DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
avea öğretmen tarifesinden ( kurumsal ) daha avantajlısı yoktur. Duyurulur
321
Cevap
0
Favori
128.281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea öğretmen tarifesinden ( kurumsal ) daha avantajlısı yoktur. Duyurulur
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 sonraki >>>
Giriş
      1413 Mesaj
      19 Mart 2006 17:18:11
      Bende bir öğretmen olarak iki buçuk yıl önce avea öğretmen tarifesi ile tanıştım ve cep telefonunda bedeva konuşmanın keyfini yaşamaya başladım
      bu tarifeyi sadece öğretmenler değl onlardan hat aralarak başlayan bir milyona yakın insan kullanıyor

işte bu tarifenin özellikleri

aylık sabit ücret tüm vergiler dahil 11.5 ytl

sayı ne kadar olursa olsun tarife içi görüşmek sınırsız süre ile ücretsiz

diğer avealılarla 8 kuruş ( 80.000 tl) kdv ve ötv dahil
      sabit telefonlar 16 kuruş ( 160.000 tl ) kdv ve ötv dahil

diğer operatörlerle 55 kuruş yine kdv ve ötv dahil

tarife süresi 10 yıl bu süre içinde fiyatlar enflasyonun üzerinde artırılmayacak

şimdi forumdaki herkese nazikçe hodri meydan diyorum

bundan daha avantajlı tarife seçeneği bilen varsa çıksın ortaya

biz bedeva konuşmaya alıştık iyicene
      ALimallah bi tekrar Türkcell'e geçsek batarız şişkin faturadan. öğretmen maaşı falan yetmez bu konuştuklarımızı diğer operatörlerde ödemeye

herkese saygılar

hoşçakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jethoca -- 9 Ağustos 2006; 0:30:41 >

Teknolojide özellik hiçbir şeydir ama kalite her şeydir. Tıpkı insanlar gibi. 1.80 boyunda, 60 kg ağırlığında yeşil gözlü, sarışınve genç özelliklerinde pek çok insan vardır ama içlerinde sadece kaliteli olanları iyi insanlardır.
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      19 Mart 2006 17:22:23
      mobil operatör formundaki özellikle TÜrkcell cilere sesleniyorum bırakın artık kazık fiyata konuşmayı bir hesap kitap yapın

Teknolojide özellik hiçbir şeydir ama kalite her şeydir. Tıpkı insanlar gibi. 1.80 boyunda, 60 kg ağırlığında yeşil gözlü, sarışınve genç özelliklerinde pek çok insan vardır ama içlerinde sadece kaliteli olanları iyi insanlardır.
    • Yarbay
      5464 Mesaj
      20 Mart 2006 00:51:18
      ne olcak avea da istikrar mı var turkcell babadır avea telsim gelip geçici ahngisi iyi kampanya yaparsa o kazanır. personel tarifeleri cazip olabilir fakat istikrar önemli bence. öğretmenin ne işi var maaşı yetmeyecek kadar telefonuyla konuşaccak? para verseler bu kadar övmem kimseyi. merak etme avea da maks kullanıcıya ulaşınca bilir yapacağını örnek :mobil öğrenci tarifesini incele bu seneki.. vodafone çıksın piyasayı bu senin yazdığın yazıları avea müdürleri yazmaya başlar hatta şeklinde.. avea çalışanlardan götürüyo zaten öğrenciye iteliyo.. zaten turkcell bi kamucelle el attı rekabet nedir hemen çeki düzen esasduruş neden çünkü en büyük geçim kapısı kamudakiler.. aveanın yaptığını trafikte ki cam silici çocuklar yapmıyor. nedir yani atla devemidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreaCupofCoffee -- 20 Mart 2006; 0:57:15 >

• Çavuş
      70 Mesaj
      20 Mart 2006 09:29:41
      Bu ülkede AVEA olmasa TURKCELL insanları kazıklamaya devam edecekti. Gerçi hala kazıklıyor ama biraz akıllandı. Hele vodafone da gelsin o zaman gerçek rekabet başlayacak. Acısıyla tatlısıyla şimdilik en iyisi AVEA...

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      20 Mart 2006 15:19:01
      belkide hayatımda yaptıgım en dogru seylerin arasında bu meb tarıfesıne gecmek oldu

aman Allahım neydı o turkcelle odedıgım faturalar kol gıbı kazıklana kazıklana bı hal olduk

•ImparatorTerim•
    • Binbaşı
      1940 Mesaj
      20 Mart 2006 16:48:41
      bu gune kadar odediğim faturaları dusundukçe....
      az da degildi kazık...
      10 yıl sımdılık bıze yeter
      rahat rahat konuşma ozgurluğune ulastık en nıhayet...

