Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 senedir elinizi bile sürmeme nedeniniz nedir acaba kimileri bu sete sahip olabilmek için çabalarken sizde var ve hiç kullanma ihtiyacı duymamışsınız satın da bari almak isteyenler faydalansın :)
  • 1saattir basinda kurdugum gibi dinliyorum simdi
    Askerlikti girdi araya sonra cok lazimmis gibi ev sinemasi aldim zaten sonra mobil dinleyici olduk iyice ( uzun suredir N91 kullaniyorum )
    Satarmiyim bilmiyorumda aktif jamo bass ile bi bakayim kac komsu cekecek ilerki gunlerde oruclu oruclu kavga sebebi olurum simdi ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben senin GROOVE'ne QUICK EDGE WOOFER'ina kurban olurum ne guzel biseysin lan sen (harbiden ozlemisim iftara 2 saat kala geciyorum basina)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik setim için anten arıyorum arkadaşlar.
  • slm sony vx8 6 ohm wofer ve 5 cm tweeter nerden bulabilirim
  • vx700av satan var mı
  • SONY LBT XGV 80 aldım. foto ve video paylaşımlarım olacak. iyi pazarlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schwarzs -- 28 Temmuz 2013; 13:43:22 >
  • LBT XGV 80 canavarın ilk fotoğrafları!!! hala ilk günkü gibi cd okuyup kaset çalabiliyor çiziksiz...ffotoğraflarda çözünürlük biraz düşük. ilerleyen zamanlarda hd video ve fotoları gelecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schwarzs -- 31 Temmuz 2013; 20:22:43 >

• schwarzs kullanıcısına yanıt
    Her ne kadar beni yanlış anladıysanda onur hayırlı olsun...İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsın...
  • eyvallah kardeş saol. daha iyileri sizlerin olsun.
    Daha iyisi Türkiye'de yok malesef :) artık sen hevesini aldıktan sonra bize satarsın olmaz mı? :)
  • kısmet ne diyelim. şimdilik düşünmüyorum. böyle temiz ve güçlüsü yok evet. haftaya tuşlarınıda yaptırıyorum artı temizlik falan. mersin sony yetkili servisi arkadaşım 1 saatlik işi var dedi çok yapmış daha önce normal olur diyor. kaset cd hala orjinal bi şekilde çalıyor anten kumanda eksiksiz teslim aldım. hiç fotoğraflarda göründüğü gibi değil ya devasa birşey ve çok ağır.
    Tahmin edebiliyorum.Türkiyeye gelmiş en güçlü ve sağlam setlerin başında geliyor.Sonunda kavuştun sete artık videoları bekleyelim :)
  • Merak edenler için LV80'in güç tüketim değeri.300W,verim olayları düşersek 250 W ortalama bir şey kalır.600W Rms çok iyimser bir rakammış cidden :) Birde hoparlörlerin hassasiyetlerini arıyorum fakat bulamıyorum.

http://getmanual.ru/manuals/compo/sony/lbt-lv80.pdf

• Arkadaşlar bundan var satmak istiyorum yıllardır hiç kullanılmadı, kullanılmayacak da. Tertemiz duruyor ne kadar eder?

HCD RV50
  • 200 liradan koyarsan seti bir ihtimal satabilirsin...Set temiz kaset cd aux fm radyo tuş kombinasyonları çıkışlar sorunsuz çalışıyor ve kozmetiği de çok iyi ise 250-300 arası satışını yapabilirsiniz.Bu benim fikrim ürün sizin isterseniz 1000 tl den de satışa koyabilirsiniz.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE4488

200 liradan koyarsan seti bir ihtimal satabilirsin...Set temiz kaset cd aux fm radyo tuş kombinasyonları çıkışlar sorunsuz çalışıyor ve kozmetiği de çok iyi ise 250-300 arası satışını yapabilirsiniz.Bu benim fikrim ürün sizin isterseniz 1000 tl den de satışa koyabilirsiniz.saygılar

Teşekkürler.
  • Buda benim emektar fh-7

• Eski LBTler ve gerçek watt değeleri:

bugünlerde 20 watt rmslik basit bir hoparlöre bakmadığımız zamanlarda 20 wattlık lbt bile varmış. Aslında 30 watt yeri göğü inletir tabiki gerçek olanı şimdiki gibi 2850 wattlık Sonyler gibi değil bunlar:

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.