Şimdi Ara

GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
48.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba ben GIGABLUE HD800 UE PLUS ve VU+ SOLO SE HD arasında kaldım acaba görüntü kalitesi olarak menü yazılım gibi konularda en verimli olanı hangisi acaba.
  • serkan hoca clon vu+ solo2 ve duo2 cihazları incelemiş . ben kesinlikle vu+ derim işlemcisinden ramine kadar . başta vu solo çift çekirdek cpu .
    http://forum.donanimhaber.com/m_82781823/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfselektronik -- 2 Mart 2015; 12:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skindiver

Selamlar hdsatış...yeni modellerinizin çıkış tarihi ve fiyatları belli oldu mu acaba?

http://www.hepsidijital.com/content74/GigaBlue-2015-yenilikleri
  • Bu ay sonu ürünler gelecek ama ön siparişe önümüzdeki hafta açılacak. Fiyatı konusunda haftaya belli olacak. Ancak Kullanıcıların beklentisi çerçevesinde birşey olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Bu ay sonu ürünler gelecek ama ön siparişe önümüzdeki hafta açılacak. Fiyatı konusunda haftaya belli olacak. Ancak Kullanıcıların beklentisi çerçevesinde birşey olacak.

ben şu an Ue Hd kullanıyorum ama yeni çıkacak cihazların fiyatı uygun olursa almak arzusundayım..
  • Fiyatı uygun çıkacaktır merak etmeyiniz.
  • Merhaba national geographic ve discovery 2 kanalına varmı ? şifresiz mi ?
  • quote:

Bu ay sonu ürünler gelecek ama ön siparişe önümüzdeki hafta açılacak. Fiyatı konusunda haftaya belli olacak. Ancak Kullanıcıların beklentisi çerçevesinde birşey olacak.

HDsatış, Ben GigaBlue HD 800 UE (ultra edition) Settopbox serisini almayı düşünüyorum, şu an stoklarınızda yok. Gelinceye kadar bekliyeceğim. lakin fiyatı değişecek mi? onu bilmiyorum. Bir de özellikleri arasına yeni eklenenler var. Mesela IPTV desteği ve 150 Mbps Wifi Adaptör yazılmış. Asıl almaya karar verdiğim 2 özellik bu. IPTV desteğinden kasıt nedir. Extra başka bir parça mı almam gerekiyor? Smart Tv'm var, Kablosuz modemim var, Teknolojiye uzak kaldım iyce, yaşım ilerledi son teknolojik gelişmelere hakim değilim. Bu makinayı ( GigaBlue HD 800 UE (ultra edition) Settopbox) aldığımda neler yapabileceğim. Hiç birşey bilmiyor muşum gibi bir açıklama yapabilir misiniz lütfen. Şimdiden Çok tşk. ederim...

GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ

• quote:

Fiyatı uygun çıkacaktır merak etmeyiniz.

HDSatış...
    GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX HD UYDU ALICILARI
    Arkadaşım bu başlığı açmışsınız bu sitede, çok güzel, lakin en son 7 mart 2015 de bakmışsınız galiba buraya. İnsan bi bakar ara sıra, ne oluyo ne bitiyo, müşterilerin bizden bi isteği bi arzusu var mı diye. 1 hafta 10 gün önce bir soru sormuştum size, dönmediniz, sonra bir kaç gün öncede HepsiDihital'i telden aradım bir arkadaşla görüştüm, sorduğum GİGABLUE HD 800 UE SETTOPBOX'un artık gelmeyeceğini bildirdi. En az bu özeelikte olan güncellenmiş başka hangi model stoklarınıza girecek, girerse ne zaman, fiyatı nerelerde olacaktır? Bir de GİGABLUE HD QUAD Settopbox stoklarınızda yok, bu model de mi bir daha stoklarınıza girmiyecek, girmeyecekse alternatifi hangi ürün olacak, fiyatları ne civarda olacaktır? Bir başka konuda şu; Ürünlerinizdeki IPTV desteğinden kasıt nedir (Bazı forum kullanıcısı arkadaşlar bu konuyu çok iyi bilirler ama, ben teknolojinin hızına artık yetişemiyorum, yaşım 40'ı geçmiş, bu konuya yabancı kaldım, kusura bakmayın), bu tür cihazları aldığımda kısaca bana hangi kolaylıkları sağlayacak. Evimdeki donanımım Full HD Smart TV ve kablosuz modem. Tşk.ler..

