Şimdi Ara

HI-LEVEL HLV-T702 TABLET (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
9
Favori
109.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrhmt

Bende avea jet (zte 627) denedim sim kilidi soruyor girince olmuyor ama hatti telefoma takip kilidi kapadiktan sonra denedim baglndi. Isiklari yandi ama bu safer tablet dondu 5-6 kere denedim ve hepsinde dondu restart atmak zorunda kaldim sorun yazilimsal mi yoksa modemden mi kaynaklaniyor bilmiyorum obil modem baglayabilen varsa bize de soylesin. Bu arada arkadaslar farketmemis olabilirsiniz en az 400-500 tl lik tabletlerde olan GPS var tablette ve oldukca basarili.

bu Tarz Tabletlerde Avea Jetlerde sıkıntı oluyomus bı yerde okumustum. baska bı 3g modem deneyebılırsın?
  • Ben Yaklasık 1 aydır Kullanıyorum ve Memnunumm. fıyat ozllık bakımndan bulunmaz bır parca.
    Neyse soruma Gelıyım. :)

Ben Whatsapp da msjlasmak, Msnde goruntulu gorusmek Istıyorum.

Bana 3g modem onermeyın lutfen :D

Whatsapp ' da msjlasmak ıcın malum telefon rehberındekıler olmalı o sekıl msjlasılıyo. Sımdekı sahısları Bır Sekılde Tablete Kopyalayıp, o sekılde whatsapp dan faydalanabılırmıyım? cok sey ıstıyorum bılıyorum ama Bırı Yardımcı olursa Cok Sevınırım :)

Unutmadan Nasıl Root Yapıcaz onuda Anlatırsanız coook buyuk sevaba gırersınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderibo

Ben Yaklasık 1 aydır Kullanıyorum ve Memnunumm. fıyat ozllık bakımndan bulunmaz bır parca.
    Neyse soruma Gelıyım. :)

Ben Whatsapp da msjlasmak, Msnde goruntulu gorusmek Istıyorum.

Bana 3g modem onermeyın lutfen :D

Whatsapp ' da msjlasmak ıcın malum telefon rehberındekıler olmalı o sekıl msjlasılıyo. Sımdekı sahısları Bır Sekılde Tablete Kopyalayıp, o sekılde whatsapp dan faydalanabılırmıyım? cok sey ıstıyorum bılıyorum ama Bırı Yardımcı olursa Cok Sevınırım :)

Unutmadan Nasıl Root Yapıcaz onuda Anlatırsanız coook buyuk sevaba gırersınız

Usta root olayı önceki sayfalarda adım adım gösteriliyor, yalnız ilk önce cihazın usb ayıkla moduna alacaksın. Cihazı usbye bağlayınca cihaz üzerinden bir driver yüklenecek ondan sonra sayfadaki anlatımları tek tek sırayla yapın. Whatsapp olayına gelince, kişi ekle elle numara girip tanımliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence hi-level 702 tablet isteklerinizi karsılar!!!siz siz olun almadan karar vermeyin...ben bu ürünü alalı 1 hafta oldu şimdilik hersey mükemmel ve bi sorun cıkarmadı...almak isteyen arkadaslar bence doğru secim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavdar35

bence hi-level 702 tablet isteklerinizi karsılar!!!siz siz olun almadan karar vermeyin...ben bu ürünü alalı 1 hafta oldu şimdilik hersey mükemmel ve bi sorun cıkarmadı...almak isteyen arkadaslar bence doğru secim....

Tamamen katılıyorum cavdar35'e.

Cihazla isteyip de yapamadığım bir şey olmadı. internetse internet, oyunsa oyun. Online dizi izledim, yüksek kalite, kesintisiz oynatıyor, dışarıya verdiği ses de yeterli ama kulaklık taktınız mı tam keyifli oluyor.

Root attım, biraz uğraştırdı ama şimdi istediğim her şeyi yükleyebiliyorum. Gereksiz sistem programlarını kaldırabiliyorum. Ana Hafızada çok yer tutanları hafıza kartına atabiliyorum.

Maliyet/etkinlik açısından bu fiyata kesinlikle alınır.

Bence tek sorun şarjın çok gitmemesi. wi-fi sürekli açıkken 4-5 saatte bitebiliyor. Bazı forumlarda HiLevell tabletini root ettikten sonra şarjın daha uzun süre gittiğini söyleyen kullanıcı mesajları gördüm. Göreceğiz bakalım.

Tavsiye ederim.

• Artık uygulama yüklerken çok sorun yaşıyorum. Sizde oluyor mu bilmiyorum ama genelde oyunları yüklemeyi deniyorum ancak oyunları yüklemeye çalışırken tablet reset atıyor. Bu durum artık işkenceye dönmüş durumda. Özellikle biraz garfik desteği gerektiren yada büyük oyunlarda yükleme yapmak imkansız gibi bir şey oldu. bu gün "beach buggy blitz" ve "rabbids go phone" oyunlarını yüklemeye çalıştım ve ikisinde de başarısız oldum. ikisinde de yükleme aşamasında tablet kapanıp tekrar açılıyor. ne yapmam gerek acep fabrika ayarlarına gerimi dönsem. Bu arada aklıma gelmişken sorayım; fabrika ayarlarına geri dönsem root olayı iptal mi olur. yoksa tablet hala rootlu olarakmı kalır. Şimdiden herkese teşekkürler.
  • Kapanma olayı bende de olmaya başladı. Özellikle kapalıyken açtığımda sistem başlıyor ilk 10-15 sn içinde kendi kendine resetleniyor, yeniden açılınca düzgün çalışmasını sürdürüyor. 2. kez açıldığını anlıyor neyseki süreki resetlemiyor :) Şaka bir yana kurulu bir program mı buna neden bilmiyorum. Cihazım rootlu ama hala büyük roma taşıyamadığım programlar var bazı yüklü programlar taşınamıyor mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttoygar

