Şimdi Ara

Artes i708 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
10
Favori
36.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ALLAH razı olsun wenom sabrsızlıkla bekliyorum ilk tablet deneyimim olucak daha önce android telefon kullandım android bence güzel bir işletim sistemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: venom88

quote:

Orijinalden alıntı: parlakolcay2

arkadaşlar ben bu marka tablet almaya karar verdım fakat internette hiç yorum veya benzeri yok sim kart takıla bilen en ucuz tablet bu sanırım tabi kalitesi de dahil ama kullanan varsa lütfen yorum felan atın videoda çekebilirsiniz önerirmisiniz ?

Dahili 3g si olan G711 modelinden bahsediyorsun sanırım?

i708 e sim kart takılabiliyor mu ? yani mesajlaşma falan yapabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

quote:

quote:

arkadaşlar ben bu marka tablet almaya karar verdım fakat internette hiç yorum veya benzeri yok sim kart takıla bilen en ucuz tablet bu sanırım tabi kalitesi de dahil ama kullanan varsa lütfen yorum felan atın videoda çekebilirsiniz önerirmisiniz ?

Hayır takılmıyor. Harici 3g modemleri destekliyor, ama onlarla mesajlaşabilirmisin onu bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: devsirme

quote:

quote:

Hayır takılmıyor. Harici 3g modemleri destekliyor, ama onlarla mesajlaşabilirmisin onu bilmiyorum.

demiş de yukarda birisi

• ewt g711 e takılabiliyor mesajlaşada biliniyorr
  • artes teknik servis yardım edebilirmisiniz acaba, şu anda tablet i701 tabletim, wifi modeme bağlandı diyor ama internet yok tablette, hiçbir şekilde girmiyor nete, galaxy gio wifiye bağlanıyor ve internete giriyor ama tablet girmiyor, wifi işareti soluk oluyor bağlanınca normalde mavi idi, dün akşam sorun yoktu birden bu sorun çıktı tableti sıfırladım yine aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 2 Temmuz 2012; 22:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

artes teknik servis yardım edebilirmisiniz acaba, şu anda tablet i701 tabletim, wifi modeme bağlandı diyor ama internet yok tablette, hiçbir şekilde girmiyor nete, galaxy gio wifiye bağlanıyor ve internete giriyor ama tablet girmiyor, wifi işareti soluk oluyor bağlanınca normalde mavi idi, dün akşam sorun yoktu birden bu sorun çıktı tableti sıfırladım yine aynı

Modemi wireless den unut diyerek silin ve tekrar bağlanmayı deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynısını yaptım ama nafile
  • sitenin birinde tablet bilgisayarları 2.14 tl koymuşlar.aynı marka 4 model diğer modellerin fiyatları normal.
  • Ekrandaki esneme ve şarjdayken dokunmatikteki sapıtma sorunlarından dolayı ürünün değişimini talep ettim. Üç gün oldu bakalım,
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

Ekrandaki esneme ve şarjdayken dokunmatikteki sapıtma sorunlarından dolayı ürünün değişimini talep ettim. Üç gün oldu bakalım,

bende tablet arıyorum, bu sebeplerden dolayı adaylarım içerisinden çıkardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıspanak

quote:

Orijinalden alıntı: cihanahitabe

Ekrandaki esneme ve şarjdayken dokunmatikteki sapıtma sorunlarından dolayı ürünün değişimini talep ettim. Üç gün oldu bakalım,

bende tablet arıyorum, bu sebeplerden dolayı adaylarım içerisinden çıkardım.

Arkadaşlar şarj olurken sapıtma dediğiniz ne yazıkki tüm tabletlerde olan bir sıkıntı, ama bizim tabletimizde klavye gibi hassas durumlarda sıkıntı oluşuyor, onun dışında kullanım olarak imkansız değil. Diğer ekranındaki esneme ise toplam satılan 800 adet tablette 6 adet çıkan arıza, bunlarıda ya değiştiriyoruz yada onarıyoruz. 3 tanesi ise sadece müşteri istedi diye yardımcı olduk. Yoksa bir çok kişi bunu bir sorun olarak algılamaz.
    Bu ürün dünyada Onda vi10 olarak satılan ürün ve herkes memnun.
    Herkesin kendi fikridir saygı duyarım, ama memnun olmayan 3 yoruma dikkat ettiğiniz kadar memnun olan 20 yorumuda dikkate almak gerekir diye düşünüyorum. Sonuçta ürün bizim ürünümüz memnun kalmadığınız da iade almakta sorun görmüyoruz.