DH 2005 ÜYESİ
    • Yüzbaşı
      310 Mesaj
      20 Mart 2006 18:22:41
      Valla arkadaşım vodafone gelince rekabet diye bişey kalmıyacak bence..Herkes telsim e geçecek.......++++++++
      quote:

Orjinalden alıntı: wolf07

Bu ülkede AVEA olmasa TURKCELL insanları kazıklamaya devam edecekti. Gerçi hala kazıklıyor ama biraz akıllandı. Hele vodafone da gelsin o zaman gerçek rekabet başlayacak. Acısıyla tatlısıyla şimdilik en iyisi AVEA...

Kızlar dünya ahiret bacımdır ama uzayda görürsem affetmem!!!:)
    • Çavuş
      70 Mesaj
      20 Mart 2006 20:06:39
      quote:

Orjinalden alıntı: Maximus_16

Valla arkadaşım vodafone gelince rekabet diye bişey kalmıyacak bence..Herkes telsim e geçecek.......++++++++

Alıntıları Göster

Arkadaşım bakalım, göreceğiz. Hele bir gelsin de... Sonra böyle olmayalım...

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      20 Mart 2006 21:28:12
      Türkcell de istikrar var diyen arkadaş

buna türkcell de istikrarlı kazık var diyebiiriz bence

ben avea yı övmüyorum bu tarifeyi övüyorum

tarifeye geçeli 2.5 yıl oldu. konuşma toplamım yakından bin saate gelecek

daha 1 saat önce ankarada bir mühendis arkadaşımla enine boyuna beyaz eşyelerını düzdük hemde bu işten iyi anlayan bütün arkadaşları konferans yöntemi ile konuşmaya çekerek

türkcell de 1000 saat çarpı türkcell'in en ucuz dakika ücretini 10 ykr desek 6 milyar tl ( 6000 ytll ) eder

ben bu kadar ayda sadece 11.5 ytl ödeyerek konuştum

istikrar budur

herkese saygılar

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      20 Mart 2006 23:49:52
      türkcell için şunu diyebiliriz KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZIIIIIIIIKKKKKKKK
      keşke piyasa da daha çok operatör olsa yada türkcell in pazar payı % 62 değilde ortalarda bir rakam olsa

o zaman bu günkünden herkes çok daha ucuza konuşuyor olacaktı

çünkü avrupa ülkelerinde öyle

avea öğretmen tarifesinde üç milyon abone olsun ( şimdikinin üç katı ) nasıl herkes sabit ücretli bedeva tarife başlatıyor

neyse benim için havva hoş ben zaten bütün arkadaşlarımla bedeva konuşuyorum konuşamayanlar kontür sayanlar düşünsün

hoşçakalın
      sözlerimde bir saygısızlık varsa şimdiden affola

• Yarbay
      5464 Mesaj
      20 Mart 2006 23:58:02
      demek istediğim istikrar=para değil. istikrar insanı enayi yerine koymamaktır. evet turkcell pahalıdır daha doğrusu fazla konuşturmaz inasnları avea telsim gibi neden? gözü doydu. burda söylenecek söz yok zaten.. fakat istikrardan kastım kaliteli hizmetin parasını tıkır tıkır keser turkcell.. gidipte 5 kontörün var internetten mesaj atamazsın demez. 2 kontörün var ödemelei kabul edemezsin demez. vb bi sürü cinslik var avea da.. ha senin öğretmen tarifen süperdir ona bişi diyemem.. güle güle kullan.

