Şimdi Ara

Artes i708 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
10
Favori
36.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: sagootr

artes teknik benim ekrandada aşagı kısımda az bişey acıklık var sorun etmedim ben ama ilerde sorun teşkil edermi kutudan çıkar çıkmaz acıktı ama tablet gayet iyi çalışıyor bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

Problem olursa biz yardımcı oluruz

TEŞEKKÜRLER ALLAH razı olsun
  • Bugün 2. artes seferimi yaptım 3. gerekmez inş. :) Ekran ve pil değişti daha denemedim ama elbette malum açıklık az da olsa var.Değiştirin diye tutturmadım çünkü sıfırındada olacak bu.Ve tablet bana haftaya lazım.İade etmemek için direniyorum çünkü hakikaten güzel cihaz.Firmada bu kadar ilgili olunca kıyamıyor insan :)
    Aslında şöylehttp://urun.gittigidiyor.com/elektronik/7-inch-tablet-pc-onda-vi10-stand-deri-kilif-59711349 bir kılıf alarak çözmeye çalışacağım sanırım.Aslında arka kasaya geçen ve ön tarafı kenarlardan tutan yumuşak plastik kılıflardan olsa, bazı telefonlarda var hani, sorun kalmazdı.Netde aradım tablet cover vs.. diye ama kılıf türü şeyler var.Bulabilen varsa haber versin
    Artes firmasına önerim bu tür bir coveri bulup ürünle beraber verin yada satın.Ürün kadar satışınız olur emin olun :)
    Neyse i708 cephesinden son durum bu gelişmeler olursa aktarırım size.

• Teşekkür ederiz
    Bizimde ürünlerimiz geliyor bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ilk öncelikle

Benim 2 Senede 1 kere bir alet alma hakkım var cok fazla masraf tutmaması şartıyle concord smartpad 7 alıcaktımki bi anda artes i708 gördüm ve özelliklerinin yüksek olmasıyla artese karar kıldım.

1- Yeni üretilen artes i708 lerde cıkıntı halen var mı ? Cünkü yaşım 16 babam bir ürün aldımı bozuk cıktımı durmadan beni fırçalar bi yerinde sorun olsa bile.

2- Şarj Olurken Sapma Var mı :?

3- sadece 2 yılda 1 kere alıyorum en son ipod 4g aldım ama kücük oldugundan dolayı hiç zevk vermiyor bu aletin boyutu nette dolasmak face gibi yerlerde eglenceli oluyormu ?

4- Şarj bazı arkadaşlarımızda %50 deyken bi anda %4 e falan düşüyormus o halen devam ediyormu Lütfen cevaplarsanız sevinirim.
  • birde
    5- İnternetten film dizi izlenebiliyormu ? ( hergün izlerim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Dostum cevaplar ıcın cok tesekkur ederım.

Rica ederim aklına takılan şeyler olursa yardımcı olmaya çalışırım.Nede olsa bi servis deneyimi yaşadım :))

Eyvallah dostum. Cok sagol
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat7890

Merhabalar ilk öncelikle

Benim 2 Senede 1 kere bir alet alma hakkım var cok fazla masraf tutmaması şartıyle concord smartpad 7 alıcaktımki bi anda artes i708 gördüm ve özelliklerinin yüksek olmasıyla artese karar kıldım.

1- Yeni üretilen artes i708 lerde cıkıntı halen var mı ? Cünkü yaşım 16 babam bir ürün aldımı bozuk cıktımı durmadan beni fırçalar bi yerinde sorun olsa bile.

2- Şarj Olurken Sapma Var mı :?

3- sadece 2 yılda 1 kere alıyorum en son ipod 4g aldım ama kücük oldugundan dolayı hiç zevk vermiyor bu aletin boyutu nette dolasmak face gibi yerlerde eglenceli oluyormu ?

4- Şarj bazı arkadaşlarımızda %50 deyken bi anda %4 e falan düşüyormus o halen devam ediyormu Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

şarj olurken rahatsız edici bir sapma söz konusu değil.

