- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
TTNET KAMPANYALARI | TTNET ALO | TTNET FİBERNET/HİPERNET/ADSL | TAAHHÜTLÜ/TAAHHÜTSÜZ
Bu konudaki kullanıcılar:
 
17956
Cevap
338
Favori
982047
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: <<     110 [112] 114 115 116 117 118 119      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş
Mesaj


1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:09:05 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM


quote:

Orijinalden alıntı: batuhankaralar

Arkadaşlar babam 2 ay önce NET6 + TTNET ALO paketine geçmiş. 2.ayda 114 liralık fatura gelince 49 TL'lik pakete geçmek istiyoruz. Taahhüt bozulmadan bu pakete geçebilir miyim?

Sizin durumunuzda taahhütü bozmadan 3'lü Fırsat Kampanyası'na geçmek bildiğim kadarıyla mümkün değil (TT müdürlüğü'nden teyit edilmeli): Önce eski abonelik iptal edilecek, sonra (kampanyadan yararlanabilmek için) bir başka kişi adına 3'lü Fırsat Kampanyası'na başvuru yapılacak...
(Eğer eski kampanyanızda başvuruda modem aldıysanız, taahhütü iptal ettirmek hiç akıl kârı değil, sadece NET6 tarifesini NETLİMİTSİZ yaptırın.)< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________4449 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:14:15 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarhttp://fibernerede.ttnet.com.tryok yani değil mi
_____________________________


Sedona 771 2013 Salcano XRS040 ---------------------------- Yurt dışından alışveriş hakkında merak ettiğiniz herşey ! Link

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mayıs 2013; 13:23:24 

Şuan taahhütlü aboneliğimiz bulunuyor. Başka tarifeye geçebiliyormuyuz? Mesela başlıkta yazan tarifeye?


1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 13:40:18 


quote:

Orijinalden alıntı: kesaplix

babam için tarife istiyorum. ev teli var. 6 gb paket yeterli. 12 ay tahaahüte kadar oluru var. şimdiden teşekkürler.

Altyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:02:08 


quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

Merhaba
Bu konu sayesinde 20 mart 2013 günü ttnet'e abonelik için babamla(hat onun üzerine) beraber başvurduk.
O gün tam isabet+ttnet alo ya 12 ay boyunca tahattüt verdik.Bize her ay telefonla konuşmazsak 47 lira(44+3)
geleceğini söylediler.İlk ay 11 gün için 37.75 geldi.Bende telefon edip neden yüksek geldiğini sordum bana ilk ay gelen faturanın geçiş ücreti vs. alınacağından fazla geldiğini öbür ay eğer telefonla konuşmazsam 47 lira geleceğini söylediler.

Bu ay fatura 61.25 geldi ve kulanım detayına baktığımda ttnet aloda 13.90 tl fiyat çıkmış.(15-1.10)


1 hafta önce kadar ttneti aradım ve şikayet ettim.Bugün kendilerini aradım ve imzaladığımız sözleşmeye göre kendilerin haklı olduklarını söylediler(Hep haklılar )

Neyse tekrar şikayet oluşturdum ve dedimki bize telekomda görüştüğüm hanımefendi 44+3 tl gelecek dedi hatta daha önce telefonla konuştuğum bayanda öyle söyledi. (ilk37.75 lik faturada şikayet etmiştim)
Kaydı inceleyin dedim.Eğer yine olmazsa iptal ettireceğimi söyledim.

Zaten en kötü ihtimalle iptal ettirip cezayı ödeyeceğim ama büyük kazık yemiş olurum
Şimdi soru şu benim yasal olarak haklarım neler?

Birçok abonede böyle fatura hesaplama hataları oluyor; ama benim kafama takılan asıl husus şu: 1 Mart'ta TTNET Alo THK kampanyası'nda bir düzenleme yapıldı ve interneti olmayanların (öncesinde sabit telefon olup olmaması önemli değil) yeni internet başvurularında (TTNET Alo'yu içermeyen kampanyalara) sabit telefon TTNET Alo'ya TTNET Alo THK Kampanyası ile internet başvurusundan en az 90 gün sonra taşınabiliyor. 20 Mart'ta başvurduğunuzu söylemişsiniz, öncesinde internet aboneliğiniz var mıydı?

https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/abone/AddOnAlis.do?method=satinalinan
Linkteki sayfada karşınıza çıkan ekranı buraya koyar mısınız?< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________ 
83 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:21:16 

quote:

Orijinalden alıntı: WEAS

hiç bir fark yok. fakat telekom müdürlükleri bunları sadece 11 ile veriyorlar. erzurumdayım. 39 tl'lik 3'lü fırsat kampanyasından yararlanmak istedim. erzurumda yok dediler. bilgisayarı açıp kampanya şartlarını da gösterdiler. hakikaten de erzurum bu kampanyanın geçerli olduğu iller arasında değil. internet sitesinde böyle bir şart olmadığını belirterek kampanya ya dahil etmelerini istedim. sonuç sıfır. müşteri temsilcisiyle görüştüm. efendim kampanyaya katılamıyorsunuz diye dönüt aldım. oysaki aynı kişiler kampanyaya katılabileceğimi belirtmişlerdi. kampanyaya neden katmıyorsunuz diyince de efendim yararlanamıyorsunuz dediler. bana sebeb söyleyin soruma verdikleri cevap ise size dönüş yapacağız oldu.bende ilk defabir müşteri temsilcisini dövmek istedim(o kadar zıvanadan çıktım). artık bıraktım işin ucunu

hangi iller miş bu 11 il?
Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________ 
325 Mesaj
20 Mayıs 2013; 14:42:41 

Mayıstan sonra abone olanlar özellikle hipernet yerine fibernet alabilen şanslı kesim; 50 gb'ı doldurdunuz mu zira yeni kotalardan yararlandırmamak için 3lü fırsat ve avantaj sayfalarına fiber hiper hepsinin kotasına 75 yerine 50 yazmışlardı?
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

imzam çağdışı kalmış sildim :D


1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 15:19:38 


quote:

Orijinalden alıntı: landwarior


hangi iller miş bu 11 il?

11 ilden ziyade İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş...< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 15:20:51 


quote:

Orijinalden alıntı: landwarior


hangi iller miş bu 11 il?

İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş... Belki de Samsun, Trabzon, Diyarbakır dâhil değildir.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________28 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:20:27 

Arkadaşlar ben daha önce 3'lü avantaj için başvurmuştum, desteklemiyor deyip iptal etmişlerdi. Bana 8 mbit adsl aboneliği yaptırdılar. Fakat modemimden internet durumuma baktığımda, ulaşılabilir hız için 17 mbit'e yakın değerler gösteriyor. Birkaç yere telefon ettim (Telekom ve TTNet) bana hipernet alabilirsiniz ama en fazla 13-14 mbit hızınız olur dediler. Acaba bu hızı artırabilmek için birşey yapamaz mıyım? Beni yanlış yönlendirdiler. Müracaat etsem 39tl'lik pakete geçirmezler mi beni? Sadece net istiyorum, tivibu ve telefon önemli değil.
_____________________________1353 Mesaj
20 Mayıs 2013; 16:55:07 

merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 17:26:37 


quote:

Orijinalden alıntı: murat425

merhaba arkadaşlar. ben 7 senedir ttnet net 6 kotalı paketi kullanıyorum şuanda hiçbir tahahhütüm yok evde telefon olacak ve sınırsız internet istiyorum evimize yakın turk telekom bayisine gittim ama pek bilgisi yoktu arkadaşın. bana ttnet alo ve sınırsız internet lazım. bu paketi almam için turk telekomdaki arkadaşa kampanyanın adını ne olarak söylemem gerekir ve nekadara alabilirim. Cevaplarsanız sevinirim.

TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom....Aylik-Ucreti-Kampanyasi
Kampanya Detayları: http://www.turktelekom....k-Ucreti-Kampanyasi.pdf
BTK Kararı: http://www.tk.gov.tr/me...ar/2012%20DK-07-558.pdf
BTK Kararı ekleri: http://www.turktelekom....ul-Karari-Ve-Ekleri.pdf
***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr.../Sabit-Ses-Hizmeti.aspx12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.05.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr..._vitaminli_internet.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr...m_isabet_kampanyasi.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________ 
101 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:13:17 

"sonurakar"
Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
İnternet aboneliğimiz yoktu.(Biri adsl vardı onuda 3 ay önce felan kapatırmıştık)Bize müdürlükteki hanımefendi eğer telefonla konuşmazsak 12 ay boyunca 44 + 3 tl(aktivasyon ücreti) ödeyeceğimizi söyledi.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________ 
285 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:13:55 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarAltyapınız FİBERNET/HİPERNET destekliyor mu? Mevcut abone misiniz? Devam eden taahhütünüz var mı? (internet ve/veya telefon)

taahahüt yok,hipernet var,biri abonesiyim.teşekkürler.
_____________________________1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:16:45 


quote:

Orijinalden alıntı: XPPROF

"sonurakar"
Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum.
İnternet aboneliğimiz yoktu.(Biri adsl vardı onuda 3 ay önce felan kapatırmıştık)Bize müdürlükteki hanımefendi eğer telefonla konuşmazsak 12 ay boyunca 44 + 3 tl(aktivasyon ücreti) ödeyeceğimizi söyledi.


