Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM EVDE İNTERNET KAMPANYALARI | FİBERNET / HİPERNET / ADSL (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
28.778
Cevap
577
Favori
2.027.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
73. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akşam kaçta kapanıyor TTNET merkezleri acaba?? iş çıkışı 5 ten sonra yetişeb,ilirmiyim
  • bende gittim bugun 6 ay 30 tl kampanyasına geçiş yaptım.önceden böyle bir kampanya olduğunu saymadı ana ekrandaki resimi gösterdiğim zaman söyledi var diye.konuyu açan arkadaşa tekrardan teşekkür ederim.
  • Adsl İptal etmek için türk telekoma mı gidicez. Bölge farkediyormu ?
  • üsküdar için gayrettepe'ye gitsek oluyor mu?

bir de yeni kullanıcılar faydalanabiliyor mu bundan?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

Taahhütüm bugün bitti. Eşim iptal başvurusu için bugün gitmişti. Tivibu gibi bütün cihazları getirmelisiniz demişler iptal için. Modem i de götürmelimiyiz iptal için arkadaşlar. Neler iade edilmeli bilen varmı.

İptal mi ettireceksiniz yoksa indirimden mi faydalanacaksınız. Modem size ait değil mi? Faturanıza taksitleri yansımadı mı? Yansıdı ise modem götürmenize gerek yok. Modem size ait ise Tivibu'yu götürmeniz yeterli.
  • Bugün taahütümüz bitti, biraz konuştuktan sonra her şey dahil 39 liralık paketi 1 yıllığına aldık,fiyat 1 yıl boyunca geçerliymiş...
    Yani 9 ay yaparlar diye gittim 1 yıl yaptılar, bilgi olarak duyurulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Bugün taahütümüz bitti, biraz konuştuktan sonra her şey dahil 39 liralık paketi 1 yıllığına aldık,fiyat 1 yıl boyunca geçerliymiş...
    Yani 9 ay yaparlar diye gittim 1 yıl yaptılar, bilgi olarak duyurulur...

Sizinkide galiba "TTNET ÜÇLÜ PAKET" ücretsiz modemde veriyorlarmış. İnternette bir yıl taahhüt var. @ertugbilgin forumdaşımızın yaptırdığı paket.
  • Ne telefon ne internet hattım var bugün bayiiye gittim tam isabet bizim bölgeyi içermiyor yapamayız dedi. Diğer ilçedeki ttnet müdürlüğüne gittim. Adam yapmamamalarına şaşırdı. 12 ay taahhüt 41.5 tl'ye anlaştık. Telefon için de bir kez daha gidecem onuda sabit ücretten kurtarcam. Tam isabet kampanyasından yararlanmak isteyenlere duyrulur!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfırdan ttnet int. hattı almak istiyorum

En uygun fiyatlı hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler

Bugün gittim Telekom'a.

Ben 2 ay önce bir kampanya vardı ondan yararlandım. (6gb kotalı internet-İlk 2 ay ücretsiz-Kalan 10 ay 19,90-2.yıl Normal fiyatı yani 32TL)

Ben durumu anlattım. Hiç telefonla konuşmuyoruz vs. sırf o yüzden 15 TL veriyorum ve Adsl için telefonum aktif, dedim. Görevli bayan ilk yıl 15TL olan sabit telefon ücretini almamayı teklif etti.
    Ben de madem o 15TL olmayacak indirimli şekilde Limitsiz İnternet'ten faydalanabilir miyim dedim. Onda da halihazırda indirimli internetten yararlandığım için ancak şöyle yapabileceklerini belirtti. İlk yıl 39,90, 2. yıl ise 63 TL (Sadece internet ücretleri bunlar).
    Ben ilk yıl için uygun olduğunu fakat 2. yıl 63+15 ödemenin pek mantıklı olmayacağını söyledim benim açımdan. Görevli bayan 2. yıl isterseniz tekrar Net6'ya geçebilirsiniz, ayrıca bu tarz kampanyalar olabileceğinden yine bir şeyden faydalanabilirsiniz 2. yıl indirim süreniz dolduğu için dedi.

Şimdi çok da güvenemiyorum TTNet'e. 2. yıl benim Net6'ya vs. geçmeme sıkıntı yaratırlar mı acaba?

hocam sizede bana yaptıkları teklfilerin aynısını yapmışlar

quote:

Orijinalden alıntı: PeR_FeCt

Sabah gittik adamın anlattıklarını aynen anlatıyorum.

Bana bi not kağıda teklifleri yazdı:

2ay=beleş
    10ay=39.90TL
    12ay=63TL
    2 yıl taahüt

6ay=30TL
    6ay=63TL
    1 yıl taahhüt

Telefon'da TTNET'e geçip 1 yıl sabit ücret yok dk'sı 10 kuruş.
    1 yıldan sonra 15TL sabit ücret olucakmış.