Dediğiniz batarya sorunu bende wardı servise gönderdim halloldu.Çıkıntı gene war gene war.Yaklaşık 2mm falan resmini de koyacam buna nasıl bir çözüm buluruz?

http://img546.imageshack.us/img546/1107/img6388y.jpg

http://img269.imageshack.us/img269/1341/img6389st.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Bugün 2. artes seferimi yaptım 3. gerekmez inş. :) Ekran ve pil değişti daha denemedim ama elbette malum açıklık az da olsa var.Değiştirin diye tutturmadım çünkü sıfırındada olacak bu.Ve tablet bana haftaya lazım.İade etmemek için direniyorum çünkü hakikaten güzel cihaz.Firmada bu kadar ilgili olunca kıyamıyor insan :)
    Aslında şöylehttp://urun.gittigidiyor.com/elektronik/7-inch-tablet-pc-onda-vi10-stand-deri-kilif-59711349 bir kılıf alarak çözmeye çalışacağım sanırım.Aslında arka kasaya geçen ve ön tarafı kenarlardan tutan yumuşak plastik kılıflardan olsa, bazı telefonlarda var hani, sorun kalmazdı.Netde aradım tablet cover vs.. diye ama kılıf türü şeyler var.Bulabilen varsa haber versin
    Artes firmasına önerim bu tür bir coveri bulup ürünle beraber verin yada satın.Ürün kadar satışınız olur emin olun :)
    Neyse i708 cephesinden son durum bu gelişmeler olursa aktarırım size.

Aynı şeyleri yaşamışız benimde 2. seferim.Tablet güzel ama bu tarz absürt sorunlar moralimi bozuyor.Bu tablette ki çıkıntıyı görmek istemiyorum.Kılıf alıcam ama bu kılıf biraz tuzlu mu yoksa fiyatlar bu civarda mı?

• Ürün bugun elıme gectı. Kısaca ılk ızlenımlerım:
    + Dokunmatıgı cok ıyı. Teknosa'da 1000tl uzerı tabletler denemıstım. Dokunmatık olarak bu aletlerden hıc bır fark yok.
    +Ekran cozunurlugu, netlıgı cok ıyı. (fıyat/performans acısından ust duzey)
    + Uygulamaları calıstırırken farkında olmadan uygulamaları kapatmadan bır sonrakı uygulamaları acmısım. Asagı yukarı 4-5 tane uygulama acıkken bıle performansında bır dusme olmuyor. Zaten olmadıgı ıcın dıger uygulamalar acıkmı farkında olmuyorsunuz
    + Harıcı hardıskımden fılm, dızı (altyazı) sorunsuz bır sekılde ızledım. Ekstra bır vıdeo oynatıcı yuklemedım daha.
    +1080p fılmlerı sorunsuz bır sekılde ızledım. (gercı xvıd fılm ızlemek yeterlı benım ıcın)
    +wıfı ınternete gırdım. Google androıd markete sorunsuz bır sekılde baglandım. Bır kac oyun uygulama ındırdım. Bu konuda sıkıntı yok.
    +Internet performansı, sayfaları acmak, flash vıdeolar sorunsuz bır sekılde acıyor.
    +Wıresless modem kendı odamda. Oturma odasında da bır bılgısayar var. Bılgısayar modemı 4 dıs algılıyor. Aynı sekılde artes I708de 4 dıs algılıyor.
    + Aslında artı sayılmaz ama kamerası 0.3mpıksel yazıyor. Berbat bır goruntu beklerken 0.3mp gore guzel goruntu verdı. Goruntulu gorusmeler ıcın yeterlı(kımse yanlıs anlamasın 0.3 dedıgı ıcın bekledıgımden daha ıyı dıyorum)
    son olarak Artes urunlerle ılgılı ekran,dokunmatık sorunları sımdılık cıhazda gormedım. Su anda pılı tamemen bıtırdım. Sarja koydum. Ilk sefer oldugu ıcın sarjda aletı kullanmıyacagım. O yuzden alet sarjdayken dokunmatıgı sapıtırmı bılmıyorum.
    Gelelım eksı yonlerıne..
    - Kendı tarayıcısı ve youtube sekmesınden(gercı oda kendı tarayıcısında acıyor) Youtube bır turlu baglanamadım. Sanırım farklı bır tarayıcıyla bu sorunu gıderebılırım.
    - Pılı bıraz benı dusundurdu. Alet geldıgınde %90 yakın sarjlı gozukuyordu. 12 -3 arası yaklasık 2,5 saat aletle zaman gecırdım(15 dk fılm, 15dk oyun gerı kalan aletı kurcalamak ve net) Pılı tamamen bıttı. Acaba ılk sefer oldugu ıcın mı? Tam anlamıyla pılı sarj edılmedıgı ıcın mı pılı bu kadar cabuk bıttı anlamadım.
    Son olarak bır ay sehır dısında olacagım. Otelde hdmi kablosuyla tvye baglamayı dusunuyorum. Aletı sureklı elektrık(sarjda) kullansam pıle sakıncası olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 6 Temmuz 2012; 16:58:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ploff