• ZDZB kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    İp tv yi kullanabilmeniz için bu hizmeti veren bir kişiden (illegal olarak tabi) almanız gerekiyor.Bu cihaz size verilen adresleri internet bağlantısı üzerinden çalıştırmaktadır.Bunun için cihazı ya ethernet kablosu ile yada bahsettiğiniz usb wifi adaptör ile nete bağlayabilirsiniz.
    Cihazı kullanmış biri olarak tavsiyem cihaz fiyat olarak rakiplerine göre görüntü kalitesi olarak iyidir ama eski bir modeldir artık.Alacak iseniz plus modellerine bakın.Ama en önemlisi sıradan bir kullanıcı iseniz ve d smar yada filbox modül kullanmayacaksanız e2 tabanlı bu cihaz size hem karışık hemde gereksiz gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan08

Merhaba
    İp tv yi kullanabilmeniz için bu hizmeti veren bir kişiden (illegal olarak tabi) almanız gerekiyor.Bu cihaz size verilen adresleri internet bağlantısı üzerinden çalıştırmaktadır.Bunun için cihazı ya ethernet kablosu ile yada bahsettiğiniz usb wifi adaptör ile nete bağlayabilirsiniz.
    Cihazı kullanmış biri olarak tavsiyem cihaz fiyat olarak rakiplerine göre görüntü kalitesi olarak iyidir ama eski bir modeldir artık.Alacak iseniz plus modellerine bakın.Ama en önemlisi sıradan bir kullanıcı iseniz ve d smar yada filbox modül kullanmayacaksanız e2 tabanlı bu cihaz size hem karışık hemde gereksiz gelir

Tşk.ederim kaan08... Plus modellerini de inceleyeceğim, 15 gün öncesine kadar d-smart kullanıyordum. Ne yazıkki Formula1 yayınları artık d-smartta değil, o yüzden iptal ettirdim üyeliğimi. Lakin Eurosport kanalının olduğu bir modülü veya F1 yayınları bu sene nerede olacaksa o modülü alacağım. Yani büyük ihtimalle artık f1 yayınları paralı platformlarda olur bundan böyle. Dolayısıyla D-smart gibi, tivibu gibi platformlar böyle bir cihazı almamı bir nevi şart koşuyor.

• Bu arada hala HDsatış'dan haber yok, valla pes diyorum, hatta yazıklar olsun diyorum.... hem bu başlığı aç, hem reklamını yap, burdan cihazını pazarla ama giripte bir bakma, bizleri muhatap alma. Yazıkk, hakkaten yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZDZB

quote:

Merhaba

Tşk.ederim kaan08... Plus modellerini de inceleyeceğim, 15 gün öncesine kadar d-smart kullanıyordum. Ne yazıkki Formula1 yayınları artık d-smartta değil, o yüzden iptal ettirdim üyeliğimi. Lakin Eurosport kanalının olduğu bir modülü veya F1 yayınları bu sene nerede olacaksa o modülü alacağım. Yani büyük ihtimalle artık f1 yayınları paralı platformlarda olur bundan böyle. Dolayısıyla D-smart gibi, tivibu gibi platformlar böyle bir cihazı almamı bir nevi şart koşuyor.