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      21 Mart 2006 00:38:24
      zaten bu topik te de öğretmen tarifesinin süper olduğunu tartışıyoruz
      avea yı anlatmaıyoruz

öncelikle sana ve herkese saygılar

• Yüzbaşı
      265 Mesaj
      21 Mart 2006 21:11:29
      bu ögretmen tarifesinin tartışılacak bi tarafı yok ki

şu anda türkiye de bundan daha uygun konusulacak başka ucuz bi tarife yok

ben mesleğim gereği sürekli yurt dşındayım ve telefonum ispanya italya ve yunanistan da iken sürekli 5 ay boyunca hep açıktı ve uzun uzun konuştum arkadaşlar ve 5 ay sonunda gelen fatura toplamım 450 ytl idi

•ImparatorTerim•
    • Yarbay
      5464 Mesaj
      21 Mart 2006 21:43:37
      teşekkür ediyorum
      quote:

Orjinalden alıntı: daleque

ben mesleğim gereği sürekli yurt dşındayım ve telefonum ispanya italya ve yunanistan da iken sürekli 5 ay boyunca hep açıktı ve uzun uzun konuştum arkadaşlar ve 5 ay sonunda gelen fatura toplamım 450 ytl idi

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      21 Mart 2006 21:44:02

quote:

Orjinalden alıntı: daleque

bunu türkcell cilere anlatmak maalesef zor

aslında herşey alışkanlıklla başlamış ve değişmiyor

pek çok arkadaş ben bedava da olsa numaramı değiştiremem diyor

böyle deyip te bu tarifeye geçtikten sonra eski numarasını unutan çok arkadaş ta var ama geçirmek zor oluyor

• Yarbay
      5464 Mesaj
      21 Mart 2006 22:01:34
      çoğunluk 2 hat kullanımında şuan anladığım kadarıyla o nedenle bu sorun halledilebilir. fakat turkcellin hizmeti kaliteli. ikinci hattım avea her an vodayla değişebilir. hangisi tarife yapar kampanya yapar onunla ikame edilir. fakat turkcell garanti gibi bişey. yaygın kaliteli iletişim var. baz istanyonları malum..

aveayla alo nerdesin diyom 5 sn olmadan 2 kontör gidiyo. turkcellde 15 sn geçmeden 1 kontörün gider. gençturkcell olayı varsa 30sn de 1 kontör gider. yani avea en az 62 kontörün olmadan ödemeli kabul edemezsin diyor ya hani, ödemeli yapana yetersiz bakiyesi var adamın diyo. halbuki 60 dahi olsa yetersiz diyo. şimdi bu adam gidip kontör yükler mi hiç? ama amaç o avea da. bu basit fakat zaman zaman çok gerekli bir hizmet..

küçük şeylere tamah eden kaybeder.. devlerle mücadele edemez.. genel kanıyı bilemem ama avea nın bi takım (daha önce defalarca bahsettiğim) basit, işe yarar hizmetleri kontör yüklesinler diye kullandırmaması bence çingenelik sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreaCupofCoffee -- 21 Mart 2006; 22:03:32 >

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      21 Mart 2006 22:49:03

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

çoğunluk 2 hat kullanımında şuan anladığım kadarıyla o nedenle bu sorun halledilebilir. fakat turkcellin hizmeti kaliteli. ikinci hattım avea her an vodayla değişebilir. hangisi tarife yapar kampanya yapar onunla ikame edilir. fakat turkcell garanti gibi bişey. yaygın kaliteli iletişim var. baz istanyonları malum..

aveayla alo nerdesin diyom 5 sn olmadan 2 kontör gidiyo. turkcellde 15 sn geçmeden 1 kontörün gider. gençturkcell olayı varsa 30sn de 1 kontör gider. yani avea en az 62 kontörün olmadan ödemeli kabul edemezsin diyor ya hani, ödemeli yapana yetersiz bakiyesi var adamın diyo. halbuki 60 dahi olsa yetersiz diyo. şimdi bu adam gidip kontör yükler mi hiç? ama amaç o avea da. bu basit fakat zaman zaman çok gerekli bir hizmet..

küçük şeylere tamah eden kaybeder.. devlerle mücadele edemez.. genel kanıyı bilemem ama avea nın bi takım (daha önce defalarca bahsettiğim) basit, işe yarar hizmetleri kontör yüklesinler diye kullandırmaması bence çingenelik sizce

sana büyük ölçüde katılıyorum

ama şunu söyleyeyim
      ben avea ya yeni geçtiğimde sorunlar daha çoktu mesela pek çok yerde çekmiyordu

öğretmen tarifesinde görüşebilmek için saatlerce aramak zorunda klaıyorduk

şimdi durum eskiye göre oldukça iyi
      şu öğretmen tarifesi ile bir tanışsanız inanın ne türkcell in kalitesi kalır ne hizmet stünlüğü

bedava sınırsız konuşmak
      varmı daha ötesi

bir operatörün yapabileceği en büyük hizmet konuşturmak

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      21 Mart 2006 22:54:57
      ben bu tarifeye yeni geçtiğimde çoğunluklar türkcell ve telsimlileri aramak zorunda kalıyordum