Ürün bugun elıme gectı. Kısaca ılk ızlenımlerım:
    + Dokunmatıgı cok ıyı. Teknosa'da 1000tl uzerı tabletler denemıstım. Dokunmatık olarak bu aletlerden hıc bır fark yok.
    +Ekran cozunurlugu, netlıgı cok ıyı. (fıyat/performans acısından ust duzey)
    + Uygulamaları calıstırırken farkında olmadan uygulamaları kapatmadan bır sonrakı uygulamaları acmısım. Asagı yukarı 4-5 tane uygulama acıkken bıle performansında bır dusme olmuyor. Zaten olmadıgı ıcın dıger uygulamalar acıkmı farkında olmuyorsunuz
    + Harıcı hardıskımden fılm, dızı (altyazı) sorunsuz bır sekılde ızledım. Ekstra bır vıdeo oynatıcı yuklemedım daha.
    +1080p fılmlerı sorunsuz bır sekılde ızledım. (gercı xvıd fılm ızlemek yeterlı benım ıcın)
    +wıfı ınternete gırdım. Google androıd markete sorunsuz bır sekılde baglandım. Bır kac oyun uygulama ındırdım. Bu konuda sıkıntı yok.
    +Internet performansı, sayfaları acmak, flash vıdeolar sorunsuz bır sekılde acıyor.
    +Wıresless modem kendı odamda. Oturma odasında da bır bılgısayar var. Bılgısayar modemı 4 dıs algılıyor. Aynı sekılde artes I708de 4 dıs algılıyor.
    + Aslında artı sayılmaz ama kamerası 0.3mpıksel yazıyor. Berbat bır goruntu beklerken 0.3mp gore guzel goruntu verdı. Goruntulu gorusmeler ıcın yeterlı(kımse yanlıs anlamasın 0.3 dedıgı ıcın bekledıgımden daha ıyı dıyorum)
    son olarak Artes urunlerle ılgılı ekran,dokunmatık sorunları sımdılık cıhazda gormedım. Su anda pılı tamemen bıtırdım. Sarja koydum. Ilk sefer oldugu ıcın sarjda aletı kullanmıyacagım. O yuzden alet sarjdayken dokunmatıgı sapıtırmı bılmıyorum.
    Gelelım eksı yonlerıne..
    - Kendı tarayıcısı ve youtube sekmesınden(gercı oda kendı tarayıcısında acıyor) Youtube bır turlu baglanamadım. Sanırım farklı bır tarayıcıyla bu sorunu gıderebılırım.
    - Pılı bıraz benı dusundurdu. Alet geldıgınde %90 yakın sarjlı gozukuyordu. 12 -3 arası yaklasık 2,5 saat aletle zaman gecırdım(15 dk fılm, 15dk oyun gerı kalan aletı kurcalamak ve net) Pılı tamamen bıttı. Acaba ılk sefer oldugu ıcın mı? Tam anlamıyla pılı sarj edılmedıgı ıcın mı pılı bu kadar cabuk bıttı anlamadım.
    Son olarak bır ay sehır dısında olacagım. Otelde hdmi kablosuyla tvye baglamayı dusunuyorum. Aletı sureklı elektrık(sarjda) kullansam pıle sakıncası olur mu?
    yanlıslıkta attım mesajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 6 Temmuz 2012; 16:57:45 >

• Bataryası 3-5 şarjdan sonra gerçek değerini gösterir.Ürün evet performans olarak süper.Kendi tarayıcısını salla gitsin.O explorer gibi opera mini kullanmanızı tavsiye ederim.

Video oynatıcı olarakta markette mx player var ben onu kurdum hiç bir sıkıntı yok film izlerken gereken ayarları filmden çıkmadan yapabiliyorsunuz.

Kendisinde youtube programı gibi birşey war bende anlamadım zottırik birşey. Operadan girebilirsiniz youtube'a.

Aleti devamlı pilde kullanmayın.Batarya zamanla ölür.
  • urunu az once sıparıs verdım umarım bı sorun cıkmaz memnun kalırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bataryası 3-5 şarjdan sonra gerçek değerini gösterir.Ürün evet performans olarak süper.Kendi tarayıcısını salla gitsin.O explorer gibi opera mini kullanmanızı tavsiye ederim.

Video oynatıcı olarakta markette mx player var ben onu kurdum hiç bir sıkıntı yok film izlerken gereken ayarları filmden çıkmadan yapabiliyorsunuz.

