Şimdi Ara

PHİLİPS 6000 Serisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
14
Favori
66.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konsoldede

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: universteli

quote:

Orijinalden alıntı: devilucifer85

Philips almayın kesinlikle. Çok dandik. Biraz fazla verip SAMSUNG alın

Sen ne içiyorsun birader !!!

aynından istiyorum

kardesim milleti yanlis yönlendirme ,tas gibi tv philips pfl 6877 , neresi dandik , samsung sony lg bedava ver alirsam namert im , ambilight tek basina yeter benim icin digerlerini almamam icin. gerisini saymiyorum, neyse bu gün biraz playstation 3 de modern ware 3 oynadim kesinlikle INPUT LAG sorunu yok multi de ortaligi yikip döküyorum
    birde resim koyuyorum, philips dandik diyen arkadasa sen bu resmi cerceve yap as duvarina
     PHİLİPS 6000 Serisi

ben 6057 için demiştim. Yanlış anlaşılmasın lütfen. her nekadar da yazılımla biraz da düzelse menü hızları, gene de samsung gibi olamadı.

• quote:

ben 6057 için demiştim. Yanlış anlaşılmasın lütfen. her nekadar da yazılımla biraz da düzelse menü hızları, gene de samsung gibi olamadı.

menü hızı iyi değil diye mi televizyon değiştirelim..
  • quote:

quote:

menü hızı iyi değil diye mi televizyon değiştirelim..

ben değiştirin demiyorum. ama kangren olmaya yeter bence hızı. ben yavaş menülere dayanamıyorum.

Ha 50 yaşındasınızdır orası ayrı, babamların herhangi bir şikayeti yok

• quote:

quote:

çok dandik demişsin. şimdide ben menü yavaşlığından bahsettim demişsin.

Allah aşkına sırf menü bir tv almada kriter mi..

şimdi de babamlar memnun diyorsun. babanlar görüntü kalitesinden anlıyor demek ki.

benim dedemde samsungun görüntü kalitesinden memnun..

• hayırlı olsun ağız tadı ile kullanmak nasip olsn.Televizyonda herhengi bir ışık süzmesi var mı hocam.Led tv lerde illaki olacak biliyorum fakat varsa bile çok rahatsız edici mi sırf bu yüzden tv değiştrmeye çalışıyorum lg'den philpse dönücem bu modele teşekkürler.
  • philipsin bu seneki modelleri çok iyi orta segment tv lerede amblight koymuşlar daha cazip olmuş, tasarım olarakda zaten samsung gibi gayet güzel tv leri var. kalite olarak ta çoğu markanın önünde , çok az sorun çıkartıyor, alınmaması için bir sebep gösterin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qohezyon

hayırlı olsun ağız tadı ile kullanmak nasip olsn.Televizyonda herhengi bir ışık süzmesi var mı hocam.Led tv lerde illaki olacak biliyorum fakat varsa bile çok rahatsız edici mi sırf bu yüzden tv değiştrmeye çalışıyorum lg'den philpse dönücem bu modele teşekkürler.

6877 modelinde, Isik Sizmasinin S si bile yok siyahlari tam hakketttigi sekilde gösteriyor tabi biraz ayarlarla ugrasmak gerekiyor ,
    yani kenarlardan parlayan , disari kacan isik yok ayrica micro diming var.yani ekranda her taraf beyazlasmiyor, nerde ne renk varsa onu gösteriyor, belki siyah konusunda plasma kadar basarili olamaz ama ben sahsen renk paketinden memmunum, cektigim resimlere bakarsan anlarsin
     PHİLİPS 6000 Serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 12 Eylül 2012; 13:44:49 >

• anladım sağolason zaten philps kendini kanıtlamış bir marka yıllardır bu işin içinde tv alırken bu markayı gözden geçirmeyenler olabliyor benim gibi ama alacak olan arakdaşlara sesleniyorum phlips bu işte kendini kanıtlamış bir marka.
  • quote:

quote:

quote:

çok dandik demişsin. şimdide ben menü yavaşlığından bahsettim demişsin.

Allah aşkına sırf menü bir tv almada kriter mi..

şimdi de babamlar memnun diyorsun. babanlar görüntü kalitesinden anlıyor demek ki.

benim dedemde samsungun görüntü kalitesinden memnun..

Anlamamışsın heralde anlatmak istediğimi. Babamlar kendine göre memnun. Bilmiyorum da görüntüde titreme var. neden bilmiyorum.

Kanal değiştirme, menü yavaşlığı bana göre kriter olabilir ama sana göre değildir, kullanmıyorsundur, external receiver ın vardır orası sana kalmış birşey.