şimdi telefonumda kayıtlı 77 avea öğretmen numarası var

önceleri faturam 30- 40 civarı geliyordu avea öğretmen tarifesi kullanan arkadaşlarım arttıkça fatura azalmaya ve herkes ile bedava konuşmaya başladım
      listemdekilerin bir çoğunu ben ikna ederek bu tarifeye geçirdim bu en çok bana yaradı

inanın samimiyetimle söylüyorum son bir yıldır doğru dürüst bir sorunla karşılaşmıyorum

bizim tarife çok sağlamcı bir tarife 10 yıllık süprize yer yok

mesela pek çok polis tesizi bırakmış avea ile daha rahat görev yapıyor ( konuştuklarını başkaları duymuyor )
      herkese saygılar

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      22 Mart 2006 00:28:17
      Bende bu tarifeyi kullanıyorum ve çok memnunum Kullanmaya başlayalı 2 seneden fazla oldu. Önceden 250 kontör alıyodum bir haftada bitiyodu ama şimdi çok güzel istediğim kadar kullanıyorum. Çoğu arkadaşımda bu hat var. AVEA ya teşekkürler

• Çavuş
      63 Mesaj
      22 Mart 2006 01:03:36
      Bence aveanın öğretmen hattı ve diğer bütün personel htları gayet uygun, önce tutkcel kullanıpda avea ya dönenler bayram ediyor.Ama tek sorunu şebeke onuda bir halletse herşey tamamdır.
      Ben hep şundan yanayım; avea kullanacaksın ama yedekde bi turkcel bulunduracaksın tlf çekmez,şebeke durduk yerde gider ve acil bir işin çıkar ortada kalmamak için

Ömürden Nefes Çalarak Nekadar Yaşarsa insan Öyle Yaşadım Gözlerini...
    • Çavuş
      70 Mesaj
      22 Mart 2006 10:17:22
      Acısıyla tatlısıyla en uygunu AVEA PERSONEL...

• Yarbay
      5464 Mesaj
      22 Mart 2006 22:42:58
      garantör
      quote:

Orjinalden alıntı: NsenceN

Bence aveanın öğretmen hattı ve diğer bütün personel htları gayet uygun, önce tutkcel kullanıpda avea ya dönenler bayram ediyor.Ama tek sorunu şebeke onuda bir halletse herşey tamamdır.
      Ben hep şundan yanayım; avea kullanacaksın ama yedekde bi turkcel bulunduracaksın tlf çekmez,şebeke durduk yerde gider ve acil bir işin çıkar ortada kalmamak için

• Çavuş
      63 Mesaj
      23 Mart 2006 00:00:33

Ömürden Nefes Çalarak Nekadar Yaşarsa insan Öyle Yaşadım Gözlerini...
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      23 Mart 2006 16:15:00

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Mart 2006 17:26:24
      bende aynı tarifeyi kullanıyorum valla süper oluyo hajjı ama ........

yedek bi hatt daha şart

uyuzum..uyuzsun..uyuz....cg:
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      23 Mart 2006 19:16:42
      sadece şu topiğe mesaj yazan avea öğretmen tarifeli arkadaşların telefonlarını alsma ve bir kaçı ile muhabbeti geliştirsem telefonla konuşmaktan başka işlere zaman kalmaz

yani o kadar süper bir tarife

ihtiyaçları gidermek için de öyle

Bandırma da 1-5 sınıflar yeni programı için 8 kişilik bir ekibe okulları gezme uygulaması yapmışlardı
      bende bu ekibin içindeydim
      görevimiz gereği gittiğimiz olullarda ve ekip içinde birbirimizin telefonlarını aldık

tabi çoğunun bu tarifeden

müdür bey bu okullardan herhangi birisini arayacak olduğunda hemen beni buluyor

okulun sabit telefonuna bir şey yazmasın diye

biara zincir içinde bunu yapmaya başlamıştı
      en sonunda ben isyan ettim de artık diğer okulları çoğunlukla sabit telefondan arıyor

( Müdür beyin hattı TÜrkcell )

yani bu hat bu kadar iyi

beleşçilerin hattı

herkese selamlar

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      25 Mart 2006 09:53:45
      rendezvouss
      Teğmen

25 Mart 2006; 0:43:10

--------------------------------------------------------------------------------

bende avea cıyım... bende öğretmen hattı kullanıyorum .. çok şanslı ve avantajlıyım....