TTNET görevlisi TT sabit hattı TTNET Alo'ya taşırken bir hata yapmış olabilir, indirimin 0,83 TL yerine %100 yazması gerekiyordu.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________ 
101 Mesaj
20 Mayıs 2013; 18:24:14 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarTTNET görevlisi TT sabit hattı TTNET Alo'ya taşırken bir hata yapmış olabilir, indirimin 0,83 TL yerine %100 yazması gerekiyordu.

Tekrar teşekkür ediyorum.
Büyük ihtimalle müdürlüğe gidince çözülür.

_____________________________ 
195 Mesaj
20 Mayıs 2013; 21:42:49 

acele edin bence sisteme bende de indirim girilmemiş şimdi ise giremiyorlar. sistem sorunuymuş
XPPROF kullanıcısından bahsetti
_____________________________ 
195 Mesaj
20 Mayıs 2013; 21:50:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar11 ilden ziyade İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Samsun, Trabzon, Diyarbakır olsa gerek... Buralarda fiber altyapısı daha çokmuşşş...

şu an elimde telekom müdürlüğünden gelen cevap metni var. arkadaşın bahsettiği PUSULA sayfasından alınma . Geçerli olduğu İller İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Mersin, Samsun, Trabzon, Gaziantep, Kocaeli, Kayseri.... BTK'ya şikayet etmek istiyorum fakat btk üyeliği aktivasyon kodu mailime gelmiyor.sitelerinde tüm türkiye için geçerli olduğu ve aksi belirtilmediğine göre btk yoluyla kampanyaya katılma imkanım olur mu?
_____________________________1274 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:14:09 

@WEAS Ben BTK üzerinden TTNET'e dört defa yazdım, neden aynı hizmet iki farklı isimle ve iki farklı fiyatla satılıyor, diye... Hep kıvırma cevaplar... BTK'ya şikayet edemiyoruz, ancak BTK üzerinden TTNET'e...< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
WEAS kullanıcısından bahsetti
_____________________________ 
46 Mesaj
20 Mayıs 2013; 22:58:49 

Ankara etlikte oturuyorum...3 lü avantaj için telefonla aradım ttnet i oturduğum sokakta fiber net var dediler iyi başvuralım dedik tamam var diyolar ama bir karışıklık var diyolar merkeze gitmwen lazım diyolar kalkıp ttnet keçiören merkeze gidiyorum sokakta var hatta 2 alt binada var benim binada yok :( bu nasıl bir dünya arkadaş ???
şaka gibi bana diyorlarki merkezden size net limitsiz verelim 44 tl ye :D)))) bende cok saolun ne kadar cömertsiniz dedim başvuru kağıdını suratına fırlattım memurun...
_____________________________ 
458 Mesaj
21 Mayıs 2013; 0:26:13 


Arkadaşlar 2 sorum var
1- Hipernetle fibernet arasında teknik olarak ne fark var? Hangisi daha avantajlı

2- Nisan ayında 3 lü paket sınırsız internet 20 MB hız 39 TL kampanyası ile abone oldum.
Bugün bir ikaz geldi "Adil kot nedeni ile 50 GB ı aştınız hızınız 3 GB ta düştü" diyor.
Bu bize bildirilmemişti.
4440375 i arayıp sordum. anlaşmada var ve internette açıklaması var dediler.
Ama ne internette açıklama var ne bize verilen kağıtta yazıyor.
Ne yapmam lazım? Sineye mi çekeceğiz?
Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________862 Mesaj
21 Mayıs 2013; 8:55:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

@WEAS Ben BTK üzerinden TTNET'e dört defa yazdım, neden aynı hizmet iki farklı isimle ve iki farklı fiyatla satılıyor, diye... Hep kıvırma cevaplar... BTK'ya şikayet edemiyoruz, ancak BTK üzerinden TTNET'e...