Kapanma olayı bende de olmaya başladı. Özellikle kapalıyken açtığımda sistem başlıyor ilk 10-15 sn içinde kendi kendine resetleniyor, yeniden açılınca düzgün çalışmasını sürdürüyor. 2. kez açıldığını anlıyor neyseki süreki resetlemiyor :) Şaka bir yana kurulu bir program mı buna neden bilmiyorum. Cihazım rootlu ama hala büyük roma taşıyamadığım programlar var bazı yüklü programlar taşınamıyor mı?

aynı olay bendede başladı.İlk açıldıktan sonra illa reset atıyor en fazla 2 kere ama sonradan hiç yapmıyor .İlk yapınca baya bi korkmuştum alet gümledi diye
  • Arkadaşlar benim elimde hi level t702 adlı tablet var ve bu tablet rootlu. GAMELOFT UN OYUNLARINI ÇALIŞTIRMIYO. BUİLD.PROBU DENEDİM olMADI BAŞKA NE YAPABİLİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ???
  • Herkese günaydınlar,ben de hi-level t701 tablet aldım bir kaç gün önce,yalnız bazı uygulamalar yüklü olduğu halde bazen gidip geliyor(yani simgeleri kayboluyor) bir türlü anlam veremedim,sizce ne olabilir ?
  • 15 gündür kullanıyorum. çok fazla birşey beklemeyin bu cihazdan. bir çok cihaz servise geri dönüyor. sorun olduğunu düşünüyorsanız servise yollayın. memnun muyum memnunum şuan için yeterli.
    dikkat bu tablet daha üst bir android tablete geçmenize sebep olabilir :)
  • Bu tablete iki program yükleyin :)

Birincisi JuiceDefender, programı kurduktan sonra açıp aktif edin, aktif ettikten sonra agresif moda alın. Batarya süresi biraz daha uzun olacak :)
    İkincisi Music Volume, equalizer ayarı yapıp daha verimli ses alabiliyorsunuz, kulaklıkta daha da faydası olabilir. Ama şimdilik standart sesinden daha iyi bir çıkış alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Bu tablete iki program yükleyin :)

Birincisi JuiceDefender, programı kurduktan sonra açıp aktif edin, aktif ettikten sonra agresif moda alın. Batarya süresi biraz daha uzun olacak :)
    İkincisi Music Volume, equalizer ayarı yapıp daha verimli ses alabiliyorsunuz, kulaklıkta daha da faydası olabilir. Ama şimdilik standart sesinden daha iyi bir çıkış alıyorum :)

Hocam ben juice defender'i telefonda denemiştim ama bırak şarjı korumayı ram'i bile iyice kasmıştı ?
  • Benim cihazda kasma olmadı faydasını gördüm, rootlu olmasıyla mı alakalı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim cihazda kasma olmadı faydasını gördüm, rootlu olmasıyla mı alakalı acaba?

büyük ihtimalle öyle,bu tür programlardan rootlu cihazlarda daha iyi performans alınıyor gibi bir hava oluştu bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seçimzabıtkatibi

quote:

büyük ihtimalle öyle,bu tür programlardan rootlu cihazlarda daha iyi performans alınıyor gibi bir hava oluştu bende.

Hocam bu cihazın yazılımsal olarak sorunlu olduğunu düşünüyorum, rootladıktan sonra faydalı uygulamalar yükledim. Üstünde gelen bir kaç yazılımı sildim şimdi daha kullanışlı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 6 Aralık 2012; 10:09:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam bu cihazın yazılımsal olarak sorunlu olduğunu düşünüyorum, rootladıktan sonra faydalı uygulamalar yükledim. Üstünde gelen bir kaç yazılımı sildim şimdi daha kullanışlı geliyor.

Haklısın kardeş sayfanın üstlerinde bir soru sormuştum simgeler gidip geliyor,uygulamalar açılmıyor diye...
    Yazılımda ciddi sıkıntılar var da işte ben root yapamıyorum sorun orda

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın kardeş sayfanın üstlerinde bir soru sormuştum simgeler gidip geliyor,uygulamalar açılmıyor diye...
    Yazılımda ciddi sıkıntılar var da işte ben root yapamıyorum sorun orda

Aslında root işlemi basit neden yapamıyorsun? Takıldığın bir nokta varsa yardımcı olalım

• haklısın basi bir işlem ancak bazı engeller var önümde;

-cihazı tamamen göçürme endişesi(gerçi arkadaşlar firmayla görüşmüş,root garanti kapsamından çıkarmıyor demişler)

-esas önemli nokta ise evde pc yok,iş yerindeki pc'de ise yukarıdan erişim engellemeleri var,bir çok site blokeli

eğer gebze ve çevresindeysen bi el atıver şu tabletdaşına
  • quote:

haklısın basi bir işlem ancak bazı engeller var önümde;

-cihazı tamamen göçürme endişesi(gerçi arkadaşlar firmayla görüşmüş,root garanti kapsamından çıkarmıyor demişler)

-esas önemli nokta ise evde pc yok,iş yerindeki pc'de ise yukarıdan erişim engellemeleri var,bir çok site blokeli

eğer gebze ve çevresindeysen bi el atıver şu tabletdaşına

Yokbe usta bende avrupa yakasındayım yakında olsaydın yardımcı olurum. Ama bu tarafa yolun düşerse mutlaka yardım ederim.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.