Şimdi Ara

Citroen C4 nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
120.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Citroen C4 nasıldır ? Kullanan arkadaşlar veya çevresinde birisinde olupta bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirler mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-cok-temiz-masrafsiz-94241706/detay

Örneğin şöyle bir model.

• açıkçası c4 ü yerin dibine sokup ardından b sınıfı fiat marka grande puntoyu üste koymak nasıl bir mantıktır anlamıyorum?

geçen sene ki aracım grande punto idi. tad vermedi hemde hiç. şimdiki aracım 4 aydır kulllandığım 2006 model 1.4 sx c4 grande punto ile kıyas dahi kabul etmem

kasa güzelliği( ne kadar görece bile olsa) yol tutuş,ferahlık,konfor vs vs kıyas yapmam bile. ha ayrıca c4 den çok mu mutluyum? hayır değilim 1.4 sx aldığıma çok pişmanım çok hantal kalıyor keşke 1.6 alsaydım.

ayrıca sayın arkadaşlarım bi konuda bazı şeylere çok dikkat etmiyoruz. insanlar maddi olanaklarınca kendilerine araba bakarlar ve 20-25 liralık maksimum parası olan kişinin baktığı araçlara çamur atmamaya özen göstermek gerek
    Ya hakkaten bu forumdan olabildiğince uzaklaşmak lazım.

2005 model, sıfır aldığım ve halen kullandığım aracı bilmesem ne kadar rezil bir araç diye düşüneceğim.

Broadway'le kıyaslayan bile olmuş.

İsteyen istediğini diyebilir tabi, ağzı olan konuşuyor. Ancak insanları yanlış yönlendiriyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EagleEyes37

Arkadaşlar Citroen C4 nasıldır ? Kullanan arkadaşlar veya çevresinde birisinde olupta bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirler mi?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-cok-temiz-masrafsiz-94241706/detay

Örneğin şöyle bir model.

Hocam ben kendim test etmedim ama, genelde kullanan arkadaşlar çok memnun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.