Şimdi Ara

Taahhüt Bitince Ek Bir Şey Yapmak Gerekiyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, arkadaşlar temmuzda taahhütümüz bitiyor 24 aylık. Kapatın diye yazılı ya da telefonla bildirmem lazım mı yoksa otomatik sözleşme bitiyor ve net kesiliyor mu?

• Dostum otomatik iptal diye birşey yok, taahhüt bitse bile standart tarife üzerinden abonelik devam ediyor. gidiyorsun telekomun il müdürlüğüne , hizmet durdurma diye özel bölümleri var oraya girip görevliye internetini iptal ettirmek istediğini söylüyorsun , senden gerekli bilgileri alıp , sana dilekçeyi imzalatıyorlar bu kadar.. Daha bugün ben iptal ettirdim , ordan biliyorum :P

Edit : bu anlattıklarım ttnet için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__metallica -- 1 Haziran 2012; 1:27:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biri adsl ve süperonline adsl için de kendi herhangi bir şubelerine mi gitmem gerekir?

Bu arada ne zaman gitmek gerek tam olarak? Bitince mi bitmeden 1 hafta önce falan mı? 1 ay daha fatura çıkarmasınlar sonra?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekaydirma -- 1 Haziran 2012; 1:28:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaydirma

Biri adsl ve süperonline adsl için de kendi herhangi bir şubelerine mi gitmem gerekir?

Bu arada ne zaman gitmek gerek tam olarak? Bitince mi bitmeden 1 hafta önce falan mı? 1 ay daha fatura çıkarmasınlar sonra?

Bayîlerden kapanıyordur muhtemelen.

1 hafta öncesinden başvuruyu yap. Yoksa acımazlar faturayı geçirirler 1 ay daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__metallica -- 1 Haziran 2012; 1:30:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tahautunuz bıttıgınız daır ttnet veya en yakın ofısıne gidip belırtın nede olsa ttnetten bahsedıyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tucel

tahautunuz bıttıgınız daır ttnet veya en yakın ofısıne gidip belırtın nede olsa ttnetten bahsedıyoruz:)

TTnet de değil sözleşmem hocam superonline ve biri nette. Ama altyapı onların diye onlara gitmem gerekmez herhalde
  • tahahut denılınce baslıkta ıcımız dısımız ttnetle tahahutle alısmısız:) superonlıne bır görusun :) diyeyım:)
  • MErhaba arkadaşlar. Yeni konu açmayıp bunu hortlatayım dedim

20 gün sonra süperonline YALIN ADSL taahhüdüm bitiyor. 2 senedir 59 TL ye kullanıyordum ve memnundum. Bir sıkıntım yok. Tarifem 50 gb'a kadar sınızsız 8 mbps ADSL. 2 nedenden dolayı bu tarifede kaldım. Birincisi oturdugum daire VDSL'i desteklemiyor (fiber zaten yok) ve ADSL 16 mbps'e kadar olan hız ise 12 verebilirlermiş en fazla. Bu yüzden ha 8 ha 12 diyerekten tarifeyi değiştirmedim. İkinci sebebi ise hızımı düşürmüyor süperonline. Yani her ay 100-150 gb arası kullanıyorum ve hızım kesinlikle düşmüyor 50 gb'dan sonra. 8 mbps olarak sabit kalıyor.

Dün müşteri hizmetlerini arayıp nasıl bir yol izlemem gerektiğini sordum. Görüştüğüm kişi 55 TL'ye kullanmaya devam edebileceğimi, ama iptal bölümü ile görüşürsem ekstra indirim sunabileceklerini, kendisinin sadece güncel kampanya önerisi sunabildiğini belirtti. Ben de hayhay o bölüme aktarın o zaman dedim ve gerçekten de ekstra 5 TL daha indirim sundular. Superonline kullanmaya devam etmem karşılığında, yani 2 sene daha taahhüt vermem karşılığında mevcut tarifemi 49 TL'ye önerdiler. Düşünmek için süre istedim.

Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Önerilerini kabul mu etmeliyim? Yoksa ek kazanım elde edebileceğim başka bir yöntem/söylem var mıdır?

NOT: Uydunet, fiber, vs hiçbirşey yok oturdugum yerde. ADSL'e mahkumum.

• Sıkıntı yaşamıyorsan devam et tabikide fiyat fena değil altyapın iyi değil yoksa yüksek hızda alabilirdin o fiyata.
  • Benim de taahütüm bitmek üzere, telefondan arayıp bilgi almaktan üşendiğim içn konuyu hortlatıyorum güncel bilgisi olan var mı konu ile alakalı?
  • alpereNN7 kullanıcısına yanıt
    Hala aynı, bişey yapmazsan aynı fiyattan devam ediyor, arayıp talebini bildirmen lazım ya da daha garantisi online fax çekmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • interneti kullanmaya devam ediyorsunuz aynı şekilde farklı olan faturanızın 2x gelmesi geçen ay başıma geldi 120 tl ödüyordum taahütüm bitmiş fatura geldi 200 tl geldi hemen yeniledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.