Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
416
Favori
2.549.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

Samsung Galaxy S3 Quad Core 16 GB i9300
    bende bunu düşünüyorumda...tavsiye edermisiniz nedir + - yorumlar..
    tşk..

Dostum bu telefon güzel,Çok fazla akıllı telefon secenegin yok,Zaten akıllı telefonların içinde adam gibi telefon ya iphone,ya htc yada samsung var.Bence içlerinde en iyiside s3 zaten en çok sükse yapan ve satan tel bu.
    Tabiki eksileride var fakat önemli olan artıları artılarınıda burada yazmakla bitiremeyiz.Hakikatten güzel telefon.İphone kullanmadım ama nedense ısınamadım.Bildiğim kadarıyla iphone seni bir kafesin içine sokuyor özgür değilsin.Ama s3 de çok ama çok özgürce herşeyi yapabiliyorsun daha dogrusu android işletim sistemi sana özgürlük veriyor.
    Ama kesinlikle şunu söyleyebilirimki.
    Telefonum olsun çok güzel video ve resim çeksin,özellikle güzel resim çeksin diyorsan,başka hiç bir şey yapmam sadece konuşurum diyorsan nokia
    Telefonum olsun masanın üzerinde dursun hava atayım dersen iphone
    adam gibi telefonum olsun özgürce herşeyi yapabileyim,resimde video da iyi olsun,özellikleride zengin olsun bana kendini aşık etsin,kullanırken haz alayım,cebimden çıkarınca havamı atayım,google hizmetlerinden sorunsuzca yararlanayım,markette milyonlarca uygulaması olsun,geniş ekranda doya doya kaliteli video seyredeyim,geniş ekranda oyunlar oynuyayım ve sayamadıgım bir çok sey yapayım diyorsan s3 alacaksın.
    PİŞMAN OLMASSIN.

• Samsung Galaxy S3 Quad Core 16 GB i9300

4 çekirdekli dimi işlemcisi..

@italiano ismail
    çok tşkl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

Bu samsung da iyice eşşeğin a..... suyu kacırdı,
    Sabırla bekleyip başka ulke romunu yuklemiyeyim dedim ama turkiyeyi iyice boşverdi bu samsung.
    Gıcımıza sürmediğimiz ülkelere habire çıkarıp durdu,şimdi gene baktım adını sanını duymadıgım ülkelere bile veriyor hala turkiyeye yok bir şey ayıptır yahuu.

Cidden kardeş hatta bana sabret diyende sendin bende diyiyorumki orjinal güncellemeyi yükleyeyim adam gibi bişe olmaz biraz daha beklerim diyiyorum ama 1 ay oldu yaf cidden ayıp çokmu zor bu güncellemeyi bize yollamak anlamadım.Türkiye gibi büyük bi ülkeyi ve buna eminimki samsung ıphone gibi telefonların en çok satıldıgı ülkeyi naısl görmezler anlamıyorum kapıcıda bile samsung galaxy s3 ü olan bi milletiz yahu biz

Valla ben sabırla bekliyorum başka ülke romunuda hemen odinle 5 dakikada kurarım fakat istiyorumki turkiye romu cıksında onu yukluyeyim.Ben sabırla gene beklerim onemli değilde biraz once gene baktım üften püften ülkelere verip duruyorlar bu beni sinirlendirmeye başladı.Yoksa ben sabırla beklemeyi bilirim.Neyse dur bakalım yakındır gelmesi.Olmasa almanya yada ingiltere romunu yukluyecegım en sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi italiano ismail -- 7 Ocak 2013; 15:42:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

Samsung Galaxy S3 Quad Core 16 GB i9300

4 çekirdekli dimi işlemcisi..