sonurakar kardeş sana bir sorum olcak belki fikrin olur. Ben 5-6 sefer ttnet e sikayet bırakmama rağmen çözüm söylemediler. Her konuştuğum ffarklı seyler iletti.
Sorun şu benim hattımı (39 * 9 ay) bir hatadan dolayı kapatmışlardı, sonra tekrar 39*9 aylık kampanyaya bittiği için dahil etmediler. Bende 32 tl lik 6 gb abone oldum. bu arada btk ya şikayette bulunmuştum.
sonra beni 1 nisanda aradılar sizi 39*9 ay lık kampanyaya dahil ediyoruz dediler. Ancak faturanız 54 tl gelicek bizde aradaki farkı size toplu olarak indirim olarak vereceğiz o zamana kadar faturaları ödemeyin dediler. fatura geldi ama bir tereddüt oluştu müşteri hizmetlerini aradım. böyle bir indirim tanımlanmamış filan dediler. Ne yapacağımıda bilemedim yakında hattı keserler gibi geliyor birde 19 tl açma parası varmış fikir verirseniz sevinirim... teşekkurler,< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fagala -- 21 Mayıs 2013; 8:58:32 >
_____________________________2935 Mesaj
21 Mayıs 2013; 10:17:13 


quote:

Orijinalden alıntı: Toros37


Arkadaşlar 2 sorum var
1- Hipernetle fibernet arasında teknik olarak ne fark var? Hangisi daha avantajlı

2- Nisan ayında 3 lü paket sınırsız internet 20 MB hız 39 TL kampanyası ile abone oldum.
Bugün bir ikaz geldi "Adil kot nedeni ile 50 GB ı aştınız hızınız 3 GB ta düştü" diyor.
Bu bize bildirilmemişti.
4440375 i arayıp sordum. anlaşmada var ve internette açıklaması var dediler.
Ama ne internette açıklama var ne bize verilen kağıtta yazıyor.
Ne yapmam lazım? Sineye mi çekeceğiz?

Şartlarda vardı 50GB adil kullanım kotası< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________1274 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:16:18 


quote:

Orijinalden alıntı: Toros37


Arkadaşlar 2 sorum var
1- Hipernetle fibernet arasında teknik olarak ne fark var? Hangisi daha avantajlı

2- Nisan ayında 3 lü paket sınırsız internet 20 MB hız 39 TL kampanyası ile abone oldum.
Bugün bir ikaz geldi "Adil kot nedeni ile 50 GB ı aştınız hızınız 3 GB ta düştü" diyor.
Bu bize bildirilmemişti.
4440375 i arayıp sordum. anlaşmada var ve internette açıklaması var dediler.
Ama ne internette açıklama var ne bize verilen kağıtta yazıyor.
Ne yapmam lazım? Sineye mi çekeceğiz?

1-) HİPERNET santrale yakın abonelere bakır kablo üzerinden verilen internet hizmeti, FİBERNET'te ise saha dolabına/binaya/eve kadar fiberoptik kablo döşenmesi suretiyle fiberoptik kablo/bakır kablo birleşimi ile verilen internet hizmeti. Bence her zaman (altyapı uygunsa) FİBERNET daha avantajlıdır. (1 Mayıs'ta yapılan düzenleme ile FİBERNET adil kullanım kotaları arttı; yeni bir düzenleme daha yapıldı, 1 Temmuz'dan itibaren HİPERNET adil kullanım kotaları da FİBERNET seviyesine çekilecek...) Şimdilik FİBERNET daha avantajlı...

2-) 3'lü Paket ile 20 Mbps'e kadar hız için 39 TL civarı bir para ödüyorsanız, bu adil kullanım kotası sözleşmenizde zaten yazıyordur; sözleşmeyi okumadan imzalarsanız kimse size bunu bildirmek zorunda değil... Sineye çekeceksiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1274 Mesaj
21 Mayıs 2013; 11:21:15 


quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

Mayıstan sonra abone olanlar özellikle hipernet yerine fibernet alabilen şanslı kesim; 50 gb'ı doldurdunuz mu zira yeni kotalardan yararlandırmamak için 3lü fırsat ve avantaj sayfalarına fiber hiper hepsinin kotasına 75 yerine 50 yazmışlardı?