• Çavuş
      70 Mesaj
      25 Mart 2006 16:43:03
      Değerli Müşterimiz;

Öncelikle Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea'nın yenilikçi hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

K709 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi aşağıdadır:

Avea 505 aramaları:71.402 TL/dak

Avea 555 aramaları:120.000 TL/dak

Sabit telefon aramaları:142.803 TL/dak.

Dğer gsm aramaları:592.633 TL/dak

Sms:120.000 TL/adet

Aylık Sabit Ücret: 8.920.800 TL

18% KDV Dahil, 25% ÖİV Hariç fiyatlardır.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için 24 saat AveaMerkez'i (500) arayabilir, www.avea.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz._________________________________________________________________

avea dan ücretlendirme ile ilgili bana gelen mesajdır.

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      27 Mart 2006 00:10:39

quote:

Değerli Müşterimiz;

Öncelikle Türkiye'nin hızla büyüyen mobil iletişim operatörü Avea'nın yenilikçi hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

K709 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi aşağıdadır:

Avea 505 aramaları:71.402 TL/dak

Avea 555 aramaları:120.000 TL/dak

Sabit telefon aramaları:142.803 TL/dak.

Dğer gsm aramaları:592.633 TL/dak

Sms:120.000 TL/adet

Aylık Sabit Ücret: 8.920.800 TL

18% KDV Dahil, 25% ÖİV Hariç fiyatlardır.

Daha detaylı bilgi ve tüm sorularınız için 24 saat AveaMerkez'i (500) arayabilir, www.avea.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz._________________________________________________________________

avea dan ücretlendirme ile ilgili bana gelen mesajdır.

teşekkürler benim topiğin başlangıcında belirttiğim rakamlar ile küsüratlar arsasında çok az farklılıklar var
      herkese saygılar

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      29 Mart 2006 00:01:56
      evet öğretmen hattı kullananlar ve kullanmayan kıymetli dostlar
      muhabbete devam edelim

• Yüzbaşı
      352 Mesaj
      29 Mart 2006 04:37:53
      ben de bi öğretmen hattı sahibi olarak daha iyi bi tarife düşünemiyorum.

29 Mart 2006 15:43:51
      bende kız arkadaşım sayesinde meb hattı kullanıyorum ve inanın gerçekten çok menunum turkcelle boşuna ödemişiz yılllarca diye yad ediyoruz geçmişi avea avea avea

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      29 Mart 2006 22:43:29
      şimdi türkcell dekiler diyecekki Türkcell de kalite var
      yemişim ben öyle kaliteyi heryerde çekiyor kazık fiyat

ben konuşamadığım çekmeyi ne yapayım

kaçtane türkcelli arkadaşım benim hattımdan avealı arkadaşı ile muhabbet etti

herkese saygılar

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      29 Mart 2006 23:49:58
      Ben ilk Turkcell kullanıyordum ama nasıl kullanmak saniyeleri sayıyordum kimi arasam arayayım hemen kontur bitiyodu. Para dayandıramıyordum kız arkadaşımdada turkcell vardı ama nafile yinede 2 günde bütün kontörler bitiyodu. Bende Avea personel aldım oldukça ekonomik. AVEA ya teşekkürler

• Yarbay
      7385 Mesaj
      30 Mart 2006 11:42:09
      aveanın kurumsal tarifesi üzerine tr'de başka tarife yok...
      turkcell'in kurumsal tarifesinin bu tarife yanında lafı bile olmaz...

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      03 Nisan 2006 22:39:15

Onbaşı

3 Nisan 2006; 16:45:40

--------------------------------------------------------------------------------

Avea dan müjde ! 30 Nisan a kadar yeni PERSONELL HAT alımlarında özel iletişim vergisi 12 Taksit. PERSONELL tüm kamu çalışanlarının buluşma noktası...

Gerçi ben hakkımı doldurdum ama doldurmayanlara ve yakını memur olanlara duyurulur.

• Çavuş
      70 Mesaj
      04 Nisan 2006 09:05:42
      quote:

Avea dan müjde ! 30 Nisan a kadar yeni PERSONELL HAT alımlarında özel iletişim vergisi 12 Taksit. PERSONELL tüm kamu çalışanlarının buluşma noktası...

Gerçi ben hakkımı doldurdum ama doldurmayanlara ve yakını memur olanlara duyurulur.

Bir de buraya yazayım.

