Şimdi Ara

Necmettin Erbakan Üniversitesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
30.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene giriş yaptım kendisine eğitim fakültesinden :)
  • Sanslisin dostum egitim fak. Hem koklu hemde fiziki kosullari iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar birisi bana yardımcı olsun lütfen ben ek yerleştirmeden necmettin erbakan üniversitesine bilgisayar öğretmenliğine yerleştirildim.
    bazı sorularım olacaktı
    1-) üniversite şehir merkezine veya şehire uzakmı veya kaç dakika uzaklıkta hangi ulaşım araçları ile ?
    2-) üniversitenin etrafında uzak olmayan erkek öğrenci yurtları varmı? özel de olabilir devlette farketmez

lütfen yardım edin hiç birşey bilmiyorum ... :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: reto

arkadaşlar birisi bana yardımcı olsun lütfen ben ek yerleştirmeden necmettin erbakan üniversitesine bilgisayar öğretmenliğine yerleştirildim.
    bazı sorularım olacaktı
    1-) üniversite şehir merkezine veya şehire uzakmı veya kaç dakika uzaklıkta hangi ulaşım araçları ile ?
    2-) üniversitenin etrafında uzak olmayan erkek öğrenci yurtları varmı? özel de olabilir devlette farketmez

lütfen yardım edin hiç birşey bilmiyorum ... :(((

Dostum fakulte merkezde ulasim sorunu yok. Acikcasi yakindaki yurtlari bilmiyorum. Ama yurt bulursun sorun olmaz.

• Puitu kullanıcısına yanıt
    fakülten merkezde dediniz ya emin olmak için soruyorum fakülte ahmet keleşoğlu eğitim fakültesi bahsettiğiniz fakülte budur inşallah ... birde bilg.öğretmenleri hakkında bilgi niz varmı ?

• Yurt sorun olmaz dediniz de ınş öyle olur çünkü internetten bakabildiğim yurtlarına hepsi selçuk universitesinin yakınlarında benim uni neü ... size birsey sorabilirmiyim üniversite fakülteleri farklı yerlerdemi yani dağinıkmı ve bir de fakültem ile selçuk üniversitesi aradaki mesafe nasıl bi arkadaş orda da ... böyle soru sorarak rahatsız ettiysem

• ve bir şey daha :) ama sormaktan çekiniyorum bu yaşa geldin hala bilmiyormusun diyebilrsiniz ama kampüs ne demek :) yani azıcık bilgim var da tam anlayamadım ne oluğunu?ayrıca yeni kampüs hakkında bilginiz varmı?
  • quote:

ve bir şey daha :) ama sormaktan çekiniyorum bu yaşa geldin hala bilmiyormusun diyebilrsiniz ama kampüs ne demek :) yani azıcık bilgim var da tam anlayamadım ne oluğunu?ayrıca yeni kampüs hakkında bilginiz varmı?

Merhaba neu da henuz butun bir kampus yok. Daginik bir sekilde fakulteler yeni kampus yapiliyor. Selcuk ile aralari cok uzak. Kampus birden fazla fakultenin bir alanda oldugu yerleske demek.

• Ayrica egitim fak. Yeni kampuse tasinmayacak. Egitimin yeri daha iyi ve guzel.

• Teşekkürler ama bi soruma cevap alamadım fakülte merkezde dediniz de bahsettiğiniz fakülte ahmet keleşoğlu eğitim fakültesi değilmi ?

• quote:

Teşekkürler ama bi soruma cevap alamadım fakülte merkezde dediniz de bahsettiğiniz fakülte ahmet keleşoğlu eğitim fakültesi değilmi ?

Evet ahmet kelesoglu meramda. Google mapsa meram yeni yol diye yaz ya da fakultenin ismini. Tam olarak nerede oldugunu anlarsin.

• Teşekkürler Artık gidince konya'ya bakacam internetten olmuyor maps a yazdım Meram yeni yol diye öyle bir sorgu yok diyor sonra fakültenin ismini yazdım üniversitenin yerini gösterdi ...

• Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde Atama Skandalı!!!

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Ali Demir'in yeğeni Ziraat Mühendisi Nur Demir sohbet arası yapılan bir konuşmada Necmettin Erbakan Üniversitesi'ne amcası Ali Demir'in torpiliyle Araştırma Görevlisi için uygun şartlar oluşturularak atandığını itiraf etti. Yeğeni Nur Demir'in açıklamalarına göre Ali Demir, Necmettin Erbakan Üniversitesi'nde yeğeni Nur Demir'e özel şartlar koydurarak ve sadece onun girebileceği şartlar altında üniversitede araştırma görevlisi olarak atanmasını sağladı.

Nur Demir ayrıca haftada 5 gün gitmesi gerektiği işine sadece 3 gün gittiğini. Bu 3 günde de mesaisine saat 10'da başlayıp, saat 16'da mesaisini bitirdiğini itiraf etti.

Yine anonim kaynaktan gelen habere göre Nur Demir hakkında BİMER'e şikayet yapıldı. Sivil toplum örgütlerine bilgi verildi. Hakkında soruşturulma başlatılması için gerekli çalışmalar da sürüyor...

KAYNAK:
    http://kostebekforum.net/haber/ali-demir-bu-kez-de-yigeni-nur-demir-le-gundemde-t51778.html

• okuyanlar , bilenlerle konuşmak istediğim üniversite.
    Bu yıl nasipse yazabilirim , konya şehri , üni ortamı , sosyal hayat , kalacak yer vb gibi kafamda birçok soru mevcut.
  • necmettin erbakan universitesi uygulamalı bılımler yuksekokulunu kazandım.okul yenı yapılan ana kampüste mi ? biraz bilgi verir misiniz ? istanbuldan gelıcem
  • quote:

Orijinalden alıntı: police9696

necmettin erbakan universitesi uygulamalı bılımler yuksekokulunu kazandım.okul yenı yapılan ana kampüste mi ? biraz bilgi verir misiniz ? istanbuldan gelıcem

Merhaba okul su anda yeni kampuste degil, carsida. Zindankalede, Beyhekim agiz dis sagliginin karsisinda. Haritadan bulabilirsiniz. Hayirli olsun.

• mimarlığı kazandım kampüs,yurt ücretleri ev kiraları nasıldır?

• quote:

Orijinalden alıntı: BH0613

mimarlığı kazandım kampüs,yurt ücretleri ev kiraları nasıldır?

Hayırlı olsun. Yeni yapılan kampüstesin, Köyceğiz kampüsü. O bölgede yurt ve ev bulman zor çarşı tarafında kalabilirsin. Kampüsün henüz kendine ait KYK yurtları bulunmamaktadır.
  • Hocam çarşı dediğiniz yer kampüse kaç km lik mesafede ve ev ve yurt ücretleri ne kadarKampüse ulaşım nasıl sağlanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BH0613

Hocam çarşı dediğiniz yer kampüse kaç km lik mesafede ve ev ve yurt ücretleri ne kadarKampüse ulaşım nasıl sağlanıyor?

Kampuse 8-10 km vardir, cok uzak degil. Belediye otobuslerinden 1 numara Hocafakih Tip fakultesi otobusleri kampuse gider, oraya giden dolmuslarda var ama kullanmayin cunku kampuse cikmiyorlar. Kampus Konyaya gore epeyce yuksek bir yerde, o yuzden otobusleri tercih edin.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.