Ne zaman abone olduğu önemli değil; 1 Mayıs'tan sonra tüm FİBERNET abonelerinin adil kullanım kotaları arttı, 1 Temmuz'dan sonra da HİPERNET abonelerinin adil kullanım kotaları artacak.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________ 
5225 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:17:00 

evet yeni fiyatlar yakında açıklanacak o yüzden beklemeye karar verdim .
sonuçlarını bekleyip görmek lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_75382525/tm.htm


http://www.tk.gov.tr/me...kararlari/kk.php?ID=607
Buna gelen 2 yanıtı gör.
_____________________________

------------- NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ------------


1271 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:21:57 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

evet yeni fiyatlar yakında açıklanacak o yüzden beklemeye karar verdim .
sonuçlarını bekleyip görmek lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_75382525/tm.htm


http://www.tk.gov.tr/me...kararlari/kk.php?ID=607

Temmuzdan itibaren diyor hocam.
_____________________________9071 Mesaj
21 Mayıs 2013; 13:22:11 

Beyler 2006 dan beri uydunet kullanıyorum ama artık hız çok düşük gelmeye başladı.EVdeki elektronik eşya sayısı da arttı malesef. O yüzden güzel bir bağlantı arıyorum.Yalnız evde mevcut bir telefon hattı var.Gerekirse iptal edilir.Ancak ben 3 lü paketlerden birini alsam sıkıntı olur mu?

Diğer konu ise sizce yeni tarifeleri mi bekleyeyim.Paket fiyatları güzel neticede.Şimdi eldekinden de olmayalım yeni tarife beklerken.
_____________________________


ASUS ZENFONE 6


 
89 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:46:29 

Arkadaşlar şu anda en uygun üniversiteli kampanyası mı ? Üniversiteli netlimitsize geçmeyi düşünüyorum.Bir de modem ücretsiz diyor alsak da almasak da aynı parayı mı ödeyeceğiz ? Bilgisi olan var mi ??
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________ 
578 Mesaj
21 Mayıs 2013; 16:54:50 

quote:

Orijinalden alıntı: keremaa

Arkadaşlar şu anda en uygun üniversiteli kampanyası mı ? Üniversiteli netlimitsize geçmeyi düşünüyorum.Bir de modem ücretsiz diyor alsak da almasak da aynı parayı mı ödeyeceğiz ? Bilgisi olan var mi ??

Evet modem ücretsiz, ister al ister alma. Modem için ayrıca para ödemiyorsun yani.
_____________________________815 Mesaj
21 Mayıs 2013; 18:43:43 

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

evet yeni fiyatlar yakında açıklanacak o yüzden beklemeye karar verdim .
sonuçlarını bekleyip görmek lazım.

http://forum.donanimhaber.com/m_75382525/tm.htm


http://www.tk.gov.tr/me...kararlari/kk.php?ID=607

http://forum.donanimhab...364/f_//tm.htm#75239647

bu konuda zamlancak filan diyolar doğrumu tırstım bianda, çünkü bu ay alamama ihtimalim varda
_____________________________

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
www.konyahmet.blogspot.com.tr/
www.facebook.com/Konyahmet3DYazici


1056 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:01:06 

şuan taahhütsüz netlimitsiz 8 Megabit paketini kullanıyorum ve ayda telefon ücreti dahil 59 TL geliyor. bu kullandığım paketten daha ucuz bir şekilde; taahhütsüz, sınırsız ve 8 Megabitin üstünde erişim sağlayan bir internet paketi yada herhangi bir yol varmı ? Pakette telefon olması şart değil kullanmadığım içinl ..

Bayilere sorduğumda "sizin istediğiniz tarzda en ucuz tarife şu an kullandığınız tarife" cevabını alıyorum..< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrKys -- 21 Mayıs 2013; 19:01:20 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________815 Mesaj
21 Mayıs 2013; 19:39:29 

yanılmıyosam 44tl ye vardı, forumun ilk sayfasına bakarsanız orda bulabilirsiniz, benden daha bilgili arkadaşlar var onlarda yardımcı olur
gkhnmr kullanıcısından bahsetti
_____________________________

"Mesele Türkiye’nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi.."
Prof. Dr. Necmettin Erbakan
www.konyahmet.blogspot.com.tr/
www.facebook.com/Konyahmet3DYazici


1735 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:27:16 

taahhütüm bugün bitti arkadaşlar, 3'lü fırsat kampanyasından yararlanabilir miyim?başvuruyu nereye yapmam gerekir? tşkler..
Buna gelen 1 yanıtı gör.