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      08 Nisan 2006 16:25:20
      arkadaşlar en büyük meblağı faturalarda vergiler götürüyo
      yok KDV yok ÖİV yok TELSİZ verigler ihemde 2 tane, 1 liralık konuşup 5 liralık vergi ödüyosun. İnanılır gibi değil

geçenlerde dünya gsm op. toplandılar, en fazla vergi veren ülkerin başında gidiyoz gsm de.. ki depremde gelen %25 ÖİV kalıcı oldu (hesapta geçiciydi!) düşünün aslında 1999'dan önce bundan 4/1 daha ucuza görüşüyoduk. Bu çok önemli.

Eğerki vergilerin tümü (hadi insaflı davraniyim) %18 olsa, inanın fiyatlar 3/1 oranına düşerdi, bu çok büyük etken ve burada dikkat edilmesi gereken diğer konu, vergi dışı kalan gelir yani direk operatöre giden gelirde (kar) avea en düşüğünü alıyor. Bu yüzden insaflı olalım, bu koşullarda en iyisi bu walla, vergiler insin esas o zaman rekabet olacak, esas o zaman devlet kazanacak ama doğru düzgün hesap kitap yapan adam yok şu ülkede...

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      08 Nisan 2006 18:12:15
      daha durun
      yenısı cıksında bı gorun o zaman.
      cok az kaldı..

http://www.1001dilek.com

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Yarbay
      3709 Mesaj
      11 Nisan 2006 00:33:51
      Arkadaşlar yengem öğretmen ve kendisi türkcell kullandığı için sahip olduğu aveadan alabileceği 3 tane personel hattı boşta bense bu hatlardan 2 tanesini ona aldırıp kız arkadaşımla sınırsız istediğim gibi konuşmak istiyorum:

1. Bunu yapmak için ne gibi prosedürler var?
      2. Sabit ücret vb. gibi şeylerle aylık en az ne kadar ödememiz gerekiyor?
      3. Bu kampanya sadece faturalı hatlar içinmi geçerli yoksa kontörlü hatlardada kullanılabiliyormu?

HEP DESTEK

TAM DESTEK
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      11 Nisan 2006 00:47:02
      1-yengen bayıye gıdıcek.kolayca alabılır.
      2-aylık 15-20 falan yaklasık.
      ılk ay vergılerı 12 ye bolunuyo sımdı.kampanya var elını cabuk tut.
      3-sadece faturalı hat.

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

Arkadaşlar yengem öğretmen ve kendisi türkcell kullandığı için sahip olduğu aveadan alabileceği 3 tane personel hattı boşta bense bu hatlardan 2 tanesini ona aldırıp kız arkadaşımla sınırsız istediğim gibi konuşmak istiyorum:

1. Bunu yapmak için ne gibi prosedürler var?
      2. Sabit ücret vb. gibi şeylerle aylık en az ne kadar ödememiz gerekiyor?
      3. Bu kampanya sadece faturalı hatlar içinmi geçerli yoksa kontörlü hatlardada kullanılabiliyormu?

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Yarbay
      3709 Mesaj
      11 Nisan 2006 12:30:35
      Eyvallah saolasın verdiğin bilgiler için

HEP DESTEK

TAM DESTEK
    • Yüzbaşı
      350 Mesaj
      11 Nisan 2006 13:06:32
      rica ederim
      her zaman.

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      12 Nisan 2006 00:54:37

aylık sabit ücret neden 15-20 onu tam olarak anlamadım
      benim hesaplamalarıma göre 11-12 civarı oluyor ( eşim bazen tarife dışı hiç arama yapmadığında bu civarda geliyor )

acaba hattın ilk vergilerinin 12 aya taksitlendirilmiş hali ile mi 15-20 ytl

herkese saygılar

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      12 Nisan 2006 12:27:55
      eger hiç konusma yapılmazsa 15-20 bıraz fazla olmus.
      en cok 15 falan gelır aslında 12 ye bölündüğü için.
      3 e bölünmüş halıne gore yazmısım bıras abartı olmus.

quote:

Orjinalden alıntı: jethoca

aylık sabit ücret neden 15-20 onu tam olarak anlamadım
      benim hesaplamalarıma göre 11-12 civarı oluyor ( eşim bazen tarife dışı hiç arama yapmadığında bu civarda geliyor )

acaba hattın ilk vergilerinin 12 aya taksitlendirilmiş hali ile mi 15-20 ytl

herkese saygılar

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      15 Nisan 2006 02:47:40
      MÜJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      müjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MÜJDE GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK GÜZEL BİR HABER

