Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün gayrettepe telekom müdürlüğüne gittim. 29 aralıkta bitecek olan taahütüm vardı erkenden gidip 3'lü paket alma işlemi yapmayı denedim fakat 30 aralıkta gelmeniz lazım erkenden işlem yapamıyoruz dediler. Burada arkadaşlar yazmıştı sanırım tam hatırlamıyorum taahhüt varken işlem yapılıyor demişlerdi ben yaptıramadım. Ayrıca %50 indirim istedim öyle kampanyada bulunmuyor dediler bitmiş süresi. Geçen sene yine gayrettepe telekomda 39TL'lik 3'lü kampanya almıştım şimdi ise bu aksilikler oldu. İptal bölümüne ilk girdiğimde 3'lü paket almak istiyorum dediğimde kadın gülümsedi zaten herkes direk onu almaya gidiyormuş modemleri de sıralamış masaya gelene veriyordu. Baya bi muhabbet ettik fakat işlem yapamadı 30 aralıkta gel herşeyi deneriz dedi ayrıca. Bakalım ne tür kampanya olacak..

• zhny kullanıcısına yanıt
    Ya 30 Aralık'ta 3'lü Avantaj Kampanyası alırsın ya daa yine 30 Aralık'ta iptal başvurusunda bulunur, bir hafta içinde seni geri aradıklarında teklif edilen 6 ay %50 indirimi kabul edersin. (Bir hafta içinde iptali geri çekme ve yeniden kampanya almak hakkın var, aramazlarsa Türk Telekom Ofisi'ne başvurursun.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Ya 30 Aralık'ta 3'lü Avantaj Kampanyası alırsın ya daa yine 30 Aralık'ta iptal başvurusunda bulunur, bir hafta içinde seni geri aradıklarında teklif edilen 6 ay %50 indirimi kabul edersin. (Bir hafta içinde iptali geri çekme ve yeniden kampanya almak hakkın var, aramazlarsa Türk Telekom Ofisi'ne başvurursun.)

Beni tek yanıltan taahhüt bitmeden işlem yapmamaları. Genel olarak yapamazlar evet fakat bu şekilde işlem yapanlar nasıl yapmış onu anlamadım. 30 aralıkta tekrar gidicem zaten oradaki kadınla baya samimi olduk en güzel tarifeyi çıkaracak artık Vdsl modem olarak ise ne tavsiye edersiniz zte modem gördüm başka hangi markalar var. Evde genelde hep kablosuz kullanıyorum herşeyi sorun çıkarmasından korkuyorum bu zamana kadar hep airties kullandım. Öncelikli olarak da Airties 5650 almak istiyorum ..

• htepeli kullanıcısına yanıt
    TTNET'le Tam İsabet Kampanyası almışsın, bundan sonra internet ve telefon faturası birleşecek, 44+5=49 TL gelecek. (Öncesinde Türk Telekom sabit hat mı kullanıyordunuz?)

• sonurakar kullanıcısına yanıt
    3 lü avantaj kullanıyordum 39 olan. uygun olan başka tarife varsa arayıp değişim isteyim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 20 Aralık 2013; 17:20:41 >
    Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu?http://fibernerede.ttnet.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonurakar -- 20 Aralık 2013; 17:30:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
    maalesef desteklemiyor...
    O zaman 3'lü Avantaj Kampanyası alamazsın.

adsl için 49 tl uygun o zaman. teşekkürler bilgilendirme için.
    NETLİMİTSİZ 49 TL değil, 44 TL... Telefonla birlikte 49 TL oluyor.

çok teşekkürler...
  • TTnet internete sürülen bir leke bence cebini doldurmaktan baska işi yok insanlar halk umrunda degil internet diktatörü bu osygunla nereye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: lose_yourself

2 senelik tahadüm bitmişti geçen gün ttnet e gittim yeni tahahüt verdim 24 ay boyunca netlimitsiz tarifesine 40 tl vericem

telefon dahil değil tivibu da yok sadece internet pakette netlimitsiz paketi benim işime geliyor
  • quote:

quote:

2 senelik tahadüm bitmişti geçen gün ttnet e gittim yeni tahahüt verdim 24 ay boyunca netlimitsiz tarifesine 40 tl vericem

telefon dahil değil tivibu da yok sadece internet pakette netlimitsiz paketi benim işime geliyor

işlem iptal bölümünde yapılıyor şanşıma arkadaşta vardı ancak arkadaşa gerek kalmadı görevli direk 24 ay tahahüt ver 24 ay boyunca Netlimitsiz paketine 40 tl ödersin deyince kabul ettim dediğim gibi telefon dahil değil tivibuda yok bu şekilde benim işime geliyor

• quote:

quote:

Fiber internet mı kullanıyorsunuz ? Fiyat cok iyi gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

quote:

quote:

Fiber internet mı kullanıyorsunuz ? Fiyat cok iyi gercekten.

fiber değil bildiğimiz Netlimitsiz paket 8mb ye kadar hız her ay 50gb adil kullanım kotası vs
    2 sene boyunca kafam rahat bu paket benim işimi görüyor telefon için ayrı bi kampayaya dahil olmuştum aylık 40 tl geliyor annem sağolsun telle çok konuşuyor anca bu şekilde önüne geçebildim süresi dolunca onuda yeniletirim

• Yandaki binada hipernet var görünüyor ama bizim binada görünmüyor. Evler bitişik müstakil. Ben de kullanabilir miyim bu durumda bilgisi olan var mı?
  • TTNET ile 1 yıllık taahhüdüm daha var.Cayma bedeli falan ödemeden benim yararlanabileceğim herhangi bir kampanya var mı?
  • Persembe gunu biten alo taahhutum icin gittim gayrettepe mudurlugune. 12 ay 5 liraya imzaladim. Ayrica 2 yil taahhutlu netlimitsiz 39 tl onerdiler yok almiyim dedim 9 ay 44 tl taahhutsuz icin mart ayinda yine gidicem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tahattütüm 28 ocakta bitiyor , evde tivibu + 8mbit netlimitsiz + telefon kullanıyorum.
    Tivibu + 8mbit nete 61 TL para ödüyorum , telefon da 30 civarı geliyor.
    Bölgemde fiber yok , hipernetide desteklemiyormuş , sizce ben nasıl bir paket üye olmalıyım , ne teklifler sunulursa kabul etmeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.