Kendisinde youtube programı gibi birşey war bende anlamadım zottırik birşey. Operadan girebilirsiniz youtube'a.

Aleti devamlı pilde kullanmayın.Batarya zamanla ölür.

Dostum bılgılendırme ıcın cok sagol. Telefonumda da opera kullanıyorum. Tabletede hemen yuklıyeyım. Mx player ındırmıstım. Pcmde duruyor. Onuda yuklıyecegım Son cumlenı tam anlıyamadım. Daha dogrusu kafam karıstı. Pılde mı sureklı kullanmayayım, sarjda mı?
    Bu arada arkadaslar onerdıgınız olmazsa olmaz program, oyun neler var?

• yanlış yazmışım yani laptop gibi dewamlı şarjda kullanırsanız bataryası zamanla ölebilir.Bataryasını çıkaramıyoruz :))

Tabi bu zamanla olur 3 saat olur 2 olur ve nihayetinde 1 saate kadar düşer :)

Bu fiyata enfes bir ürün.Şu aşagıdaki açıklığı görmemek için bi kılıf ayarlıcam.

Markette battary saver diye program var güzel.Öneririrm.Türlü türlü programlar var bende daha yeni yeni deniyorum :))

Ama tema olarak galaxy s3 ün teması hoş duruyor :)

Ne yapalım fakirin tabletide bu
  • quote:

yanlış yazmışım yani laptop gibi dewamlı şarjda kullanırsanız bataryası zamanla ölebilir.Bataryasını çıkaramıyoruz :))

Tabi bu zamanla olur 3 saat olur 2 olur ve nihayetinde 1 saate kadar düşer :)

Bu fiyata enfes bir ürün.Şu aşagıdaki açıklığı görmemek için bi kılıf ayarlıcam.

Markette battary saver diye program var güzel.Öneririrm.Türlü türlü programlar var bende daha yeni yeni deniyorum :))

Ama tema olarak galaxy s3 ün teması hoş duruyor :)

Ne yapalım fakirin tabletide bu

Fakir ama mağrur

• artes teknik hocam ben urunu alalı daha 3 gun oldu 2. gun camda biraz acılma oldu usb den sarjda dokunmatik sorunuda var ek olarak internete girerken ve dolasırken hoparlöründen cızırtı benzeri ses geliyor yazılımsal oldugunu düsünüyorum cünkü kulaklık takınca kulaklıktanda geliyor ne yapmalıyım bu konuda?
  • quote:

Arkadaşlar cihazın oyun performans'ı nasıl yüksek kaliteli oyunları oynayabilirmiyiz ?
    Ayrıca ANTUTU Yada Quadrant Sonuçları nelerdir ?
    Son olarak internette "Akıcı" bir şekilde dolaşabilirmiyiz web sayfalarında takılıyormu yada kasıyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterOFMonster -- 7 Temmuz 2012; 18:53:03 >
  • bize şöyle bişi lazım
    http://www.ebay.com/itm/New-Soft-Silicone-Skin-Cover-Case-Protection-7-Inch-Tablet-PC-MID-White-/200698860760
    aslında bunun daha streç olanı olursa kasayı daha sıkı saran çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamstar

artes teknik hocam ben urunu alalı daha 3 gun oldu 2. gun camda biraz acılma oldu usb den sarjda dokunmatik sorunuda var ek olarak internete girerken ve dolasırken hoparlöründen cızırtı benzeri ses geliyor yazılımsal oldugunu düsünüyorum cünkü kulaklık takınca kulaklıktanda geliyor ne yapmalıyım bu konuda?

info@artescorp.com adresine sorunu anlatan bir mail atıp iletişim bilgilerinizide bildirin olmadı servise alıp kontrol edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artesteknik -- 8 Temmuz 2012; 6:58:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kamstar

artes teknik hocam ben urunu alalı daha 3 gun oldu 2. gun camda biraz acılma oldu usb den sarjda dokunmatik sorunuda var ek olarak internete girerken ve dolasırken hoparlöründen cızırtı benzeri ses geliyor yazılımsal oldugunu düsünüyorum cünkü kulaklık takınca kulaklıktanda geliyor ne yapmalıyım bu konuda?

info@artescorp.com adresine sorunu anlatsn bir mail atıp iletişim bilgilerinizide bildirin olmadı servise alıp kontrol edelim

Hocam benim sorularıma da bi cevap verebilirseniz ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.