardan bahsettim, ilk müşteri temsilcisi böyle bir kampanya olmadığından bahsetti, onu ikna edemedim. Çıkmadan önce konuyu başka bir arkadaşla görüşmemi istedi. Gittim görüştüm, önce oda kampayanın varlığını inkar etti. Cepten foruma girdim 1. sayfayı okuttum, mırın kırın etti, sonra "evet bu kampanya var ama interneti olupda iptal ettirmek isteyenler yararlanabilir" dedi. "Önce taahhütsüz bir abonelik al, 1 ay kullan, ilk faturayı öde, sonra onu 39 a düşürtürüz" dedi. 1 ay sonraya kampanya kalmazsa dedim, ona garanti veremiyormuş, biterse yapacak bir şey yokmuş. Bana ne teklif edebilirsiniz diye sordum. Hep 24 ay taahütlü paketler önerdiler. 2 ay hiç fatura almayacaksın, 10 ay 39,90 ödeyeceksin, kalan 12 ay normal 65 internet, 15 Ttnet Alo + Tivibu vs. gelecek dediler, kabul etmedim tabiki. Yokuş yaptılar yani..
    1 saatlik uğraşlarım sonucu elim boş döndüm. Acaba Ümraniyeden kalkıp Gayrettepe ye veya sıkıntı çıkarmayacakları bir Telekoma gitsem halledebilirmiyim.
    İstanbul da Yaptıran arkadaşlar sıkıntısız elamanları olan müdürlükler hangileri acaba, çok acil yaptırmam lazım.

hemen ttnet aboneliğini başlat ve 1 ay falan beklemene gerek yok.. internetin aktif olur olmaz git telekoma % 50 ye dahil ol. ya da 12 ay 39,90 a. hem de telefonu da ttnet alo ya taşı.

illa 1 ay geçmesine gerek yok.

adamı kanser eder cahil çalışanlar.

• Merhaba,
    Acil yardımlarınızı bekliyorum, su an Turk Telekom Balgat Ankara subedeyim.

39 TL ye 3lu paket almak istediğimi söyledim. Bu kampanyanın birkaç sehirde olduğunu ve Ankara mım bu kampanya kapsamında olmadıgını, dolayısıyla bu kampanyadan faydalanamayacagimi belirttiler.
    Ben de bana uygun bir kampanya önerin deyince;

Taahhutsuz Sınırsız internet 63 TL alın. + sade hat telefon 18 TL alın dediler.
    İnternet bağlandıktan sonra TTnet e gelin itiraz edin. 9 ay 39 TL ye internetiniz düşecek. Ayrıca telefonu da TTnet e aktarırız telefonu TTnet öder dedi.
    Sonuçta bana internet 9ay 39 TL + 3 ay 63 TL ye gelecekmiş. Ek olarak 12*3=36 TL internet bağlantı ücreti + 7,5 TL Telefon bağlantı ücreti + yaklasik 3 TL de telefonun TTnet e aktarilincaya kadarki kullanım ücreti olarak toplamda benden 12 ay icin 587 TL alacaklar.
    Aylık 49 TL ye gelecek. Sizce uygun mudur?
    Acil cevabınızı bekliyorum.

• bir sıkıntı göremedim ben.

ama 9. aydan sonra yine indirim talep edebilirsiniz.

Not: Bir daha gitme şansınız var ise bence bugün bekleyin. Şimdi çıkmam lazım. Sormam gereken bir kaç husus olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 6 Aralık 2012; 16:36:12 >
  • Teşekkür ederim. Yarın uğramak üzere TT sen ayrıldım.

• bugün superonlinedan ttnet 3lü kampanyaya geçtim 20mbit hipernet( sınırsız 50 gb akk lı)+ttnet konuştukça öde+tivibu ev = 39 lira 12 ay taahhütle @cancantürk arkadaşıma teşekkür ediyorum büyük bir mali yükten kurtulduk :)

edit: ayrıca kablosuz modemide ücretsiz verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Gregory House -- 6 Aralık 2012; 16:57:22 >
  • 4 Yıllık aboneyim internet için Ev telefonu içinde 10 yılı geçti. Telefona her ay 35 internete 45 en az ödüyorum tabi bu en düşük fiyatlar 85 TL den aşağı faturamız yok denecek kadar az.İnternet 12 GB kotalı birde .
    Taahütümüz var ama şubat 2013 te dolacak ben gidince ne diyeceğim ." Telefonu da interneti de iptal edeceğim ?" Bunu mu diyim ne diyim sevinç çığlıkları atıyorum.
    Avcılar telekom müdürlüğünde geçerlimidir ? Gayrettepeye mi gidelim ne yapalım