Ben 1 yıllık seçtim. Adama sordum ki 2 yıllık seçsem 1 yıl indirimi kullanıp daha sonra tekrar indirim istesem dedim negatif cevap gelince 1 yıllığı seçtim. Birde taahhüt yok diyebilirsiniz ama telefon ttnet üzerine geçtiğinden doğal olarak internete taahhüt vermiş oluyoruz.

Konuyu açan arkadaştan allah razı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Sıfırdan ttnet int. hattı almak istiyorum

En uygun fiyatlı hangisi

8mbps 12 ay taahhüt 39 tl ile "Tam isabet" kampanyası diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

En uygun fiyatlı hangisi

40 tl mi başka bir ek ücret ödeme var mı

Ev telefonum yokda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

En uygun fiyatlı hangisi

40 tl mi başka bir ek ücret ödeme var mı

Ev telefonum yokda

Müdürlüğe gittim görevliye aynen şöyle dedim. Ne telefonum ne internetim var. "Tam isabet kampanyasını istiyorum ve telefonada sabit ücret ödemek istemiyorum" Tamam dedi. Bugün sözleşme imzaladım telefon ve internet için. 4 iş günü içerisinde telefon ve internet bağlanmış olacak. Daha sonra tekrar müdürlüğe gidip telefonun sabit ücret kısmını halledicez. Toplamda 41,5 tl ödemiş olacam 8mpbs kotasız internete. Telefona ve internete 12 ay taahhüt vermek yeterli bunun için. Defalarca sordum telefondan herhangi bir ücret alınmayacak değilmi, sabit ücret derdim olmayacak değilmi diye, evet dedi.

• bu öglenden sonra burda yazılanlara istinaden telekoma gidip net limitsiz %50 indirim ve ttnet alo konuştukça ödeye geçişimi sagladım. ama çoook pişmanım. nedenmi:

aveanın cepte bayram küçük pakete ait 3 tane hattımız mevcut ve bu üç hattada mesaj geldi taahhüdünüze uymadınız artık tarifenin 9.9dan 29.9a çıkarılmıştır diye, bunu geçtin hepsine 84er lira ceza yansıyacakmış..... 84*3=252tl ceza ödeyecegiz. 29.9*3=90 tl de son ay faturaları.....

bu iş bize fena patladı. aylık 20 lira tasarruf edelim derken... ki bu 6 aylık indirimle 120 lira tasarruf demektir. bir hayli zarardayız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

bu öglenden sonra burda yazılanlara istinaden telekoma gidip net limitsiz %50 indirim ve ttnet alo konuştukça ödeye geçişimi sagladım. ama çoook pişmanım. nedenmi:

aveanın cepte bayram küçük pakete ait 3 tane hattımız mevcut ve bu üç hattada mesaj geldi taahhüdünüze uymadınız artık tarifenin 9.9dan 29.9a çıkarılmıştır diye, bunu geçtin hepsine 84er lira ceza yansıyacakmış..... 84*3=252tl ceza ödeyecegiz. 29.9*3=90 tl de son ay faturaları.....

bu iş bize fena patladı. aylık 20 lira tasarruf edelim derken... ki bu 6 aylık indirimle 120 lira tasarruf demektir. bir hayli zarardayız....

Hocam geçmiş olsun. Taahütü unuttunuz ve bu işlemleri yaptırdınız, tabi müşteri temsilcisi avea taahhütünüzü göremedi.( Ceza sadece ana hatta gelmiyor mu?)

20 internet + 15 telefon(en az)= 35x6 = 210 TL yinede kurtarmıyor.

• beyler 5+ yıldır (tam süre nedir hatırlamıyorum) ttnet kullanıyorum. tivibuda var suan. 49+4 = 53 tl ödüyordum. eve kagıt geldi 1 aralıktan sonra 49tl olan adsl 63mü ne olcakmıs. hiç bir tahhütüm yok bugüne kadarda vermedim hiç. ilk 50gb 8mb sonraası 3mb limitsizdeyim. ev faturasıda ödüyoruz haybeden . ev telefonunu sadece almanyada akrabalar var ve onlara aramak bedavaymıs hep onlar arıyor o şekil kullanıyoruz. şimdi buu %50 inidirim kazanmak iyimiş. mevcut şartlarımı yazdım geçersem ttnetin beklenmedik bir yerden sokma şansı nedir bize birde bu gayrettepeeye gitmeyi düşünüyorum hangi bölüm, hangi kısımdaki görevlilerle görüşmem gerekli ? bilgilendirirseniz sevinirim . tşkler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

beyler 5+ yıldır (tam süre nedir hatırlamıyorum) ttnet kullanıyorum. tivibuda var suan. 49+4 = 53 tl ödüyordum. eve kagıt geldi 1 aralıktan sonra 49tl olan adsl 63mü ne olcakmıs. hiç bir tahhütüm yok bugüne kadarda vermedim hiç. ilk 50gb 8mb sonraası 3mb limitsizdeyim. ev faturasıda ödüyoruz haybeden . ev telefonunu sadece almanyada akrabalar var ve onlara aramak bedavaymıs hep onlar arıyor o şekil kullanıyoruz. şimdi buu %50 inidirim kazanmak iyimiş. mevcut şartlarımı yazdım geçersem ttnetin beklenmedik bir yerden sokma şansı nedir bize birde bu gayrettepeeye gitmeyi düşünüyorum hangi bölüm, hangi kısımdaki görevlilerle görüşmem gerekli ? bilgilendirirseniz sevinirim . tşkler şimdiden.