 
325 Mesaj
21 Mayıs 2013; 22:46:51 

valla kampanya sayfaları yenilendiği halde yeni kotaları oraya yazmamalarında bi fesatlık var.
zaten geçen ay da telekomda bunu doğrulayabilmek için forumdan girip göstertmiştim, telefonla, skypela aradıkları hiçbir yetkili, mühendis vs bilmiyordu kotaları
Buna gelen 1 yanıtı gör.
sonurakar kullanıcısından bahsetti
_____________________________

imzam çağdışı kalmış sildim :D


1268 Mesaj
21 Mayıs 2013; 23:51:17 

arkadaşlar türk telekom müdürlüğüne gittim 39 luk ikna kampanyası bitmiş. 44lük bi kampanya vardı tahahhüdsüz 9 ay boyunca 44 TL ve kabul etmedim. yetkili beklememi söyledi.. ay bitmeye yakın tekrar gel yeni bi ikna kampanyası çıkarsa geçersin nasıl olsa vaktin var ay sonuna kadar filan dedi.. şuanda 64 TL internet için 15 TL de telefon için ödüyorum.
herhangi bir tavsiyede bulunabilecek var mıdır?

ha bu arada tahahhüdün bittiğini nereden duyuyorlarsa ne kadar adsl firması varsa arayıp soruyor. ama detaylarını bilmediğim için geçiş için onay vermiyorum. yorumlarınızı rica ediyorum.
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________

Tek sevdam Türkiyem!


 
458 Mesaj
22 Mayıs 2013; 9:43:19 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

1-) HİPERNET santrale yakın abonelere bakır kablo üzerinden verilen internet hizmeti, FİBERNET'te ise saha dolabına/binaya/eve kadar fiberoptik kablo döşenmesi suretiyle fiberoptik kablo/bakır kablo birleşimi ile verilen internet hizmeti. Bence her zaman (altyapı uygunsa) FİBERNET daha avantajlıdır. (1 Mayıs'ta yapılan düzenleme ile FİBERNET adil kullanım kotaları arttı; yeni bir düzenleme daha yapıldı, 1 Temmuz'dan itibaren HİPERNET adil kullanım kotaları da FİBERNET seviyesine çekilecek...) Şimdilik FİBERNET daha avantajlı...

2-) 3'lü Paket ile 20 Mbps'e kadar hız için 39 TL civarı bir para ödüyorsanız, bu adil kullanım kotası sözleşmenizde zaten yazıyordur; sözleşmeyi okumadan imzalarsanız kimse size bunu bildirmek zorunda değil... Sineye çekeceksiniz.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx


sonurakar kardeşim verdiğin bilgi için teşekkürler< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toros37 -- 22 Mayıs 2013; 9:45:51 >
_____________________________1274 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:36:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Joe_Feyzullah

valla kampanya sayfaları yenilendiği halde yeni kotaları oraya yazmamalarında bi fesatlık var.
zaten geçen ay da telekomda bunu doğrulayabilmek için forumdan girip göstertmiştim, telefonla, skypela aradıkları hiçbir yetkili, mühendis vs bilmiyordu kotaları

Türk Telekom çalışanlarının birçoğunun tam bilgili olmadığını zaten biliyoruz. Ayrıca her kampanya sayfasını düzenlemek zaman alır, önemli olan adil kullanım uygulaması sayfasının düzelmiş olması... http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/bilgi-bankasi/Sayfalar/Adil-Kullanim-Uygulamasi.aspx
_____________________________1274 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:38:53 

quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

arkadaşlar türk telekom müdürlüğüne gittim 39 luk ikna kampanyası bitmiş. 44lük bi kampanya vardı tahahhüdsüz 9 ay boyunca 44 TL ve kabul etmedim. yetkili beklememi söyledi.. ay bitmeye yakın tekrar gel yeni bi ikna kampanyası çıkarsa geçersin nasıl olsa vaktin var ay sonuna kadar filan dedi.. şuanda 64 TL internet için 15 TL de telefon için ödüyorum.
herhangi bir tavsiyede bulunabilecek var mıdır?

ha bu arada tahahhüdün bittiğini nereden duyuyorlarsa ne kadar adsl firması varsa arayıp soruyor. ama detaylarını bilmediğim için geçiş için onay vermiyorum. yorumlarınızı rica ediyorum.

