Şimdi Ara

bmw 1.18i

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

lutfen beni artik kurtarin :) 1.5 aydir anlamsizca oto ilanlarina bakiyorum artik su dusuncelerimi kenara atip araci almak istiyorum.

1.16i ile karar vermistim bmw sevdasina girmeyi. Fakat Istanbul trafiginde otomatik vitesin cok daha rahat olacagi malum. O yuzden rotayi 1.18i modeline cevirdim.

Sizce, 1.18i piyasasi nasildir? satarken zorluk ceker miyim? aracta kronik hatalar var mi? 1.16i den daha kotu olan bir kismi var mi?

• 1.16i'de otomatik vites yokmuymuş? öyle bir anlam çıkarttımda...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam

Var otomatik 1.16 da ama bütçemi asıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul trafiğinde otomatik rahat diyorsunuz, 1.16 otomatiğide bütçemi aşıyor, o nedenle 1.18 bakıyorum diyorsunuz. Sanki 1.18 otomatik 1.16 otomatikten daha ucuz izlenimi var yazdıklarınızda ama öylede değil.
  • eski kasadan bahsediyor arkadaş anladığım kadarıyla..

@Reaky

116'dan nesi kötü olabilr ki allah aşkına
  • neyse, ben 1.18i aldim, 2007. suan masallah bir sorun yok.

fakat elinde kitapcik olan varsa paylasirsa cok sevinirim :)
  • Hayırlı olsun. Umarım yakıt tüketimi seni üzmez.
  • Reaky R kullanıcısına yanıt
    arkadaşım aracın hayırlı olsun umarım memnun kalmış ve hala biniyorsundur.bende yeni 2.el 2007 sahibi oldum.bazı sorularım olacak.aracın kitapçığını bulabildin mi? aracın hakkında genel bilgi verebilirmisin ? birde istanbulda yaşıyorsun sanırım tavsiye edebileceğin özel servis varmı? aracımı yağına suyuna fren aksamına baktırmak istiyorum.teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.