Gayrettepe Telekom müdürlüğüne gidin, girişte iptal bölümüne numara alıp ve üst kata çıkın. Sıranız gelince müşteri temsilcisine ADSL tarifesinde %50 indirimden yararlanmak istediğini, ayrıca telefonuda TTNet konuştukça öde paketine taşıyıp sabit ücret ödemek istemediğinizi söyle. Onlarda işlemlerini yapsınlar.(Konunun ilk mesajını okuyun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancantürk -- 20 Kasım 2012; 0:33:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

beyler 5+ yıldır (tam süre nedir hatırlamıyorum) ttnet kullanıyorum. tivibuda var suan. 49+4 = 53 tl ödüyordum. eve kagıt geldi 1 aralıktan sonra 49tl olan adsl 63mü ne olcakmıs. hiç bir tahhütüm yok bugüne kadarda vermedim hiç. ilk 50gb 8mb sonraası 3mb limitsizdeyim. ev faturasıda ödüyoruz haybeden . ev telefonunu sadece almanyada akrabalar var ve onlara aramak bedavaymıs hep onlar arıyor o şekil kullanıyoruz. şimdi buu %50 inidirim kazanmak iyimiş. mevcut şartlarımı yazdım geçersem ttnetin beklenmedik bir yerden sokma şansı nedir bize birde bu gayrettepeeye gitmeyi düşünüyorum hangi bölüm, hangi kısımdaki görevlilerle görüşmem gerekli ? bilgilendirirseniz sevinirim . tşkler şimdiden.

Gayrettepe Telekom müdürlüğüne gidin, girişte iptal bölümüne numara alıp ve üst kata çıkın. Sıranız gelince müşteri temsilcisine ADSL tarifesinde %50 indirimden yararlanmak istediğini, ayrıca telefonuda TTNet konuştukça öde paketine taşıyıp sabit ücret ödemek istemediğinizi söyle. Onlarda işlemlerini yapsınlar.(Konunun ilk mesajını okuyun)

tşkler , ilk mesajı çok önce okumustum bilgiler bu kadar güncel diildi şimdi detaylandırılmış biraz daha . okuyorum tekrardan eyw.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancantürk

quote:

Orijinalden alıntı: ByLabTek

bu öglenden sonra burda yazılanlara istinaden telekoma gidip net limitsiz %50 indirim ve ttnet alo konuştukça ödeye geçişimi sagladım. ama çoook pişmanım. nedenmi:

Hocam geçmiş olsun. Taahütü unuttunuz ve bu işlemleri yaptırdınız, tabi müşteri temsilcisi avea taahhütünüzü göremedi.( Ceza sadece ana hatta gelmiyor mu?)

20 internet + 15 telefon(en az)= 35x6 = 210 TL yinede kurtarmıyor.

aslında taahütü unutmadım telefonu kapatılmadıgı için devam eder diye düşünmüştüm ama olmadı. aveayı arayıp telefonu kapattırmadıgım halde neden böyle birşey yaptınız dedim isterseniz araştırın, hatta referans numarasını arayın teli acıp cevap vereyim dedim araştırıp cevap verecekler. umarım geri iade ederler. ayrıca cepte bayram küçük paket kullandıgımız halde paket fiyatı 9.9 olsada geçen 2 aylık fatura 45-55 civarında geldi. şimdi her fatura dönemi için 20 lira ceza ödeyecegim. yani aslında son iki faturayı 65-75 tl ödemiş gibi olacagım. bir daha aveamı asla. adamlar hiçbir zaman paket fiyatı kadar fatura çıkarmadılar.

ayrıca ceza ana hatta geliyorsa ben referanslı hattan arayınca söylediler cezayı. yani digerlerinede geliyor demekki bu konuda bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim...

bu arada tel+net'e 50 ödüyordum şimdi 30 ödeyecegim. yani 20 tasarruf oluyor.

• Misal

2-) TTNet Limitsiz İnternet %50 İndirimli (6 Ay Taahhütsüz) + TTNet Alo Konuştukça Öde = 30 TL

Bu paketi alabilir miyim ? Başka bir ücret ödemem gerekiyor mu ?
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.