Şimdi Ara

Farming Simulator 2013 (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
17
Favori
309.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar farmingde ekrandaki gösterdegeleri fln kapatıp fotoğraf çekmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim veya mod v.s birşeyi olan yardımcı olabilirmi?
  • Arkadaşlar oyuna uzun zaman ayırdım fakat bi türlü para kazanmayı kolaylaştıramadım.
    Hayvancılık yumurta vs uğraşmıyorum sadece tarla ekip biçme sürme toplama satmayla uğraşıyordum wheat diktim şimdi kanola dikiyorum ama verim ve kazandığım para çok az, güç bela saatlerece uğraşarak yeni bir harvester aldım 190 binlik. acaba hayvancılıkla uğraşmadığımdanmı az para toplayabildim?
  • en güzeli zamanı hızlandırma modu kulanarak yün işine girmek.
  • Arkadaşlar sistemim oyunu son çözünürlüklerde oynayabilceğim bi sistem fakat ben oyunu 1024x800 yapıp grafik kalitesini düşürsem bile kasıyor, bazende kamera açısını traktörün bi tarafına getirdiğimde kasmaya başlıyor farklı açıya geldiğinde kasmayı kesiyor oyun farmingsimulator2013 titanium edition v 2.0 yardım edin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema-

Arkadaşlar Vaktim çok yok onun için direkt para hilesini kullanıp oyuna başladım oyunu çok seviyorum şu meşguliyetim biterse(sınav) oyunun orjinalini alıp multi de DH ailesi olarak sizlerle öğrenmeyi düşünüyorum muhtemelen Farming simulator(14 veya 15) te olur bu:D

durumumu bir cümleyle özetliyorum;

Bana ait olan bir Porche marka arabam var ama ehliyetim yok

her türlü imkanım var ama ne yapacağımı bilmiyorum..

ilk verdiği tarlayı temizleyip gerekli işlemleri yaptım şimdi patates ektim ve sonrasında ilaçladım

çim balyası nasıl yapılıyor??
    ineklere yem yapmayı aşama aşama biri resimle anlatabilir mi??
    tarlalara patates ten başka bir şeyi nasıl ekebilirim

ektiğim ürün için zamanı nasıl kullanmalıyım(hızını mı arttırmalıyım benbaşka şeylerle uğraşmalıyım)

yardımcı olursanız teşekkürler

ben 1 yıldır ara ara oynuyorum. para hilesi de yaptım bol bol... BELGELERİM-e gir MY GAMES e gir farming simulatore gir SAVE GAME den (büyük ihtimal açılışta 1. oyundan giriyosundur ) CARRİER yazan yerin üzerine gelip sağ tıklayın.... NOT DEFTERİ ile açın..... o karışık yazıların içinde biryerde MONEY yazar. onun karşısında yazan sayıyı yani kayıtlı paranızı arttırın.... Gelsin paralar.. ama çok para saadet getirmiyo hocam... :) ben arı kovanı alıyorum hızlandırıyorum. arılara yem falan vermeye gerek kalmadan para kazandırıyorlar... fakat dikkat edilmesi gereken birşey var. hızlandırma yaparken tarlalarda ekili ürün olmamasına dikkat etmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa26131

Arkadaşlar sistemim oyunu son çözünürlüklerde oynayabilceğim bi sistem fakat ben oyunu 1024x800 yapıp grafik kalitesini düşürsem bile kasıyor, bazende kamera açısını traktörün bi tarafına getirdiğimde kasmaya başlıyor farklı açıya geldiğinde kasmayı kesiyor oyun farmingsimulator2013 titanium edition v 2.0 yardım edin lütfen

ekstra mod yüklemiş olabilir misin? mod yükleyince, yani oyuna sonradan traktör, makine-ekipman falan eklersen kasma yapıyo.. ben sildim gereksiz modları düzeldi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: havazin

quote:

Orijinalden alıntı: tema-

Arkadaşlar Vaktim çok yok onun için direkt para hilesini kullanıp oyuna başladım oyunu çok seviyorum şu meşguliyetim biterse(sınav) oyunun orjinalini alıp multi de DH ailesi olarak sizlerle öğrenmeyi düşünüyorum muhtemelen Farming simulator(14 veya 15) te olur bu:D

durumumu bir cümleyle özetliyorum;

Bana ait olan bir Porche marka arabam var ama ehliyetim yok

her türlü imkanım var ama ne yapacağımı bilmiyorum..

ilk verdiği tarlayı temizleyip gerekli işlemleri yaptım şimdi patates ektim ve sonrasında ilaçladım

