Şimdi Ara

START SERVİCE ERROR CODE 204 HATASI METİN2 YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
17.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sanrım 1-1.5 haftadır bu sorunla karşılaştım metin2 oyununda torrentle giriyorum ama start_service_error(error code:204) hatası alıyorum yardım KAÇ GÜNDÜR FORUMDA ARAŞTIRMA YAPIYORUM NAFİLE OYUNUN KENDİ FORUMU BİLE CEVAP VERMYO HALBUKİ BENM HATANN AYNISINI ALAN ONLARCA KİŞİ VAR

• GÜNCELL YARDIM EDEN YOKMU
  • AYnen yardım edin
  • oyunu baştan kurmayı denedin mi? ayrıca güvenlik duvarından felan engellenmiş olabilir virüs programını felan devre dışı bırakıp dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim herşeyi denedim ccklener ile dosya temizliği bilgisayardaki hataların tamamnı program ile gzden geçirip sorunları çözdüm virus programlarını pc den kaldırdım sistem geri ykleme yaptım metin2yi silip tekrar krdum windows gvenlk duvarını tammyle devre dşı braktım işte birkaç tavsiyeye uyarak bbirçk işlem yptım bazı dosyaların yapsnı değiştrdim uyumluluk sorunlarını kaldırdım ama olmuyor lanet olasıcaa
  • başka bilgisayarlarda girmeyi denedin mi? belkide herkeste oluyodur. bilgisayarda servisler başlangıç vb. son 1-2hafta içinde acaba bir değişiklik yapmışmıydın belkide yaptıgın birşeyden oluyodur yok geri yüklemede oluşturmuşsun çok kasma belkide herkeste olan bir hatadır.yakında çözerler ticket at en son umut :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunu Haallettim Hileyle giriyorum oyna anca napalm hillede ba yemee ihtmalide yok
  • BeyLer bendede Acılmıyodu ama %100 çözümünü buldum virüs warsada acmıyo bende virüs warmıs combofixi yükledim en fazla yarım saat suruyo ve o program vıruslerı sılıyo ınanmıyosanız googleden arastırın combofıxı
  • kardeş nasıl açtın ne hilesiyle ????
  • Byler sorunn asıl cevabnı buldum - ÇOK SAĞLAM BİR VİRÜS TEMİZLEME PROGRAMI İNDİRİN VE TARATIN PCYİ BU SORUN PCDE VİRUS OLUNCA ÇKYOMUS AMA PROGRAM CCLEANER GİBİ OLMIYCAK DHA SAĞLAM ÖRNEK İSTERSENİZ PROGRAM ADI FALAN YAZABİLİRİM ARAŞTIRIP.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.