Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (552. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
28.782
Cevap
577
Favori
2.028.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hurshit

Bu güzel. TTnet alo tahhütüm bitmek üzere benim de. Ayrıca taahhütsüz tivibu abonesiyim. Bu sebeple, herhalde tivibu kurulum ücreti(3.5 TL) de alınmayacak benden?

tivibu ev kullanıyorsanız almamaları gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşük olasılık; ama alırlarsa da 444 0 375'ten bir şikayet kaydı oluşturursunuz, düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3' lü Avantaj Kampanyasından yararlanan ve Tivibu aboneliğini de başlatmış olan arkadaşlar rica etsem Online İşlem Merkezine girip,

Abonelik İşlemleri > Kampanya İşlemleri > Kampanya Aboneliklerim sayfasını kontrol edebilirse sevinirim.

O sayfada Tivibu aboneliğiyle ilgili 1 bilgi yer alıyor mu merak ettim. Ben de böyle 1 bilgi yok ve aşağıdaki şekilde görünüyor:

• TTNET 3’lü Avantaj Kampanyasından yararlanmayı düşünüyorum ama mevcut dsmart net tahhüdüm 1.1.2014 te bitiyo,ttnet kapmanyası da bir gün önce 31.12.2013 de bitiyo nasıl yapabiliriz bilgisi olan varmı acaba.
  • dj.paradox kullanıcısına yanıt
    8 aydır uzatılan kampanya yine uzatılır, el mahkum...

• daramdrum D kullanıcısına yanıt
    Tivibu Ev kurulumu yapıldıktan sonra eklenir.

• Telefondan başvurursak taahhütnameyi imzalatma olayı nasıl oluyor?
  • arkadaşlar konuyu inceledim çorba oldu kafam,şimdi yeni bir eve taşınıyorum ve yeni dsl baglatmam gerekiyor.ev telefonu kullanmıyorum,yalın dsl almayı dusunuyourm,sınırsız alıcam buarada en iyi fiyat hangisidir. akk li olabilir paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: snatch1903

arkadaşlar konuyu inceledim çorba oldu kafam,şimdi yeni bir eve taşınıyorum ve yeni dsl baglatmam gerekiyor.ev telefonu kullanmıyorum,yalın dsl almayı dusunuyourm,sınırsız alıcam buarada en iyi fiyat hangisidir. akk li olabilir paket

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/internet/Sayfalar/TTNET-Fiber-Nerede.aspx

Bakta gel kardeşim yardımcı olalım.
  • ttnet en iyi kampanyasını şu zamana kadar,yılın son günlerindemi yapar yoksa yeni yılda daha sağlam kampanyamı yapıyor.
    bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

arkadaşlar konuyu inceledim çorba oldu kafam,şimdi yeni bir eve taşınıyorum ve yeni dsl baglatmam gerekiyor.ev telefonu kullanmıyorum,yalın dsl almayı dusunuyourm,sınırsız alıcam buarada en iyi fiyat hangisidir. akk li olabilir paket

ne yazıkkı fiber yok :(

• quote:

quote:

quote:

Hiper vardır belki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiper vardır belki.

adsl hizmeti satın alabilirsiniz diyor

• snatch1903 kullanıcısına yanıt
    http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Firsati-3e-Katla-Kampanyasi.aspx

İncele bence bu daha iyidir senin için yalın alana kadar böyle hem telin olur hem netin hem tvn.

Sonurakarın bir taktiği vardı unuttum onuda deneyebilirsin. hazır net alıp limitsize cevirme birkaç sayfa oku yazmıştı.
  • quote:

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Firsati-3e-Katla-Kampanyasi.aspx

İncele bence bu daha iyidir senin için yalın alana kadar böyle hem telin olur hem netin hem tvn.

Sonurakarın bir taktiği vardı unuttum onuda deneyebilirsin. hazır net alıp limitsize cevirme birkaç sayfa oku yazmıştı.

açıkçası telefon ve tv ile ugraşmak istemiyorum biraz inceleyim ben

• Sizce de uygun mu?

Ben 49 internet ve 5 tl de konuştukça öde ile toplam 54 tl'ye taahhüt verdim.Mevcut en iyi kampanyanın bu olduğunu söylediler.Son iki aydır 64 tl geliyordu.Sanırım biraz geç kalmışım Bu arada verdiğimiz taahhütü bir hafta içinde iptal edebiliyormuşuz.Bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

Telefondan başvurursak taahhütnameyi imzalatma olayı nasıl oluyor?

Sesle onay veriyosun. O da aynı hesaba geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExpendabLes

quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

Telefondan başvurursak taahhütnameyi imzalatma olayı nasıl oluyor?

Sesle onay veriyosun. O da aynı hesaba geliyor.

Tamamdır sağolasın
  • serdarzero kullanıcısına yanıt
    o 5 tl zaten 49 un içinde değilmi 3 lü avantaj da
  • müşteri hizmetleri ile konuşuyorum,
    12 ay 49 sonraki 12 ay 59 önerdi. ,iki yıl taahhüt veremeyeceğimi belirttim sadece 12 ay için 49 tl yi kabul ettim. tivibu yoktu bu arada.

İnternet Paket Bilginiz NETLİMİTSİZ_TTNET'le Tam İsabet
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler WiFi Aylık 600 dk Ücretsiz
    TTNET Güvenlik McAfee VirusScan
    NETLIMITSIZ (NH)
    Aile Koruma Sifresi
    12ay - İnd.+ Cezalı

TTNET Alo Paket Bilginiz TTNET Alo Konuştukça Öde_Sabit_Ucret_5TL_(12 Taahhütlü)_ikna
    Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde
    THK Erişim Ücreti
    12 Ay Ind + Cezalı
    49 mu yoksa 49+5 54 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 20 Aralık 2013; 17:04:55 >
  • 
Sayfa: önceki 550551552553554
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.