çim balyası nasıl yapılıyor??
    ineklere yem yapmayı aşama aşama biri resimle anlatabilir mi??
    tarlalara patates ten başka bir şeyi nasıl ekebilirim

ektiğim ürün için zamanı nasıl kullanmalıyım(hızını mı arttırmalıyım benbaşka şeylerle uğraşmalıyım)

yardımcı olursanız teşekkürler

ben 1 yıldır ara ara oynuyorum. para hilesi de yaptım bol bol... BELGELERİM-e gir MY GAMES e gir farming simulatore gir SAVE GAME den (büyük ihtimal açılışta 1. oyundan giriyosundur ) CARRİER yazan yerin üzerine gelip sağ tıklayın.... NOT DEFTERİ ile açın..... o karışık yazıların içinde biryerde MONEY yazar. onun karşısında yazan sayıyı yani kayıtlı paranızı arttırın.... Gelsin paralar.. ama çok para saadet getirmiyo hocam... :) ben arı kovanı alıyorum hızlandırıyorum. arılara yem falan vermeye gerek kalmadan para kazandırıyorlar... fakat dikkat edilmesi gereken birşey var. hızlandırma yaparken tarlalarda ekili ürün olmamasına dikkat etmek lazım.

mrb
    dediğiniz yere giriyorum fakat MONEY yazısı yok.

• Emeklerim boşa gitti beyler Koca tarlayı sürdüm ektim ama hay bale yapıcam derken falan başka şeylerle oyalalandım , biçerken bembeyaz kesildi tarla birden

Daha kötüsü daha büyük olan Canola tarlamda gitti Haritada 1 numara

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Farming Simulator 2013

Neyse titanium haritasında hilesiz oyuna başlayacaktım bahane oldu soğudum ben bu haritadan

• konu hortlatçam ama bilgisayarıma format attım oyunu kurdum 2.0 güncellemesini indirdim kurarken farming smulatör 2013 english ınstalled diyor nasıl kurucaz bunu bilen varmı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

konu hortlatçam ama bilgisayarıma format attım oyunu kurdum 2.0 güncellemesini indirdim kurarken farming smulatör 2013 english ınstalled diyor nasıl kurucaz bunu bilen varmı :S

Hata Tam olarak ne anlayamadım
  • sorunumu çözdüm hatam şuydu bu oyunun cd si arkadaştaydı alıp kurmuştum formatlamadan önce hafıza kartına atmıştım oyunun klasörünü formatladım bu sefer oyunu setuplamadan klasör olarak yükledim oyun açılıyodu ama 1.3 güncellemesiyle oyuna mod yükleyemiyodum dogru düzgün bende arkadaştan cd yi alıp yükledim ınstalleyerek 2.1 güncellemesini kurdum sorunun güncellemeyi kuramamaktı
  • Farming Simulator Serisine İlgili Oyuncular Görmek Güzel. Mod araştırması yaparken tesadüfen rastladığım ve oldukça beğendiğim bir siteyi sizlerle paylaşmak isterim. Henüz yeni açılmış ancak tasarımı olsun hızlı linkleri olsun oldukça etkileyici.

Web Sitesi : http://farmingsim-mods.weebly.com/

Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/farmingsimmods - Sosyal Ağ Kullanıcıları için Direk paylaşım Yapılıyor. Oldukça mantıklı ve güzel bir özellik.

• tam anlamıyla ormancılık modu yapmışlar, sıkılmıştım tarla sürmekten.
  • yapmışlarda ağaçları kesemedim ben
  • give_a_solace G kullanıcısına yanıt
    ağaçların iyice büyümesini bekleyin, ağaçlar yeterince büyüyünce üzerlerinde kırmızı bir çizgi belirecek. Kırmızı çizgiyi görünce motorlu testereyi alın (o tuşu ile) sağ ve sol mouse tuşlarına basın ve sağ altta yüzde küçülürse ağacı kesebiliyorsunuz demektir.

edit: yazım yanlışları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirginsazan -- 2 Temmuz 2014; 13:30:46 >
  • Hocam, bu odunculuk modunda odunları kalamak için hangi tuşlara basıyoruz kepçenin ağzını bir türlü kapatıp açan tuşu bulamadım. ve sağa sola döndüren tuşlarıda bulamadım siz biliyormusunuz acaba?
  • tedirginsazan kullanıcısına yanıt
    Tarlaların kenarlarındaki ağaçları kesilebiliyor mu?
  • memoli156 kullanıcısına yanıt
    mausun 2 tuşuna birden aynı anda basın.
  • Hocam Teşekkürler :)
  • tarla kenarındakiler kesilemiyor, diğer ürünler gibi kendi yetiştirdiğiniz ağaçları kesebiliyorsunuz sadece.
    kepçenin ağzını açmak için mouseun 2 tuşuna birden baasıp aşağı yukarı yapıyorsunuz. döndürmek için ben sağa sola sallıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.