Şimdi Ara

GİGABLUE PROFESYONEL LİNUX SETTOP BOX ÜRÜNLERİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
5
Favori
48.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gigablue HD QUAD PLUS ön siparişe gösterdiğiniz iglden dolayı teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDsatış -- 7 Nisan 2014; 11:07:59 >
  • Problem çözüldü... Teşekkür ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 7 Nisan 2014; 11:05:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu yüzden İzmirde ikamet edipte Gigablue almak isteyen fakat internetten gönderimde çıkabilecek sorun,çizilme,kırılma gibi problem olacağından dolayı almayan bi çok arkadaşım var bende bunlardan biriyim ve sizden ricamız koskoca İzmirde bir Gigablue bayii açmanızdır.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

Gigablue HD QUAD PLUS ön siparişe gösterdiğiniz iglden dolayı teşekkür ederiz.

Problem çözüldü. Sıkıntı yok Firma olarak yardimci olnuyor. Bu 3.alışverişim.Yine alışveriş yaparım. Teşekkürler anlayışınız için... Cihazı herkese tavsiye eder.im
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 7 Nisan 2014; 11:13:36 >
  • İzmirde gigablue ürünlerini çok yakında büyük bir toptancıdan dağıtımını sağlayacağız. Yakın zamanda olacak bu yönde baya talep oldu bunu kısa süre sonra yerine getiriyoruz endişeniz olmasın.
  • Çok iyi olur fakat fazla bekletmeyin zira millet izmirde vu+ bayisi olduğu için oraya yönelmek istemekte.
    Teşekkürler saygılar.
  • arkadaşlar merhaba,

uydu tv işlerinden pek anlamam,
    aylık ödeme sistemlerine de hep karşıyımdır. (digiturk, dsmart vsvs)
    çok tv izleyen birisi değilimdir.

bir tane alayım kafam rahat etsin 4 5 sene uğraşmayım.
    biraz inceledim ccam server filan yıllık alınabilir onda sıkıntı yok,
    nişanlım isterse dsmart modülü de alırım (gerekli değil)
    kayıt özelliği var sanırım extra takılan hdd ile.
    en fazla 1 uydu daha takarım hadi çok heves edersem.
    smart özelliğide hoşuma gitti.

HD800 UE PLUS düşünüyorum ama ne dersiniz fikirlerinizi almak isterim.
    ona göre karar vereceğim.

şimdiden teşekkür ederim.
  • HDsatış H kullanıcısına yanıt
    10 Numara firmasınız, bırakın toptancıyı filan kendiniz bayilik verin birine....Kaç kişiye tavsiye ettim sizi birinden şikayet gelmedi. itiraf edeyim hakkınızı yemeyim....İzmir'de sizin gibi ciddi bir firmaya ihtiyaç var....

"HD İzmir şubesi" yakıştı valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdevran

arkadaşlar merhaba,

Plus modelleri özellikle çok fazla talep edilmeye ve kullanıcıların beğenisini kazandı. hem teknik veri anlamında tamamen yenilendi hem de çok şık bir kasa dizaynına sahip oldu. Tavsiye edebileceğimiz bir üründür.

• quote:

Orijinalden alıntı: HDsatış

quote:

arkadaşlar merhaba,

Plus modelleri özellikle çok fazla talep edilmeye ve kullanıcıların beğenisini kazandı. hem teknik veri anlamında tamamen yenilendi hem de çok şık bir kasa dizaynına sahip oldu. Tavsiye edebileceğimiz bir üründür.

On numara cihaz. Tek eksiği Transcoding özelliği, eğer o da olursa uzun soluklu bir cihaz olur. Menü geçişleri kanal geçişleri çok hızlı. Daha önce azbox kullandım. Azbox dan sonra Ferrari gibi geldi.

• Zamanla eksiklikle giderilecektir. İşlemci ve ram olarak fazlasıyla yeterli.
  • Merhaba,
    Çift tunerli ClarkeTech ET9000 kullanan ve bundan memnun olan biri olarak bana bu cihazı önerir misiniz?
    Benim ET9000'de tek ve en büyük sıkıntım, harici ya da dahili HDD ile mkv filmleri oynatmada ve TR codecli altyazı gösteriminde sorunlar olmuştu. Bir de yine mkv, avi neyse bu tür filmleri oynatma, durdurma, ileri alma vs. kullanışsızdı. Ben ite kaka kullanırken eşim "uzaydan gelmiş bir cihaz" gözüyle bakıyordu.
    Bu yüzden gittim bir de EGreat R6-AII aldım.
    ET9000'i satıp bunu almayı düşünür oldum.
    Saygılar...
  • Öncelikle iki chaz arasında teknik veri ve donanımsal olarak çok fark var ve hız olarak bu fark bariz hissediliyor. Quad plus ta 1300 mhz işlemci et 9000 de ise 400 mhz işlemci var ram quad ve plusta çok yüksek diğer donanım artılarında bahsetmweye gerek yok ihtiyaçlarını karşılayacaktır.
  • Arkadaşlar almanyadan giga se plus almak istiyorum burada çok pahalı yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşırsa sevinirim...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyken -- 4 Haziran 2014; 14:01:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbackham1978

Arkadaşlar almanyadan giga se plus almak istiyorum burada çok pahalı yardımcı olabilecek arkadaşlar ulaşırsa sevinirim...

Almanyada elbette fiyat bir miktar daha ucuz olur çünkü TR ye gelen ürünlerde % 50 nin üzerinde vergi yükü var. O nedenle fiyat yükselmiş oluyor. Almanya dan gelen ürünler ücretsiz olarak almanya garantisi altındadır. Herhangi bir arıza durumunda Almanyaya gönderme imkanınız varsa alabilirsiniz. Türkiye de de firmamızdan ücretli olarak destek alabilirsiniz.
  • Elimdeki gigablue hd800se cihazımi digiturke geçtiğim için satıyorum, cihaz türkiyeden alınma, kozmetik olarak sıfırdan farkı yoktur .Yanında 4 aylık iptv yayinimida hediye ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar merhaba,

UE PLUS bir süredir yoktu. Epeyce talep geldi yeniden stoklara girmiştir. Hem teknik donanım hem görsel açıdan en beğenilen modellerden biridir.

• merhabalar ispanya la liga maclarını hd ve şampiyonlar ligi maçlarını hd olarak izlemek istiyorum

türksat uydum var ve televizyonumda da modül girişi var bana en uygun paket bu mudur D-Smart Modül (Spor + HD Paket) sen de var mıdır ?

yada vu + duo cihazım var hotbird uydusu taktırıp ccam server ile la liga ve sampiyonmalr ligi maclarını ucuza izleyebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PES_21_Murat -- 5 Ağustos 2014; 10:55:34 >
  • d smar modül için

http://www.hepsidijital.com/dsmart-hd-modul-eglence-paket#0

buradan alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.