Şimdi Ara

STILO FOREVER :) (361. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.436
Cevap
77
Favori
1.789.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim millet kör cahil benzin yakında 5 milyon olsa bile bizim halktan hic bir ses cıkmaz

trafikte hic bir degişiklik olmaz gene sıkısık bol arac

yani sorun yok devam mmmmmmmmm
  • merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bayadır forumu takip etmekteyim. hayatıma stilo girmedi ama onla yatar onla kalkar oldum. aranıza katıldığım için ve bilgilerinizi burda paylaşacağım için mutluyum
  • quote:

Orjinalden alıntı: stilo ve ben

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. bayadır forumu takip etmekteyim. hayatıma stilo girmedi ama onla yatar onla kalkar oldum. aranıza katıldığım için ve bilgilerinizi burda paylaşacağım için mutluyum

hosgeldin aramiza..
  • bugun işyerindeyim 2004 model bizim ustanın meganı var eski tip usta dedim senin araba kaç kilo biliyormusun walla bilmiyorum dedi ben dedimki bnm araba senin arabadan ağırdır dememle birlikte hastır lan senin araban fiat tofaş arabası 900 kilo vardır yokdur ben söylemiyorum tabi asıl kilosunu ki iddaya girelim neyse bu başladı anahtarına girerim bnm araba ağırdır herşeyine varım felan tuturdu anahtarına neyse millet toplandı ruhsatları bi getirdik bnmki 100 kilo koydu megana rezil oldu usda :D:D:D:D:D:D her halikarda meganı yeriz.
  • çok yarışdın ya arkadaşım konuşuyorsun ben yarışmadığım için yorum yapamıyacam sadece bzm arabalar sizin meganlardan ağır ve megan sedandı bizimki hb demekki oo 100 kilo arabanın kalitesini ortaya koyar.. anladınmı canm.

• Burada hiçbir markayı kötüleyen ya da gereksiz yere fanatizm boyutunda öne çıkaran
    ve diğer marka , model sahipleri ile anlamsız tartışmalara yol açacak mesajlara yer yok..
    Herkesin aracı kendine göre güzeldir...
    Amacımız , ortak noktamız Stilo ile ilgili herşeyi hatta hayata dair herşeyi paylaşmak
    ama saygı sevgi çerçevesinde...kırıp dökmeden,yakıp yıkmadan yazdıklarımızda forum
    ve nezaket kurallarını çiğnemeden...

• Arkadaşlar
    lütfen yukarıdaki son birkaç mesaj ile ilgili yorum yapmayın...
    gereken yapılacaktır...

edit: teşekkürler @powerstorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gendarme -- 3 Temmuz 2008; 0:21:46 >
  • Herkese günaydın...
  • günaydın arkadaslar

• benimki biraz geç oldu ama

Günaydın...
  • vergi ayı geldi arkadaslar yawaww
  • quote:

Orjinalden alıntı: AdemTR

vergi ayı geldi arkadaslar yawaww

sadece vergi olsa...

vizenin süresi doldu...3 ay geçti....140/150 ytl..

mot.taş.vergisi 2.taksit.................210 ytl....

zorunlu mali.sorum. sigortası.........150/160 ytl...

yandım ki ne yandım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

quote:

Orjinalden alıntı: AdemTR

vergi ayı geldi arkadaslar yawaww

sadece vergi olsa...

vizenin süresi doldu...3 ay geçti....140/150 ytl..

mot.taş.vergisi 2.taksit.................210 ytl....

zorunlu mali.sorum. sigortası.........150/160 ytl...

yandım ki ne yandım....

BUNLAR NE YAW BEN BOYLE SEYLERI BILMIYORUM

BENDE MI VERCEM ACABAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdemTR -- 3 Temmuz 2008; 13:19:07 >

• ilki fenni muayene...ruhsatta hangi tarihte yapıldığı ve süresi yazar..(2 yıldır)

diğeri yıllık verginin (1301/1600 cc 4-6 yaş) 2.taksiti

sonuncusu da adı üstünde her yıl yenilenen zorunlu mali sorumluluk sigortası

zamanı geldiğinde , süresi dolduğunda yaptırmak , yenilemek zorundasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

ilki fenni muayene...ruhsatta hangi tarihte yapıldığı ve süresi yazar..(2 yıldır)

diğeri yıllık verginin (1301/1600 cc 4-6 yaş) 2.taksiti

sonuncusu da adı üstünde her yıl yenilenen zorunlu mali sorumluluk sigortası

zamanı geldiğinde , süresi dolduğunda yaptırmak , yenilemek zorundasın...

SIMDI ANLADIM KARDES SAGOL

ILKINE DAHA 1 YIL VAR

IKINCISINI VERCEZ SIMDI
    3 CUSU ISE ONUDA DAHA ZAMANI VAR

TNKS
  • arkadaşlar şu an istanbuldayım dün geldim çorumdan clio rxt 5.3 lt yaktı bu rakam düşük ama benzin fiyatından bakarsak 5.3 litre bile şu anda 18 kuruş yapıyor km de yuhh yani hakikaten..
    bu arada bir ay kadar ist dayım varsa niyeti olan 2001 clio rxt aracımı satacağım burda yeni bir stilo almak için
  • ben bursadan stilo almak istiyorum. dynamic ve sky window olan çok daha spor bi otomobilin özelliklerini bulunduruyo. inanın stilosu olanları gıptayla bakıyorum. alırsam ilk arabam olucak. tercihimde yardımcı olucak arkadşlar varmı
  • cevap yokmu arkadaşlar
  • ARKADAŞ SANA YARDIM EDİYİM 110 UNCU SAYFADA STİLOMUN RESİMLERİ VAR 16 A ALDIM YARIN 1 MİLYARLIK MASRAFLA 60 BİN BAKIMINI YAPTIRICAM 500 DE KAR YAPSAM 17.500 E SATARIM STİLO DYNAMİC MODELİ DERİ KOLTUKLU HER STİLODA YOK FUUL EN FULU AMA ASR YOK

• Arkadaşlar

REGAİP KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.