Şimdi Ara

Kitap okumaya yeni başlıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kitap okumaya yeni yeni başlıyorum daha önceden 3-4 roman okumuşluğum var çok eskiden hatırlamıyorum bile neler okuduğumu. Kitap okuma sevdası geldi şu günlerde.
    Erdal Demirkıran'ın Sen Şimdi Gidecen Ya Cehennemin Dibine Git'i okudum. Ardından David Nicholls'un Bir Gün adlı kitabını okudum ve çok beğendim yeni kitap çıkarmış Bir Soru Bir Aşk diye o kitabını aldım Pazar günü sınavım bittikten sonra ona başlamayı düşünüyorum bu bittikten sonra Aklından Bir Sayı Tut adlı kitap var elimde onu okumayı düşünüyorum. Sizin tavsiyeleriniz nedir yeni başlayan arkadaşınıza hangi kitapları önerirsiniz?

Kitap okumaya daha önce neden başlamadığımı çok merak ediyorum doğrusu pişmanlık duyuyorum yeni başladığım için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huseyinn31

quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

kardeşim, kitaba harcanan para boşa gitmez, tabii ekonomini zorladığı durumda benim gibi 2. ele yönelebilir, yaşadığın ilin büyüklüğüne göre de kütüphanelerden ödünç alıp okuyabilirsin.

İmzanda yazan sözü açıklar mısın kardeş ? Bende bazen maddi durum olarak istediğim kitapları alamıyorum. Kütüphaneden de almak istemiyorum. Bende evimde kütüphane yapacağım diye. 2. elde bulunduğumuz şehirde yok.

Kardeşim 2. el içinwww.nadirkitap.com ilewww.gittigidiyor.com sitelerini deneyebilir, yaşadığın şehirdeki kitapçılardan bir ihtimal ikinci el satanları da olabilir. Bakıp sormanda fayda var.
    "Özümüze uymayan akıl yöntemleri kullanmayalım. Faydacı ve güzel görünümlü olalım. Bilimin gerçeklerini soyutlayıp dogmaları somutlamayalım." kısaca böye hocam. Arzu ederseniz uzun anlatımını da yazabilirim. Grange okuru olarak kavramsal haritalara merakım vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

Kardeşim 2. el içinwww.nadirkitap.com ilewww.gittigidiyor.com sitelerini deneyebilir, yaşadığın şehirdeki kitapçılardan bir ihtimal ikinci el satanları da olabilir. Bakıp sormanda fayda var.
    "Özümüze uymayan akıl yöntemleri kullanmayalım. Faydacı ve güzel görünümlü olalım. Bilimin gerçeklerini soyutlayıp dogmaları somutlamayalım." kısaca böye hocam. Arzu ederseniz uzun anlatımını da yazabilirim. Grange okuru olarak kavramsal haritalara merakım vardır.

Nadirkitabı biliyorum. Orada da fiyatlar pek ucuz olmuyor oradan alacağıma sıfır alayım diyorum. Bu tarz sözler hoşuma gidiyor. Hemen anlaşılmıyor , kafa yormak gerekiyor. Grange, çok duydum ama daha kitaplarını okuyamadım. Zahmet olmazsa sözü tam manasıyla yazar mısınız ? Yarın facebook adresimde paylaşmak istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.