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.07.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr..._vitaminli_internet.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr...m_isabet_kampanyasi.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom....Aylik-Ucreti-Kampanyasi
Kampanya Detayları: http://www.turktelekom....k-Ucreti-Kampanyasi.pdf
BTK Kararı: http://www.tk.gov.tr/me...ar/2012%20DK-07-558.pdf
BTK Kararı ekleri: http://www.turktelekom....ul-Karari-Ve-Ekleri.pdf
***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr.../Sabit-Ses-Hizmeti.aspx
_____________________________ 
67 Mesaj
22 Mayıs 2013; 12:48:51 

aralık ayında aldığım 6 aylık %50 indirim paketinin yerine neye geçebilirim diye müdürlüğe gittim ama bana da senin söylediğin 9 ay 44 lük tarifeden daha uygunu yok dediler şu anlık. Bu tarifede taahhüt yok, uygun bi tarife bulunca çıkarım diye şimdilik kabul ettim.
20 mayıs itibariyle 39 luk ikna kampanyasının olduğunu biliyorum ve yetkili telefonda tarifenin bu ayın sonuna kadar uzadığını söylemişti. Sen niye alamadın bilmiyorum. Ben de alamadım ama 12 aylık ttnet alo kampanyasında olduğum için geçemedim. 32.5 tl'ye sınırsız fiber kullanırken 44 tl'ye sınırsız adsl' ye geçtim malesef. Attan inip eşeğe bindim anlıcağanız...
yedinumara kullanıcısından bahsetti
_____________________________1817 Mesaj
22 Mayıs 2013; 17:19:47 

arkadaşlar çok acil bir öneri bekliyorum sizden öncelikle şuan kampanya tahahütüm yok 24 ay bitti modemim var ev telefonuda var sadece internet amaçlı şimdi bana en uygun sınırsız önerebileceğiniz sınırsız internet hangisi olabiir. Telefon+Adsl Sınırsız var şuanki ödediğim fiyat 63 lira internett 20 lira telefon
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1735 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:08:06 


quote:

Orijinalden alıntı: dejavu02


3 lü fırsat için belirli illerden başvuru alınıyormuş. onun dışındaki iller başvuru almıyor alınanlarınkide iptal ediliyormuş

Nereye basvurmak gerekiyor acaba?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________1274 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:13:54 


quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

arkadaşlar çok acil bir öneri bekliyorum sizden öncelikle şuan kampanya tahahütüm yok 24 ay bitti modemim var ev telefonuda var sadece internet amaçlı şimdi bana en uygun sınırsız önerebileceğiniz sınırsız internet hangisi olabiir. Telefon+Adsl Sınırsız var şuanki ödediğim fiyat 63 lira internett 20 lira telefon

12 Ay Vitaminli İnternet Kampanyası (31.07.2013 - 39 TL - NET/ULTRANET/FİBERNET/HİPERNET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...nternet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr..._vitaminli_internet.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]

TTNET'le Tam İsabet Kampanyası (31.05.2013 - 44 TL - NET/ULTRANET - 12 ay taahhütlü)
Kampanya Ana Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya SSS Sayfası: http://www.ttnet.com.tr...-Isabet-Kampanyasi.aspx
Kampanya Taahhütnamesi: http://www.ttnet.com.tr...m_isabet_kampanyasi.pdf
[TAAHHÜTSÜZ MEVCUT ABONELER DE BU KAMPANYAYI TÜRK TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ İPTAL BÖLÜMÜNDEN İKNA KAMPANYASI OLARAK ALABİLİR. AYRICA BKNZ: TTNET Alo THK Kampanyası]TTNET Alo THK Kampanyası (12 ay taahhütlü - Yalnızca TT müdürlüklerinden alınabilir.)
TTNET internet aboneleri, kullandıkları TT sabit hattı TTNET Alo THK Kampanyası ile TTNET Alo'ya taşıdıkları takdirde 12 ay boyunca "TTNET Alo Aylık Sabit Ücret 15 TL"yi ödemiyorlar.