kaan08 tekrar mrb kardeşim...
    Yukarda plus modellerini (quad plus modellerini kasdetmemişsen tabi :) ) tercih etmemi istemişsin, çok sağol. Bu konularda tecrübelerin var. Ancak benim yukarda ilk tercih ettiğim GIGABLUE HD 800 UE SETTOPBOX ile GIGABLUE HD800 UE PLUS arasında pek fark göremedim. Anlayamadığım özellik farkı vardır tabiki de ama çok fark yok gibi, hem fiyat açısından hem özellik açısından. Ama yine de senin tecrübene güveniyorum, bütçem 700 tl belki çok az üstü. GIGABLUE HD800 UE PLUS modelini almalı mıyım? Bir kaç mesaj önce bahsettiğim F1 yayınlarının muhtemel yayınlanacağı platform yine ücretli bir platform olacak. Dsmart değil ama (çok da kesin değil) Tivibu olabilir. Alacağım cihaz böyle bir platformu desteklemeli ve belki uzun yıllar kullanacağım bir cihaz olmalı. Yani her zaman güncellenebilir olmalı, tivibu gibi cihazlara (modül olarak) uyum sağlamalı. Bu arada Her halükarda Eurosport kanallarını izleyebileceğim bir modülü de extradan alabilirim... Şimdiden tşk. ederim sana kana08. Hdsatış'dan bize fayda yok, bari senin gibi tecrübeli bir üyeden bilgi sahibi olalım, emeğine sağlık çok çok tşk. şimdiden.
    Bahsettiğim plus modeli olan cihaz bu:

• HDsatış H kullanıcısına yanıt
    1100 tl veren var mı uydu alıcısına ya.
    hani 50tllık uydudan ne farkı var? ligtv belgesel spor film bilmem ne hepsinde şifreli.

işin uzmanı olan adamlar alır belki.
    benim gibi sıradan kullanıcı için gereksiz
  • 250 adet cihaz 1 ay sürmeden inanın bitiyor. Donanım ve hıza baktığınızda alternatiflere göre fiyatı çok düşük kalıyor. tercih sebebi oluyor.
  • quote:

quote:

HDsatış, Ben GigaBlue HD 800 UE (ultra edition) Settopbox serisini almayı düşünüyorum, şu an stoklarınızda yok. Gelinceye kadar bekliyeceğim. lakin fiyatı değişecek mi? onu bilmiyorum. Bir de özellikleri arasına yeni eklenenler var. Mesela IPTV desteği ve 150 Mbps Wifi Adaptör yazılmış. Asıl almaya karar verdiğim 2 özellik bu. IPTV desteğinden kasıt nedir. Extra başka bir parça mı almam gerekiyor? Smart Tv'm var, Kablosuz modemim var, Teknolojiye uzak kaldım iyce, yaşım ilerledi son teknolojik gelişmelere hakim değilim. Bu makinayı ( GigaBlue HD 800 UE (ultra edition) Settopbox) aldığımda neler yapabileceğim. Hiç birşey bilmiyor muşum gibi bir açıklama yapabilir misiniz lütfen. Şimdiden Çok tşk. ederim...

Bu ürün gigablue ue lerin ilk çıkan serisi idi artık üretilmiyor plus modellerine bakınız veya yeni gelecek ultra ue modeline bakınız iptv özelliği tüm modellerde var. wifi adaptörlerde tüm modeller kullanılabiliyor.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba

Yukarda plus modellerini (quad plus modellerini kasdetmemişsen tabi :) ) tercih etmemi istemişsin, çok sağol. Bu konularda tecrübelerin var. Ancak benim yukarda ilk tercih ettiğim GIGABLUE HD 800 UE SETTOPBOX ile GIGABLUE HD800 UE PLUS arasında pek fark göremedim. Anlayamadığım özellik farkı vardır tabiki de ama çok fark yok gibi, hem fiyat açısından hem özellik açısından. Ama yine de senin tecrübene güveniyorum, bütçem 700 tl belki çok az üstü. GIGABLUE HD800 UE PLUS modelini almalı mıyım? Bir kaç mesaj önce bahsettiğim F1 yayınlarının muhtemel yayınlanacağı platform yine ücretli bir platform olacak. Dsmart değil ama (çok da kesin değil) Tivibu olabilir. Alacağım cihaz böyle bir platformu desteklemeli ve belki uzun yıllar kullanacağım bir cihaz olmalı. Yani her zaman güncellenebilir olmalı, tivibu gibi cihazlara (modül olarak) uyum sağlamalı. Bu arada Her halükarda Eurosport kanallarını izleyebileceğim bir modülü de extradan alabilirim... Şimdiden tşk. ederim sana kana08. Hdsatış'dan bize fayda yok, bari senin gibi tecrübeli bir üyeden bilgi sahibi olalım, emeğine sağlık çok çok tşk. şimdiden.

eski modelle yeni model arasındaki farklar şunlae

Kasa dizaynı değişti daha güzel bir kasa tasarımı var.

İlşlemci hızı 333 Mhz den 751 Mhz ye çıktı yani 2 kat daha hızlı

kart okuyucusu 1 adetten 2 adede çıktı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

eski modelle yeni model arasındaki farklar şunlae

Kasa dizaynı değişti daha güzel bir kasa tasarımı var.

İlşlemci hızı 333 Mhz den 751 Mhz ye çıktı yani 2 kat daha hızlı

kart okuyucusu 1 adetten 2 adede çıktı.

HDsatış !
    Sizi uzun zaman sonra burada görmek güzel oldu, ölmemişsiniz yaşıyormuşsunuz :)
    Yukardaki bana ait mesajları okumuşsanız eğer, bilmediğim bazı konulara acilen açıklama getirmenizi istirham ediyorum. Şu an acilen uydu alıcısına ihtiyacım var. Neden? D-Smart üyesi idim, 3-4 yıldır, üyeliğimi kısa bir süre önce iptal ettirdim. HD yayınlarının kalitesine alıştım, 10-15 gün önce Full Hd bir uydu alıcısı aldım, işimi görür diye (el kadar bişi idi), lakin baktım ki HD kanallarının kalitesi, D-Smarttakinin yanına bile yaklaşamıyor, hemen iade ettim. Ve şimdi harbiden kaliteli bir cihaz arıyorum, satışını yaptığınız Gigablue HD UE plus modellerinden birini almaya karar verdim, lakin aldığım ürününüz beni fiyatıyla kıyaslandığında nasıl tatmin edecek, wifi ve IPTV özelliklerinin yanında HD kanalların kalitesi en az D-Smart kadar olacak mıdır, bu konuda hassasiyetle üzerinde durduğumdan beni aydınlatmanızı istiyorum. Cihazın özellikleri arasındaki IPTV desteğinden kasıt nedir, bu cihazı aldığımda IPTV özelliği, normal TÜRKSAT uydularındaki kanal listesinde yer alan hangi kanallar için kullanılıyor, yoksa IPTV özelliğinin TURKSAT uydusuyla alakası olmayıp, başka bir modül için gereken bişimidir. Açıklamalarınız doğrultusunda bu cihazı hemen ya alacağım ya da vaz geçeceğim bu cihazdan. Tşk.ler şimdiden.

• Haa bir de Tivibu için bu cihaz uygun mudur?
  • Bu cihaz elimde yok fakat cevap olarak sunu soyliyeyim tivibu bu cihaz da calismaz ip tv kullanan birisi olarak illegal olarak internet üzerinden yayın izlersin bunun için sınırsız internetin olmalı ve bir saglayici ben bir smart tv de yan uygulama uzerinden izliyorum google yaz sana bir çok firma cikaracaktir ip tv icin

Gelelim cihaza ben biraz kurcalama bozma yapma meraklisiyim eger sana karisik gelecek ise baska bir cihaz bul en iyisi bu cihazi satisini yapan hdsatis firmasına git gor dene ben de ole yapip karar verecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.