Şimdi Ara

Tüketici Kredi Kampanyaları & İndirimleri 2020 - ! GUNCEL (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.164
Cevap
871
Favori
2.483.675
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • taylan0zgur kullanıcısına yanıt
    Dosya masrafı hayat Sigorta'sı vs ne durumda 49000 icin vakıftan 1.24 20 ay vade 2850 tl taksit hesaplandı dosya masrafsız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boatswain

Haklısın hocam hic bulaşmadan sırasıyla vakıf halk ve ziraat e bakacağım en kötü birde su yeni cin bankası var

Ziraatte özel oran isteyin hocam 1.25 ten aldım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dosya masrafı hayat Sigorta'sı vs ne durumda 49000 icin vakıftan 1.24 20 ay vade 2850 tl taksit hesaplandı dosya masrafsız

Özel bankalar kesinti ve sigortayla arayı kapatıyor ne yazık ki

• 1000 TL için 9-12 aya en ucuz masrafsız hangi banka?
  • İng bank bana 1.09'dan veriyor krediyi. 35 bin lira için 1100 lira hayat sigortası ve 175 lira da dosya masrafı kesiyor. Hayat sigortası için kestikleri tutar çok fazla.

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Linkteki 10 gram külçeyi al %3 indirimle (9 taksit) 1294 e geliyor. 1250 civarına bozdurursun. 44 lira masrafla bankadan çok daha karlı. (Kredi kartı varsa tabi)

http://urun.n11.com/kulce-altin/10-gr-kulce-altin-iar-24-ayar-P66456970
  • quote:

hocam 1.24 diyorlar da oyle degil malesef aylik maliyet orani
    Bu mesaja eklenen görseller:

• İNG İHTİYAÇ 1,19 ORAN İLE 4100 ÇEKİLDİ. 488 * 9 AY A BÖLÜNDÜ 60 LİRADA EKSİK SİGORTA VE KREDİ MASRAFI İLE ELİME 4040 LİRA GEÇTİ GERİ ÖDEME 4392
  • quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

Linkteki 10 gram külçeyi al %3 indirimle (9 taksit) 1294 e geliyor. 1250 civarına bozdurursun. 44 lira masrafla bankadan çok daha karlı. (Kredi kartı varsa tabi)

İyi hoşta altın ve ziynet tarzı şeylere taksit uygulanmıyor, onuda geçtim %3 indirimi nasıl elde ettiniz merak ettim doğrusu.

• gunhan34 kullanıcısına yanıt
    Dünyadan haberiniz yok altına taksit yasağı kalkali aylar oldu. Verdigim linke tiklayip taksit swceneklerine bir tikla bakalim. Yarın son kampanya var n11 de altına yüzde üç indirim var. Sepete ekleyin ödemeye gelince otomatik düşüyor.

• Bireysel kart 4 ticari kart 9 taksit var

• Az önce Deniz bank krediyi kapattırdım.. Bir daha 24 Ay vade mi töbe öde öde bitmiyor ya ..Bundan sonra en az 12 ay olarak çekecem..aylık taksitleri çok olur ama en azından çabuk biter..
    Üstümden büyük bi yük kalktı varya baya rahatladım.. Darısı diğer Borçlu Arkadaşlara..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Az önce Deniz bank krediyi kapattırdım.. Bir daha 24 Ay vade mi töbe öde öde bitmiyor ya ..Bundan sonra en az 12 ay olarak çekecem..aylık taksitleri çok olur ama en azından çabuk biter..
    Üstümden büyük bi yük kalktı varya baya rahatladım.. Darısı diğer Borçlu Arkadaşlara..

kullanmiyacaksanuz hesabida kapatin kapatmiyorlar yoksa bana kapattik dedikleri halde acik birakmislar ilerde hesap isletim ucretleri vs kesebilirler

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    500 tl kurtaran hesap var..belki acil ihtiyacta kullanırım diye hesapları kapattırmıyorum..yani bu hesabı sadece kurtaran hesap için kullanacam..para girişi olmayacak..

• Arkadaşlar merhaba
    Birşey sormak istiyorum.40000tl için yaklaşık 500tl gibi bir ödeme şekli ile nasıl kredi ve nereden en uygun şekilde alabilirim yada 40000 tl için en az faiz oranı ile ev kredisi ama tapuda ticarethane gözükmekte
    Bilen ve takip eden arkadaşların cevap vermeleri rica. Olunur..

• attilas35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim fakat yukarıda yazdığınız gibi altına bireysel kartlarda sadece 4 taksit yapılıyor. Kartım var ama 4 taksitte banka bile verse daha kârlı olur. 6 aya 50 TL dönüş alıyorlar.
  • 1809 puanla İng kaçtan verir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gunhan34

quote:

Orijinalden alıntı: attilas35

İyi hoşta altın ve ziynet tarzı şeylere taksit uygulanmıyor, onuda geçtim %3 indirimi nasıl elde ettiniz merak ettim doğrusu.

Hocam malesef satın alma aşamasında taksit sayisi 4 gozukuyor dediginiz gibi olmuyor :(

• ziraat katılımdan konu kredisi alan var mı?
    ilk taksite en geç ne zaman başlayabilirim?? 45 gün diye biiyorum ama katılımda farklı olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.