Kampanya Sayfası: http://www.turktelekom....Aylik-Ucreti-Kampanyasi
Kampanya Detayları: http://www.turktelekom....k-Ucreti-Kampanyasi.pdf
BTK Kararı: http://www.tk.gov.tr/me...ar/2012%20DK-07-558.pdf
BTK Kararı ekleri: http://www.turktelekom....ul-Karari-Ve-Ekleri.pdf
***Yeni internet aboneleri, yeni aboneliği TT sabit hat ile açtırdıklarında TT sabit hattı bu kampanyayla en erken 90 gün sonrasında TTNET Alo'ya taşıyabilirler, bu da 12 ay taahhütlü internet kampanyasının otomatik olarak en az 15 aya uzaması demektir; 90 günden uzundur mevcut abonelerde bu şart geçerli değildir, TTNET Alo THK kampanyası bir internet kampanyası ile beraber de alınabilir.
***avea'nın Cepte Bayram paketlerine abone olanlar taahhütleri bitmeden telefonlarını TTNET’e taşımasınlar.
***TT sabit hat aboneliğinize ait bir taahhüt varsa TTNET Alo’ya geçmeniz hâlinde TT’nin hattınıza sağladığı indirimleri ceza olarak ödemek zorunda kalırsınız.
***TT sabit hat numaranız değişmeden TTNET Alo'ya kesintisiz geçiş yapabilirsiniz. TTNET Alo hizmeti TTNET internet hizmetiyle birlikte verilmektedir. TTNET internet hizmeti iptal edildiğinde TTNET Alo hizmeti de iptal olacaktır. TTNET Alo hizmeti iptal edildiğinde TTNET internet hizmeti de iptal olacaktır. Diğer detaylar için: http://www.ttnet.com.tr.../Sabit-Ses-Hizmeti.aspx< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 1 yanıtı gör.
_____________________________1735 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:30:25 


quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarEn hızlısı TT müdürlüğünden, alternatif olarak http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/Sayfalar/ADSL-Satin-Alin.aspx

Calistigim icin ttnet mudurlugune gitmem biraz zor, bu verdiginiz linkten basvurabiliyor muyuz?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
_____________________________752 Mesaj
22 Mayıs 2013; 20:49:00 

Ay başında fibernet 12 taahhütlü aldım.Modem airties 5650.Yaw bu bir haftadır anlık kopmalar başladı! Bakıyorum ADSL gitmiyor.TTneti sürekli pingliyorum bariz kopuyor time out alıyor birkaç ping sonra düzeliyor.Böyle bir an gidip geliyor.Stabil olmaktan çıktı.Aynı durum başına Gelen var mı?
_____________________________1274 Mesaj
22 Mayıs 2013; 22:01:11 


quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

taahhütüm bugün bitti arkadaşlar, 3'lü fırsat kampanyasından yararlanabilir miyim?başvuruyu nereye yapmam gerekir? tşkler..

Altyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...

Taahhütün bitmiş, eski aboneliği iptal ettirip eski aboneden farklı başka birinin adına yeni abonelik yaptırarak 3'lü Fırsat alabilirsin.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 4 yanıtı gör.
_____________________________407 Mesaj
22 Mayıs 2013; 23:51:06 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarAltyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...

Taahhütün bitmiş, eski aboneliği iptal ettirip eski aboneden farklı başka birinin adına yeni abonelik yaptırarak 3'lü Fırsat alabilirsin.

Kardeş, beim taahhüt(6 aylık %50) 19 Mayısta bitti. Bugün devam ettireyim diye gittim ama %50 bitmiş. 44.Tl internet + 15 tl telefon dediler. Bana ne tavsiye edebilirsiniz. Üçlü fırsatı okudum ama tam anlamadım. Telefonu iptl ettirmeden konuştukça öde+internet+tivibuya geçebiliyormuyuz?

İyi çalışmalar...
_____________________________

Şehitler Ölmez! Vatan Bölünmez !407 Mesaj
22 Mayıs 2013; 23:52:16 

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakarAltyapı FİBERNET/HİPERNET destekliyorsa ve İstanbul, Ankara, Eskişehir, İzmir, Antalya, Konya, Bursa, Adana, Gaziantep, Mersin, Kayseri illerinden birindeysen...

Taahhütün bitmiş, eski aboneliği iptal ettirip eski aboneden farklı başka birinin adına yeni abonelik yaptırarak 3'lü Fırsat alabilirsin.

Kardeş, beim taahhüt(6 aylık %50) 19 Mayısta bitti. Bugün devam ettireyim diye gittim ama %50 bitmiş. 44.Tl internet + 15 tl telefon dediler. Bana ne tavsiye edebilirsiniz. Üçlü fırsatı okudum ama tam anlamadım. Telefonu iptl ettirmeden konuştukça öde+internet+tivibuya geçebiliyormuyuz?

İyi çalışmalar...