Şimdi Ara

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.987
Cevap
26
Favori
196.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl yani elimizdeki Ult. Ed. keyler ne olacak geri verip yeni Std. Ed. mi alacağız? Ne iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

key ne zaman ucuzlarsa o zaman alırım

o zaman seneye eyülde görüşmek üzere

kutulu oyun 85 tl key 70 tl giderim kutulu alırım tabi bu benim mantığım

arkadaş açıklamış
    ek olarak 85 tl vereceğinize 59.99tl verip key alın daha iyi,ikiside standat çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

Nasıl yani elimizdeki Ult. Ed. keyler ne olacak geri verip yeni Std. Ed. mi alacağız? Ne iş

hayır.ea standart edition verecek oynayabilmemiz için.5 ekimden sonrada packleri verecek.

ama standartı ne zaman verir meçhul.
  • Nuclear'dan 7 lira daha ucuza satanlar var GGde, ben bu Fullgame nikli arkadaştan aldım dün 5 dakka sürmeden yolladı keyi o da %100 olumlu puanlı, daha önce de oyun almıştım kendisinden, bence hem ucuz olması hem de ilerisi için rekabet yaratması açısından bu arkadaştan almak onu desteklemek daha iyi
    http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/fifa-13-standart-edition-orjinal-cd-key-64956712
  • Yalnız kutu 100 lira.
  • Beyler şu Ultimate ile Standart Edition arasındaki farkı net bir şekilde belirleyebilecek olanınız var mı ?
    Benim anladığım bu 2 ürün arasındaki tek fark, birisinin size toplamda 24 gold pack sağlıyor oluşu.
    Zaten Standart ile maç yapman sonucunda coin ile gold pack satın alabiliyoruz. Bu yüzden Standart daha bir çekici geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Beyler şu Ultimate ile Standart Edition arasındaki farkı net bir şekilde belirleyebilecek olanınız var mı ?
    Benim anladığım bu 2 ürün arasındaki tek fark, birisinin size toplamda 24 gold pack sağlıyor oluşu.
    Zaten Standart ile maç yapman sonucunda coin ile gold pack satın alabiliyoruz. Bu yüzden Standart daha bir çekici geliyor.

24 pack veriyor bu da 120bin coin ediyor coin ile alacak olursan
  • quote:

Beyler şu Ultimate ile Standart Edition arasındaki farkı net bir şekilde belirleyebilecek olanınız var mı ?

Cevabı kendin vermişsin zaten. Biri maç yaparak pack alıyor diğeri yapmadan alıyor. 6 ay boyunca toplam 288 Gold kart ediyor. Neden Std. Ed. çekici olsun ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 27 Eylül 2012; 17:46:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

24 pack veriyor bu da 120bin coin ediyor coin ile alacak olursan

120bin coins 240 maçta anca çıkar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 27 Eylül 2012; 17:48:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

quote:

Bu şekilde olmadığı sürece indiremeyeceğiz haberiniz olsun ;)

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]

Öyle kaş göz yapma Ultimate Edition ayrıyetten çıkarılan bir oyun değildir.Fifa 13'ün yanında verilen hediye paketleri içerir.Yani Fifa 13 çıktımı oda aktive olacaktır okey

yanlış yorum

ultimate edition olanlardaki indirme problemini,standart sürümünü vererek gideriyorlar.eğer origin hesabına standart sürüm eklenmezse indiremeyeceğiz ve haliyle oynayamayacağız.resimdeki gibi olmadıkça oyunu indiremiyoruz.

Arkadaşım ona dediğim birşey yok ama içinde sıkıntı yapmana gerek yok saati geldiğinde oyununu oynuyacaksın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu şekilde olmadığı sürece indiremeyeceğiz haberiniz olsun ;)

En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]

Öyle kaş göz yapma Ultimate Edition ayrıyetten çıkarılan bir oyun değildir.Fifa 13'ün yanında verilen hediye paketleri içerir.Yani Fifa 13 çıktımı oda aktive olacaktır okey

yanlış yorum

ultimate edition olanlardaki indirme problemini,standart sürümünü vererek gideriyorlar.eğer origin hesabına standart sürüm eklenmezse indiremeyeceğiz ve haliyle oynayamayacağız.resimdeki gibi olmadıkça oyunu indiremiyoruz.

Arkadaşım ona dediğim birşey yok ama içinde sıkıntı yapmana gerek yok saati geldiğinde oyununu oynuyacaksın

inşallah kardeşim bizimde beklentimiz o.Ama ea forumlarında hiçte öyle demiyorlar :)

• umutqwerty den alan oldumu ultimate edition için sanırım en ucuz fiyat onda 69.90 ?
  •  En Ucuz FIFA 16 CD Key [ANA KONU]

şu şekilde benim originde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

umutqwerty den alan oldumu ultimate edition için sanırım en ucuz fiyat onda 69.90 ?

nucleardada 70 lira gittigidiyordan almanıza gerek yokwww.gamekeystore.net banka havalesi yaparsanız örnegin ziraat bank 70 liraya alabiliyorsunuz.İndirim kodu ve havale indirimiyle 70 lira oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

umutqwerty den alan oldumu ultimate edition için sanırım en ucuz fiyat onda 69.90 ?

nucleardada 70 lira gittigidiyordan almanıza gerek yokwww.gamekeystore.net banka havalesi yaparsanız örnegin ziraat bank 70 liraya alabiliyorsunuz.İndirim kodu ve havale indirimiyle 70 lira oluyor.

kredi kartıyla alacagım hocam 70 en uygun fiyat sanırım
  • HSBC Advantage kartım var gittigidiyor veya sanalpazardan alışveriş yaptırmıyor bana 3dsecure istiyor bankadan olumsuz yanıt veriyor ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

quote:

Cevabı kendin vermişsin zaten. Biri maç yaparak pack alıyor diğeri yapmadan alıyor. 6 ay boyunca toplam 288 Gold kart ediyor. Neden Std. Ed. çekici olsun ki?

Bu paketler her zaman istediğimiz şekilde çıkmıyor. Şans faktörü oldukça etken.
    Oynamayı bilen bronz takımla bile başarı yakalayabiliyor.

• Beyler benim ile konuşan kişiler varidi.Kreus başta sen alıyoruz değil mi
  • quote:

Biraz önce satın aldım; oyunun elime ulaşmasını bekliyorum.
  • quote:

Ben ondan aldım sanalpazardan. Bir sorun çıkmadı..
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.