Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (346. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.925
Cevap
40
Favori
272.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün ikinci kez bitirdim, sonsuz bir kaybetme hikayesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu dizide çözemediğim hala iki şey var.

1)Son bölümlerde Rüstem neden Sylvester Stallone ile bilgisayar gibi bir şey aracılığıyla iletişim kurup,"yapamadım,engelleyemedim şimdi ne yapacağız?"diyor,Sylvester Stallone de çabuk bir şeyler yapman lazım falan diyince Rüstem Abi "daha ne yapayım lan filmde oynuyorum zaten"diyor.O da gerekirse yeni film çekerim sen merak etme diyor.Burada herhalde ilk bölümlerdeki Rambo olayı hatırlatıldı.
    2)İlk 13'de gelecekten bir adam gelip "meslek hikayelerini yapmayın"diyor,sonra Ahmet'in gelecekte sokakta kaldığını görüyoruz ama Avustralya'ya gidiyor

Bunları da niye yazdıysam şimdineyse

edit:ben bunları bir sayfa önce de yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jordan Henderson -- 6 Şubat 2015; 11:51:49 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12. bölümdeyim. Hem İşler Güçler'de hem de Kardeş Payı'nda Murat Cemcir olmasa da olurmuş. "Tammmaamm" ve "Hııııı, anladıııııım" demesi beni benden alıyor, kendimi duvardan duvara vurasım geliyor. Bir insan bu kadar itici olabilir mi?
  • İlginç çekiciliği var bu dizinin,yeniden başladım zevkle izliyorum...O arkada duyulan sesler ve müzikler;hoppa cikaa,ooo,işler güçler işler güçler,fıtıtıtıt...

Kardeş Payı'da güzel ama bunun yeri ayrı
  • Bu dizi de ayrı bi güzel yahu Ne zaman canım sıkılsa açar izlerim
  • Dizide Lost'un bașka bir versiyonunu çekiyorlardı, neymiș dedim bir bakayım dedim, Lost'a bașladım

SPOILER!!!!!! Rüstem abiyi Locke yapmıșlardı, cuk diye oturmuștu. Dizide Rüstem abi neden bu üçlünün yaptığı dizileri bozmaya çalıșıyordu? Kimden emir alıyordu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümü efsane komikti.
    İbrahim'in doğum günü kutlaması aklıma geldi bak
    Vay bee ne diziydi bu

• Dün gece Star' daydı, keşke her gece verseler en baştan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rahatı kaçan klavye

Dün gece Star' daydı, keşke her gece verseler en baştan.

geceleri star tvde yayınlanıyor benım bıldıgm hemen hemen her gece denk geliyorum
  • Ahmet kural ve murat cemcir yeni bir dizi yapmayi planliyormudur aceba ?

• Keşke bir film yapsalar, çok güzel olurdu.

• TLC'de eski bölümler birazdan 23.15'de başlıyor. Ekran başında bekliyoruz efenim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 18 Eylül 2017; 23:12:6 >
  • Mr.Hetfield kullanıcısına yanıt
    ahmet kural 5 senede 15 yaş yaşlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ahmet kural 5 senede 15 yaş yaşlanmış

Cidden. Bir de şu aralar Kardeş Payı'nı da izliyorum. Sanki orada bile daha yaşlı gösteriyor. Yapım yılı olarak öyle yıl farkı olmayan bir dizide yani.

• Sadi'nin kustuğu sahnede yıkıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hetfield -- 23 Eylül 2017; 0:42:23 >
  • Bipsiz i yok mu ya kalkmis heryerden

• Bu dizide en çok güldüğüm şeylerden biri de şuydu:

Mavi boncuk 2 çekilmesin diye Emel Sayın'ı kaçıracağız diyip Kadir Çöpdemir'le döndükleri bölümde adamı otele götürmüşlerdi, Kadir Çöpdemir benim karnım acıktı siz bir şeyler hazırlayın ben bir duş alıp geleyim dediğinde Salih abi: " Ben yemekten önce elimi yüzümü yıkarım, nasıl yediğimi siz biliyorsunuz, bu adam duşa giriyor!!"

• Arkadaşlar bu dizinin 21.bölümünde ahmet ve feride'nin deniz bisikletine binip trambolinde zıpladıkları yer neresi bilen var mı ? ya da gerçekten öyle bir yer var mı yoksa set için mi kurulmuştur ?
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.