AVEADA DA ARTIK TÜM KAMU PERSONELİ BİRBİRİ İLE SINIRSIZ GÖRÜŞEBİLECEK
      ÖĞRETMEN POLİS ASKERİ PERSONEL HEMŞİRE VB HEPSİ HEMDE SÜRE SINIRI OLMADAN

ÜSTELİK TÜRKİYENİN EN BÜYÜK KESİMİ OLAN ÖĞRETMENLER BU TARİFEYE GEÇEN DİĞER MEMURLARLA DA ÜCRETSİZ GÖRÜŞEBİLECEK

BEN ÇOK SEVİNDİM VE AVEA SAĞLIK PERSONELİNİ KULLANAN ARKADAŞIM ARADI VE ÇOOOK UZUN ( 2.5 SAAT ) KONUŞTUK BEDAVAYA

HERKESE SAYGILAR

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      15 Nisan 2006 22:10:59
      :))

quote:

Orjinalden alıntı: serhatakın

daha durun
      yenısı cıksında bı gorun o zaman.
      cok az kaldı..

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Yarbay
      2686 Mesaj
      27 Nisan 2006 09:45:52

evet arkadaşlar. olay 1 mayıstan itibaren geçerli olacak. tüm kurumsal müşteriler, kamu personeli diğerleriyle beleşe görüşecek. Turkcell'in kazığı kendine dönüo aammmaaa şunu yapmayı unutmayın... mesaj hanenize "KAMU" yazıp 5550 ye yollayın. ilk fatura kesim tarihinden itibaren geçerli olarak bilumum kamu görevlisi avealılarla beleşe "alooooo" yani eskiden sabit ücret 7 tl idi... şimdi 10 tl... onu da ben turkcelle zamanında 1 defa da veriyordum. ah ulan ah. 99 da bir defada 52 milyon lira almışlardı. şimdinin 150 tl si. ah ulan ah....

İmzamız kural dışıdır! Tersimiz pistir, kafalarımız 12 Eylül'dür!!! ||
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      27 Nisan 2006 16:32:49
      kıymetli öğretmen tarifesini kullanan arkadaşlar bize gün doğdu artık kapsam üç milyon kişi değil 10 milyon belki daha da fazla

neden mi tüm kamu personeli birbiri ile bedava konuşacak

ben bütün çevremi bu tarifeye geçirerek önceleri 30 40 gelen faturamı şu anda 15 e düşürdüm imdide iki doktor arkadaş yeni tarifeden başladı benimle ( kamu personeli tarifesinden ) bedava konuşmaya bir mayısta başlıyor bilgisinin yanlış olması lazım biz başladık

yeni tarifeyle sabit ücret artıyor ama ben yenisine geçmeden diğer kamu personeli ile bedava ( akrabamız olan polisler yakın arkadaşım doktor ve eşimin arkadaşı hemşireler falan var) bedava konuşuyorum onlar geçmiş yeni tarifeye ben çaldırıyorum onlar bizi arayıp doyasıya bedava konuşuyoruz

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      28 Nisan 2006 00:27:03
      yanlısın var dıkkat et.
      1 mayısta baslıyo.
      benden hatırlatması

quote:

kıymetli öğretmen tarifesini kullanan arkadaşlar bize gün doğdu artık kapsam üç milyon kişi değil 10 milyon belki daha da fazla

neden mi tüm kamu personeli birbiri ile bedava konuşacak

ben bütün çevremi bu tarifeye geçirerek önceleri 30 40 gelen faturamı şu anda 15 e düşürdüm imdide iki doktor arkadaş yeni tarifeden başladı benimle ( kamu personeli tarifesinden ) bedava konuşmaya bir mayısta başlıyor bilgisinin yanlış olması lazım biz başladık

yeni tarifeyle sabit ücret artıyor ama ben yenisine geçmeden diğer kamu personeli ile bedava ( akrabamız olan polisler yakın arkadaşım doktor ve eşimin arkadaşı hemşireler falan var) bedava konuşuyorum onlar geçmiş yeni tarifeye ben çaldırıyorum onlar bizi arayıp doyasıya bedava konuşuyoruz

ÇÜNKÜ FENERBAHÇELİYİZ
    • Binbaşı
      1413 Mesaj
      28 Nisan 2006 00:58:22

quote:

