Şimdi Ara

Artes i708 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
10
Favori
36.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crazyhewlett

urun geldı gayet ıyı performans olarak ama ekranın sag tarafında pembe bı cızgı var o ne anlamadım arızamı yoksa? bilgisi olan ?

bu ileride sana sıkıntı çıkarabilir.cihazın bir resmini koyarsan daha rahat yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artesteknik

quote:

Orijinalden alıntı: kamstar

bu tabletin orjinal romunu nerden bulabiliriz

Artes i708 4.0.4 Rom.

https://hotfile.com/dl/162754419/6c0adb3/n708h7_i708_v1.4_120523_ve_live_suit.rar.html

http://www.artescorp.com/roms/artes_i708.rar

cok sagolun

• quote:

quote:

quote:

bu tabletin orjinal romunu nerden bulabiliriz

Artes i708 4.0.4 Rom.

https://hotfile.com/dl/162754419/6c0adb3/n708h7_i708_v1.4_120523_ve_live_suit.rar.html

http://www.artescorp.com/roms/artes_i708.rar

cok sagolun

Herzaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ürünü bizzat inceledim, fiyat performans bakımından çok iyi olduğunu belirtmek isterim, alttaki linkten birazda olsa fikir sahibi olabilirsiniz:
    http://doctus.org/showthread.php?t=61793

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.87 -- 10 Temmuz 2012; 1:30:04 >

• Bazı oyunları yükledikten sonra oyun siyah beyaz oluyor.Bunun çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sathacker

quote:

Orijinalden alıntı: crazyhewlett

urun geldı gayet ıyı performans olarak ama ekranın sag tarafında pembe bı cızgı var o ne anlamadım arızamı yoksa? bilgisi olan ?

bu ileride sana sıkıntı çıkarabilir.cihazın bir resmini koyarsan daha rahat yardımcı olabilirim

artesteknige resimleri mail attim da mailime giremiyorum simdide .

• quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

Bazı oyunları yükledikten sonra oyun siyah beyaz oluyor.Bunun çözümü nedir?

Dostum bıraz yukarıya baksan cozumu gorurdun alıntı
    Bazı oyunlar ıcın Chainfire3D Pro ındırmenız gerekıyor. Bu program uyumsuz olan oyunları(ekran sıyah, beyaz goruntuler) cıhazınızla uyumla hale getırıyor. Program ıcınde plugınlerı yuklemenız gerekır. Plugınlerın uzantıları zip olması lazım. QUALCOMM plugını sayesınde sıyah beyaz olan Bruce Lee oyununu sorunsuz bır sekılde oynuyorum.
  • usb cogaltıcı aldım mause ve klavyeyi güzelce calıstırıyor ama sarj edemiyorum sarjı bitincede mause ve klavyeyi kullanamıyorum 3 ünü birden kullanmanın bi yolu var mı?
  • Evet indirdim o chainfire3d yi.İlk başta spider man yükledim baktım siyah beyaz.sonra chain pro da install dedim bişiler yaptı hızlı hızlı gene aynı oldu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3ladyor -- 11 Temmuz 2012; 9:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Bazı oyunlar ıcın Chainfire3D Pro ındırmenız gerekıyor. Bu program uyumsuz olan oyunları(ekran sıyah, beyaz goruntuler) cıhazınızla uyumla hale getırıyor. Program ıcınde plugınlerı yuklemenız gerekır. Plugınlerın uzantıları zip olması lazım. QUALCOMM plugını sayesınde sıyah beyaz olan Bruce Lee oyununu sorunsuz bır sekılde oynuyorum.

Pluginleri sdcard a indirdim yaklaşık 7 tane falan zipli haldeydi zipten çıkardım.Bunları yüklemesi nasıl olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ploff

quote:

Pluginleri sdcard a indirdim yaklaşık 7 tane falan zipli haldeydi zipten çıkardım.Bunları yüklemesi nasıl olacak.