@italiano ismail
    çok tşkl..

evet 4 çekirdekli.
    Buarada yazıya cevap yazmak istersen alıntı yaparak yazarsan direk o yazıyı yazana mesaj gelir.
  • Orijinalden alıntı: italiano ismailSAMSUNG i9300 Galaxy S III 1.4Ghz (Quad Core) 16GB
    SAMSUNG Galaxy Note II Titanium Gray

peki hangisi alınır sence?
  • arkadaşlar swiftkey 3 de, klavye üstünde yukarıda önerilen kelimeleri nasıl kapatıyorduk ?
    bir türlü bulamadım titreşimi falan kapadım ama onu bulamadım
  • Selam arkadaşlar ...Uzun zamandır tel elimde değildi çok cahilce bir kaç soru sorcam 4.1.20hakkında 1,2 sorum olacak şuan ki sürümüm 4.1.1.....sorularım yeni çıkan 4.1.2romları ( stock)

1) Bu sürümde s3 e geleceği söylenen multi screen çoklu ekran özelliği var mı ? Varsa iyi çalışıyor mu...? Note 2 den bi farkı var mı şuan yazılımsal olarak?

2) Arkadaşlar başta root olmuyor falan demiş var mu böle birşey...yani benim için root olayı çok önemli ..asıl özgürlük orda başlıyor zaten ...Buna şimdi cwm yükleyerek yada custom kernel atarak  root atamıyor muyuz?

Bide 4.1.1 e göre kısaca farklarından ve avantajlarından bahsederseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende S3ü satıp üstüne bir miktar para koyup nexus 4 almayı planlıyorum.
  • Arkadaslar bu arama kaydi ekraninda nasil mesaj gonderdigimiz kisilerin gorunmesini engelliyoruz? Secenekler tusuna basip sadece cagrilar diyorum ama telefon uygulamasina tekrar girince mesaj attigim kisiler de gorunuyor yani ayar kalici olmuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberDriver -- 7 Ocak 2013; 16:06:37 >
  • Orijinalden alıntı: fbsrkc06

Orijinalden alıntı: italiano ismailSAMSUNG i9300 Galaxy S III 1.4Ghz (Quad Core) 16GB
    SAMSUNG Galaxy Note II Titanium Gray

peki hangisi alınır sence?

Bende ikisi arasında çok tereddüt ettim fakat not2 çok buyuk oldugundan s3 ü tercih ettim(titanium gray)
    Ama daha sonra keşke not 2 mi alsaydım dediğim de olmadı değil.Genede pişman değilim.Ama ben buyuk ekrandan hoşlanıyorum aynı şeyleri birazdaha buyuk ekrandan yapayım diyorsan not2 al.Aksi takdirde s3 ideal
    Ama unutmaki no2 2gb ram,s3 1gb ram.
    Gerci gözle görülecek kadar hız farkı olmuyor ama genede sen bilirsin zevk meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frmdnnmhbr323

Selam arkadaşlar ...Uzun zamandır tel elimde değildi çok cahilce bir kaç soru sorcam 4.1.20hakkında 1,2 sorum olacak şuan ki sürümüm 4.1.1.....sorularım yeni çıkan 4.1.2romları ( stock)

1) Bu sürümde s3 e geleceği söylenen multi screen çoklu ekran özelliği var mı ? Varsa iyi çalışıyor mu...? Note 2 den bi farkı var mı şuan yazılımsal olarak?

2) Arkadaşlar başta root olmuyor falan demiş var mu böle birşey...yani benim için root olayı çok önemli ..asıl özgürlük orda başlıyor zaten ...Buna şimdi cwm yükleyerek yada custom kernel atarak  root atamıyor muyuz?

Bide 4.1.1 e göre kısaca farklarından ve avantajlarından bahsederseniz çok sevinirim

Ben 4.1.2 romunu yuklemedim ama denedim çoklu ekran not2 ile aynı sorunsuz.
    root olayını kendim yuklemediğim için denemedim ama ilk defa senden duydum bence atılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bende S3ü satıp üstüne bir miktar para koyup nexus 4 almayı planlıyorum.

