Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet resmi tatil söz konusuyken (Bankanın da müşteri odaklı hatırlatmasını.) EFT yapamamaktan veryansın eden,bunu da genel bir uygulamaya dönmüş gibi yazıp bankanın satışına bağlayan mesajı görüyorum. 10 yıl yetmemiş demek ki.
  • GullyFoyle kullanıcısına yanıt
    Kör müsün ya da ailen okula mı göndermedi seni?

QNB Finansbank dışına yapılan para transferleri yalnızca iş günlerinde ve saat 12:00'e kadar gerçekleştirilmektedir.

Ya da okuma bilen bir tanıdığına okut bari
  • Enpara'nın EFT'lerinde değişen bir şey yok. Eskiden olduğu gibi (Aynı diğer bankalarda da olduğu gibi) şimdi de EFT, ulusal günler ve bayramlardan 1 günce önce eğer mesai yarım gün ise 12'ye kadar yapılabilir pek süper zeka insan. Diğer günler ise zaten mesai saatleri içindedir. Okumayı sökmek ayrı, okuduğunu anlayabilecek zeka seviyesine sahip olmak ayrı tabi süper zeka insan : )))
    O karşına çıkan mesaj da bu gün 28 Ekim olduğundan, sadece bu güne ait. Ama bunu algılayamayınca züper zeka insan, çemkiriyor tabi. 10 değil 20 yıl da kullansa internet bankacılığını kafası basmıyor.
    Benim kafamın bastığı şeyleri bilsen ufak dilini yutarsın tamam mı abisi?

Bugün ile ilgili birşey söylemiyor orada. İş günleri ve saat 12ye kadar diyor, buradan çıkan sonuç bellidir. Ha resmî tatil falan dese neyse. Dediğin gibi bir durumda yine o ifadeyi yazan kimse o hatalıdır tamam mı ufaklık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • He canım he. Kıt kanaat geçin sen o hiper zekan ile. Velev ki anlama kapasiten nedeniyle öyle anladın burada değişti sistem diye saçmalayıp asılsız veryansınlar edeceğine bebe bebe, arasaydın müşteri hizmetlerine. Öğretilerdi sana. Abisiymiş bir de : )))) Bazen unutuyorum buraların akneli sabi sübyan kaynadığını.
    Büyü de gel ufaklık ya da velin gelsin senin yerine. Pc başında millete horozlanma haddini bil, otur yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Büyü de gel ufaklık ya da velin gelsin senin yerine. Pc başında millete horozlanma haddini bil, otur yerine

Ah canim benim. : ) oldu pasam, oldu evladim sen iste yeter cocugum. Kizdirmis mi enparadakiler seni agucuk agucuk. Ilik balli sutunu hazirlayagim hemen. Pepeyi de izler yatarsin kusum : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 28 Ekim 2016; 20:16:57 >
    Yazık valla. Neyse takıl kendi kendine. Şu başlığı daha fazla saçma muhabbetle doldurmanın alemi yok. Yöneticilerden biri temizler umarım. Diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Yazık valla. Neyse takıl kendi kendine. Şu başlığı daha fazla saçma muhabbetle doldurmanın alemi yok. Yöneticilerden biri temizler umarım. Diğer arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Konu fazla uzamış gereksiz yere:/ çıkan uyarıdaki cümle hatalı yazılmış başka anlam çıkıyor ama asıl olay bugunün yarım gün olması.

• Yav he he. Uzatma tabi ki aferin.

• Katarlılara hiç güvenim yok açıkcası ben nuvo hesabıma taşımayı planlıyorum paramı.

Edit: kasim ayi itibariyle paramin buyuk kismini nuvo ya tasidim. Ulkenin gelecegi belli degil daha yeni darbe gecirdik ulke iki ayri cephede ( suriye ve irak ) savasta yarin obur gun mazallah ulkede bi ekonomik sorun ciksa bu araplar tasi taragi toplar gider ortada kalirsiniz haberiniz olsun. En azindan nuvo-yapi kredi koc grubuna ait ulkenin sayili zenginlerinden. Her zaman soylemisimdir bu ulkede koc- sabanci batarsa ulke zaten batmis demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 31 Ekim 2016; 13:24:57 >
  • Enpara mevduat faizini 10.50 ye çekti. Bende bütün birikimimi 10.95 ten Nuvo'ya aktardım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Enpara mevduat faizini 10.50 ye çekti. Bende bütün birikimimi 10.95 ten Nuvo'ya aktardım.

hocam 10.70 gösteriyor, nasıl aldınız 10.95 i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Cuma günü 10.95 ti. Enpara o zaman 10.75 ti. Bende bütün parayı Nuvo'ya aktardım.

• İyi günler, en para üyesi olup kart sipariş ettim. Yarın evdemisiniz diye mesaj geldi, yarın çarşıda şu noktada olacağım görüşelim dediğimde evde yada iş yerimde olmam gerektiği belirtildi. Ailemin haberinin olmamasını istiyorum ne yapmalıyım?
  • netflix te ödeme hatası alıyorum ödeme yapılmıyor
  • finansbankın ismide değişti kapanıyor mu bunlar bilgisi olan var mı ?
    etrafımda atm bulma sıkıntısı vardı en yakınımda olanlarda kapatıldı.
    sözde çipli kartıda aldım ama para yükleyemiyoum atm sıkıntısından böyle saçmalık mı olur
  • Kapanma neden olsun ki. Eskisinden de güçlü oldu.

• Bu sıralar pek kampanyası yok Enparanın son sürprizini kredi kartı çıkarmasıyla yapar akabinde kampanya defterini kapatır.

• Enapraya başvrmuştum, bugün kartım geldi ama çipsiz yollamışlar...

Temsilciye kredi kartı durumunu sordum şu an onla ilgili bir çalışma yok dedi.

Steam ile ilgili çok talep geliyormuş , steam kampanyası geri dönebilir dedi.
  • 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.