• artesi arıyorum açmıyorlar dünden beri.Tablet değişimi olacaktı tatilden yeni döndüm tablet nerde onu bile bilmiyorum.

Artesteknik yardımcı olur musun?
  • arkadaşlar artes i708 bu gün elime geçti ürün anlatmak ile olmaz bana göre harika bir cihaz kargodan geldi paketi açtım şaşırdım bu fiyata böyle ürün forumda anlatılan ekran acılma olayı bende kutudan cıkarır cıkarmaz vardı ama çok hafif bişey fark edilmiyor bile onun içinde eger o açık hep aynı kalırsa geri göndermem eger açılırsa servise gönderirim dokunmatik hassaiyeti ve ekran çözünürlüğü harika İNŞALLAH başka bir sorun ile karşılaşmam alacaklara hayırlı olsun şimdiden ben kullanayım şu aleti biraz
  • evet arkadaşlar kurcalıyorum 1 saattir bir problem yok şarja taktım bakalım sapıtma olacakmı diye hiç bir şekilde ekranda algılamama veya sapıtma gibi bir olay olmadı tabikide şans meselesi elektronik alette bende o tür problem çıkmadı sadece ekranın alt kısmı cok cok az fark edilmeyecek şekilkde açıklık var oda bende rahatsız edici bir problem yaratmadı ama yarın veya 2 3 gün sonra acılma daha da bir şekilde genişler ise servise başvuracağım şimdilik memnunum İNŞALLAH alacak kişilerde sıkıntı veya kötü birşey olmaz 280 liraya alınacak en iyi tabletlerden bitanesi tavsiyemdir ALACAK KİŞİLER BENİ ATIYOR FALAN ZANNETMESİN ALIN VE GÖRÜN
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

artesi arıyorum açmıyorlar dünden beri.Tablet değişimi olacaktı tatilden yeni döndüm tablet nerde onu bile bilmiyorum.

Artesteknik yardımcı olur musun?

Telefonlarda PTT kaynaklı bir problem var Pbx numaralarından bazıları problemli
    Bundan dolayı iki kere çaldığında otomatik robot cevap vermiyorsa tekrar deneyiniz
    02125425242
    02125525285
    02124525898
    02124525777
    Bunlar su anda aklımda olan hatlar

• Tamamdır halletim.Eyw
  • cihazın şarjı % 10-15 e düşünce kapanıyor.Normalmi bu.
  • merhabalar, bu ürünün i701 olanı var bende, i708 olanından tek farkı ekran çözünürlüğünün düşük olması sanırım. i701(800+480) ,, i708(1024+800) .

şunu merak ediyorum, i701 de bazı zamanlar ciddi anlamda dokunmatik sorunu oluyor, yani bir yere 6-7 defa basıyorum anca algılıyor orayı veya bastığım yeri değil de 2-3 mm etrafında bi yeri algılıyor. özellikle tarayıcıda adres cubugunun bulundugu hizada. adres çubuguna dokunana kadar çıldrtıyor bazen beni. ayrıca web sayfalarında gezinmesi çok da hızlı değil, kasıyor. özellikle flash içerikli sayfalarda.
    başka bir sorun olmadı alette. 800-480 px olmasına ragmen film izlemesi ayrı bir zevk veriyor ve hiç kasmıyor. hdmi dan da bagladım süper görüntü aktarıyor.şarj süresi ise mükemmel. i701 de 2 film izliyorum ardarda rahat bi şekilde..

SORMAK İSTEDİĞİM SORU ŞU, i701 ve i708 arasında 50-60 tl civarı bir fark var. bunun nedeni ise ekran çözünürlüğü. gerçekten ekran görüntü kalitesi açısından çok farkediyor mu ? ve dokunmatiği daha mı iyi i708 modelinin acaba?

• i701
    Ram 512 Mb
    Kapasite 4 Gb
    Çözünürlük 800x480

İ708
    Ram 1 Gb
    Kapasite 8 Gb
    Çözünürlük 1024x600 HD

Ayrıca i708 flat ekran.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.