Valla aynı şeyi bende düşündüm ama LG oldugu için istemiyorum.Eger gogle nexus 4 dü samsung veya htc ile çıkarsaydı alırdım.Bence lg bu işi beceremiyor.
  • Merhabalar arkadaslar ayarlardan telefon guncellemeye girdigimde (cihaziniz modifiye edildi guncelleme mevcut degil) diyor hani ben hic bisey yapmadim root falan yapmadim guncelleme kontrolu yaptim ayarlardan bu ibare cikti karsima daha once guncelleme yok diyordu bu nedir arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: h.ışık

Merhaba arkadaşlar,

Bende yurt dışından S3 aldım. Eski telefonumun imeisini kopyalattım. Sürüm 4.0.4 güncelleme yapmak istiyorum. güncelleme dosyasını download ediyor. telefon yeniden başlıyor. güncelleme başlıyor %32 ye geldiğinde android yan yatıp güncellemeyi iptal ediyor. ne yaparım nasıl yaparım bilemiyorum.

2. olarak; Ayarlar> Cihaz hakkında>Durum kısmındaki Cihaz Durumu kısmında Değiştirildi, iki üst şeritte de seri numarası (11 tane) 00000000000 görünüyor neden böyle fikriniz var mı.

Klon imei ile güncelleme yapamazsın
  • S3 mini ile normal S3 arasında büyük farklar nedir.Boyut diye espiri yapmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qökalp58

quote:

Orijinalden alıntı: h.ışık

Merhaba arkadaşlar,

Bende yurt dışından S3 aldım. Eski telefonumun imeisini kopyalattım. Sürüm 4.0.4 güncelleme yapmak istiyorum. güncelleme dosyasını download ediyor. telefon yeniden başlıyor. güncelleme başlıyor %32 ye geldiğinde android yan yatıp güncellemeyi iptal ediyor. ne yaparım nasıl yaparım bilemiyorum.

2. olarak; Ayarlar> Cihaz hakkında>Durum kısmındaki Cihaz Durumu kısmında Değiştirildi, iki üst şeritte de seri numarası (11 tane) 00000000000 görünüyor neden böyle fikriniz var mı.

Klon imei ile güncelleme yapamazsın

O zaman telefonun imeisini orjinaline döndürebilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Merhabalar arkadaslar ayarlardan telefon guncellemeye girdigimde (cihaziniz modifiye edildi guncelleme mevcut degil) diyor hani ben hic bisey yapmadim root falan yapmadim guncelleme kontrolu yaptim ayarlardan bu ibare cikti karsima daha once guncelleme yok diyordu bu nedir arkadaslar

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=69800061

• quote:

Orijinalden alıntı: slckalc

Merhabalar arkadaslar ayarlardan telefon guncellemeye girdigimde (cihaziniz modifiye edildi guncelleme mevcut degil) diyor hani ben hic bisey yapmadim root falan yapmadim guncelleme kontrolu yaptim ayarlardan bu ibare cikti karsima daha once guncelleme yok diyordu bu nedir arkadaslar

Takma boş ver ne derse desin arada bazı telefonlarda bunu yapıyor.resmi rom çıkınca odinle 5 dakikada yukle gitsin.Gerisi hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberDriver

Arkadaslar bu arama kaydi ekraninda nasil mesaj gonderdigimiz kisilerin gorunmesini engelliyoruz? Secenekler tusuna basip sadece cagrilar diyorum ama telefon uygulamasina tekrar girince mesaj attigim kisiler de gorunuyor yani ayar kalici olmuyor?

kardeşim ben de uyuz oluyorum bu özelliğine, bulursan çözümünü mutlaka yaz..
  • Arkadaslar street fighter ıv oynamayan varmi ?
    Yada oynamak isteyen varsa pm atsin aksam link verebilirim indircegeniz.burdan paylasmak yasak oldugu icin.
    Root filan gerek yok sadece apk yukleyip download yapmaniz yeterli
    Grafikler oldukca guzel
  • 
Sayfa: önceki 14811482148314841485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.