Orjinalden alıntı: serhatakın

yanlısın var dıkkat et.
      1 mayısta baslıyo.
      benden hatırlatması

Alıntıları Göster

beni geçen gün doktor arkadaşım aradı bu tarifeye geçmiş ve yaklaşık 56 dk konuştuk yanlışlık varsa doktor arkadaş 5 ytl kadar bir ek fatura gelecek demektir

herkese saygılar

• Çavuş
      70 Mesaj
      28 Nisan 2006 09:40:34
      1 mayıstan itibaren geçerli kampanya. 1 mayısa kadar olan görüşmeler ücrete tabii. Fazla heyecanlanmayın arkadaşlar. Biraz sabredin.

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      30 Nisan 2006 19:58:50

quote:

1 mayıstan itibaren geçerli kampanya. 1 mayısa kadar olan görüşmeler ücrete tabii. Fazla heyecanlanmayın arkadaşlar. Biraz sabredin.

valla arkadaş benimle 56 dk konuştu bşka bir öğretmen tarifesini kullanan arkadaşla da bisaati geçik konuşmuş tarife gerçekten 1 mayısta başlıyorsa bu ayın faturası kabarık gelecektir demektir

herkese saygılar

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      13 Mayıs 2006 11:35:11
      arkadaşlar bu günlerde avea da şebeke sorunları çok arttı bunun nedeni acaba tüm kurumsal tarifelerin birleştirilmesi mi?

herkese saygılar

• Binbaşı
      1118 Mesaj
      18 Mayıs 2006 10:03:22
      banada geldi mesaj bende ciddi ciddi geçmeyi planlıyorum.

quote:

Bende bir öğretmen olarak iki buçuk yıl önce avea öğretmen tarifesi ile tanıştım ve cep telefonunda bedeva konuşmanın keyfini yaşamaya başladım
      bu tarifeyi sadece öğretmenler değl onlardan hat aralarak başlayan bir milyona yakın insan kullanıyor

işte bu tarifenin özellikleri

aylık sabit ücret tüm vergiler dahil 11.5 ytl

sayı ne kadar olursa olsun tarife içi görüşmek sınırsız süre ile ücretsiz

diğer avealılarla 8 kuruş ( 80.000 tl) kdv ve ötv dahil
      sabit telefonlar 16 kuruş ( 160.000 tl ) kdv ve ötv dahil

diğer operatörlerle 55 kuruş yine kdv ve ötv dahil

tarife süresi 10 yıl bu süre içinde fiyatlar enflasyonun üzerinde artırılmayacak

şimdi forumdaki herkese nazikçe hodri meydan diyorum

bundan daha avantajlı tarife seçeneği bilen varsa çıksın ortaya

biz bedeva konuşmaya alıştık iyicene
      ALimallah bi tekrar Türkcell'e geçsek batarız şişkin faturadan. öğretmen maaşı falan yetmez bu konuştuklarımızı diğer operatörlerde ödemeye

herkese saygılar

hoşçakalın

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      22 Mayıs 2006 22:13:58
      arkadaşlar milllet yazıyor du da pek inanmıyordum

ama benim d başıma gelince olyın ciddiyetini anlamaya başladım

bu sıralar avea da sorunlar çok arttı

zırt pırt kesilme, hiç çkmemem vb bu günlerde çok olmaya başladı

acaba avea kamu tarifesini birleştirdiği için mi böyle ?

herkese saygılar

• Er
      3 Mesaj
      22 Mayıs 2006 23:26:45
      en iyisi personel plus

Her Nefis Ölümü Tadacaktır...
    • Çavuş
      70 Mesaj
      23 Mayıs 2006 11:42:43
      quote:

Orjinalden alıntı: O1

en iyisi personel plus

Tabii ki...

• Binbaşı
      1413 Mesaj
      24 Mayıs 2006 21:41:59
      bu başlığı açalı iki aydan fazla oldu hala bize avea öğretmen tarifesinden daha avantajlısını gösteren olmadı
      bekleyelim bakalım

herkese saygılar

26 Mayıs 2006 19:25:41
      bişey soracam arkadaşlar bnde alacamda öğretmen hattı araştırıyorum.öğretmenden öğretmene msj ücretsiz mi yoksa ücretli mi?veya diğer hatlara ne kdar?

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> avea öğretmen tarifesinden ( kurumsal ) daha avantajlısı yoktur. Duyurulur
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.