Zıpten cıkartmıyacaksın. O sekılde gormez. Hatta .rar olarak da gormuyor. Zıplı halde kalıcak.
    +Chainfire3D Pro programını kur. Androıd markette program var. free gozukuyor ama programı full kullanmak ıcın satın alman gerekıyor. Ister satın al. Yada cesıtlı sıtelerden free surumunu edın.
    +Programı kur. kurduktan sonra programa gır. (bende bazen ılk seferede program acılmıyor basta takılıyor yada sıyah ekranda kalıyor. Ben kapatıp acınca duzelıyor.)
    + Altta plugınlerı yuklemenle ılgılı bolum var. Plugın ınstall yazması lazım. O bolume gırdıkten sonra sd kartını tarama yapıyor. Plugınler zıp lı bır sekılde buluyor. Sonra her pplugını ınstall edıyorsun.
    +Chainfire3D Pro ana ekranına gel. O bolumde sımdı ısmını hatırlamıyorum ama bulması kolay.. Oyunları hangı plugınle calıstıracagına daır bır bolum var. Orada Qualcoom sec. (Dıger plugınler nasıl performans verıyor? ıse yarıyor mu acıkcası denemedım)
    +En son olarak yıne bolumlerının bırınde hangı oyunun bu programla calıstıracagını secıyorsun. Bu kadar
    Karısık gıbı gozukuyor ama ınan cok kolay. Zaten menude 3 - 4 tane bolum var. Anında bulursun.

• quote:

usb cogaltıcı aldım mause ve klavyeyi güzelce calıstırıyor ama sarj edemiyorum sarjı bitincede mause ve klavyeyi kullanamıyorum 3 ünü birden kullanmanın bi yolu var mı?

Şarj ve mouseu ayrı ayrı bağlamanız gerekiyor

• dediklerini aynen yaptım install plugins dedikten sonra otamatik buldu sırayla hepsini yükledim.pluginleri yükledim ama oyuna girince gene beyaz ekran çıkıyor sanırım kaldırmıyor...
  • quote:

quote:

usb cogaltıcı aldım mause ve klavyeyi güzelce calıstırıyor ama sarj edemiyorum sarjı bitincede mause ve klavyeyi kullanamıyorum 3 ünü birden kullanmanın bi yolu var mı?

Şarj ve mouseu ayrı ayrı bağlamanız gerekiyor

ben klavyeden oyun oynuyorum ve sarji cabuk bitiyor ikiisini birlikte kullanmanin bir yolu yok mu yani?
  • arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim bugün akşam hayırlısı en kısa zamanda gelir inş şarjdayken dokunmatik sorunu tüm ürünlerde mi var seri üretimin hepsi mi böyle çıkmış acaba ? ürün elime geçince + - leri yazarım her türlü sorularınızı cevaplandırabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidJB

arkadaşlar hepsiburadadan sipariş verdim bugün akşam hayırlısı en kısa zamanda gelir inş şarjdayken dokunmatik sorunu tüm ürünlerde mi var seri üretimin hepsi mi böyle çıkmış acaba ? ürün elime geçince + - leri yazarım her türlü sorularınızı cevaplandırabilirim

Bu tabletlerin Genel problemi ama bizim markamizdaki ürünlerde dahil olmak üzere herkes yeni ürünler geldikçe bu sorunu asmaya çalışıyor. Su anda 708 ürününde sadece şarjdayken klavyesini dokunmatikten aynı harfe basili tutarsanız harfleri yanlış basabiliyor ama tek tek basarsanız kullanilabiliyor

• quote:

dediklerini aynen yaptım install plugins dedikten sonra otamatik buldu sırayla hepsini yükledim.pluginleri yükledim ama oyuna girince gene beyaz ekran çıkıyor sanırım kaldırmıyor...

Programın ıcınden oyunu sectın mı?? Bu arada hangı oyundu merak ettım sımdı?
  • up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 11 Temmuz 2012; 22:12:37 >
  • arkadaşlar 2 saat önce falan hepsiburada dan sipariş ettim bn de bu ürünü. inş. sıkıntı yaşamam ürünle alakalı. Ürünü eline alıp incelemek isteyen arakdaşlar doğubankta rem bilgisayardan bunu gerçekleştirebilirler. ben şahsen buguün gittim ve tableti elime aldım inceledim. gayet kaliteli duruyor fakat alt kısımdaki açıklık oradaki tablette de vardı. benm asıl niyetim remden satın alacağım ürünü inceleyip o şekilde satın almaktı(şarjda sapıtma olayları falan). ama komisyon olayı vardı kredi kartına, komisyona gidecek parayla bi hafıza kartı alrm die düşündm bn de ve hepsiburadadan sipariş verdim. makineyi teslim aldığımda ben de bi video hazrlamayı düşünüyorum. paylaşrm inş. burada da
  • Oyun assasin's ve spider man.oyunu seçiyorum sonra bi ekran geliyor tik işareti koyulmuş şekilde aynı ekranda launch seçeneği var ordan çalıştırıyorum aynı be dostum.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.