• philips 9705 tv im var her gören hayran oluyor . 2012 model tvlerin tasarımlarını çok beğendim. hem kalite hemde çok çok daha iyi tasarım yapmışlar bu sene.

bundan sonra alacağım iki tv var
    hızı , resim kalitesi , tasarımı, çok az sorun çıkmasından dolayı biri philips diğeri de sony nin yine üst segment tvleri olur. daha çok para olursa toshiba nın tvleri olur :))
  • ben de kliksa dan 6877k aldım görüntü kalitesi olsun ambilight 3 özellıgı olsun valla hayran kaldım ıyı kı almısım kendı uyu alıcı ıle bıle guzel kanallar .

tecrübeli arkadaslara sormak ıstedıgım ölü piksel testi bulutlanma ısık sızması gıbı durumları nasıl anlayabılırım ıade günüm 3 gün kaldı geçmeden bu testlerı yapayım dıyorum .
    bir de tv 1 2 defa donma yaptı ılk başta sızde de oldumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kzm_ust@hotmail.com

ben de kliksa dan 6877k aldım görüntü kalitesi olsun ambilight 3 özellıgı olsun valla hayran kaldım ıyı kı almısım kendı uyu alıcı ıle bıle guzel kanallar .

tecrübeli arkadaslara sormak ıstedıgım ölü piksel testi bulutlanma ısık sızması gıbı durumları nasıl anlayabılırım ıade günüm 3 gün kaldı geçmeden bu testlerı yapayım dıyorum .
    bir de tv 1 2 defa donma yaptı ılk başta sızde de oldumu

iade günüm derken..

ürünü kullandın ve beğenmedin.

iade edebiliyormusun..
  • teslim anından itibaren 7 gün içinde hiçbir gerekce göstermeden iade hakkı var .
  • 5xx serisimi 6xxx serisimi derken kafam iyice karıştı.tam 40pfl6877 alıcakken bimekste sıfır kapalı kutu 46pfl9705 gördüm forumlara baktım öve öve bitiremiyorlar tv yi bende kaçırmayım dedim bu fırsatı hemen aldım. 2350 tl ye mal oldu gözlüksüz.Gözlükler aktif ve şuan çok pahalı ucuzlarsa alırım 2 adet olur biter :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

5xx serisimi 6xxx serisimi derken kafam iyice karıştı.tam 40pfl6877 alıcakken bimekste sıfır kapalı kutu 46pfl9705 gördüm forumlara baktım öve öve bitiremiyorlar tv yi bende kaçırmayım dedim bu fırsatı hemen aldım. 2350 tl ye mal oldu gözlüksüz.Gözlükler aktif ve şuan çok pahalı ucuzlarsa alırım 2 adet olur biter :)))

hayirli olsun iyi etmissin ama 9707 cikti bu dahada iyi idi keske bunu alsaydin
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvenomss

5xx serisimi 6xxx serisimi derken kafam iyice karıştı.tam 40pfl6877 alıcakken bimekste sıfır kapalı kutu 46pfl9705 gördüm forumlara baktım öve öve bitiremiyorlar tv yi bende kaçırmayım dedim bu fırsatı hemen aldım. 2350 tl ye mal oldu gözlüksüz.Gözlükler aktif ve şuan çok pahalı ucuzlarsa alırım 2 adet olur biter :)))

sıfır ise eğer mükemmel bir tv almışsın ben sana söyleyim. hayırıl olsun. güle güle kullan.
    9707 alsaydın demiş bir arkadaş 9707 henüz gelmedi gelince de 7000 TL civarlarında olur:)
  • arkadaşlar yeri burası değil biliyorum ama 55PFL7007K/12 ve 46PFL7007K/12 pasif gözlüklemi izleniyor..

http://www.teknosa.com/kategori/ses_ve_goruntu/led_tv/1053/110012427/philips_55pfl7007k_12_fhd_3d_led_lcd_tv

teknosada 55 olandan 4 tane pasif gözlük çıkıyor yazıyor ama 46 sında yazmıyor..philipsin kendi sitesindede 3dmax yazıyor, easy 3d yazmıyor..kafam karıştı.. bilen yada kullanan varmı?
  • arkadaşlar 2 taraflı ambilight ile 3 taraflı ambilight arasında çok ciddi fark var mı..

değer mi arada ki fiyat farkına..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar 2 taraflı ambilight ile 3 taraflı ambilight arasında çok ciddi fark var mı..

kesinlikle değer ve artı olarak alacağın tv iki taraflı dan daha iyi olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

quote:

arkadaşlar 2 taraflı ambilight ile 3 taraflı ambilight arasında çok ciddi fark var mı..

kesinlikle değer ve artı olarak alacağın tv iki taraflı dan daha iyi olacaktır.

ne demek alacağın tv daha iyi olacaktır ben anlamadım. Üç taraflı olması haricinde farklarda varmı demek isterdiniz, panel mi farklı yada başka özellikler.Benim bildiğim kumandası klavyeli çerçevenin alt kısmı gümüş rengi ambilight üç
    yönlü farklar bunlar. Gerçi mağazada 6877 'nün görüntüsü 6097 ye göre daha canlı geldi bana ama ayarlardandır diye düşünüyorum.bu arada 6877 var bende de :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.