Şimdi Ara

TTNET Eski abonelerine alacaklarını iade ediyor. ( 16/08/2012 Ödemeler Yapılıyor ) (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
56
Favori
126.163
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cok mu gec kaldik arkadaslar hata veriyor
  • Girdiğiniz bilgiler ile eşleşen bir kayıt bulunamadı, uyarısı alıyorum neden acaba? bir de bu eski aboneleri kapsıyor mu? ben 2008 yılında ve 2010 yılında iki ayrı aboneliğimi iptal ettirip fesih bedeli ödemiştim.
  • Cok mu gec kaldik arkadaslar hata veriyor
  • Bu gün denedim 19.75 iade çıktı.
    Bilgilendirme için Teşekkürler.
  • Geç kaldik galiba
  • 7.73 TL
  • Yuh 10 yıl önceki aboneliğimden 13 TL iade çıkti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 2005-2006 arası ttnet kullanmıştım, sonra hattı kapattırdım,
    sonra adres değişikliğinden sonra farklı bir numaraya ait ttnet aldım, sorgulama yaptım ama girdiğiniz bilgileri kontrol edin diyor. Neden acaba?
  • eski abone numarası yada telefon numarasını hatırlamıyorsak napıcaz? nasıl öğrenebiliriz müşt. hizmetlerini aramadan ?
  • BİTMİŞ Mi acaba hata veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Hata Meydana Geldi!

DİYOR
  • Arkadaşlar bana da 24 Nisan Cuma günü mesaj gelmişti Ttnet'ten 67,50 lira alacağınız var diye. Ttnet'in sorgulama ekranından baktığımda girdiğiniz bilgilere ait sonuç bulunamadı yazıyordu bende müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak istedim; ancak görüştüğüm kişi bana alacağınız yok mesaj da yanlışlıkla gelmiş olabilir size dedi ayrıca hizmet numaramı da bana farklı olarak söylediler yani bir nevi beni yanıltmaya çalıştılar. Bende bugün Atakum/Samsun Türk Telekom ofisine gittim durumu anlatım güzelce, oradaki beyefendi hemen yardımcı oldu ve alacağınız olduğu doğrudur dedi ve parayı aldım ben. En güvenilir yol direkt olarak bir Türk Telekom ofisine gitmek.
  • Neden veriyor bu parayı?

• 69 tl iade çıktı teşekkürler konuyu açan arkadaşa
  • Hala devam ediyor galiba ama bende her seferinde hata veriyor.
  • bekleyen arkadaşlar için 0.97 TL lik geri ödemem çıktı isterseniz şansınızı deneyin :)
  • TCKN ile sorgulayınca çıkmıyor fakat eski ttnet abone no yazdigimda iade oldugunu gosteriyor , tck no ile deneyen arkadaşlara ek bilgi olsun
  • Arkadaşlar merhaba
    Konuyu yeni gordum ve yaklasik 3-4 sene once 1 yillik ttnet aboneligini kapttirmistik. Ve sorguladim. Babamin uzerine idi. Sunu veriyor.

Değerli Müşterimiz,

Belirttiğiniz Hizmet No için daha önce girmiş olduğunuz talebiniz bulunmaktadır. İade işleminiz devam etmektedir.

Ne yapmaliyim yardim edermisiniz. Durumuda ayrntili biomiyorum. 1 yil Tahhutlu bi yalin internet almis ve zamani doldugunda kapattirmistim.devam ettirmemistim.
    Yardimlarnizi bekliyorum sagolun.

• Bir şey çıkmadı.
  • 2 farklı TC sen sorgu yaptım eşleşen kayıt bulunmanadı diyo

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.