• Arkadaşlar, şansımı denemek için kadıköy müdürlüğe gittim. Iptal kisminda kampanya dan bahsettim , tabiki var dediler. Abonelik servisine geçtim, arkadaş çok yardımcı oldu. 39 mış, 41.50 olmuş. Oda 30tl aktivasyon ücretinin 12 ay boyunca 2.5tl şeklinde faturaya yansitilmasiymis. Adamlar daha leb demeden tüm seçenekleri önüme sundu. Müşteri hizmetleri bu ışte. Anadolu yakasında başvuracak olanlar kesinlikle Kadıköy rıhtımın ordaki tt müdürlüğüne gitsinler. Su an eve dönüyorum ,hallettigime çok sevindim. Kampanyayı duyuran arkadaşa çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nohackmove

quote:

Orijinalden alıntı: Abaykal

quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

SuperOnline varken TTnet kullananlar var.

aynen..
    5 aydır kullanıyorum 29.90 tl 8 mb. sınırsız (50 gb kotalı).. 24 ay taahhütlü fiyat.
    avcı tarifesi diye geçiyor. emin degilim ama şimdiki zamlı! fiyatı aylık 35 lira galiba..

superonline da MTU işe yaramıyor. kota aşınca düşen hıza müdahale edilemiyor. ben 50gb tan sonra mtu yapıp çatır çatır dosya çekmeye devam ediyorum

mtu nasıl yapılıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

4 Yıllık aboneyim internet için Ev telefonu içinde 10 yılı geçti. Telefona her ay 35 internete 45 en az ödüyorum tabi bu en düşük fiyatlar 85 TL den aşağı faturamız yok denecek kadar az.İnternet 12 GB kotalı birde .
    Taahütümüz var ama şubat 2013 te dolacak ben gidince ne diyeceğim ." Telefonu da interneti de iptal edeceğim ?" Bunu mu diyim ne diyim sevinç çığlıkları atıyorum.

Avcılar'da da geçerli. Ben geçen hafta yaptırdım. Kampanyanız varmış dedim direk olarak söylediler. 9 ay netlimitsiz 39 lira, 1 sene de telefona sabit ücret gelmeyecek. Ama benim taahhütüm yoktu daha önceden senin durumunu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi octopusokan -- 6 Aralık 2012; 17:36:06 >

• tam isabet kampanyasında sabit telefon gerekiyormu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: octopusokan

quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

4 Yıllık aboneyim internet için Ev telefonu içinde 10 yılı geçti. Telefona her ay 35 internete 45 en az ödüyorum tabi bu en düşük fiyatlar 85 TL den aşağı faturamız yok denecek kadar az.İnternet 12 GB kotalı birde .

Avcılar'da da geçerli. Ben geçen hafta yaptırdım. Kampanyanız varmış dedim direk olarak söylediler. 9 ay netlimitsiz 39 lira, 1 sene de telefona sabit ücret gelmeyecek. Ama benim taahhütüm yoktu daha önceden senin durumunu bilmiyorum.

forumdaki arkadaşlar taahütleri oldugu halde yararlanmışlar bende inş. yararlanırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

tam isabet kampanyasında sabit telefon gerekiyormu acaba?

Gerekmesi lazım yoksa yalın internet kampayası olur 63 TL çakarlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

benim için tek sıkıntı indirimin ağustos ayında bitiyor olması ,büyük ihtimal o tarihte tatilde olacağım ve indirim bitiminde taahhütsüz normal tarife uygulanacak yani 63 tl. olarak tahminen 2-3 ay hiç kullanmadığım süre boyunca fatura gelecek

bu konuda fikri olan varmı ? yani bundan da kurtulacak bir formül bilen varmı ?

Eğer tatiliniz Türkiye de ise herhangi bir ilde ki telekom müdürlüğünden de başvuru yapabilirsiniz.

Ya da mümkün mü bilmiyorum ama dondurabilirsiniz.

dondurma olayını bende düşünmüştüm bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa nasıl oluyor ,hangi şartlarda oluyor deneyimlerini aktarırsa memnun olurum

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.